صفحه 32 از 51 نخستنخست ... 2122228293031323334353642 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 506

موضوع: ارتش سرخ - فصل (1397-1396)

بازیکن تیمهای پایه

BarcelonaPerspolis
    سپاس ها
    2
    سپاس شده 11 در 7 پست

برانکو ایوانکوویچ

ازش خوشم میاد.مربی با شخصیت و بافرهنگیه.همیشه رفتارهاش خوب بوده.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 4 کاربر از پست مفید hadi.sh سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,499
    سپاس شده 31,595 در 4,229 پست
    کشور من
    Italy

قطعا در بین معدنچیان حادثه اخیر هوادار پرسپولیس هم وجود داره؛
    چه بسا از بین همین افراد باشه کسی که در سامانه ۳۰۹۰ عضوه و داره پول بازیکنای پرسپولیس رو میده!!!؟
    دیگه حرفی ندارم؛ فقط اگه جای بازیکنای پرسپولیس بودم از خجالت و شرم تا مدت ها از دوربین ها و رسانه ها فرار میکردم که با دریافتی های میلیاردی، اعتراض داشته باشم؛ در کشوری که عده ای از هموطنان در سخت ترین شغل ممکن جان میدهند و البته که ۱۷ ماهه حقوق نگرفته اند...

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

4. 5 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,346
    سپاس شده 50,183 در 8,130 پست
    کشور من
    Iran

دیگه وحید مونده بود حادثه ی معدنچیان رو هم به اعتصاب بازیکنان پرسپولیس ربط بده!!!

هر دو باید حق و حقوقشونو به موقع بگیرن. اینکه چون اونا حقوقشونو نگرفتن دلیل نمیشه بازیکنان هم حق و حقوقشونو نگیرن! چرا همه چیزو باهم قاتی میکنیم؟ مثلا کریس رونالدو یا مسی یا هر بازیکن دیگه ای چون قراردادهای سنگین دارن 30 40 درصد حقوقشونو نگیرن نباید اعتراض کنن؟

کسی که بیشترین لذت رو از پست های وحید میبره دشمنان پرسپولیس و خصوصا اونایی که حق و حقوق بازیکنان پرسپولیس رو به موقع نمیدنه!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

6. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,800
    سپاس شده 5,867 در 1,347 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GUUS نمایش پست ها
    با سلام و احترام.
    چیزی که تو میگی اگه ما تو یه کشور دیگه بودیم حرفا درست بود! ولی الآن بازیکنی که 1 میلیارد قرارداد میبنده اگه یک جو عقل و شعور داشته باشه میفهمه که تو ایران و فعلاً با شرایطی که سالهاست داریم، نهایت فصل نهایتش 60-50 یا نهایتاً 70 درصد قراردادشو میگیره(چیزی که الآن هم ادعا شده که پرداخت شده)! اینکه یک بازیکن بیاد به بقیه روی 1 میلیارد قول بده یا حساب باز کنه فقط احمق بودن و نفهم بودن خودشو ثابت کرده! این آدم بجای گرفتن یقه مدیر باید بیاد یقه خودشو بگیره که چرا چشماشو باز نکرده و یه دو دو تا چهارتای ساده نکرده! این از این.

بدترین و خنثی‌ترین و اشتباه‌ترین اتفاق ممکنه اینه که بیایم این قضیه رو کدخدامنشانه حل کنیم! بگیم هم بازیکن حق داره هم هوادار! هر جفتشون اشتباه کردن! بیاین فراموش کنین! شتر دیدی ندیدی! و ...!
    یک بار برای همیشه این قضیه رو حل کنیم که این اتفاق نیفته! تا کی میخوایم بگیم ولش کن بیخیال شو!
    مثلاً بیرانوند حتماً و قطعاً باید از تیم بره. بدون هیچ حرف و حدیثی. همچین حرفی رو رامین میزد برانکو با کارد مربا خوری گردنشو قطع میکرد.
    بیرانوند رو باید بفرستیم بره نفت تهران. اونجا میتونه بره با کفش لیسی پولشو بگیره و آخر فصل با رتبه وسط جدولی خوش باشه.
    این شخص فکر کرده اگه نباشه ما لنگ میمونیم! نخیر عزیزم! کم گل خوردن ما به دفاعمون برمیگرده وگرنه شما که نهایتش این فصل گلر متوسطی بیش برامون نبودی! شاخ بازی درنیار برا ما عمو جون. جور و پلاستو جمع کن برو نفت تهران و از اونجا برا ما فخر بفروش. جات همونجاست.

