صفحه 3 از 100 نخستنخست 1234567132333537388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1000

موضوع: " قرار عمومی "

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,255 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

حالا چرا میزنین؟میتینگ بعدی کیه منم بیام.(تعارف اومد نیومد داره)

2. کاربر روبرو از پست مفید InTeR سپاس کرده است .

بازیکن اصلی تیم

بازیکن محبوب
    کـاکـا - طا
    تیم محبوب
    استقلال-میلان-ایتالیا
    سپاس ها
    1,978
    سپاس شده 2,139 در 536 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-8 نمایش پست ها
    بهنام دستت درد نكنه .
    ايشاالله اين تاپيك باعث بشه با دوستان جديدي اشنا بشيم .
    خواهش میكنم امیر جان
    ایشالا

نقل قول نوشته اصلی توسط Siyavoush نمایش پست ها
    با تشكر از بهنام عزیز:shades_smile:
    عالی بود فقط كامپیوترم تركید تا این تاپیك باز شد
    خواهش میكنم
    آره. سیا باید وقتی برگشتی انگلیس میومدی سراغ این تاپیك

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.Wenger نمایش پست ها
    مرسی بهنام چِسبید
    فقط جاهایی که میرید خیلی تکراری نیست ؟ یذره تنوع بدید بابا
    خواهش میكنم
    آره ولی جدیداَ متنوع تر شده یه مدت كه امیر آقایی همش گیر داده بود بریم خان بابا حالا كه بنده خدا سربازیه دست و بال ما بازتره و حداقل یه فرحزاد میتونیم بریم!

نقل قول نوشته اصلی توسط inter نمایش پست ها
    حالا چرا میزنین؟میتینگ بعدی کیه منم بیام.(تعارف اومد نیومد داره)
    امین مگه مشهد نیستی؟ پس چجوری میخوای بیای؟ ولی خب اگه بیای كه عالیه. هر وقت هم خبری بود تو همین تاپیك میگیم كه بقیه خبردار شن.

××× بالاست پرچم ×××
    بی برو برگرد....

4. 2 کاربر از پست مفید بهنام سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,255 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

امین مگه مشهد نیستی؟ پس چجوری میخوای بیای؟ ولی خب اگه بیای كه عالیه. هر وقت هم خبری بود تو همین تاپیك میگیم كه بقیه خبردار شن.
    شاید خواستیم بیایم تهران حالا .اگه اعلام کنین که بد نیست شاید اومدیم

6. 2 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه

FulhamPerspolisRomaDortmund
    مربی محبوب
    ویسنته دلبوسکه
    بازیکن محبوب
    فرانچسکوتو
    تیم محبوب
    پرسپولیس- رم- فولهام- مايوركا- دورتموند- تیم ملی اسپانیا
    سپاس ها
    52,210
    سپاس شده 25,766 در 7,885 پست

سلام به همه بروبچ گل پارسفوتبال

باز هم یك میتینگ دیگه و باز هم یك گزارش دیگه:shades2:
    قبل از هر چیز علت اینكه من دارم گزارش این میتینگ رو ایندفعه به جای بهنام براتون مینویسم رو میگم :
    خوب تخصص اصلی بهنام در میتینگهای دودی هستش و همون طوری كه میبینید در تمامی میتینگ هایی كه در اون دود وجود داشته و لوازم دودی مثل قلیون و... در اون استفاده میشده بهنام به عنوان نفر اول میتینگ ها حاضر بوده و حتی در میتینگ های 2 نفره و حتی 1 نفره ( خودش و خودش ) شركت میكرده و همیشه گزارش میتینگ رو خودش مینوشته ولی در این یك میتینگ خاص كه اصلا خبری از دود نبود و یك میتینگ كاملا ورزشی بوده بهنام از یك هفته قبل از میتینگ كلا در تهران دیده نشده ( خوب معلومه ورزش رابطه خوبی با دود نداره ) و به این علت من به عنوان مامور نوشتن گزارش میتینگ انتخاب شدم و قرار شد كه امروز بعد از كنكورم گزارش كامل مربوط به میتینگ رو براتون بنویسم كه منم با 6 ساعت تاخیر در خدمتتون هستم :

