صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 9192526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 288 , از مجموع 288

موضوع: ♥♥♥ ارتش سـُرخ - تجلیل از پروفسور پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ ♥♥♥ جلد دوم

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,479
    سپاس شده 8,393 در 1,490 پست

دیگه از پارسال میخواستن جام و با دست هانی بالای سر ببرن بهش گفته بودن قول داده بودن قسم خورده بودن خانواده چی کار کنه البته باباش وداییش صددرصد پیاز داغ داستان و زیاد کردن ولی خوب چرا این اتفاق نیوفتاد ادم میره سمت یه فکرایی که من بیشتر میگمااااولی خوب کدوم ادم احمق سیاسی میاد یه همچین کاری بکنه که منفور بشه به نظرم اول و اخر بازیکنها و باشگاه مقصره خیلی نامردی کردن طارمی به قول دوستمون سرود میخونه میکروفن دستش شادی میکنه بعد یاد هانی می افته مگه میشه الان انداختن گردن یگان ویژه غلط کردن خر خودشونن بهرحال تمام شد رفت کم کم هم ناراحتی ادم داره کمتر میشه ولی ابرو خودشونو بردن البته از بازیکنی مثل طارمی که سریع با دوست جون جونیش میپره میره ترکیه شب احیا قرار داد میبنده انتظار معرفت نداریم همشون مثل هم هستن حالا ببین یکم پولشون دیر بشه چی کارا که نکنن

2. 5 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,176
    سپاس شده 41,683 در 7,591 پست
    کشور من
    Italy

من حرفای دلمو زدم بچه ها نه به خانوادش کار دارم نه اینکه قبلا بحث چی بود نه به اینکه الان بحث چیه و خانوادش چی میگن اینکه این پسر چطور بزرگ بشه چجوری بزرگ بشه در حیطه وظایف ما نیست نظر بدیم ایشالا جا پای پدرش حداقل بزاره .

پارسال زمون بودن هادی ما مدعی نبودیم ولی خیلیا میگفتن تیم خوبی مدعی میشه و قسمت بود جام میگرفتیم و هادی بود جام رو اون باس بالا سر میبرد من بشخصه هم قبل رفتن هادی به نفت همش میگفتم بدرد ترکیب فیکس پرسپولیس نمیخوره ولی از وقتی از نفت برگشت خیلی خوب شد مخصوصا سانتر هاش که خیلی به دادمون رسید نمیخام الکی بزرگش کنم میگم اون بود خیلی باش بد تا کردن تماشاگرای داخل استادیم مخصوصا و خود ما . بعد که رفت و تیم مدعی جام شد همه گفتن نه من نه شخص دیگه همه گفتن تیم جام گرفت هانی جام رو نمادین بیاد بگیره بجای باباش بعد خود بازیکنام هم قسم شدن این قول رو بازیکنا عوامل باشگاه دادن ما هم این فکر تو سرمون بود و قطعا 100% هوادارا موافق این قضیه بودن .

امسالم که مدعی بودیم این تو فکر هممون بود که پارسال این اتفاق نیفتاد پس امسال بیفته بخدا برای شاد کردن دل این پسر یا قول قرار بازیکنا به خانوادش نمیگم برای من بشخصه انتظار این بود و خیلیم منتظرش بودم . دیروزم این اتفاق افتاد نمیخام پیاز داغشو زیاد کنم بگم ال شد بل شد یا با پست چند نفر بگم در حق این پسر ظلم شد نه فقط از این میسوزم همه بعد شنیدن اینکه همچین اتفاقی افتاد دایه مهربونتر از مادر شدن از این اعصابم خورد شد و بیشتر از طارمی و سید جلال دلخورم . بهانه اوردن الکی و پوشوندن این موضوع با دلایل واهی اعصاب ادمو خورد میکنه نه خود داستان .
    خانواده نوروزی هم حق خودشونو میخان چیزی بیشتر نخاستن که بگن تا خرج مارو بدین اینو مطمئننا خودشونم نمیخان که بخاطر دلسوزی و دلرحمی یکی بیاد بشون پول بده یا کاری بکنه همون مبلغ قرارداد اون خدابیامرزو میخاستن . این بچه هم داره زندگیشو میکنه و فوتبالشم مطمئننا ادامه میده که اگه استعدادشو داشته باشه به جایی برسه و نمیتونن بزور یه جا ببرنش چون پدرش فوتبالیست بوده .

مادرشم خوشحالی بچشو میخاد وگرنه با قهرمانی پرسپولیس چیزی عاید اینا نمیشد ک گفتن خب بچست شوق و ذوق داره و حرفی که دو ساله زده میشه عملی شه خوشحال میشه بچه . حالا گذشت و دیگه جبران این موضوع بیشتر اعصاب ادمو خورد میکنه بزارن همینجور که اتفاق افتاد ادامه پیدا کنه نه اینکه بعضیا واسه خودنمایی بیان بگن نشد .

