صفحه 31 از 35 نخستنخست ... 1121272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 345

موضوع: ♥♥♥ ارتش سـُرخ - تجلیل از پروفسور پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ ♥♥♥ جلد دوم

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,775
    سپاس شده 5,797 در 1,326 پست

بیرانوند 2 تا گل خورد که معلوم بود از عمد بود. تابلوتر از این نمی تونست گل بخوره. خروج هاش برای چی بود دقیقا؟
    من به شخصه اعتصاب رو قبول دارم اما اینجوری کم کاری کردن رو شدیدا محکوم می کنم. این آقا به خاطر همین بازیش باید جریمه بشه، اگر هم نمی خواد سال دیگه تو تیم باشه با تیپا بندازیمش بیرون، هر قبرستونی هم دلش می خواد بره، حتی استقلال

2. 4 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,570 در 942 پست

باز پرسپولیس قهرمان شد و از بازیکن تا هوادار و سیستم و زمین و زمان دارن شروع میکنن به گند زدن به همه چیز!

4. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,509
    سپاس شده 8,446 در 1,503 پست

فصل بعد این بیرانوند بخواد تو تیم باشه من یکی عمرا بازیهای پرسپولیس و نگاه کنم هرچی هم فحش بهش بدیم حقشه

اون دستیار برانکو نیمه دوم امد بهش گفت مسلمان و احمدزاده هم دارن ان بازی در میارن کشیدشون بیرون تیم جون گرفت یه مشت باند باز ریختن تو تیم

6. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    75,309
    سپاس شده 50,223 در 8,134 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط F.Hierro نمایش پست ها
    باز پرسپولیس قهرمان شد و از بازیکن تا هوادار و سیستم و زمین و زمان دارن شروع میکنن به گند زدن به همه چیز!
    دقیقا این همون اتفاقی بود که بعد از قهرمانی تیم با قطبی افتاد. تیمو کلا نابود کردن.
    این تیم مشخص بود سال بعد با حفظ بازیکنان و کادر فنی تبدیل به یک تیم قدرتمندتر میشه.
    الانم نقشه ی دشمنان جواب داد و این تیمم نابود کردن! حق و حقوق بازیکنان رو عمدا بهشون ندادن تا اعتصاب کنن!
    از اون طرفم لیدرها به تماشاگرای احساسی هر شعاری بدن همونارو تکرار میکنن.
    حالا هم تا بتونن دیر حق و حقوقشونو میدن که بازیکنان بازم مقابل هوادارا قرار بگیرن و تیم از هم بپاشه!
    سوراخ تیمو حالا پیدا کردن. کلا برنامه همینه. هر تیمی رو بخوان کله پا کنن بودحشو بهش نمیدن تیم نابود میشه!

حتما یادتون میاد سر فعل و انفعال رفتن دایی و اومدن درخشان سر حق و حقوق بازیکنان چه نقشه ای کشیده بودن!!!

اینه مدیریت دولتی که سال هاست نمیذاره خصوصی شیم!!!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,500
    سپاس شده 9,782 در 1,722 پست
    کشور من
    Ghati

نقل قول نوشته اصلی توسط ya_hoo نمایش پست ها
    به نظرم اصلا ربطی نداره که کی چقدر می گیره، چقدر نمی گیره درصد هم مهم نیست، تقریبا همه بازیکنا خیلی راحت تمدید کردن و نشون دادن که دوست دارن تو تیم کار کنن، اما غیرت و.... واسه هیچ کس پول نمی شه، اونم نه پول من و تو، حقشونه، من حقوقم ۱ باشه یا ۱۰۰ یا ۱ میلیارد، روش حساب می کنم و ۱۰۰۰ نقشه براش می ریزم، همه هم تا اونجایی که فکر می کردن ممکنه به تیم ضربه بزنه جیک هم نزدن، حالا تقریبا همه چسز قطعی شده، پس باید ۱ جوری به همه می فهموندن که اون آقایونی که پرسپولیس رو صفت تر دامن ناموسشون چسبیدن و نمی ذارن خصوصی بشه، باید حداقل ۵۰ درصد بودجه اشون رو تامین کنن، نه این که بگن درآمد تبلیغاتت رو نمی دیم، درآمد فروش بلیط برای ماست، درآمد ۳۰۹۰ اگه داشتی ما می ریم دقیقا مشابهش رو می زنیم تا ۱ وقت جوری نشه که تو درآمدی داشته باشی و تو جیب ما نره.
    خلاصه بگم، احساسی حرف نزنید، تو این زمینه حق با بازیکناشت، چه ۱۰۰ درصد از قراردادشون مونده باشه، چه ۱ درصد، چه بیشترین میزان دریافتی رو داشته باشن بین تیم ها چه کمترین
    با سلام و احترام.
    چیزی که تو میگی اگه ما تو یه کشور دیگه بودیم حرفا درست بود! ولی الآن بازیکنی که 1 میلیارد قرارداد میبنده اگه یک جو عقل و شعور داشته باشه میفهمه که تو ایران و فعلاً با شرایطی که سالهاست داریم، نهایت فصل نهایتش 60-50 یا نهایتاً 70 درصد قراردادشو میگیره(چیزی که الآن هم ادعا شده که پرداخت شده)! اینکه یک بازیکن بیاد به بقیه روی 1 میلیارد قول بده یا حساب باز کنه فقط احمق بودن و نفهم بودن خودشو ثابت کرده! این آدم بجای گرفتن یقه مدیر باید بیاد یقه خودشو بگیره که چرا چشماشو باز نکرده و یه دو دو تا چهارتای ساده نکرده! این از این.

