صفحه 1 از 63 1234511213151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 629

موضوع: كلوپ خوزستاني ها (جلد سوم )

کاپیتان تیم

Foolad
    تیم محبوب
    فولاد خوزستان
    سپاس ها
    2,506
    سپاس شده 2,232 در 1,015 پست

پیش فرض كلوپ خوزستاني ها (جلد سوم )

اين هم تاپيك جديد تيم هاي خوزستاني كه اميدوارم با موفقيت تيم هاي خوزستاني توام باشه .
    از همه ي بچه هاي اين تاپيك ممنونم كه اجازه دادن من تاپيك جديد رو بزنم . مخصوصا سوگند .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    خوزستان مهد فوتبال ایران

2. 7 کاربر از پست مفید hodasport سپاس کرده اند .

سرمربی

BayernEsteghlalAhvazEsteghlalBayern
    تیم محبوب
    GERMANY
    سپاس ها
    25,302
    سپاس شده 25,033 در 4,435 پست
    کشور من
    Germany

ضمن تبریك به مناسبت كلوپ جدید و ارزوی بهترین ها واسه تیمهای خوزستانی باید بگم كه به خاطر اقا بهنام كه میخواد فعالترین عضو اینجا باشه یه معرفی نامه از بچه های این كلوپ حاضر شده كه بزودی گذاشته خواهد شد...

راستی در كلوپ جدید با فونت جدید فعالیت خواهم كرد

و در نهایت كلوپ جدید رو مزین میكنیم با نام استقلال اهواز

4. 4 کاربر از پست مفید Sepehr11 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    میداوودی . مبعلی . مجتبی جباری
    تیم محبوب
    استقلال اهواز .استقلال تهران . لاکرونیا
    سپاس ها
    894
    سپاس شده 1,266 در 459 پست

تاپیك نو مبروك !!!مرسی هدی جون ..

انشالا دستت بركت داشته باشه واسه تیمامون ....

امروز هم تو همدان بازی رو مساوی كردیم .من خیلی امید به برد داشتم !! اما امان از زمین لغزنده همدان كه نذاشت بازیكنایه تكنیكیمون كار خودشونو كنن !!

6. 2 کاربر از پست مفید سوگند سپاس کرده اند .

کمک مربی

PerspolisInterArsenal
    بازیکن محبوب
    نیکی-بکام
    تیم محبوب
    پرسپولیس-اینتر-آرسنال
    سپاس ها
    6,021
    سپاس شده 6,615 در 2,263 پست

امیدوارم چون هدی تاپیك را زده خودش هم جشن پیروزی دربی خوزستان را بگیره
    [SIGPIC][/SIGPIC]

8. کاربر روبرو از پست مفید nikyperspolisi سپاس کرده است .

سرمربی

تیم محبوب
    GERMANY
    سپاس ها
    25,302
    کشور من
    Germany

این هم معرفی بچه های این كلوپ واسه بهنام و اعضای جدید كه خواهند امد ...
    ---------

ابتدا خاله سوگند با نام کاربری سوگند اهوازی
    اول از همه بگم من که شخصا خیلی دوستش دارم ...به خاطر اینکه 1- تنها استقلال اهوازی خالصه سایته(این امین تسوکه عشقش خالص نیست!! تازه نفتو بیشتر دوست داره ) 2-مثل خودم عاشق اهواز و اهوازی هاست ( البته به جز عربا ...هدی و امین شوخی کردم ناراحت نشین )
    جریان خاله شدنش هم به این صورت بود که چون من میدونستم خواهر نداره و عمرا خاله نمیشه یه بار همینطوری بهش گفتم خاله سوگند اونم خوشش اومد گفت از این به بعد منو به همین شکل صدا کنین . ما هم موندیم تو رودرواسی و در واقع مجبوریم با نارضایتی هر چه تمامتر خاله صداش کنیم

شکل وشمایل ...
    خوب با توجه به اینکه من خودم دو سه بار از نزدیک دیدمش( البته ایشون منو ندیدن! ) میتونم خیلی خوب براتون توصیفش کنم ...
    قدش خیلی کوتاهه ( البته خیلی خیلی هم کوتاه نیستا فرض کنین یه نفر 174 سانتیمتر باشه اونوقت خاله سوگند فقط چیزی حدود 10 سانتیمتر ازش کوتاهتره –حالا نیست بقیه بانوان ایرانی همه قد بلندن !!!) نسبت به قدش یه خورده چاق به نظر میرسه! ( تاکید میکنم فقط یه خورده! ) رنگ چشماش یه چی تو مایه های سبز موکتیه مایل به آبیه !! (این جا لازمه اضافه کنم من عاشق رنگهای سبز مایل به آبی و همینطورآبی مایل به سبز هستم اما رنگ چشم فقط باید مشکی باشه ...مشکی خالص که به قیر بزنه ! !) صورتش کاملا بیضیه (منظورم اینه که کشیدست! ) ... اقا سرتون رو درد نیارم کلا بسیار خوشگل و تا حدودی با نمکه چون از اهوازی جماعت بیش از این انتظار نمیره

سن و سال و زندگی شخصی ...

