صفحه 5 از 45 نخستنخست 123456789152535 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 441

موضوع: ارتش سرخ - فصل (1397-1396)

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,926
    سپاس شده 41,563 در 7,561 پست
    کشور من
    Italy

حامد تبانیه دیگه چیه؟ این حرفا روی اعصاب خوردیه . اخه مگه میشه بازیکنای یه تیم همچین چیزیو بپذیرن؟

کتمان نمیکنم یکم اعصابم خورد بود فحش دادم ولی بپذیریم فوتبال همینه . ما بد نبودین و خیلی هم بهتر از استقلال بودیم با اینکه روز ایده آل هیچکدوم از مهره هامون نبود . بازیو طوفانی شروع کردیم و بنظرم این گل زودهنگام کاملا تیمو مغرور کرد . خیلی گلهای بچه گانه خوردیم . از گل اولشون که یه توپ ساده رو انصاری اروم زد پشت محوطه بازیکن حریف سینه ستپ کرد دو متره جلو اومد کسی نیومد استقبالش !! گل دوم هم همینطور دقیقا اسماعیلی 30 ثانیه داخل موحطه ایستاده دور و برشو نگاه میکنه کسی نیومد استقبالش . قطعا ماهینی خوب نبود چون هردو جا با اینکه مدافعینمون تو دفع توپ مقصر بودن ولی خب اون باس میومد رو توپ . بازم نیمه اوا خط جلومون خوب بود تو پاسکاری و خلق موقعیت . که اگه طارمی دومیو میزد تموم شده بود .

نیمه دوم بعد تک به تک طارمی فوتبال بشدت افت کرد و خیلی خیلی بد و همه پسها و سانتر ها ناقص و بد بود . بازم لجبازیه برانکو رامینو تعویض کرد اون 90 دقیقه اسمشم نیاد یه سانترش جریان بازیو عوض میکنه . نیمه دوم بجز وقت اضافه همه بازیکنمون بلا استثنا بد بودن .

جو بازی عوض اینکه بازیکنای جوون استقلال رو بگیره مارو گرفت . البته فوق العاده بازیکنامون عصبی و احساسی بودن نیمه دوم که خب بعد اینهمه برد و بازی خوب و گل نخوردن تو یه بازی اونم رقیب قدیمی اینجوری بپاشی عصبی شدنم داره .

بعد بردامون بهترینارو انتخاب میکردیم این بازی بدترینا . فرشاد با اینکه هفته قبل استثنایی بود این بازی بد بود البته بخاطر قد کوتاهشه و تنها بودن تو بازی امروز . سروش بعد گل استثناییش خیلی بد شد پاساش همه اشتباه .
    طارمی که حداقل 3تا گل صد در صد رو نزد و اگه هاش رو بگیم فایده نداره و مطمئننا برد امروزو اون ازمون گرفت .

بهر حال بعد اینهمه برد باختم هست . من این باختو به فال نیک میگیرم و شرط میبندم سپاهانو بزنیم تا اخر فصل همه رو میبریم . الان فهمیدن جای اشتباه ندارن و قطعا بخاطر رفتار امروز استقلالی ها مصمم تر میشن برای قهرمانی .

فکر کنم سید جلالم اخراج شد اخر بازی با وحشی بازی اقای البته اقا نه خانم رحمتی .

ایشالا بازی بعدی جبران میشه .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

2. 4 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,563
    سپاس شده 8,525 در 1,526 پست