پایه های اصلی میتینگ روز پنجشنبه در جلسه محرمانه ای كه بعد از ظهر روز شنبه بین من و تعدادی از افراد مافیایی انجمن برگزار شد پی ریزی شد و اون موقع برای میتینگ روز پنجشنبه برنامه ریزی كردیم.
    خوب سعید بندری مامور شد كه یك سالن فوتبال برامون كرایه كنه كه موفق به این كار شد ولی ولی ولی...(اتفاقات مربوط به سالن گرفتن سعید بندی رو در ادامه گزارش حتما بخونید )
    بعد از اون سعید بندری و سیاوش ( چه امامزاده هایی !!! ) مسئولیت اطلاع رسانی به بچه های انجمن رو بر عهده گرفتند!
    خود من به شخصه فكر میكردم اینا الان 60 نفر رو جمع میكنند و یك قرار فوتبالی خیلی عالی برگزار میكنیم در حالی كه این دو با كلی تلاش و زحمت فراوان فقط تونستند 12 نفر رو جمع كنند كه اونارو هم تازه ما بهشون كمك كردیم!
    سیاوش یك روز قبل از میتینگ بهم زنگ زد و گفتش كه اقا ادم جور كن من فقط تونستم 3 نفر رو جمع كنم یكی داداشم و یكی هم سعید بندری و یكی هم خودت !!! كه من كمكش كردم كه تونست چند نفر دیگه رو هم جمع كنه . از اون طرف سعید بندری هم شب قبل از میتینگ ساعت 3 نصف شب برای مانی اس ام اس میفرسته كه مانی دستم به دومنت ادم جور كن !!! كه مانی هم تو حالت خواب و بیدار بوده و فكر كرده كه خواب دیده و به اس ام اس اعتنایی نمیكنه...
    خلاصه صبح روز پنجشنبه شد و طبق اطلاعاتی كه مامورین مافیایی من بهم دادند بندری و سیاوش حدود 12 نفر رو برای اومدن به ورزشگاه اماده كردند!
    محل قرارمون هم ایستگاه مترو شهر ری بود!
    صبح روز پنجشنبه تقریبا ساعت 8 صبح بود كه امیر قهرمانی بهم زنگ زد و گفتش كه میثم بابا كجایی زود باش اماده شو بیا دیگه منو مانی و ممد اس اس الان نزدیك شهر ری هستیم تو كجایی ؟
    منم گفتم منم تو رخت خوابم فعلا كه زوده و باشه اگه منتظر منید الان خودمو میرسونم ( حالا من ساده نمیدونستم اونا تو كافی شاپ هستند و تا ساعت 10 صبح هم حتی خودشونو نمیرسونند )
    هیچی خلاصه این تلفونه باعث شد كه من یك كمی سرعت كارم رو بیشتر كنم و خیلی سریع خودم رو به شهر ری برسونم...
    من دقیقا سر ساعت نه و سی دقیقه خودمو سر قرار درون ایستگاه مترو شر ری رسوندم ولی دیدم اونجا یك پرنده هم پر نمیزنه پیش خودم گفتم پس قرار میتینگ سر كاری بوده و هیشكی نمیادش...
    منم داشتم از ایستگاه مترو خارج میشدم كه یوهو تقققققققق كلم خورد تو كله سعید بندری و خلاصه بعد روبوسی و ماچ موچ همون جا منتظر بقیه بچه ها وایستادیم...
    دقیقا راس ساعت نه و سی و پنج دقیقه اقای یاسر اشراقی با موبایل سعید بندری تماس گرفت كه سعید هم تمام گزارشات مربوط به میتینگ ( كیا میان كیا میرن كیا چی میگن ) رو به اقای اشراقی داد...