23 سال سن داره ... ولی خوب بیشتر به خانمهای 30 سال به بالا شبیه !!(از پختگیشه !) . در پائیز سال 85 با شخصی به نام پدرام ... نامزد کرده و هم اکنون به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی میکنن(البته نه مثل اولا ) . پدرام یک پسر خوب و تحصیلکرده و نسبتا خوش تیپه (البته بعد از ازدواج یه خورده خیلی شکسته شده ) تنها مشکل پدرام اینه که زیاد فوتبالی نیست ولی سوگی خانم تا حدودی موفق شده مجبورش کنه یه خورده بیشتر به فوتبال اهمیت بده!! ... با پدرام که صحبت میکردم خیلی از دست پختش تعریف میکرد ولی میگفت کلا کبابسراهای زیتون و پیتزا فروشی های کیانپارسو بیشتر دوست داره!! . پدرام خان بهم گفت خیلی دوست دارم بچه داشته باشم ولی به خاطر سوگند فعلا خبری نیست!!! .

خصوصیات اخلاقی-رفتاری-روانشناسی!!! ...

-قبلنا خیلی فعال بوده و طبق امار روزی 6-7 ساعت تو پارس فوتبال میگشته اما الان به زور میاد به خاطر اینکه ما ناراحت نشیم یه پست میده میره
    -تو دوران جوانی (منظورم قبل از ازدواجشه) بیشتر دوست داشته با پسرها بپلکه (البته با پسرهایی که اینطوری باشن چشم پاک +با حال )
    -یه تار موسیقی خارجی رو با صد تا گیسوی موسیقی ایرانی عوض نمیکنه !!!
    -مامانش میگفت همیشه از درس فراری بوده و بیشتر به گشت و گذار تو شهر علاقه داشته !!!.
    -به بازی قلب بازی خیلی علاقه داره ...قلب بچه های سید خلف و زرگان به عشق سوگند میتپه

ارتباط با دیگر کاربرها ...