نقل قول نوشته اصلی توسط F.Hierro نمایش پست ها
    بدترین و خنثی‌ترین و اشتباه‌ترین اتفاق ممکنه اینه که بیایم این قضیه رو کدخدامنشانه حل کنیم! بگیم هم بازیکن حق داره هم هوادار! هر جفتشون اشتباه کردن! بیاین فراموش کنین! شتر دیدی ندیدی! و ...!
    یک بار برای همیشه این قضیه رو حل کنیم که این اتفاق نیفته! تا کی میخوایم بگیم ولش کن بیخیال شو!
    مثلاً بیرانوند حتماً و قطعاً باید از تیم بره. بدون هیچ حرف و حدیثی. همچین حرفی رو رامین میزد برانکو با کارد مربا خوری گردنشو قطع میکرد.
    بیرانوند رو باید بفرستیم بره نفت تهران. اونجا میتونه بره با کفش لیسی پولشو بگیره و آخر فصل با رتبه وسط جدولی خوش باشه.
    این شخص فکر کرده اگه نباشه ما لنگ میمونیم! نخیر عزیزم! کم گل خوردن ما به دفاعمون برمیگرده وگرنه شما که نهایتش این فصل گلر متوسطی بیش برامون نبودی! شاخ بازی درنیار برا ما عمو جون. جور و پلاستو جمع کن برو نفت تهران و از اونجا برا ما فخر بفروش. جات همونجاست.

خلاصه بگم. برای من تادیب بازیکنان بسیار بسیار بسیار مهمتر از نتیجه گیری جلوی الوحده هست. رامین یک بار ادب شد و تهش فهمید هیچوقت هرگز نباید خودشو با هر کی در میندازه با هوادار در بندازه! جلوی چیزی که میشه یک بار برای همیشه گرفت رو بگیریم. بیرانوند بمونه تو تیم این فرصت تاریخی از دست رفته.
    بیایم یک بار برای همیشه آینده رو بسازیم

10. 3 کاربر از پست مفید GUUS سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,509
    سپاس شده 8,446 در 1,503 پست

به بیرانوند اصلا اعتماد نداشتم گفته بودم گل الکی میخوره مثل طالب لو به نظرم نباشه بهتره خلاصه یکی و پیدا میکنیم شده خارجی میگیرم خسوس هم هست حالم و بهم زد کثافت فکر کرده چه خریه تیم و بازیکنها دارن نابود میکنن درسته پولشونو ندادن ولی اینجوری مصاحبه کردن و کم کاری کردن معنا نداره اینکه فصل بعد قهرمان نمیشیم روشنه ولی دیگه نباید بهشون رو بدیم اون از طارمی که علامت ساکت شدن به هوادارا نشون میده این از بیرانوند اینا خیلی پرو شدن بهتره یکی دوتاشون و اخراج کنن گم شن برن

12. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    75,309
    سپاس شده 50,223 در 8,134 پست
    کشور من
    Iran

دمش گرم عباس زاده 24 گل قول داده بود. 24 تا هم زد.