خلاصه بگم. برای من تادیب بازیکنان بسیار بسیار بسیار مهمتر از نتیجه گیری جلوی الوحده هست. رامین یک بار ادب شد و تهش فهمید هیچوقت هرگز نباید خودشو با هر کی در میندازه با هوادار در بندازه! جلوی چیزی که میشه یک بار برای همیشه گرفت رو بگیریم. بیرانوند بمونه تو تیم این فرصت تاریخی از دست رفته.
    بیایم یک بار برای همیشه آینده رو بسازیم
    این حرفایی که شما می زنی، فقط به نفع اون آدم هایی هست که خون ملت رو تو شیشه کردن و می کنن و ملت رو به جون هم انداختن، راننده تاکسی از من می دزده، من از صاحب کار، صاحب کار از ... حلقه امون می ره و می ره تا نا کجا آباد. اون اصلی ها هم که پول بیت المالی رو که زورشون می‌یاد خرج پرسپولیس و استقلال بکنن، می دن کشور های دوست و همسایه که بخورن و بیاشامن، اصراف هم کردن طوری نیست چون تا ابد ج ا هست، وظیفه اشه خرجیشون رو بده.
    نه عزیزم، راه حل این نیست که جلو هم وایسیم بگیم چرا تو این کشور حقت رو خواستی، راه حل اینه که پشت هم وایسیم بگیم حقمون رو می خوایم، اگه من نمی تونم، اگه تو نمی تونی، جلوی دیگرانی رو که حقشون رو می خوان نگیریم. این همه هوادار داریم، بهش می گیم 30 میلیونی ولی وقتی می رسه که باید پای تیم وایسیم اولین کارمون آسونترین کاریه که از دستمون بر می یاد، حیا کن و رها کن، انگ بی غیرتی زدن به زمین و زمان. سال هاست هیچ کس نگفته و نمی گه این چه وضعه تیم داریه؟ بارها گفتن به تیم هیچ بودجه ای تعلق نمی گیره هیچ کس صداش در نیومده. بارها جلوی هر اقدام مدیر عامل ها رو برای حرکت اقتصادی گرفتن، هیچ کس صداش در نیومده، بارها با مهره چینی های سیاسیشون تیم رو به فنا دادن هیچ کس هیچ چیزی نگفته، هیچ کس نمی گه پول که نمی دین، اجازه هم نمی دین تیم ها از مراجع ممکن درآمدزایی کنن، پس گه می خورین تیم رو خصوصیش نمی کنین، اما همه امون توقع داریم که مربی، بازیکن، همه و همه مفت و مجانی برای تیم غیرت به خرج بدن تا ما حالش رو ببریم، هر موقع هم که خوشمون نیومد از بازیکن و فکر کردیم کارایی نداره مثل هادی نوروزی با اک بدرقه اش کنیم از تیم. همین حسین ماهینی هنوز جز بهترین هامونه، اما اینجا داره به خاطر 1 بی غیرت دیگه فحش کش می شه. چند بار جز بهترین بازیکنای هفته لیگ قهرمانان آسیا بوده، بازم کسی ازش تقدیر نکرده. طارمی تو هر بازی 4 - 5 تا موقعیت گل نمی کنه ولی همه امون می دونیم اگه نباشه همون 4- 5 موقعیت هم به دست نمی یاد، اونم مثل ماهینی تاثیرگذاریش رو با قرار گرفتن توی تیم منتخب لیگ قهرمانان به همه امون نشون داده، اما به خاطر کوچک ترین اشتباهش خواهر و مادرش رو یکی می کنیم.
    علی کریمی که از نظر فنی دیگه رو دستش نداریم انتظار داشتیم وقتی که تیم نخواستش خدافظی کنه بره پی کارش، کسی که حاضر شد برای این که تو تیم خدافظی کنه با دشمن قسم خورده اش، عی دایی، هم کار کنه، حالا ازش خورده می گیریم که فلان و بهمان....
    نه دوست من، ما طرفدارا اگه می خواستیم کار درستی کنیم پشت بازیکنا وا می سادیم، می گفتیم حق کسایی که 1 فصله با دل و جون برامون بازی کردن، تمام و کمال بدین. می گفتیم این حقش نیست که بازیکنی که برامون بهترین قهرمانی تاریخ رو آورده، مجبور کنیم برای حقوقش اعتصاب کنه. می گفتیم ما تو سامانه طرفداری عضو شدیم، به حساب تیم پول ریختیم که این روز تیم رو نبینیم. همون 100 هزار نفری که میرن ورزشگاه فحش به بازیکنا خودی بدن، اگر یکی دو بار رفته بودن جلو مجلس، با پلاکارد "یا پول بدین یا خصوصی کنین"، الان همه چی حل بود. شک نکن.