قبلنا خیلی با مدیرای اینجا جور بوده از سیاوش فروهش گرفته تا سعید بندری و ... ولی الان دیگه هیچ گونه دوستی بینشون نمونده و سایه همو با تیر کمون میزنن
    کاربر محبوبش امیدرضاست (که البته چند وقته قهر کرده و نمیاد ) چند بار تهدید کرده اگه امیدرضا برنگرده منم نمیام ...ما هم گفتیم خوب نیا ولی بازم میومد
    شادی رو هم خیلی دوست داره . لازم به ذکر است شادی یکی از اولین افرادی بوده (شایدم دقیقا اولین بوده ) که باهاش اشنا شده اینجا
    هدی رو هم دوست داره چون دختر بانمکیه!!!!!!!!!!!
    و در نهایت میخواد سر به تن من نباشه (خصوصا بعد از خوندن این پست! )
    ===================
    مصطفی ...
    -تعصب بسیار زیاد به خوزستان ...درسته تیم مورد علاقش فولاده ولی به همه تیمهای خوزستانی از کاغذ پارس هفت تپه بگیر تا تیم محلات بندر امام تعصب داره !!!
    -شوشتری میباشد ولی دزفولی ها رو هم دوست داره !!!!!!!!!
    -یه مدت گیر داده بود به جای اس اس اهواز میگفت اکسین و تو امضاش هم نوشته بود اکسین ... ما هم بهش گفتیم بابا نه به داره نه به باره تا مجبور شد عوضش کنه ! ... بعد فهمید که حق با ما بود ... !!
    -نقد هاش جالبه ... و در راستای اهداف ضد پایتختی هم که داره از ملوان و سپاهان و...هم به عنوان تیمهای شهرستانی همیشه حمایت میکنه!
    -هیچ گونه اطلاعات در مورد سن وسال و زندگی شخصی مصطفی در دسترس نمیباشد !!!
    =====================
    امین تسوکه ...
    -اولین رفیق صمیمی من در پارس فوتبال ... تنها چند روز از عضو شدن من در اینجا میگذشت که کاربری با نام بلوسیتی ظهور کرد ... و اون موقع من و امین که هر دومون هم تازه وارد بودیم دو تنه تمام فولادی ها رو با خاک یکسان کردیم .
    -به خاطر این نام کاربریشو از بلوسیتی به تسوکه تغییر داد چون عاشق کارتونه !! و اصلا به خاطر همین عشقش یه تاپیک زده اینجا با نام **سرگرمی های دوران کودکی یادش به خیر** ... !!
    -امین حدود 19 الی 20 سالشه ...
    -چون باباش سمند داره فکر میکنه سمند بهترین ماشین دنیاست .
    -اولا که اومده بود فکر میکردم از اون استقلال اهوازی های نابه ...ولی بعدا فهمیدم صنعتو بیشتر دوست داره
    -دانشجوی دانشگاه آزاد در رشته الکترونیکه ...زیاد به فوتبال خارجی علاقه نداره ..یه زمانی بلبل نگهداری میکرد تو خونشون !!
    -همیشه سعی میکنه بازیهای صنعت رو پاشه بره ابادان از نزدیک ببینه ...وقتی هم میره استادیوم از در دستشویی گرفته تا بند کفش لئوناردو عکس میگیره میزاره اینجا (اونم با چی ...1100 )
    -راستی جریان بن شدنش هم خیلی جالب بود ...هی میثم میومد بلاکش میکرد دوباره میرفت یوزر جدید میساخت ولی از بس تابلو بود دوباره شک میکردن بهش ... آخرین یوزری هم که ساخت خودش رو بچه قزوین معرفی کرد و بازیکن مورد علاقه اش رو هم فرهاد مجیدی معرفی کرد که به قزوینی بودنش بخوره
    ===================
    هدی اسپورت ...
    -هدی هم چیزی حدود 19 الی 20 سال سن داره
    -عاشق فولاده ...بطوری که چند بار از خشایار (بابای فولاد! ) خواسته تا پسرشو بهش بده !!!
    -از این ششصد و خورده ای ارسالی که تا حالا انجام داده حدود چهارصد تاش در راستای کل کل و بحث های خاله زنکی با امین تسوکه بوده .... حداقل دویستاش هم همینطوری وقتشو تلف کرده نوشته فولاد سرور استقلال اهوازه !!!
    -تو امضاش نام بارسلونا و میلان به چشم میخوره در حالیکه سالی یه بار هم بازیاشونو نمیبینه !!
    -نمونه بارز یک دختر عرب زبانه لوسه این مورد تكذیب شد !!!
    -استاد ادبیات فارسی در دانشگاه شهید بهشتی تهرانه ... شاهکارهایی که ازش یادم مونده ... صبود (منظورش ماهی صبور بوده ) ...علنگو (اینجا هم منظورش النگو بوده ) و و و و و و.....
    -هیچ وقت جرات نکرده از خودش عکس بذاره !!! فقط هی میاد عکس این خواهر زادش رو میزاره اینجا و میگه اینو نیگا کنین ...انگار منو نیگا کردین
    -ولی با همه این احوال در کل دختر بسیار مهربان و ساده و صادق و خوبیه !
    ===================
    میریم سراغ سعید سوپر پیپو یا دایی سعید
    -اخبار این تاپیک رو دست سعید میچرخه ... یعنی تمام خبرهای فوتبال خوزستان رو سعید میگرده از سایت های معتبر میاره میزاره اینجا ... دمش گرمه !!!
    -حدود 22 سال سن داره ... استاد ماهواره و جی باکس و کدهای ماهواره و این جور چیزاست ...
    -کاکا وکریس رونالدو رو به یه اندازه دوست داره ولی میلان رو بیشتر از منچستر دوست داره.
    -عاشق سر و کله زدن با جنس مخالفه ... یا تو اینترنت با دخترها چت میکنه یا همش تو پارک زیتون و پاساژ کارون و پارک ساحلی علافه (البته پیاده روی از خیابان اول کیانپارس تا بازار مرو به صورت رفت و برگشت های متوالی همیشه تو برنامه کاریش هست!!! )
    -بر خلاف دیگر بچه های اینجا علاقه اش به تیم های خوزستانی خیلی زیاد نیست . و کلا فوتبال خارجی رو به فوتبال داخلی ترجیح میده !
    ======================
    سپهر
    -تاریخ تولد 25 شهریور 1367 ... محل تولد بیمارستان آریا اهواز ..
    -به زودی و به قصد ادامه تحصیل به خارج از استان میروم و در شهرستان الیگودرز !!!!!!!!!!!! و در رشته کارشناسی زمین شناسی درس خود را ادامه میدهم !!!
    اطلاعات تکمیلی را از دیگر کاربران بخواهید!!

