صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345671323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 285

موضوع: ♥♥♥ ارتش سـُرخ - تجلیل از پروفسور پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ ♥♥♥ جلد دوم

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    685
    سپاس شده 3,517 در 927 پست

داچعلی که نیاز به حمایت نداره! طرف از لیگ جزیره پیشنهاد داره! پس بذار اتلتیکو مادرید رو با بایرن مخلوط کنه و رو پای خودشون واستن و ازشون حمایت نشه. یا به قول معروف (جون) میدن و (گردنشون)کلفت میشه یا نتیجه میگیرن و میرن بالا! بهر حال بذار هر چی دارن از خودشون باشه تا همه ببینن چی واسه عرضه کردن دارن. همه میدونن اگه اینا حامی غیر از خودشون داشته باشن فردا همونو میکنن تو چش و چال ما! نمونش قهرمانی اولشون که با امثال خردبین بدست آوردن و همونو کردن تو چش و چال ما! یا هنوز که هنوزه باختمون به الغرافه رو به رخمون میکشن یا به نیمه نهایی آسیاشون می نازن! و به رخ میکشن! مسابقات هم که باشگاهیه، یعنی السد و استقلال نداره، هر دوشون میتونن مراحل بعدی رقیب پرسپولیس باشن. پس دلیلی بر حمایت وجود نداره.زیاد هم موافق نیستم که اگه غیر از داچعلی مربیشون بود قضیه آنچنان فرق میکرد!قضیه بد و بدتره!احترام ناصرحجازی و پورحیدری سر جاش ولی بودن منصوریان تو استقلال فقط شرایط رو بدتر میکنه از نظر آرزوی موفقیت براشون! یعنی در کل برای استقلال آرزوی موفقیت نمیکنم یا حداقل حمایتش نمیکنم(حالا هر کی بالاسرش باشه) غیر اون برای منصوریان هم بصورت جداگانه آرزوی موفقیت نمیکنم و ازش حمایت نمیکنم!

ویرایش: بحث نژادی هم به هیچ وجه برام مطرح نیست. اینکه تیم مقابلشون تیم عربیه برام مهم نیست چون اولا این تمایز نژادی قائل شدنو نمیفهمم و ثانیا بر فرض عرب بودن تیم حریف دیگه مرز های اینطوری خیلی وقته شکسته شده. الآن ژاوی تو تیم حریفه که هیچ ربطی به عرب ها نداره یا پورعلی گنجی که ایرانیه! فقط یه نکته میمونه این وسط اونم اینکه تعداد نماینده های ایران در مراحل بالاتر هر چقدر بیشتر باشه، ممکنه در تعداد سهمیه ها تاثیر داشته باشه که با وجود اینکه یه نکته مثبت میتونه باشه اما برام چندان فرقی نداره سالهای آینده ایران چند تا نماینده داشته باشه چون از تیم محبوبم انتظار دارم جز سه تا تیم اول باشه و سهمیه اول تا سوم رو بدست بیاره نه اینکه پنجم بشه و مثلا با سهمیه پنجم بره پلی آف!
    ویرایش توسط F.Hierro : 6th February, 2017 در ساعت 11:20 PM

2. 8 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    -----
    تیم محبوب
    آره بابا قرمزته...
    سپاس ها
    12,281
    سپاس شده 25,218 در 4,650 پست
    کشور من
    Bitafavot

به امید تحقیر اس تق لال جلوی السد
    لذتی که در باخت اینا هست تو برد پرسپولیس نیست...
    -----
    این چه بلیط فروشی اینترنتیه؟ دیشب ساعت 12 شروع شده ساعت یک رفتم تو سایت پایین جز پشت دروازه جا نبود! بلیطا کجا میره معلوم نیست! به اجبار طبقه دوم رو گرفتیم.