الان تمام فکر تیم باس بازی دوشنبه باشه نه لاپوشونی این موضوع الان شنیدم ممد انصاریم نیس فکر کنم با این اوضاع رو کاغذم شانس نداریم . تو بازی الریان یه انصاری نبود دفاعمون اونجوری پاشید و 3گل خوردیم حالا نه انصاری نه سید جلال رو داریم فکر کنم به چیزی شبیه معجزه نیاز داریم .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

4. 5 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,939
    سپاس شده 38,254 در 5,920 پست
    کشور من
    Ashegh

حرکت جوگیرانه ای بود اگه هانی میخواست بعنوان اولین نفر جام رو بالای سر ببره. ولی باید تو جشن می بود. کلا نمیدونم چرا بعضی ها سعی دارن احساس مدیون بودن پرسپولیس به بابای این بچه رو تو ذهن بچه بکارن. باباش یکی از صدها بازیکن تاریخ پرسپولیس بوده. روحش شاد ولی هیچوقت بازیکن درجه دویی هم حتی نبود. هر یه چیزی یه حدی داره. ما همیشه یا احترام نمیذاریم یا زیادی احترام میذاریم و ایجاد توقع میکنیم.
    بخدا این احساس رو در این بچه بوجود آوردن ( که آورده اند) ظلمه در حقش. میتونه هانی رو به بیراهه بکشونه
    حرف حق رو اسماعیل حلالی زده:

اینکه هر بازی این بچه را به ورزشگاه بیاوریم ناخودآگاه باعث می‌شود او بیشتر نبود پدرش را حس کند. نباید بیش از اندازه روی هانی زوم کنیم تا اگر استعدادی هم دارد مسیر را غلط برود. باشگاه پرسپولیس در خصوص قول دادن برای بالا بردن جام توسط هانی نوروزی از ابتدا اشتباه کرد. هادی نوروزی و خانواده او عزیز و قابل احترام هستند اما نباید مسائل را احساسی کنیم.
    بهتر بود باشگاه پرسپولیس به جای حضور هانی در ورزشگاه و قول‌هایی که داد، بعد از کسب جام با یک برنامه‌ریزی دقیق و با حضور پیشکسوتان بر سر مزار هادی نوروزی حاضر می‌شد و جام را آنجا به خانواده او می‌داد.

به جای اینکه از قهرمانی مقتدرانه لذت ببریم، میدون دادیم برای جولان دادن طرفدارای تیم دوم پایتخت که قیافه معلم های اخلاق رو واسمون بگیرن. همینطور به طرفدارای اون تیمی که چهار روز قبل هر چی خواستن به بابای همین بچه گفتن.
    تیم رو قبل از بازی با الهلال به حاشیه کشوندیم. باید جمع بشه کل این مسخره بازی

ویرایش توسط DATAM : 21st April, 2017 در ساعت 11:20 AM

6. 5 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    685
    سپاس شده 3,520 در 929 پست

به نظرم مساله هانی نوروزی مستحب موکد بود نه واجب عینی! لطفی بود که به پاس زحمات هادی نوروزی به عنوان کاپیتان اون موقع بهتر بود انجام میشد و مساله مدیریت میشد ولی وظیفه باشگاه نبود. ما زاده ی افراط و تفریطیم!وگرنه پوئرتا تو سویا،فو تو کامرون و یه عالمه اتفاق مشابه دیگه برای فوتبالیست ها در سرتاسر دنیا اتفاق می افته و اسیر این احساسات اغراق شده و به نظر من غلط نمیشن. کژژ ندیم و دشمن شاد کن نشیم!

ویرایش: بابا بخدا همه جای دنیا مردم نسبت به مرگ عزیزان متاثر میشن. همه واسه بچه یتیم ها دل میسوزونن ولی قرار نیست به خاطر مرگ یه فوتبالیست به خانوادش بدهکار باشن. به نظرم از همون اول حرف زدن از قول و قرار با هادی اشتباه بود. خیلی مردانگی و معرفت داشتن باید پولشو سر وقت و کامل میدادن بهش و کلا بعد اون مسیر حرفه ای رو پیش میگرفتن. احساسات کاملا محترم ولی در تصمیم گیری ها نباید دخالت داده بشه. من فکر میکنم این اتفاق بیشتر از یه مشکل در فوتبال یه مشکل در ذات فرهنگ ما ایرانی هاست.
    ویرایش توسط F.Hierro : 21st April, 2017 در ساعت 03:28 PM

8. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,479

انقدر جلوی این ... که امدن گفتن میخوان پرسپولیس و قهرمان کنن کوتاه امدیم که قشنگ رو انتن برنامه زنده کارشناس ... میاد چندتا هم اسم میبره مرتیکه تو که ادعا فهم و شعورت میشه مثلا خیلی دانا هستی چرا اونسالی که کل تبریز مثل خر گوش دراز کردن چیزی نگفتی ... کردن فکر کردید تیم شما قهرمان شده داشتید شادی میکردید اون موقع چرا هیچی نمیگفتی به نظرم هوادارا نباید کوتاه بیاد دیگه کارت به استخون رسیده
    بازی با الهلالم یکی مثل مسی میخواییم که یه تنه یه تیم پر ستاره رو سوراخ کرد
    ویرایش توسط Meysam : دیروز در ساعت 05:33 PM

10. 2 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,176
    سپاس شده 41,683 در 7,591 پست
    کشور من
    Italy

... و جلوی الهلال تساوی الریان رو جبران کردیم همونطور که بازیکنامون از جمله اقای طارمی قولش رو داد ... هه

بازی که باس حداقل 3تا میزدیم بازم هنرمایی مهاجمامون باعث شد نبریم و براحتی اولی گروه و از دست بدیم و حالا بازی اخر دست به دعا شیم چه خواهد شد . اگه مساوی با گلم میگرفتیم با برد صعودمون قطعی میشد .

مربی مون هم ماشالا خوش فکر بازم گذاشت دقیقه 90 تعویض کرد . حیف حیف حیف ...

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

12. 2 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,479

دیگه وقتی کریس رونالدو دروازه خالی و نمیزنه به طارمی چی بگیم اخه ولی خدایی تو اسیا خیلی استرس داریم رقبای ما بیشتر از ما استرس دارن از اسم پرسپولیس میترسن مثلا همین الهلال امده بود برا مساوی بدون اینکه بدونه تیم ما دفاع نداره و اگه حمله کنه میتونه ببره شکر خدا دوزاریشون دیر افتاد یعنی وحشتناک از سمت ربیع خواه حمله میکردن بازم نتیجه بد نبود
    اصلا فکرشو نمیکردیم الریان ببازه اونم این مدلی حالا باید ببریم فکر نکنم الهلال و الریان تبانی کنن تبانی کنن که چی بشه الهلال میاد دوم که مثلا پرسپولیس نره بالا برای الهلال بهتره که اول بره من یکی که خیلی امیدوارم صعود کنیم

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده است .

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,049
    سپاس شده 3,867 در 906 پست
    کشور من
    England

واقعا حیف شد الهلال امروز واقعا بد بود تیمشون سه روز پیش یه بازی سخت با الشباب انجام داده بود و امروز هم کلی مصدوم داشت مربیشون با تیز هوشی فقط امده بود که مساوی بگیره که به هدفش رسید اما ما که برد میخواستیم بخصوص بیست دقیقه ی اخر از فرط خستگی نای حمله نداشتیم و هیچ دستیاری به اقای مربی کمک نمیکنه نمیگه بابا بازیکن بریده یه تازه نفس بفرست شاید تونست کاری بکنه سامان که قرار بود فیکس بازی بدی فیکس نشد حداقل بیست دقیقه نمیتونست بازی کنه اخه چرا واقعا چرا تعویض دقیقه نود فقط ادم حرصش در میاد من میگم تو لیگ قهرمانان خیلی هم خوش شانس بودیم که تا بازی اخر شانس داریم سه بازی شانس داشتیم که با یه برد بریم صدر جدول بازی رفت و برگشت با الریان و بازی امشب حیف شد خدا کنه هفته اخر همه چی به نفع ما رخ بده اما مدیریت محترم کادر فنی محترم شعور داشته باشید نیمکتو پر بازیکن کنید تیمو تا میتونید تقویت کنید اگه بریم بالا باور کنید با این تیمایی که میبینم تا فینال میشه رفت ما از سه تیم دیگه خودمون تو اسیا رو نیمکت بی بضاعت تریم امروز بدون دفاع میانی تخصصی بازی کردیم در این حد کمبود داریم نمیدونم چی بگم امیری بنده خدا دقایق اخر واقعا دیگه برید کمال همه
    من همینجا قول میدم این حرفا باز فصل بعد تکزار میشه که بگیم نمیکتمون ضعیفه بازیکن خوب رو نیمکت نداریم و... برانکو فوق العادست اما تو قضیه نیمکت ،بازیکن ذخیره، تعویض مشکل داره کلا به نیمکت اهمیت نمیده تو تیم ملی هم نشون داده ولی خب تیم ملی با باشگاه فرق داره تیم ملی دیگه خیلی بازی پی در پی داشته باشن شش بازی تو مثلا جام ملتها هست اما لیگ شما تو هفت هشت ماه چهل بازی بیشتر باید انجام بدی و با یه ترکیب ثابت غیر ممکنه واقعا سخته بازیکن فرسوده میشه

ویرایش توسط masoud 99 : امروز در ساعت 03:33 AM

صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 9192526272829

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 4 مهمان ها)

1. ,moh2000,
  2. ,S_football