8. 5 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,499
    کشور من
    Italy

من آسمون بیاد زمین، زمین بره آسمون، میگم هر چیزی جای خودش و حق و حقوق هر کی هم مال خودش؛
    ولی اعتصاب و تحریم تمرین اونم ۴ روز!!!!؟ اشتباه بزرگ و غیر قابل انکاری بود که بازیکنای تیم مرتکب شدند و هیچ جوره هم نمیشه ماست مالیش کرد؛ فقط گذشت زمان و البته صعود از مرحله گروهی می تونه کم کم این بی حرمتی بزرگ رو از ذهن هوادارا پاک کنه.

پستای من اینجا موجوده؛ سه سال پیش که دایی و دوستان قبل بازی با فجر فقط یک روز ( یا دو روز ) تمرین رو تعطیل و اعتصاب کردند و بعد همون اعتصاب کذایی بود که راحت جلوی فجر مساوی کردیم و قهرمانی همونجا از کفمون رفت، من خیلی تندتر از امروز گفته بودم که دیگه قهرمانی این تیم به من نمی چسبه.
    از نظر من و خیلی از هوادارا اعتصاب و تعطیلی تمرین یعنی بی حرمت به صاحبان اصلی تیم که ما هستیم و این اصلا پذیرفتنی نیست؛ حالا هی شماها بگین فلان و بیسار و با احترام، برای خودتون توجیه کنید. والسلام

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

این

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 4th May, 2017 در ساعت 03:09 PM

10. 4 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,582
    سپاس شده 8,564 در 1,537 پست

من خودم دیگه هیچ وقت به بازیکن جماعت حق نمیدم تمرین و تعطیل کنه اینا ارث باباشونو از ما میخوان از مصاحبه بیروانوند خیلی چیزا دستگیرم شدم حیف از ما که بدیهارو زود فراموش میکنیم به این بیرانوند هیچ وقت اعتماد نداشتم دیگه با کاری که تو باز ذوب اهن کرد عمرا بهش اعتماد کنم بعد اون مصاحبه کذایی معلومه این ادم هرچقدر بازیکن خوبی باشه ولی کم عقله و یهود دیدی بخاطر اینکه از چیزی خوشش نیومده گند بزنه به کل تیم گل الکی بخوره خودشو به مصدومیت بزنه خدا کنه فصل بعد دنبال یه گلر خوب باشیم بوفون تو این سن وسال داره عالی کار میکنه اگه این بیرو احمق یکم عقل داشت میتونست مثل بوفون کار کنه اینده بیرو زیاد درخشان نیست تو حاشیه میره و زود تمام میشه ببین کی گفتم
    اقا برانکو یه ترکیب جوون چیده امیدوارم صبای کثافت که شیش امتیاز مفت رفت و برگشت به استقلال داد بره دسته یک فصل بعد این تیم کثیف تو لیگ باشه شیش امتیاز دیگه به استقلال میده شاید فصل بعد رقیب مستقیم ما این استقلال باشه

12. 5 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,184
    سپاس شده 4,133 در 995 پست
    کشور من
    England

خب لیگم تموم شد خوشحالم سیاه جامگان موند و صبا و اون فروزان سقوط کردن .
    اما این بازی نشون داد حق تا حدود زیادی با برانکو که ریسک نمیکنه و این نیمکت واقعا ضعیف و بدون بار فنی بازی بده نیمکت نشینان ما تهش میتونن تو همین سیاه جامگان بازی کنن اونم شاید واقعا خرید بالای هفت بازیکن واجبه و اگه نخریم از هپین الان باید استقلال قهرمان بدونیم نیمکت مارو با نیمکت استقلال مقایسه کنید خنده داره بخدا
    همه تمرکز بذاریم رو بازی الوحده خداکنه یه اتفاق خوب بیفته هر چند هیچوقت شانس نداشتیم یه تیم برامون کاری کنه .