=========
    به غیر از کاربرهایی که در موردشون توضیح داده شد کاربرهای زیر نیز به این تاپیک سر میزنن ...
    شادی ...در حال حاضر فعالیتش در این تاپیک به یک صدم دوران اوجش نمیرسه!!! ... تا اونجایی که یادمه مامان بزرگ صداش میزدن ...
    امیدرضا ..به قول سوگند صفای انجمن ! ... یک آبودانی اصیل !!... داش امید اگه به خاطر من نمیای من دیگه رفتم پاشو بیا
    نیما ساکرلاور...پسر تحصیلکرده و دوست داشتنی اذری زبان ... نیما همیشه به ما خوزستانی ها خیلی لطف داره و اینجا هم همیشه میاد و برد های تیمهای خوزستانی رو تبریک میگه ... ما هم به خاطر نیما به تراکتور علاقه پیدا کردیم و دوست داریم تراکتور بیاد لیگ برتر ...البته به شرطی که سهمیه ها 3 تا باشن ...چون دو تا سهمیه اول مال شاهین و فولاده
    احسان عشق لاتزیو ... به فولاد و صنعت خیلی علاقه داره ...استقلال اهواز رو هم یه خورده دوست داره!! عاشق خورش دال عدسه !...
    آذین... آذین خانم هم که یک فولادیه کلا دیر به دیر سر میزنه اینجا و ماهی یه بار با یه تک خطی رفع تکلیف میکنه!!
    میثم ...بازرس دوست داشتنی ...تابستونا بیشتر سر میزنه اینجا ... بچه تهرونه -دزفول!- ولی تو دانشگاه آمل درس میخونه ...خیلی هم حساسه

عكس كاربران اینجا رو هم میذاریم بزودی ...

=======================
    ویرایش توسط Sepehr11 : 7th December, 2007 در ساعت 11:39 PM

10. 9 کاربر از پست مفید Sepehr11 سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,962
    سپاس شده 29,673 در 6,610 پست

استقلال اهواز در حال حاضر به یه دفاع قلدر و خوب نیاز داره و چه کسی بهتر از بختیاری زاده . همیشه توی هر تیمی بوده جزء بهترین بازیکن های اون تیم بوده و خصوصیت دیگرش هم گلزنی که توی هر فصلی 3 4 گل میزنه. نمیدونم تا حالا چرا شفیع زاده ها نرفتن دنبالش حیفه اگه از دستشون بپره
    Welcome

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 3 کاربر از پست مفید S@eed سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    سپاس ها
    44,962

/هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال/

تساوي پاس همدان برابر استقلال اهواز

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پاس همدان در هفته شانزدهم ليگ برتر با نتيجه يك بر يك برابر استقلال اهواز متوقف شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار در همدان و با قضاوت تورج حق وردي برگزار شد.
    براي پاس امير ابوجا در دقيقه 17 گلزني كرد و گل استقلال اهواز را مجيد سيفي در دقيقه 20 به ثمر رساند.
    پاس با اين تساوي 24 امتيازي شد و استقلال اهواز به امتياز 22 دست پيدا كرد.
    Welcome

14. کاربر روبرو از پست مفید S@eed سپاس کرده است .

سرمربی

تیم محبوب
    GERMANY
    سپاس ها
    25,302
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط d@yi s@eed نمایش پست ها
    استقلال اهواز در حال حاضر به یه دفاع قلدر و خوب نیاز داره و چه کسی بهتر از بختیاری زاده . همیشه توی هر تیمی بوده جزء بهترین بازیکن های اون تیم بوده و خصوصیت دیگرش هم گلزنی که توی هر فصلی 3 4 گل میزنه. نمیدونم تا حالا چرا شفیع زاده ها نرفتن دنبالش حیفه اگه از دستشون بپره
    در اینكه باید برای شیری یه زوج مناسب در خط دفاعی پیدا بشه شكی نیست ...ولی سهراب دیگه پیر شده و اشتباهاتش زیاده ... نقطه قوتش هم در حال حاضر شم گلزنیشه نه قدرت دفاعیش .