    بعدش منو سعید كمی وایستادیم و كمی بعدش احسان هم اومد ( به علت تمام شدن سهمیه بنزینش با مترو اومد )و دیدیم كه راس ساعت نه و چهلو پنج دقیقه امیر قهرمانی به همراه مانی و ممد اس اس (ممد اس اس بعد از 10 سال به ایران اومده بود ) به جمعمون اضافه شدند خلاصه بحث ها گرم شد مخصوصا سر مونتلا ( چون دیدیم حالا كه بیكاریم بیاییم سر مونتلا سر به سر مانی بذاریم ) مانی حرفهای جالبی میزد میگفت اگه میلان تو فینال لیگ قهرمانان به جای كاكا از مونتلا استفاده میكرد میلان كولاك میكرد ولی حیف كه كاكا تو اون مسابقه بدترین بازی تاریخ ورزشش رو به نمایش گذاشت و خلاصه ازین حرفا... تا اینكه دیدیم ساعت 10 شد و خبری از سیاوش اینا نشد ( سیاوشی كه یك روز قبل از میتینگ بارها و بارها به من تاكید كرده بود كه ما سر ساعت نه و نیم میریم داخل سالن زود خودتو برسونیا اصلا تو از ساعت 8 اونجا باش همه ما اونجا هستیم ) خلاصه زنگ زدیم به سیاوش و سیاوش گفت كه من تو راهم كه ما همچنان چشم انتظار اونجا وایستادیم و سیاوش همچنان در راه بود و در راه بود و در راه بود كه بالاخره خودشو رسوند بعد از اون هم كم كم ماتاتا و امید علی و بقیه بچه ها خودشونو سر قرار رسوندن و ما راس ساعت 10 و 15 دقیقه رسما ایستگاه مترو رو به قصد رسیدن به استادیوم ترك كردیم...
    سعید بندری به ما گفته بود كه من سالن رو از ساعت 10 صبح تا ساعت 11 و نیم كرایه كردم در حالی كه وقتی به اونجا رسیدیم مامور یقه سعید بندری رو گرفت و داد زد و گفتش :
    كجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سعید هم گفتش دستتو بنداز ما زمینو اجاره كردیم...
    مامورم گفتش چرا دروغ میگی تو زمینو ساعت یازده و نیم اجاره كردی اینم برگش...سعید هم تا اونو دید گفتش اهان اقا ببخشید بچه ها واقعا ببخشید حالا مجبوریم اینجا 1 ساعت علاف بشیم... بچه ها مشكلی نیستش تورو خدا منو نزنید...بچه ها قول میدم دیگه تكرار نكنم... بچه ها همش یك اشتباه ثبتی بوده... بچه ها بچه ها بچه ها...
    خلاصه ما حدود 1 ساعت جلوی در سالن نشستیم و مجبور بودیم تو این زمان برای اینكه حوصلمون سر نره بشینیم و توجیهات سعید بندری رو برای اینكه چرا به جای 10 داریم یازده و نیم میریم تورو گوش كنیم...البته این وسط چند تا از بروبكس هم مدام از اول میتینگ تا اخر میتینگ درباره ناصر حجازی فولهام برشا مونتلا و... بحث میكردند.
    مهمترین حرفی كه در اون تایم از زبان سیاوش بیرون اومد این بود :
    حتی اگه بازیهای برشا مجانی هم بشه برای دیدم بازیهاش به استادیوم نمیرم!!
    ساعت 11 شدش كه دیگه صبر سیاوش سر اومد و رفتش تو سالن و توپ ادمهایی كه تو سالن بودن رو با چاقو پنچر كرد و انداختشون بیرون و به ما گفت بچه ها بیایید و ما هم خوشحال به داخل سالن هجوم اوردیم...
    خوب بچه ها دونه دونه لباساشونو عوض كردن و وارد زمین شدند جالب اینجا بود كه اكثر بچه ها هوادار رم بودند و مثل من لباس رم رو بر تن كرده بودند مثل مانی !!