4. 7 کاربر از پست مفید N I M A سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    سپاس شده 3,866 در 905 پست
    کشور من
    England

عادل:
    تقصیر باشگاه هاس یا شما ؟؟؟

اسدی: بخشی زیادیش باشگاه ، یکم هم ما )

فردوسی پور : پس چرا نتیجه بازیا 3__0 نمیشه؟؟؟

اسدی: نه نتیجه عوض نمیشه

عادل: مگه باشگاه مقصر نبست ؟ پس باید نتیجه عوض شه

اسدی: من دیگه حرفی ندارم

??????????????????

به همین راحتی تراکتورسازی محروم از سوی fifa از بازیکنانی که حق بازی ندارند در مسابقات استفاده کرد و پیروز شد و فدراسیون در روز روشن نتایجش را بر نمی گرداند.
    به این می گویند رسوایی

6. 6 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,478
    سپاس شده 8,390 در 1,488 پست

فیفا بفهمه اینا ماست مالی کردن بدجوری فوتبال ایران و محروم میکنه البته اگه امتیاز کسر بشه به نفع استقلال میشه من زیاد برام مهم نیست.فقط چرا کسی نمیگه تکلیف جام حذفی چی میشه اونو با بازیکن محروم بازی کردن یا نه

استقلال امروز هرجوری جلو السد بازی کنه همون روش و هم تو دربی داره البته یکم خشن تر خطاهای خشن تری تو دربی میکنن تا جلو بازیکنهای مارو بگیرن
    دوست دارم لوله بشن اونم بدجوری

8. 5 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    کشور من
    England

این شما مشترک بخدا یه حرکت چیپ و مسخره و حال بهم زنه یعنی چی اخه چه معنی داره مگه اسپانسر قصدش دور هم جمع کردن دو تیم نیست اقا جون بذار اخر فصل دو تیم جمع کن از بهترین بازیکنا هم تقدیر کنید ولی الان این کار هیچ معنی نداره چند سال این حرکات مسخره نبود همش دربی جذابی میدیدیم .
    اما راجب تیم خودمون هنوز نگران نبود کمالم حریف تیمشون دوندگی زیادی داره کاری به تاکتیک ندارم اما دوتدگی زیادی دارن و نبود کمال که ستون تیمه کسی که نصف بار خط دفاع به دوش میکشه میتونه مشکل ساز باشه در کل امیدوارم با تجربه و حرفه ای بازی کنیم و غرور نداشته باشیم ریسک هم لازم نیست بکنیم منطقی بازی کنیم .

10. 5 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,175
    سپاس شده 41,681 در 7,590 پست
    کشور من
    Italy

شجاع واقعا انقدر بده یا از عمد اینجوری بازی میکنه؟!

من بشخصه هر بازی از سپاهان دیدم چیزی از یه مدافع بشدت متوسط نشون نداد و اکثر گلهایی که میخورن مقصر اوله . امروزم قشنگ 3تا گل اهدا کرد به حریف .

ایکاش اون کارت رو نمیگرفت و جلوی ما هم بود . البته اگه اشتباهاتش به دست های پشت پرده ربط داده نمیشد .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

12. 5 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    کشور من
    England

صاحب شجاع محروم نیست پنج اخطاره هست. امسال البته فاجعه شده شایدم انگیزه نداره ویسی هر تیمی شجاع میخواست راحت میدادش ولی چون پرسپولیس بود اجازه نداد.
    دیروز ویسی تو کنفرانس خبری گفت 200درصد رو بازی پرسپولیس تمرکز داریم کسی نبود بهش بگه تو اول ماشین سازی ببر بعد به بازی پرسپولیس تمرکز کن خوب ماشین سه تا گذاشتن درش ادم عقده ای

14. 5 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    685
    سپاس شده 3,517 در 927 پست