اخه مگه این لفظ تبانی چیه که شما قبول نمیکنید فکر میکنید هرکی این حرف و بزنه مشکل داره اصلا تبانی نه مهندسی نتایج و چی؟ یعنی تو کشور ما که مهندسی یه چیزایی و داریم که نمیشه گفت مهندسی نتایج و نداریم؟ بازی و دیدید نیمه اول دقیقه پنج گل زدیم بازم پشت سرش حمله کردیم. ولی دفاع قرار بود مهندسی کنه بازی و اسم نمیبرم گناهی هم ندارن وقتی دستور از بالا بیاد که بخاطر اینکه هوادارای استقلال از این دولت دل خوشی ندارن اون سری بد باختن باید این بازی و ببرن چرا کم کاری نکنن وقتی تهدید میشن یا بهشون قول یه چیزای میدن هست بخدا هست این بازی مهندسی شده ترین بازی تمام عمرم بود یه چندتا بازی دیگه هست که من بهتون میگم
    مثل مساوی ما تو دربی با هند علیزاده مثل تراکتور این همه از بازیکن محروم استفاده کرده ولی کسی شکایت نکرد ازشون مثل دیروز کیانی این مهدی کیانی مگه محروم نبود چرا بازی کرد بعد ذوب اونجوری به تراکتور ببازه ؟ طبیعی بود؟
    اصلا بگیم برانکو بد برانکو حالیش نیست گل سوم چرا دفاع نداشتیم فقط انصاری بودش اونم راحت مثل اب خوردن جا موند تا حالا دیده بودید انصاری اینجوری جا بمونه سیدجلال کجا بودماهینی احمدزاده کجا بودن تمام شدبا گل سوم کمر تیم شکست دیگه خود من دعا میکردم گل چهارم و نخوریم حالا بیاید بگید غرور داشتیم چه غروری چه استرسی داشتیم عادی بازی میکردیم ولی سه تا گل غیرعادی خوردیم اونم تو نیمه اول بهترین دفاع لیگ تو یه بازی حساس تو یه نیمه سه تا گل بخوره که دقیقا همه دفاع مقصر بودن حالا بگید کمال نبود گل خوردیم باور کنید اگه بودش بازم میباختیم استقلال نه تماشاگراش امده بودن نه بازیکن تونست بگیره کیو گرفته بود تو نیم فصل
    بازم تبریک میگم به استقلالیا دیگه غمشون نباشه الان روحانی هم عزیز شد بره رای بیاره برا چهار سال بعدی تو دربی فکر کنه کی ببره ولی خدایی اون برد سه دو و اون برد چهار بر دو واقعی بود مردونه بود تا حالا برد مهندسی شده نداشتیم

4. 2 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

رامین داشت خوب بازی میکرد.کم کمش این بود که ایستگاهی ها و کرنر های پرشمارمون که همه شونو سروش به باد فنا داد رو میتونست بهتر بزنه. رفیعی تو جریان بازی خوب بود ولی محض رضای شیطان یه کرنر خوب نزد! واقعا تعویض رامین پشتوانه منطقی نداشت! اونم آوردن علی پور به جای رامین! من بودم علیپور رو جای احمدزاده می آوردمش و ماهینی رو میبردم دفاع چپ و بازی رو بدون هافبک دفاعی ادامه میدادم. واقعا ماهینی تو پست هافبک دفاعی افتضاح بود.تقصیر خودش هم نبود! هم تقصیر برانکو بود و هم تقصیر برانکو نبود.جانشین کمال خیلی دیر به تیم اضافه شد و نمیشد به بازیکنی که تازه یه هفته ست به تیم اضافه شده اعتماد کرد.اصلا برانکو یه همچین آدمی نیست.باخودم فکر میکنم که واقعا چکار میشد کرد برای پست کمال؟! الآن که بازی تموم شده میگم کاش کرمی بازی میکرد ولی واقعا نمیشد! از طرفی انتخاب ماهینی برای اون پست هم واقعا انتخاب بدی بود. احمدزاده هم مثل بچه ای تو مغازه شکلات فروشی گیج بود! سه چهار تا حرکتش که واقعا خنده دار بود! سانترهاش همه تو جایگاه تماشگرا! در مورد طارمی من والدینشو مقصر میدونم! کوتاهی بزرگی کردن که بچگیاش واکسن فلج اطفال نزدن بهش! یه ایمون زاید جای طارمی بود تا حالا قهرمانی مسجل شده بود! دیگه کم کمش این بازی رو راحت می بردیم! هد طارمی گل میشد میرفتیم واسه تفاضل گل بهتر.اما یهو همه چیز از هم پاشید! بیش از حد بی گدار به آب زدیم. بعد گل و موقعیت طارمی باید بازی رو کنترل میکردیم نه اینکه بیشتر و بیشتر حمله کنیم. نمیدونم واقعا تو ذهن بازیکنا چی گذشت و اصلا دلیل فروپاشی اینجوری خط دفاع در عرض 20 دقیقه رو نمیفهمم! (از دقیقه 10 تا 30 )

خلاصه این باخت تلخ یادم میمونه!

6. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,563

اقا این بازی و تحلیل فنی نکنید اصلا ناراحتم نشید یه باخت چرت و پرت بود نیم فصل اولم یه مساوی دستوری بود کلا تیم ما که قوی باشه اینجوری باید یه حالی هم به حریف بدن ما قهرمان بشیم دربی و هم ببریم اونم با اخلاف گل بعد استقلالیا کی میاد جمع کنه یه سال همش دولت پرسپولیسی وزیر پرسپولیسی کردن اخرم جواب داد ولی بجان خودم انقدر تو باد این برد میمونن منصوریان و شاخ میکنن یه دربی دیگه که کسی نگه دولت پرسپولیسیه میخوان پرسپولیس قهرمان کنن گیرمون می افتن ببین کی گفتم این دوتا دربی رفت برگشت اخر خنده بود تماشاگراشونم باور نمیکردن اولی و مساوی کنن دومی اینجوری ببرن حالا شما باورتون شده دارید بحث فنی میکنید برانکو چی کارکنه گفتم بهتون کمالم بود اینجوری میباختیم اون دعوای اخر بازی هم یه فیلم هندی بود که بگن ما غیرت داریم دعوا کردیم همش سیاه بازیه نمیگم قبول کنید ولی باهوش باشید نزارید بازیتون بدن یا اگه بازی خوردید حداقل بخندید بهشون چون متوجه شدید اینکه متوجه نشیم خیلی بده

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده است .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,134
    سپاس شده 4,058 در 968 پست
    کشور من
    England

مهرداد خیلی راحت باید شهاب کرمی بازی میکرد حتی اگه یه ماه هم تمرین نداشت حتما خوب یادت میاد اون سالی که هافبک نداشتیم زمان کرانیچار تو دربی اقا زمانی که همه میدونیم چه فاجعه بود اما اونجا تونست بازی خوبی لنجام بده و بازی مساوی بشه شهاب کرمی اگه هیچی نداشت حداقل میدونست کجا جایگیری کنه کجا بایسته یا اینکه با دو هافبک دفاعی بازی میکردیم مگه میشه ماعینی تنها اونجا گذاشتی در حالی که پستش نیست؟؟؟در کل برانکو واقعا دیگه حالمو از فوتبال بهم زد ریدم تو رکورد ریدم تو بازی زیبا خسته شدیم بخدا .اقا گور پدر اسیا لیگو بچسبید تورو خدا

10. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

من شخصا رو هیچکدوم شون تعصب ندارم و هرفصلی که شایسته تر باشن دوست دارم برنده دربی هم بشه ... مثلا فصلی که نکونام و تیموریان بودن و اس اس فک کنم تا نیمه نهایی اسیا رفت دوس داشتم قهرمان بشن
    ولی دو فصل اخر ترجیحم بود پرسپولیس برنده و قهرمان بشه چون تیمش خیلی تیم تر از استقلال بوده تو این فصل و دوست داشتم به پشتوانه هم تیم بودنش قهرمان بشه . مخصوصا پرپسولیس فصل قبل ک از اخر جدول خودشو کشید بالا
    امروز هم به نظرم استقلال بهتر بود و مزد بهتر بودنشو گرفت ... پرسپولیس منهای چند دقیقه اخر بیشتر از اینکه موقعیت داشته باشه مالکیت داشت فقط .. ورگنه استقلال 4 تا حمله کرد 3تاش گل شد یکیش میلی متری رد شد ...
    ولی نظریه تبانی واقعا خنده داره ... یکی باخت یکی برد دیگه ....
    خوب بود مثه چندسال پیش هی صفر صفر کنن زارت و زورت ؟ دوتیم خوب بازی کردن دربی قشنگی دیدیم و استقلال برندش بود .. ای حرفا نمیدونم از کجا میاد ...
    پس رئال فصل قبل هم با بارسلون تبانی کردن که 10 نفر تو نیوکمپ یهو نتیجه رو برگردوند تا باعث بشه تا هفته اخر تو کورس باشه !
    یک بازی فوتبالی و البته جنجالی بود که برندش رو ارنج و بازی خونی بهتر منصوریان تعیین کرد ...