    خلاصه همه اون وسط زمین جمع شدیم و شروع به یار كشی كردیم و 3 تا تیم شدیم كه من امیر قهرمانی و سعید بندری شروع به یار كشی كردیم كه منم سیاوش سام ماتاتا و ممد اس اس رو به عنوان اعضای تیمم انتخاب كردم.
    ولی حیقیقتش یادم نیست سعید بندری و امیر قهرمانی كیارو به عنوان اعضای تیمشون انتخاب كردند (از عوارض كنكوره)
    خلاصه بازیها شروع شد...
    یكی از نكات قابل توجه بازیها این بود كه یكی از مسابقات به پنالتی كشید و بچه ها حدود 20 دقیقه پنالتی میزدند و هیچ كدوم از پنالتی ها گل نمیشد ( خوب مشخصه تیمی كه پنالتی زنش سعید بندری باشه نباید بیش از این ازش انتظار داشت...)
    من نتونستم همه بازیهای بچه ها رو به دقت زیر نظر بگیرم ولی نكات جالبی درباره بازی چند تا از بچه ها دیدم :
    سیاوش كه دروازه بانیش حرف نداشت دروازبان تیم ما بود و بار ها و بارها پنالتی گرفت و در طول مسابقه تك به تك های زیادی رو دفع كرد...
    سام باور نكردنی بود من اصلا فكرشو نمیكردم اون اینقدر خوب بازی كنه كارش تو خط حمله عالی بود...
    امیر قهرمانی همون كاكا بود...
    مانی هم خود مونتلا بود...
    سعید بندری نسبت به بازیهای قبلی عالی بود چون در بازیهای قبلی یك شعاری بچه ها داشتن كه میگفتن :
    وان تو تری فور بندری لایی خور
    ولی تو این بازی اصلا نمیشد از این شعار استفاده كرد ضمن اینكه یك پاس گل هم بهم داد...
    امید علی یك دفاع فوقالعاده محكم بود و بدجوری موی دماغ مهاجمین شده بود و اصلا نمیذاشت توپ عبور كنه خود منو چند بار ناكام گذاشت...
    احسان هم بازیش خوب بود ولی من نتونستم زیاد بازیشو زیر ذره بین قرار بدم...
    ماتاتا و ممد اس اس هم مدافعین تیم ما بودند و به هیچ وجه من الوجوه اجازه رد شدن به مهاجمین حریف رو نمیدادند بهشون سپرده بودم كه هر كی اومد رد بشه یك تنه بهش بزنید و پرتش كنید كه اونا هم به درستی عمل كردند و موجبات مسدومیت بازینان تیمهای حریف رو اماده میكردند و اجازه نمیدادند هیچ توپی از دفاعمون رد بشه و اونجا هم بازیكن و هم توپشو باهم میزدند...
    پسر دایی مانی هم خوب بازی كرد...
    یكی از دوستای سعید بندری كه اگه اشتباه نكنم اسمش نیما بود هم عملكرد خوبی داشت...
    محسن هم دروازه بانیش عالی بود...
    خودم هم كه باید دیگران دربارم نظر بدهند من دو گل زدم و موقعیت های زیادی رو از دست دادم و یك پنالتی هم خراب كردم و تو یك مسابقه هم عامل اصلی باختمون بودم...
    خلاصه بازیها تموم شد و یك نفر از كاركنان اونجا اومد برامون حركات مونتلایی رو انجام داد كه ما كلی خندیدم و همراه با خنده راس ساعت 12 و سی دقیقه یواش یواش باهم خداحافظی كردیم و رسما سالن فوتسال شهر ری رو به قصد خانه ترك كردیم...
    نخود نخود هر كی رود خانه خود...

