صفحه 44 از 44 نخستنخست ... 1424344041424344
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 439 , از مجموع 439

موضوع: ارتش سرخ - فصل (1397-1396)

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,189
    سپاس شده 50,161 در 8,123 پست
    کشور من
    Iran

تیم عالی بود. فقط طارمی و احمدزاده رو مخ بودن. امیدوارم تو بازی های بعدی بهتر بشن.
    این تیم پتانسیل قهرمانی آسیا رو داره.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,563
    سپاس شده 8,521 در 1,526 پست

امروز چه اتیشی به پا شده معلوم نیست کی به کیه تو بیانیه بازیکنان معلوم نیست طرف حساب مدیریت یا همراه اول ولی وقتی میگن یکی که حقش نیست این همه پول بگیره قرار داد بسته خوب اونجا مدیریت بعد میگن پول مردم کجا میره اونجا همراه اول باید صبر کرد دید چی میشه به نظرم اخرش برای ویزر و دارو دسته اش خیلی بد بشه خیلی بد حاضرم شرط ببندم باهاتون

4. 4 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,133
    سپاس شده 4,057 در 968 پست
    کشور من
    England

بجا اینکه بازیکنا به جون مدیریت بیفتن و این دو دستگی بین هوادارا بوجود بیاد باید باهم متحد باشیم همه از رئیس جمهور و دولت که تیم زیر نظر اوناست درخواست بکنن کمک کنن حق باشگاه بدن ما دهها پرونده تو فیفا داریم واقعا مشکلات تیم زیاده حق پخشم صداوسیما دزد بی همه چیز نمیده بلیط فروشی تاج ک***شو دار و دستش میخورن خب چیکار میشه کرد استقلال نصف ما هم تو فیفا پرونده نداره وضعیتش خیلی بهتره دو راه هست یا وزارت به طاهری کمک کنه یا اخراجش کنه یه رفیق داورزنی یا وزیر بذارن حداقل بهش پول بدن مشکلات حل بشه. من حتی یه فصل ندیدم سید جلال از بی پولی نناله

6. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

Aberdeen
    مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    تیم محبوب
    استقلال
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 4 در 1 پست

کلا دولت به همه چی اهمیت میده جز ورزش کشور.. در صورتی که انقدر تو کشورمون استعدادهای کشف نشده هست...مخصوصا خانم ها.. بازم اقایون خدا رو شکر کنن..

8. 4 کاربر از پست مفید رکورد سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,787
    سپاس شده 5,839 در 1,338 پست

وزارت نمی یاد با اخراج کردن طاهری روبرو هوادار جماعت قرار بگیره، سناریو ظاهرا اینجوریه که از اونور وزارت پول نمی‌ده، از طرفی اسپانسر به جا دادن حق تیم بازی در می‌یاره، سازمان هم سر لج و لج بازی به جا ثبت کردن قراردادها هر دو روز 1 بار بین 16 تیم ایرانی که همه از دم تا خرخره تو قرض هستن فقط از پزسپولیس اسم می بره، بازیکن‌ها هم که نزده می‌رقصن، هر کسی دیگه هم باشه 1 جایی کم می‌یاره، به نظرم بلاخره طاهری استعفا می ده و وزارت ورزش هم از خدا خواسته قبول می کنه.

================================================== ================================================== =====

با تمام این ها من واقعا دوست دارم 1 بار هم که شده، سازمان لیگ و یا وزارت ورزش همونجور که قرارداد بازیکن ها رو عمومی می کنه، عملکرد مالی باشگاه ها رو هم عمومی کنه، چه اشکالی داره این قضیه؟ چرا ما نباید بدونیم که تو این چند سالی که آقای طاهری اومده دخل و خرج باشگاه چه جور بوده، چقدر پول و از چه مرجعی اومده و به حساب کیا رفته؟

10. 5 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,924
    سپاس شده 41,561 در 7,561 پست
    کشور من
    Italy

آخیش . مردیم از بی فوتبالی ک دلم لک زده واسه تیم .

بازی با نفت رو اصلا نمیشه راجبش درباره یه فصل قضاوت کرد چون تیمشون واقعا داغون بود . با این اماده نبودن طارمی عجیب تو ذوق میزد و ایکاش الان منشا مصدوم نمیشد تا یکم ادب شه طارمی .

علیپور فوق العاده بود تنها بازیکن عالی مون که امیدوارم بتونه روز به روز خودشو بالاتر بکشه تا این دوتا منشا و طارمی بفهمن راحت فیکس نیستن . مصلح هم سانترهاش خوبه حالا باس ببینیم اول فیکس هست یا نه و اینکه تو بازیای سختتر اجازه نفوذ داره یا نه .

بشدت به برد تو بازی اول احتیاج داریم ایشالا یه فصل رویایی انتظارمونو بکشه . هر چند الاهلی میلیاردی بسته شده ولی خب اونا هستن که از ما میترسن .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

12. 5 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    4
    سپاس شده 11 در 5 پست

انشالا فصل خوبی رو اغاز کنند
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] |

14. 4 کاربر از پست مفید iroonikids سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

ManchesterUnitedPerspolisManchesterUnitedPerspolis
    مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,457
    سپاس شده 6,614 در 1,836 پست
    کشور من
    Iran

دیشب با یه استقلالی دو آتیشه تو خ 17 شهریور تهران بحثمون گرفت تو خیابون طرف هم دوست عموم و از قدیم میدونستم خیلی تعصبیه ما گفتم قهرمانی اون گفت دربی رو بردیم و باور کنید اگه بحث آشنایی نبود قطعا درگیری پیش میومد فقط میگفت با علی منصور نمیتونید مارو ببرید و تو هر تیمی بوده شمارو برده یا قهرمانی رو گرفته یا اون سالی که 4 تا زدید همین منصوریان نذاشت قهرمان بشین و منم گفتم همه دربی ها برای شما قهرمانی برای ما اما تو دلم از اینکه قهرمانی با دربی میسر نشد خودم هم خیلی بهم نچسبید
    چیز جالبی که فهمیدم این بود که اونا به شدت از مسلمان و احمد زاده وبنگر متنفرن ولی از طارمی بدشون نمیاد اونم بخاطر اینکه توی این چند سال براشون کری نخونده

my love is united

16. 4 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,563
    سپاس شده 8,521 در 1,526 پست

اقا این پرونده ژوزه خیلی وحشتناک شده هفت میلیارد شده البته رسمی اعلام نشده از گوشه کنار خبرش میاد خدا به داد برسه هم از اسیا حذف میشیم هم تو لیگ امتیاز ازمون کم میشه طاهری باید یه استعفا سوری بده چهارتا مصاحبه کنه بجای اینکه انقدر شماره حساب بده هوادارا زورشون نمیرسه هفت میلیارد جمع کنن زیاد بشه سه میلیارده وقتشه یه رکبی بزنیم البته هوادارا هم باید کمک کنن بعد اینکه این مبلغ سنگین و دادیم بدهی بازیکنهای خودمون میمونه نمیشه بدون پول بریم اسیا خلاصه امسال هوادارا باید بدجوری پشت تیم باشن اگه هوادارا کاری نکنن پرسپولیس ضربه میخوره بدجوری هم ضربه میخوره شدید ترین مجازات برای باشگاه ثبت میشه بعد کسی هم به چپش نیست

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده است .

صفحه 44 از 44 نخستنخست ... 1424344041424344

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)