صفحه 30 از 52 نخستنخست ... 10202627282930313233344050 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 520

موضوع: ارتش سرخ - فصل (1397-1396)

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    سپاس شده 4,142 در 1,000 پست
    کشور من
    England

بازبکنی که 80درصد پول بگیره و تمرین نکنه که چرا پاداش نگرفته یا چرا رقیب پول گرفته بما ندادن در حالی که رقیب قبلش کمتر از پنجاه گرفته بودن اوج بیشرفی نشون میده نمیدونم چرا هر وقت سیدجلال تو تیمه این اتفاقات میفته .طارمی و مسلمان که عملا تو تیم باند درست کردن و حالم ازشون بهم میخوره مدیریت اقتدار نداره تو نقل و انتقالات مشخص میشه طارهری چند مرده حلاجه هدایتی هم که نیست ببینم چه میکنه ولی بازم میگم هر کی 80درصد پول گرفته و تمرین نکنه پروین خیلی ملو گفت بی معرفتیه من میگم بیشرفیه.

2. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,499
    سپاس شده 31,595 در 4,229 پست
    کشور من
    Italy

کاشکی پیشکسوتایی مثل پروین و یا قدیمی ترهای دوست داشتنی ای مثل کریمی، میناوند و ... بیان رسما علیه رفتار زشت و وقیح بازیکنای بی جنبه و پول پرستمون موضع گیری کنند.
    والله اگه تهران بودم و بیکار، میرفتم دم در ورزشگاه آزادی و نمی ذاشتم حتی یک هوادار هم بره داخل استادیوم.
    غیرت نداره هر کی فردا بره ورزشگاه؛ باید نشون بدیم من هوادار هم می تونم اعتصاب کنم و بازیکن بی غیرت رو تحریم کنم.
    رفتن به ورزشگاه فقط در صورتی جایزه که از خجالت بازیکنای بی شرفمون دربیایم و هر چی لایقشونه، بارشون کنیم.
    حیف که یک کانون و انجمن هواداری درست و درمون نداریم؛ و گرنه میشد با یه برنامه ریزی خوب و دقیق، بلایی سر پول پرست ها بیاریم که تا عمر دارند روز شنبه ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ رو مثل یک کابوس به یاد داشته باشند.

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

4. 5 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,803
    سپاس شده 5,872 در 1,349 پست

به نظرم اصلا ربطی نداره که کی چقدر می گیره، چقدر نمی گیره درصد هم مهم نیست، تقریبا همه بازیکنا خیلی راحت تمدید کردن و نشون دادن که دوست دارن تو تیم کار کنن، اما غیرت و.... واسه هیچ کس پول نمی شه، اونم نه پول من و تو، حقشونه، من حقوقم ۱ باشه یا ۱۰۰ یا ۱ میلیارد، روش حساب می کنم و ۱۰۰۰ نقشه براش می ریزم، همه هم تا اونجایی که فکر می کردن ممکنه به تیم ضربه بزنه جیک هم نزدن، حالا تقریبا همه چسز قطعی شده، پس باید ۱ جوری به همه می فهموندن که اون آقایونی که پرسپولیس رو صفت تر دامن ناموسشون چسبیدن و نمی ذارن خصوصی بشه، باید حداقل ۵۰ درصد بودجه اشون رو تامین کنن، نه این که بگن درآمد تبلیغاتت رو نمی دیم، درآمد فروش بلیط برای ماست، درآمد ۳۰۹۰ اگه داشتی ما می ریم دقیقا مشابهش رو می زنیم تا ۱ وقت جوری نشه که تو درآمدی داشته باشی و تو جیب ما نره.
    خلاصه بگم، احساسی حرف نزنید، تو این زمینه حق با بازیکناشت، چه ۱۰۰ درصد از قراردادشون مونده باشه، چه ۱ درصد، چه بیشترین میزان دریافتی رو داشته باشن بین تیم ها چه کمترین

6. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,585
    سپاس شده 8,566 در 1,538 پست

من طرف بازیکنها هستم دیگه تیم و قهرمان کردن بعدش تو جشن قهرمانی یه سری اتفاقات رخ داد که بازیکنها همه فحش خور شدن من شنیدم وزیر ورزش گفته بود هانی نیاد همه هم از اون ناراحت هستن هم اینکه هرکاری وزیر ورزش گفته کردن از باخت تو دربی و غیره پس چرا استقلال پولشو گرفته ولی تیم ما نه باید بدن به نظرم این کار با مدیریت طاهری هم انجام میشه خیلی کلکه نمیخواد بودجه تیم و که برای پرونده ژوزه هست و خرید بازیکن جدید به قرار داد بازیکنهای قبلی بده الانم دولت دنبال رای جمع کردنه پس بهترین موقع بود بعد برانکو هم دوست داره بهونه داشته باشه تا با ذخیره ها بازی کنه تا کسی مصدوم نشه پس به نظرم یه جوری دمشون گرم

8. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

کسی که از این اتفاق حمایت کنه باید فصل بعد تو کوران مسابقاتم اگه خدایی ناکرده بخاطر پول تمرین تعطیل شد ازربازیکنا حمایت کنه بگه حق بازیکنه.
    اولا هنوز فصل تموم نشده تصفیه اخر فصل صورت میگیره بعدشم این بازیکنا پولشونو کی نگرفتن که این دومیش باشه اونی سالی که تیم قبل بازی فجر تمرین نکرد و بازی مساوی کردیم اخر فصل چی شد غیر این بود که همین سیدجلال تمام پولشو گرفت بعد به تیم پشت کرد رفت قطر حالا دلسوزی برا اینا واقعا عجیبه کسی انتظار غیرت ازشون نداره انتظار داره یکم انسان باشن اگه قرار بعد قهرمانی این رفتارا ببنیم میخوام صدسال سیاه قهرمان نشیم .

ویرایش:بازیکنی که بخاطر پول( حالا بماند که بیشتر از همه پول گرفتن اکه نگرفته بودن همون وسط فصل تمرین نمیکردن)اردوی قبل از بازی نره قهرمانی بخوره تو سرش.

ویرایش توسط masoud 99 : 29th April, 2017 در ساعت 02:45 AM

10. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    -----
    تیم محبوب
    آره بابا قرمزته...
    سپاس ها
    12,278
    سپاس شده 25,208 در 4,648 پست
    کشور من
    Bitafavot

به بازیکنا میشه حق داد..هر سال در صدی از قرار داداشون داده نمیشه و اخرم دستشون به هیچ جا بند نیست..اگر قبل از قهرمانی این کار رومیکردن باز جای انتقاد داشت اما الان نه..

بازیکن وقتی مشکل مالی داره چکش برگشت بخوره میتونه واس تیم غیرت به خرج بده؟

بعد از 2 روز اعتصاب طاهری روزسوم دستشو گرفته به اونجاشو رفته با کد خدا منشی حلش کنه!!!

12. 5 کاربر از پست مفید N I M A سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,368
    سپاس شده 50,189 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

به نظر منم بازیکنان حق دارن معترض باشن، حقشونو میخوان. اون چیزی که قرارداد بستن نه بیشتر.
    حقشون باید داده بشه. مدیرای بی مصرف دولتی چه غلطی میکنن؟
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,972
    سپاس شده 41,588 در 7,567 پست
    کشور من
    Italy

بازیکن گه خورده حقشو میخاد . بیرانوند خردماغ پول بگیره اینجوری گل بخوره دیوس . صد درررررررررررررررررررررررر رررررررررررررررررررررررصد دوتا گلو از عمد خورد .

برانکو دیگه شورشو در اورده بجای بازی دادن به اینا که دارن پارک قدم میزنن همون اول علوان زاده نریمان و کرمعلی چعب بازی میداد 2تا اختلاف برده بودیم . قسم میخورم دعوای نیمه اول نبود و رقابت طارمی برای اقای گلی بدترین باخت تاریخمون رقم میخورد .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

16. 3 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,585
    سپاس شده 8,566 در 1,538 پست

بیرانوند خر بازی در اورد یکی بایت توجیهش میکرد که قرار اعتصاب کنیم نه اینکه ببازیم قشنگ دوتا گل الکی خورد احمق

تو روز بدمون هم شاخیم ای ول بازی باخته رو اینجوری مساوی کنی خیلی حال میده

18. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

تحویل بگیرید جناب بیرانوند الان از هوادارا طلبکار شده واقعا ظرفیت خوب چیزیه در کل هر کی دوستداره میتونه بره چیزی که زیاده بازیکن هوادار وقتی میبینه سه روز تمرین نمیکتی بعد گلای مسخره میخوری عین خیالت نیست میخوای چی بهت بگه واقعا اینا پررو شدن جناب طارمی که سر الوان زاده بدبخت داد میزنه چرا پاس ندادی .آدم زورش میاد سر هوادار منت میذارن باز هم میگم جام بخوره تو سرتون اگه قرار اینجوری رفتار کنید

ویرایش:به به برید اینستا بازیکنارو ببنید همه یه پست شکل هم گذاشتن و اخر از ما هوادارا طلبکار شدن باشگاه امیدوارم همین فردا با همشون تصفیه کنن که از گشنگی نمیرن هر کس هم خواست بره بسلامت.

ویرایش توسط masoud 99 : 29th April, 2017 در ساعت 10:06 PM

20. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

صفحه 30 از 52 نخستنخست ... 10202627282930313233344050 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)