صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 122232383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 428

موضوع: ارتش سرخ - فصل (1397-1396)

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,555
    سپاس شده 8,512 در 1,523 پست

چرا دیگه کسی نیست همه رفتن نکنه ترانسفر شدید طارمی این مدلی داره میره نامردیه خدایی خیلی نامردیه مهاجم خوب نیست که بخواییم بخریم میرن یه بنجول خارجی میخرن میگن اینم مهاجم گور پدرش امیدوارم بره به درک هرسال داره زجرمون میده امسال خوب منشا هست خیالم یکم راحتره من یکم منشارو بهتر از طارمی مدونم جدی میگم فقط تکنیکش یکم پایین تره وگرنه قدرت بدنیش بالاتر گلزن تره و پنالتی زنه ولی اگه طارمی و منشا باهم تو خط حمله بودن چی میشد عالی میشد دفاع وضع خوبی داریم شجاع و مصلح خیلی به تیم کمک میکنن الان وضعیت نورالهی معلوم نیست چرا زودتر تکلیفش روشن نمیشه با ربیع خواه و کمال که نمیشه رفت اسیا

2. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,555

این طارمی فحش بخور چرا گفتم فحش بخور چون واقعا فحش بخورترین بازیکن تاریخ پرسپولیسه خخخ انگار جدا رفتنیه اخه من نمیخوام فحش بدم هنوز اینو هروقت فحش دادم فرداش ازش تعریف کردمکاراش معلوم نیست مثل فوتبال بازی کردنشه موقعیت صددرصد و گل نمیکنه یهو یه گل زلاتانی میزنه ولی خدایی نامردیه اینجوری بره الان اصلا کسی نیست بخریم زود تر میگفت میشد کاریش کرد تبریزی بود ذهیوی بود بیت سعید ساسان همه اینا پریدن

4. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,127
    سپاس شده 4,046 در 964 پست
    کشور من
    England

دیگه حالم ازش بهم خورد بچست این بهترین کلمه ای که میشه دروصف طارمی گفت یه بچه که هر دقیقه و ساعت تصمیمش تغییر میکنه همچین ادمی در ادامه فوتبالش به مشکل میخوره امیدوارم بره دیگه خوشم نمیاد بمونه اخه اینقدر منت سر تیم برا چی مگه کم باشگاه و هوادارا ازت حمایت کردن موندش دیگه به صلاح نیست بذار بره ولی تا قرون اخر پول رضایت نامه رو باید ازش بگیرن اونم نقد ما هم بریم یه مهاجم خارجی پیدا کنیم البته بدونه دلالی اگه هم پیدا نشو به جوونامون میدون بدیم .خدا بزرگه

6. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,158
    سپاس شده 50,157 در 8,122 پست
    کشور من
    Iran

طارمی نباید بره.

البته مشکل از باشگاست. طارمی قرارداد داره و باید بمونه.
    خیلی واضح باید بهش بگن ما بهت نیاز داریم و فروشی نیستی. تمام.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,158
    سپاس شده 50,157 در 8,122 پست
    کشور من
    Iran

خوشبختانه طارمی هم موندگار شد.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,555

هنوز طارمی معلوم نیست ولی نورالهی صددرصد امده بشار اسدم اگه ترکیه نره میاد پرسپولیس

12. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,127
    کشور من
    England

خب طارمی اردوی اوکراین هم نرفت تا جدا شدنش تقریبا قطعی بشه دیگه راجبش حرف نزنیم بهتره فقط باشگاه باید تا قرون اخر رضایتنامه ازش بگیره ندادم میره رو سکوها باید بریم دنبال یه مهاجم خوب الان فشار رو منشا زیاده و خیلی میترسم جواب نده بعضا میبینم تعریفای نابجا ازش میکنن حتی میگن بهتر طارمیه در حالی که من با اینکه واقعا طارمی از چشم افتاده خیلی وقته اما وقتی تو تیمه دلم قرصه که توان داریم جلو هر تیمی موقعیت ایجاد کنیم ولی وقتی نمیخواد بمونه بره بهتره.
    امیدوارم برانکو به جوونا واقعا میدون بده میشه ده تا طارمی رو کرد جوونای خوبی داریم که اگه بازی بهشون برسه میتون خودشون نشون بدن .
    بشار رسنم من جدول لیگ عراق دیدم تیمش سومه و هشتا بازی دیگه داره البته بازی های تیمش فشردست چون خیلی بازی عقب افتاده داره تا اوایل مرداد لیگشون تموم میشه و احتمالا از پونزدهم بیستم مراد بیاد البته اگه واقعا باهاش قرارداد ثبت کردن و دروغ نگفته باشن.
    احمدم فعلا خبری ازش نشد و یه ربیع خواه داریم اون میانه میدانم کمالم تا سه هفته نباید فشرده تمرین کنه پس لیگو با ربیع خواه باید شروع کنیم کاری سختی داریم شروع لیگم خیلی خیلی خیلی مهمه هر چقدر بگم مهمه کم گفتم.

14. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,555

طارمی رفت به هرحال اگه بود با وجود منشا و طارمی به مشکل میخوردیم فکرشو بکنید منشا گل بزنه پاس نده طارمی ناراحت میشه طارمی گل بزنه پاس نده منشا ناراحت میشه خلاصه دوتا مهاجم نوک داریم یکی بازی میکنه ولی خیلی بد موقع رفت باید زودتر میگفت اگه میشد ذهیوی و تبریزی و بگیرم خیلی قشنگ کنار منشا جواب میدادن البته الان امیری و علی پور هستن اگه امیری و علی پور هردو تو ترکیب باشن یه مشکل بزرگ داریم برای منشا و علی پور ذخیره نداریم مشکل ما اینه مشکل بزرگ اینه اقای طارمی اقای خودپسند حروم زاده کثافت بی وجدان که فقط خودت مهمی می موردی زودتر میگفتی حیون همش باید خارتو بیاریم جلو چششت نفهم تیم داره میره برا قهرمانی اسیا شانس زیادی داریم تا فینال بریم حالا هرچه پیش اید خوش ایاد ولی این کثافت با اون سروش پولکی ریدن توش امیدوارم بازیشون به گند کشیده بشه هیچ پیش رفتی نکنن پولشونم حرومشون بشه برن دیگه بر نگردن یه درس عبرت بزرگ برای همه بشن

بیشتر برا تیم ملی بد شد این حرف منو با اب طلا بنویسید نگه دارید یادتون باشه
    یه مهاجم اماده اش به فنا رفت
    ویرایش توسط hamedxxx24 : 5th July, 2017 در ساعت 11:22 PM

16. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,787
    سپاس شده 5,834 در 1,337 پست

من دوست دارم بره، مطمئن باشید که ضرر می کنه. همون بازی اول که از 9 تا موقعیت 9 تاش رو بیرون زد، بازی دوم که توپ رو تو 6 قدم زد بیرون، همچین میخکوب نیمکت می شه که حالش جا بیاد.

بدبختی حضور کی روش دقیقا همینه، کسل کننده ترین بازی های تاریخ تیم ملی رو باید تحمل کنیم، اخلاق گندش رو هم همین جور، بازیکن ها هم که به خاطر این که می دونن هر چقدر خوب یا بد باشن باز هم اولویت ایشون با لژیونرهای نیمکت نشینه، نهایت سعیشون رو می کنن که از لیگ برن. اون هایی هم که نمی رن باید با اجازه کی روش تو تمرینات تیم شرکت کنن. حالا باز جای شکرش باقی هست که با تموم این موارد تیم ... هم که شده نتیجه می گیره. ولی این نتیجه هم برام اهمیت نداره، خداییش دارم لحظه شماری می کنم این گوسفند رو بندازن بیرون از شرش راحت شیم. که 2 - 3 ساله داریم از دستش می کشیم

18. کاربر روبرو از پست مفید ya_hoo سپاس کرده است .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,127
    کشور من
    England

چیزی که شنیدم اینه که تیم یونانی که توش شجاعی بازی میکنه سهمیه پنج بازیکن خارجیش پر شده اگه اینطور باشه دیگه نمیتونن طارمی جذب کنن تیم دیگه ای هم تا الان بطور جدی خواهانش نبود در کل خود بازیکن اماتور مدیر برتامه هاش چقدر نفهم که نمیدونه قرارداد داره پس باید گمشه بره سر تمرین هر وقت کاراش انجام شد میتونه تشریفشو ببره .
    تیممون طول میکشه تا تکمیل بشه احمد که رسمی تا اخر شهریور نداریمش رسنم نمیدونم واقعا کی میاد سه تا مصدومم داریم کمال و امیری و انصاری هفته های نمیدونم قرار چیکار کنیم .همیشه تو بستن تیم یه نقصی داریم فصل سختیه .
    در مورد منشا هم واقعا من بشخصه انتظارات خودمو پایین اوردم نباید انتظار دلشته باشیم که هر کاری طارمی میکرد اونم بکنه کاش بریم یه مهاجم دیگه هم بخریم .

20. کاربر روبرو از پست مفید masoud 99 سپاس کرده است .

صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 122232383940414243 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 1 مهمان ها)

1. ,rooney_22