امیدوارم پرسپولیس امسال قهرمانی رو به دست بیاره که واقعا حقشه .

12. 2 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,413
    سپاس شده 9,685 در 1,703 پست
    کشور من
    Ghati

حوصله بحث فنی فعلاً ندارم.
    از ناراحتی و سر درد و سرگیجه و گلو درد نمیدونم چکار کنم و چجوری خودمو آروم کنم.
    فقط یه سوال دارم. مهدی طارمی امشب خوابش میبره؟

14. 3 کاربر از پست مفید GUUS سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,563

همین که رئال و بارسارو برای فوتبال ما مثال میزنی خیلی متوجه هستید اصلا اره تبانی و مهندسی نتیجه کشکه فوتبال ما سالمه من میگم مهدی کیانی مگه اخراج نشده بود چرا بازی کرد حالا میان ماست مالی میکنن میگن اخراجش و بخشیدن پس چرا کسی خبر نداره
    تیمی که گل نمیخوره یهو تو دربی سه تا گل میخوره اونم با هر حمله ای که استقلال کرد البته اگه بشه گفت حمله بیشتر پاس گلشو مادادیم
    خوب دیگه کسی پیدا نمیشه بگه دولت استقلالی خخخخ خوش باشید
    اگه این فقط و فقط یه بازی معمولی فوتباله پس ضیافت گرفتن قبل بازی چه گوفتیه دیگه؟
    ویرایش توسط hamedxxx24 : 12th February, 2017 در ساعت 08:38 PM

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,189
    سپاس شده 50,164 در 8,123 پست
    کشور من
    Iran

ترکیب ابتدای بازی که افتضاح بود هیچی باز میتونم برانکو رو درک کنم! چون جانشین کمال دیر به تیم اضافه شد!
    و باز هم احمدزاده جلوی تراکتور خوب بود و اینم میشه زیر سیبیلی رد کرد و توجیح کرد!

ولی دیگه تعویض رامینو کجای دلم بذارم؟
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,787
    سپاس شده 5,840 در 1,338 پست

ن بازیرو ندیدم، تا 8:15 سر کار بودم ، سعی می کردم در حین کار به صورت اینترنتی ببینم که اینترنت هم جواب نمی داد. با اعصابی خورد مجبور بودم با ارباب رجوعی که فکر می کرد همون امشب کارش باید نجام بشه سر و کله می زدم با این که آدم بدی نبود ولی خوب واسه اون حال من همون هم زیادی بود.
    باور کردنش سخته که بهترین دفاع لیگ اونجوری وا بده، البته به نظرم بیشتر از همه به آقای طارمی باختیم، تو 6 قدم سانتر به اون خوبی رو چه جور بدون حتی 1 مزاحم زد اوت؟ این جز معدود صحنه هایی بود که دیدم و بعد از اون هم داشتم هی بهش فحش می دادم که اگر گلش می کرد بازی 2- 0 می شد و کار تموم. منتها آقا طبق معمول گند زد. دیگه چیزی از بازی نمی دونم فقط می دونم که موقع برگشتن از سر کار از کنار فست فودی علی منصور رد می شدم که ملت داشتن رقص و پایکوبی می کردن. به این تیم و برانکو تبریک می گم و بهش می بالم که با 10 امتیاز اختلاف بردنش انقدر به دهن حریف شیرینه.
    هنوز 6 امتیاز با تراکتور فاصله داریم و با اقتدار صدریم. امیدوارم این باخت 1 شک مثبت به بچه ها باشه که یاد بگیرن حریف هر چقدر ضعیف اما قایل احترامه و باید تو طول 90 دقیقه 6 دنگ حواسشون به بازی باشه.

20. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

صفحه 5 از 45 نخستنخست 123456789152535 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 2 مهمان ها)

1. ,ŞĄĤĘƁ