14. 5 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,985
    سپاس شده 29,680 در 6,613 پست

خوب اینم از بازی اخر لیگ . راستش بدم نمی یومد نتیجه جوری بشه که سیاهجامگان بمونه ! هم بخاطر اینکه پرسپولیسی های سابق مثله بادامکی و خانزاده و حسینی اونجا بودن هم اینکه تیم صمد و اون فروزان سوراخ بیفتن که افتادن از اونورم مشهد سال ها بازیکن سازی کرده واسه کشور و شهر فوتبالیه ! تو پرانتز وحید میتونی بگی چرا استان قدس رضوی به این تیم کمک نمی کنه با این همه پول و سرمایه ؟؟؟

در مورد تحریم بازیکن ها به قول مهرداد باز ما قهرمان شدیم و خودمون شروع کردیم به نابود کردن تیم !

نمیگم کار بازیکن ها درست بوده خوده من خیلی ناراحت شدم ولی وقتی تیم قهرمان شده همه هم زحمت کشیدن حق این بازیکن ها نیست که حقوقشون رو بگیرن؟؟ چرا استقلال که امسال یه افتابه لگن هم نبرده باید 30 درصد بیشتر بازیکن های ما که قهرمان شدن و 9 تاشون ملی پوشون پول بگیرن؟؟ بزرگترین تیم ایران که قهرمان هم شده حقش نیست که بازیکناش 50 درصد قراردادشون رو بگیرن اونم وقتی که تیم رقیب 80 درصد گرفته و فرشید باقریش که 2 تا بازی نکرده قراردادش اندازه ی کمال باشه ! نه انصاف نیست منم بودم بهم بر میخورد
    Welcome

16. 6 کاربر از پست مفید S@eed سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,582
    سپاس شده 8,564 در 1,537 پست

تا قطعی نشده حرفی در مورد نقل و انتقالات نمیزنم ولی چه خبرهای خوبی میاد

خدا کنه صعود کنیم این تیم حیفه اگه بالا نره یاخدا یعنی چی میشه استرس دارم

18. 4 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,499
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed نمایش پست ها
    تو پرانتز وحید میتونی بگی چرا استان قدس رضوی به این تیم کمک نمی کنه با این همه پول و سرمایه ؟؟؟

یادمه چند سال پیش که شرکت فولاد مبارکه سپاهان مثلا داشت به بخش خصوصی واگذار میشد، شایعه شده بود ( شاید هم واقعا جدی بود قضیه ) که آستان قدس هم یکی از متقاضیان خرید این مجموعه بزرگه؛ همونجا شایعه شد که اگر این انتقال انجام بشه، بالطبع تیم سپاهان هم که اون سالها یکه تاز فوتبال ایران بود، به آستان قدس و حتی شاید خراسان انتقال پیدا کنه که همونجا معاون وقت آستان قدس مصاحبه کرد و گفت ما اگر قصد تیمداری داشته باشیم، چرا سپاهان، به راحتی قادریم سرخابیهای پایتخت رو بخریم و ادارشون کنیم؛
    ولی سیاست آستان قدس در تیمداری و باشگاه داری نیست و ما صرفا در بخش افزایش امکانات و ایضا فوتبال پایه سرمایه گذاری می کنیم.

الانم رییس جدید اومده که کلا سیاست های عجیب و غریبی داره و اصلا به اقتصاد و کارهای اقتصادی و این چیزا نه تسلطی داره و نه برنامه ای داره و فقط دنبال سفره انداختنه تا افکار عمومی رو فریب بده.