شام مشترک: تو فوتبالی که همه با هم مشکل دارن و از ته قلب تنفر از همدیگه تو وجودشون پلق پلق میکنه! و همون آدمها قبل هر بازی برای هم گل و شیرینی میبرن و یه سری مراسم به معنای واقعی کلمه، حال بهم زن اتفاق می افته، برگزاری مراسم شام مشترک چیز عجیبی نیست! همه چیزمون باید به همه چیزمون بیاد. تظاهر، حفظ ظاهر،احترام یا هر چیزی که اسمشو بذارید، من همیشه با این نوع تشریفات مخالف بوده و هستم.کل هفته قبل از بازی های مهم صرف این میشه که مثلا رحمتی میره سمت نیمکت تراکتور یا نه؟! یعنی مسائل کاملا بی اهمیت جای مسائل مهم رو میگیرن! همین مسخره بازی ها باعث شده ما هم بجای اینکه در مورد بازی حرف بزنیم، در مورد شام داریم حرف میزنیم! نمیگم هیچ جای دنیا اتفاق نمی افته،اصلا کاری به این ندارم که اتفاق می افته یا نه، اما به نظرم کل اینگونه تشریفات با روح رقابت تناقض داره. به نظرم رقابت باید باعث این بشه که پیشرفت کنی! نه اینکه قبل بازی پالس بدی: یواشتر! اتفاقا به یاد ماندنی ترین دربی ها وقتی بوده که دو تا تیم رقابت و کل کل داشتن! و شاید عده کمی وجود داشته باشن که اگه ازشون بپرسی تو فلان دربی از سری دربی هایی که مساوی شد،فلان صحنه رو یادت میاد یا نه!چیزی به یاد داشته باشه.اما همه شوت کریم یادشون مونده،گل قربانی یادشون مونده، 4-2 پارسال ، هتریک زاید،مشت برومند، و بازیهایی که توش حس رقابت وجود داشته یادشون مونده!حتی یادمه یه زمان واسه دربی داور خارجی می آوردن که علاوه بر اینکه ضعیف ترین داوری ها رو میدیدیم، بازیها هم به جنجال کشیده میشد! یعنی وقتی میخوای همه چیز رو به شکلی منفی کنترل کنی،اسیر F***ed up situation میشی! رقابت،رقابت، رقابت! تیمها تا میتونن باید رقیب هم بمونن! راه بهتری برای پیشرفت بلد نیستم من! یک واژه میتونه جای همه این کارها رو بگیره: احترام!دقیقا رقابت هم هست که احترام میاره! به همدیگه احترام بذارن تا نه مجبور باشن قبل بازی کلی وقت بذارن و گل ببرن واسه هم نه قبل دربی شام مشترک برگزار کنند! اینطوری هر نوع شبهه ای هم از بین میره! فکر نکنم این ضیافت شام مشترک مثلا برای تنظیم نتیجه برگزار شده باشه اما به هر حال ذهن یه عده میره سمت فکرهای بد! بگذریم!

دربی:درسته که به برد در دربی نیاز نداریم اما تو فصلی که تا اینجا رویایی رقم خورده خیلی حیفه بدون برد در دربی لیگو بگیریم! اونم بدون برد مقابل منصوریان! منصوریان و تیم حریف تا اینجای لیگ نشون دادن که به شدت تیم احساساتی و شکننده ای هستن! هزار و یک اتفاق میتونه واسه این بازی بیفته که شرایط بازی تغییر کنه! پرسپولیس تا اینجا نشون داده اگه اراده کنه به هر تیمی که دلش بخواد میتونه حمله کنه و بازی خودشو به حریف تحمیل کنه، اما منصوریان و تیمش مفت خورن!یعنی دنبال ایستگاهی، کرنر و اتفاقات هستن تا به گل برسن! بازی برگشت فصل قبل مقابل نفت رو که یادم میاد، وسوسه میشم که رو بعد روانی حریف کار بشه تا مجبور شن حمله کنن!اون وقته که میشه از دست پخت خودشون بهشون بخورونیم! استقلال اگه بیاد واسه حمله کردن، کارش تمومه.باید این تیمو تحریک کرد که به پرسپولیس حمله کنه! البته پرسپولیس دیگه پرسپولیس فصل قبل نیست که به حریف ضد حمله تقدیم کنه! پس حمله کردن همیشه یه گزینه باقی خواهد ماند!