به نظر من اگه بیاریمش بهترین خریدمون میتونه باشه.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,093
    سپاس شده 3,941 در 930 پست
    کشور من
    England

منم واقعا دوستدارم عباس زاده و حتی پیام برگردن اما باید ببنیم چی به نفع تیمه الان باشگاه دنبال منشا هست که طبیعیه برانکو اون به عباس زاده ترجیح بده بنظرم ابتدا باید لیست اصلی جذب بشن بعد اگه جا خالی باشه و برانکو اجازه بده برگردن امیدوارم بتونیم بازیکنای مدنظر جذب کنیم و البته کمال و سروشم بمونن .پیام اگه برگرده و بتونه خودشو دوباره برگردونه به اوج قول میدم بهترین بازیکن تیم خواهد بود ولی حیف قدر خودشو ندونست الان باید تو اوج فوتبالش میبود .

16. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,570 در 942 پست

پیام بازیکن فوق العاده ای بود. هنوزم که هنوزه گاهی اوقات اون پاس گلش به خلعتبری رو هر چندوقت یه بار دانلود میکنم و می بینم و بعد پاکش میکنم! از خودم میپرسم مگه میشه تو فوتبال ایران یه همچین پاسی داده شه؟! با این وجود همیشه دل خوش کردن به اما و اگر ها خطرناکه! چون این وسط چیزی که حاکمه احساساته نه عقلانیت. پیام هنوز هم سنی نداره و میتونه برگرده و راحت 4-5 سال بازی کنه واسه پرسپولیس اما من میترسم از این اتفاق. برگردوندن پیام و عباس زاده(البته عباس زاده میشه گفت به اوج برگشته اما باز هم) باید اولویت آخر پرسپولیس باشه. همین الآنش کلی بازیکن هستن مثل کمال مثل سروش که باید تمدید کنن و زمانی هم صرف برگردوندنشون به اوج نمیشه. پیام باید یه چیز خیلی خیلی مثبت به من نشون بده تا متقاعد شم برگرده! مثلا چه میدونم تمرینات اختصاصی خودشو برای بازگشت به اوج شروع کنه یه چیز غیر عادی تو فوتبال ایران! یه چیزی که به من ثابت بشه طرف شخصیتش خیلی بزرگه و واقعا از ته دلش میخواد فوتبالشو احیا کنه! پرسپولیس فعلی جای این نیست که یه بازیکنی که باهاش خاطرات خوبی داریم رو برگردونن که شاید به اوج برگرده! کما اینکه کلا در پرسپولیس از این اتفاقات کم افتاده. کمتر یادم میاد که کسی تو پرسپولیس به دوران اوجش برگشته باشه.

ویرایش: راستی اومده بودم یه چیز دیگه بگم، یادم رفت! چرا طوری رفتار میشه که انگار فصل تموم شده؟! این تیم هنوز یه ماموریت نیمه تمام داره. باید الوحده رو ببریم تا امیدمون به صعود حفظ شه! همه این حرف ها و حاشیه ها و برنامه ها بعد از بازی الوحده مهم میشن. فعلا فقط و فقط بردن الوحده! به هر قیمتی!
    ویرایش توسط F.Hierro : 2nd May, 2017 در ساعت 08:05 PM

18. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,093
    سپاس شده 3,941 در 930 پست
    کشور من
    England

حس میکنم یه کاری داره صورت میگیره که پرسپولیس دچار چالش کنن و رقیبو رو برا فصل بعد قهرمان کنن شایعه رفتن برانکو یکی از اوناست حتی وضعیت طاهری هم گفته میشه معلوم نیست از اونطرف بنظرم یه بودجه خوبی داره به رقیب تزریق میشه که هر بازیکنی بخوان جذب کنن الان دارید میبینید رو گزینه های ما مثل همیشه که تو طول تاریخیشون این کار کردن باز دست گذاشتن مصلح حتی منشا در کل بنظرم خیلی کار مشکلی داریم تیمو میخوان وارد حاشیه کنن حتی بحث اعتصاب هم خیلی خیلی مشکوک بوده عابدینی یه مصاحبه داشته گفته یه نفر از بیرون باشگاه نقش داشته در کل هوادارا باید هوشیار باشن برا خیلیا سخته پرسپولیس دو قصل پی در پی قهرمان بشه. بلیط فروشی که به باشگاه نمیده پرسپولیس کم کمش تو این فصل از بلیط فروشی یه میلیارد تومن بیشتر درامد زایی داشته دو برابر تیم رقیب ولی یه قرونم تا الان ندادن به باشگاه .

20. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

صفحه 31 از 35 نخستنخست ... 1121272829303132333435 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)