نقل قول نوشته اصلی توسط d@yi s@eed نمایش پست ها
    هدی جان مگه عربا چشونه؟ والا من یه رفیق دارم عربه ترم 3 دندونپزشکی چمران میخونه.. برید جاهای دیگه{ اسم هم نمیارم }و قومیت های دیگه رو ببینید برگشتید اینجا روی عربها رو ماچ میکنید میگی اینا کی بودن ما نمیدونستیم
    مگه هدی گفت چشونه فقط عرب بودنش رو تكذیب كرد.

منم خودم هم دوست عرب زیاد دارم هم غیر عرب . ولی شاید باورتون نشه خیلی از دوستای عربمو بیشتر قبول دارم ...

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    سپاس ها
    44,962

پاس همدان يك- استقلال اهواز يك
    تساوى در باتلاق همدان

پاس همدان
    استقلال اهواز
    جمعه ۱۶/۹/۸۶ ساعت: ۰۰:۱۴
    ورزشگاه: قدس همدان
    چارچوب: هفته شانزدهم
    پاس همدان يك گل: امير ابوچا (۲۶)
    پاس گل: مصطفى چترآبگون
    استقلال اهواز يك گل: مصطفى سيفى (۳۱)
    پاس گل: -
    داور: تورج حق وردى
    كمك ها: حسين نجاتى و مهدى عاليقدر
    اخطار: ابوچا (پاس همدان)، حقى پور وغلامى (استقلال اهواز)
    اخراج: -
    تماشاگر: ۵۰۰۰ نفر
    ستاره ميدان: امير ابوچا (پاس همدان)

پاس همدان: سامان صفا، خسرو حيدرى، حنيف عمران زاده، سيدمحمد علوى، جواد شيرزاد، فاروق اختياروويچ، يدالله اكبرى، سعيد دقيقى (مهدى جعفرپور ۷۲)، امير ابوچا (على اميرى ۸۵)، محمد غلامين و مصطفى چترآبگون (وريا غفورى ۶۶)
    سرمربى: وينكو بگوويچ
    استقلال اهواز: مجيد غلامى، مجتبى شيرى، حميد سرآبادانى، حسين ماهينى، على حمودى، مصطفى حقى پور، داود حقى، افشين كمايى (محمد فعال ۶۰)، مصطفى سيفى، روح الله بيگدلى (فابريتسيو كارلوس ۶۷) و ميلاد ميداودى (محمد كوتى ۹۳)
    سرمربى: مجيد جلالى
    ايران ورزشى- امير ابوچا در دومين هفته متوالى باز هم براى پاس همدان گل زد. پاس در ديدارى كه ورزشگاه خانگى خود كه به علت ريزش باران شبيه باتلاق شده بود به مصاف استقلال اهواز رفت.پاس همدان كه بازى را هجومى شروع كرده بود توسط محمد غلامين مهاجم خود در دقيقه ۸ در يك مصاف تك به تك با دروازه بان به علت آب گرفتگى زمين نخستين فرصت خود را از دست داد. هرچه از زمان شروع بازى مى گذشت حملات پاس دامنه بيشترى پيدا مى كرد تا اينكه در دقيقه ۲۶ سانتر عرضى مصطفى چترآبگون به داخل محوطه جريمه با ضربه سر امير ابوچا، پاس همدان را يك- صفر جلو انداخت.۵ دقيقه از گل پاس نگذشته بود كه در پى سانتر ارسالى از جناح چپ و دفع ناقص سامان صفا كه توپ را به پشت محوطه جريمه فرستاده بود، مصطفى صيفى با يك ضربه چيپ گل تساوى استقلال اهواز را به ثمر رساند.بعد از اين گل حملات پاس همدان بيشتر شد. ضربه سعيد دقيقى در دقيقه ۳۳ از كنار دروازه استقلال اهواز به بيرون رفت. حملات پاس براى زدن گل برترى تا پايان نيمه اول ادامه داشت اما نتيجه اى دربر نداشت.نيمه دوم هم با برترى پاس همدان شروع شد اما تلاش بازيكنان پاس همدان تا پايان بازى راه به جايى نبرد تا دو تيم به تساوى قناعت كنند.
    Welcome

17. کاربر روبرو از پست مفید S@eed سپاس کرده است .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisFooladLiverpoolReal Madrid
    مربی محبوب
    آرسن ونگر,خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریمی,بکها
    تیم محبوب
    پرسپولیس , انگلستان
    سپاس ها
    2,918
    سپاس شده 1,264 در 453 پست

بچه ها راستی سرمربی این فصل فولاد خوزستان كیه؟؟

مرد بزرگ ... برخیز آنجا جای تو نیست، تو کابوس 6 تایی ها هستی...

همایون خان بهزادی

سر طلایی

صفحه 1 از 63 1234511213151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.