شجاع و ویسی: در مورد شجاع روزی هزار بار خدا رو شکر میکنم که نیومد پرسپولیس! واقعا در حد پرسپولیس نیست! به شدت بی نظمه! هم از نظر اخلاقی هم تو بازیش! یعنی من خیلی کم دیدم که هندسه بازی رو بفهمه! دریبل خورش ملسه! خیلی از اوقات آفساید پر میکنه! تنها مزیتش پرشهای بلندشه! وگرنه هیچ چیزش به درد پرسپولیس نمیخوره. مال بد بیخ ریش صاحبش(ویسی و سپاهان)! درمورد ویسی هم میترسم چیزی بگم خونش بیفته گردنم! نشون داده که ممکنه سکته کنه! حتی وسط بازی!حتی بعد از گل تیم خودشون! همون بهتر که چیزی نگم.

16. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,478
    سپاس شده 8,390 در 1,488 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    پرسش: ناصر محمدخانی، بازیکن سابق تیم ملی و پیشکسوت پرسپولیس که توسط اقوام همسرش ربوده شده بود، توسط پلیس آزاد شد.

پرسش: ناصر محمدخانی، بازیکن سابق تیم ملی و پیشکسوت پرسپولیس که توسط اقوام همسرش ربوده شده بود، توسط پلیس آزاد شد.
    به گزارش همشهری آنلاین، محمدخانی سه‌شنبه هنگام بازگشت از سفر در فرودگاه ربوده شد.
    براساس این گزارش او در پیامکی که به خانواده‌اش فرستاد عنوان کرد که توسط بستگان همسرش با تهدید ربوده شده و آنها قصد دارند، او را به خانه‌ای در جنوب تهران منتقل کنند.
    خانواده این فوتبالیست به پلیس اطلاع داده و با دخالت پلیس، ناصر محمدخانی آزاد می‌شود.
    در گفتگویی که این روزنامه با یکی از عوامل آدم ربایی داشته است، او گفته که به دلیل اختلاف محمدخانی با همسر وی دست به چنین اقدامی زده‌اند.
    این فرد همچنین گفت: “وقتی از همسرش شنیدیم که اختلافات آنها جدی‌تر شده تصمیم گرفتم شخصا این موضوع را حل کنم. چند روزی که گذشت متوجه شدم آقای فوتبالیست به سفر رفته است. در چنین شرایطی با کمک چند نفر از آشنایانمان نقشه کشیدیم تا پس از بازگشت او، به فرودگاه برویم و با کشاندن وی به خانه‌ای در جنوب پایتخت هم او را گوشمالی دهیم و هم کاری کنیم که دیگر همسرش را ناراحت نکند.”
    ###

18. 5 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,372
    سپاس شده 31,546 در 4,219 پست
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud 99 نمایش پست ها
    صاحب شجاع محروم نیست پنج اخطاره هست. امسال البته فاجعه شده شایدم انگیزه نداره ویسی هر تیمی شجاع میخواست راحت میدادش ولی چون پرسپولیس بود اجازه نداد.
    دیروز ویسی تو کنفرانس خبری گفت 200درصد رو بازی پرسپولیس تمرکز داریم کسی نبود بهش بگه تو اول ماشین سازی ببر بعد به بازی پرسپولیس تمرکز کن خوب ماشین سه تا گذاشتن درش ادم عقده ای
    دقیقا مسعود جان؛
    طرف با ماشین سازی بازی داره تیمش و شرایط خوبی هم ندارن و هفته پیش استعفا داده، بعد میاد راجب بازی هفته بعدش که با ماست، حرف میزنه.
    خوب تحقیر شد جلوی تیم ته جدولی.

شجاع هم به درد نمیخوره برای هزارمین بار.

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

20. 5 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345671323 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 4 مهمان ها)

1. ,hamedxxx24,
  2. ,masoud 99