و اما بعد؛

واقعیتش اونقدر سقوط صمد و دوستان جذاب بود که باختمون حتی باعث خوشحالیم هم شد و جالبه این حس رو پرسپولیسی های غیر مشهدی هم دارند.
    خداییش هم حق سیاه جامگان سقوط نبود؛ صبا با بدترین مربی تاریخ ایران و سایپا با اشتباهات مهلک داوری در بازی های 6 امتیازی باید تیم دوم سقوط کننده می بودند.

به هر حال لیگ تموم شد و انشاالله فردا هم جشن صعود به دور بعد آسیا رو بگیریم و شاید بازیکنای تیم رو ببخشیم.

یک نکته ای لیگ امسال و لیگ سال قبل داشت که یک درس بزرگ داشت؛
    تیمی که واقعا برای قهرمانی لیگ اومده، باید از همون هفته اول تمام امتیازات رو جمع کنه و این چرت و پرتایی که مربیای ایرانی تو هفته های اول میگن که نمی دونم بدن ها هنوز ول نشده و تیم هماهنگ نیست و نمی دونم تیم از هفته 5 ام به بعد آماده میشه و . . . ، فقط نشون دهنده ی حماقت و ناتوانی و بی عرضگیشونه و بس.

تفاوت پرسپولیس و استقلال امسال دقیقا تو همون 5 هفته اول رقم خورد؛ جایی که اونا 3 امتیاز گرفتند و ما 11 امتیاز و در ادامه روند نتیجه گیری یکسانی داشتیم.
    یا تراکتوری که عملا نیم فصل دوم کاملا وا داده بود، صرفا به خاطر عملکرد خوبش در هفته های ابتدایی، تا آخرین روز حتی شانس اصلی نایب قهرمانی بود.
    یا پرسپولیس پارسال که در 5 بازی اولش فقط 4 امتیاز گرفت و اس خوزستان 10 امتیاز و در نهایت دیدیم که تیمی که در 5 هفته اول بهتر نتیجه گرفت، قهرمان شد.
    یا پرسپولیس لیگ هفتم که در 5 بازی اولش 13 امتیاز گرفت و در نهایت هم قهرمان شد و الی آخر ...

بر خلاف اون چیزی که مربیان آماتور و بی کیفیت ایرانی ادعا می کنند، کلید موفقیت و مقطع سرنوشت ساز در لیگ ایران، دقیقا همون 5 هفته ی ابتدایی لیگه؛
    هر تیمی با هر هدفی که وارد لیگ میشه، اگر در 5 هفته ابتدایی امتیازات بیشتری کسب کنه، هم شانس موفقیتش بیشتر میشه و هم نسبت به تیم های رقیبش انرژی و هزینه کمتری برای رسیدن به هدفش لازم خواهد داشت؛ یعنی اگر تیمی در 5 بازی اول، از رقباش عقب افتاد، باید چندین برابر تلاش کنه تا عقب موندگیش رو جبران کنه و تیمی که تو 5 بازی اول خوب نتیجه بگیره، حتی می تونه تا آخر فصل یجورایی استراحت کنه و خیلی ساده و راحت به کارش ادامه بده.

خوشبختانه اگر بحث اعتصاب تموم شده باشه و دولت هم چوب لای چرخ ما نذاره، ما با توجه به ثباتی که در تیم داریم و با حفظ سروش و کمال و جذب بازیکنای مورد نیازمون ( که دوتاشون فعلا ظاهرا قطعی شده! ) ما این پتانسیل رو داریم که با بهترین عملکرد در 5 بازی اول، مجددا شانس اول قهرمان باشیم.

اینم اضافه کنم که سال بعد اس اس علیمنصور باید به عنوان یک مدعی از همون هفته اول وارد لیگ بشه و این فشار وحشتناکی رو به علیمنصور و تیمش وارد می کنه و دیگه مثل امسال نیست که فشار قهرمانی روشون نباشه و خلاصه پیش بینی من اینه که اگر همه چییز در فصل نقل و انتقالات و آماده سازی تیم خوب پیش بره، ما مجددا در 5 هفته ابتدایی چند امتیاز از اس اس جلو بیوفتیم انشاالله.

این

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 7th May, 2017 در ساعت 11:44 AM

20. 7 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

صفحه 32 از 51 نخستنخست ... 2122228293031323334353642 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)