...واین بود قسمت اول گزارش كه گزارش نوشتاری بود!

منتظر گزارش تصویری میتینگ در همین تاپیك بمانید
    به هر كاری كه دست زدید، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید، زیرا این شیوه ی زندگی معجزه آفرینان است.
    دکتر وین دایر

8. 4 کاربر از پست مفید NoName سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه

مربی محبوب
    ویسنته دلبوسکه
    بازیکن محبوب
    فرانچسکوتو
    تیم محبوب
    سپاس ها
    52,210

بچه ها میرسیم به گزارش تصویری میتینگ ::Referee:

من تمام عكسهارو دیدم و براتون 13 تا از اونهارو گلچین كردم. علت اینكه بقیه عكسهارو نذاشتم این بود كه بعضی عكس ها به شدت تار بودن و بعضی عكسها هم كلا عكسهای جالب و قشنگی نبودن!

عكس اول یك عكس دسته جمعی از تمام بچه های حاضر در میتینگه كه درون دروازه وایستادیم!
    از سمت راست معرفی میكنم :
    نیما - امیدعلی - بندری - محسن - میثم - امیر - احسان - ممد اس اس - ماتاتا - پسر دایی مانی

عكس دوم هم یك عكس دسته جمعی از كل بچه ها حاضر در میتینگه
    معرفی میكنم از ردیف بالا :
    سام - محسن - میثم - امیر - امیدعلی - پسر دایی مانی
    ردیف پایین :
    سیاوش - احسان - سعید بندری - مانی - ماتاتا

عكس سوم هم یك عكس تقریبا دسته جمعی از احسان بندری و امیر
    نكته : سمت راست این عكس من و امید علی بودیم كه به علت پوشش غیر اسلامی سانسور شدیم!!

عكس چهارم یك عكس دو نفره از امیدعلی و امیر قهرمانیه

عكس پنجم یك عكس از ماتاتا در حال تماشای بازی و اون نفری كه روش اونوره هم مانیه كه اعصابش خورده!!

عكس ششم عكسی از مانی محسن و ماتاتاست

عكس هفتم یك عكس از اعضای تیم ما درون زمینه
    اونی كه پیراهن مشكی پوشیده مدافع تیممون ماتاتاست اونی كه سفید پوشیده مهاجم تیممون سامه و اونی كه لباس مقدس رم رو پوشیده حاج میثمه

عكس هشتم یك عكس تكی از محسن هنگام دروازه بانی

عكس نهم یك عكس تكی از سیاوش هنگام خروج از دروازست ( تو این عكس یك پنالتی گرفته بود!! )

عكس دهم یك عكس تكی از پسر دایی مانی

عكس يازدهم محسن امیر و امیدعلی رو نشون میده كه دارن راجع به ناصر خان بحث میكنند!

عكس دوازدهم
    سمت راست ممد اس اس نفر وسط هم ماتاتا و سمت چپیه هم حاج میثم

عكس سيزدهم و عكس اخر هم یك عكس تكی از خودم در حال خروج از ورزشگاه

به هر كاری كه دست زدید، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید، زیرا این شیوه ی زندگی معجزه آفرینان است.
    دکتر وین دایر

10. 3 کاربر از پست مفید NoName سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه

مربی محبوب
    ویسنته دلبوسکه
    بازیکن محبوب
    فرانچسکوتو
    تیم محبوب
    سپاس ها
    52,210

بهنام جون اینم دوتا گزارشی كه خواسته بودی
    دکتر وین دایر

12. کاربر روبرو از پست مفید NoName سپاس کرده است .

بازیکن اصلی تیم

بازیکن محبوب
    کـاکـا - طا
    تیم محبوب
    استقلال-میلان-ایتالیا
    سپاس ها
    1,978
    سپاس شده 2,139 در 536 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    بهنام جون اینم دوتا گزارشی كه خواسته بودی
    ممنون میثم جون

امیر آقایی هم میاد گزارشها+عكسهای مسافرت سرعین رو میذاره

××× بالاست پرچم ×××
    بی برو برگرد....

14. 2 کاربر از پست مفید بهنام سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    پپ گوارديولا
    بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    FC BARCELONA
    سپاس ها
    17,873
    سپاس شده 26,533 در 6,583 پست

مانی خان که امروزم اعصابش خورد شد رفت !!!

16. 3 کاربر از پست مفید MAMAD PUYOL 5 سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

MilanManchesterUnited
    بازیکن محبوب
    مالدینی
    تیم محبوب
    پرسپولیس
    سپاس ها
    278
    سپاس شده 554 در 211 پست

بروبكس بدلیل كانكشن اكسترا مزخرف من دیشب نشد همه عكسهارو آپ كنم.
    تا امشب همه عكسها + گزارش خودمو. میزارم.
    امیر آماده باش

18. 6 کاربر از پست مفید Kian-S سپاس کرده اند .

amir-8
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian-S نمایش پست ها
    بروبكس بدلیل كانكشن اكسترا مزخرف من دیشب نشد همه عكسهارو آپ كنم.
    تا امشب همه عكسها + گزارش خودمو. میزارم.
    امیر آماده باش
    دادا اماده هستم . :42: اين كيان ديروز پدر ما رو دراورد هي عكس انداخت نميدونم چه فكر پليدي تو سرشه ولي از الان بگم عشق است ناصر خان حجازي :clappin:

20. کاربر روبرو از پست مفید amir-8 سپاس کرده است .

صفحه 3 از 100 نخستنخست 1234567132333537388 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.