صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 818242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 285

موضوع: ♥♥♥ ارتش سـُرخ - تجلیل از پروفسور پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ ♥♥♥ جلد دوم

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,478
    سپاس شده 8,390 در 1,488 پست

ولی خوب نمیشه همه چیز و هم به بیخیالی گرفت این حاشیه ها داره بیشتر و بیشتر میشه فقط بازی با ذوب آهن یه جشن کوچیک بگیرن اسمون به زمین میاد؟ این گند و باید یه جوری جبران کنن

2. 5 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,372
    سپاس شده 31,546 در 4,219 پست
    کشور من
    Italy

منم با ابوالفضل موافقم؛
    کلا بیخودی برای خودمون حاشیه نسازیم. رسانه ها نونشون تو این چیزاست؛ ما چرا آب به آسیاب دشمن بریزیم!؟
    هم قضیه شوخی بازیکنا تو نود و هم قضیه هانی بیش از حد داره بزرگ میشه!
    بد بود هر دو مورد، ولی نباید دیگه بیش از حد بزرگ بشه.
    حامد برگزاری جشن قهرمانی دوباره که بیشتر ما رو مضحکه رقبا می کنه؛ ولی میشه هانی رسما برای بازی با ذوب دعوت بشه و قبل بازی با اهدای کاپ نمادین ازش دلجویی بشه و حتی تیم قبل بازی پشت سر هانی و با داشتن بازوبند کاپیتانی به صورت نمادین وارد بشه و خلاصه یه همچین کارایی تا از دل یادگار کاپیتان در بیاریم تلخی های دیشب رو.

هر چند نه همچین تفکری تو اداره باشگاه هست و نه اگر خدای نکرده الهلال رو نبریم، دل و دماغی می مونه واسه این کارا.

کاشکی سید و سروش محروم نمیشدن از بازی با الهلال؛ جایگزینی برای سید جلال نداریم انصافا.

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

4. 7 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,478
    سپاس شده 8,390 در 1,488 پست

خدا وکیلی اینجور چیزا بخواد بین هوادارا راحت فراموش بشه فاتحه پرسپولیس و باید بخونیم یعنی چی بچه یتیم و به گیره انداختن اونوقت خودشون بابچه هاشون دارن بالا پایین میپرن جلو چشم هانی یکی نمیاد صداش کنه بیاد تو جشن گفشگری امروز مصاحبه کرده خوب هم گفته اینا فقط فکر بچه های خودشون بودن باید یه کاری کنیم شرمنده بشن این وسط سیدجلال اعصبانی و بی اعصاب هیچی نمیگه ناسلامتی کاپیتان تیمه خوبه اینا دورز حقوق بهشون ندن بلدن اعتصاب بکنن اونم تو کشوری که اعتصاب نمیشه کرد بعد نمیتونن یه بچه رو بیارن کنار خودشون باشگاه بجای معذرت خواهی امده میگه خانواده نوروزی نذاشتن بیاد خوب میخوایید شما سرپست هانی هم بشون زشته بود خیلی زشت نباید فراموش بشه باید به گوه خوردن بندازیمشون هرکی هم میخواد باشه چه خودی یه غیر خودی
    منم نمیگم دوباره این کارا تکرار بشه اول هوادارزیاد بیاد بلیط نفروشن ورزشگاه زیاد خالی نباشه بعد جام و به هانی بدن دور افتخار بزنه اینم نمیشه ؟؟ من اولین نفری بودم که گفتم این کارو بکنن حالا یه عده فکر کردن میگم دوباره مثل قبل جشن بیگیرن بابا برای بچه میگم یه جا دیگه یه چندتا اوسکول طرفدار یه تیم شهرستانی فکر کردن میگم یه جام دیگه به پرسپولیس بدن قهرمانیش بشه دوتا
    راستی سر بازی با الهلال جدا رو چه حسابی انتظار معجزه دارید انصاری بازی با پدیده انقدر سوتی داد برانکو تعویضش کرد تاحلا سابقه نداشته برانکو یکی و اینجوری زود تعویض کنه حالا که دفاع نداریم اصلا هم امید نداریم من خودم میگم اگه الهلال و ببریم معجزه کردیم شاید بشه دوتا هافک دفاعی بچینه یکم ترکیب و عوض کنه سیستم بازی و عوض کنه ولی بازم فکر نمیکنم بشه
    ویرایش توسط hamedxxx24 : 20th April, 2017 در ساعت 03:56 PM

6. 6 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,175
    سپاس شده 41,681 در 7,590 پست
    کشور من
    Italy

دوباره تبریک میگم این قهرمانی قاطعانه و بی حرف و حدیث رو . امیدوارم این تیم همون تیمی باشه که سالها انتظارشو داشتیم و با یه قهرمانی بیخیال همه چی نشن . من 10 بار نائب قهرمانی پارسالو ترجیح میدم به 5سال یه بار قهرمان شدن و ایشالا با مدیریت خوب که اگه اجازه بدن و بعید میدونم همچین اتفاقی بیفته و ثبات تو کادر فنی و پوشش ضعف هامون تو پست های مختلف و یه نیمکت درست درمون این تیم همیشه مدعی جدی قهرمانی باشه .

اما دیروز :

راجب بازی بگم جز 10 20 دقیقه اول که انگاری بابت قهرمانی شل گرفته بودن ما بقی بازی یکی از بهترین بازیامون شده بود . هم سرعت پاسکاری ها هم اضافه کاریها کم شد هم حرکات ترکیبی زیاد شد . بخاطر بازی رو به جلو پدیده و استرس نداشتن ما یکی از بهترین بازیای فصلمون رو شاهد بودیم و نیمه که جز 3 4 تا بازی خوب فصلمون بود و خداروشکر بعد مدتها هم تونستیم با تفاضل 4 ببریم که 3 4 فصل اخیر یادم نمیاد این اتفاق افتاده باشه .

و اما مراسم ، قبل حرف راجب هانی بگم ما ایرانیا جشن گرفتن بلد نیستیم که نیستیم اصلا نظم بدین خرج کنین این بازیکنان که جشنو خراب میکنن . بابا لامصبا دوتا جشن قهرمانی تو اروپا ندیدین؟ اولا باس کاپیتان یه سکو میداشت یا حداقل اولین نفر جلو میبود که تو دید باشه نه اینکه بره تو جمعیت هنوز جام بالا نیومده همه دست ببرن بالا اون معلوم نباشه و ثانیا لامصبا بزارین جام 10 20 ثانیه دست کاپیتان باشه انگار هر کی زودتر گرفت مشهورتر میشه .

و اما هانی : آقای مهدی طارمی گه بخور بی شرف و مظلوم بازی در نیار .

به حضرت عباس از وقتی پارسال مدعی شدیم نه هفته هایی که هادی رفت از وقتی که مدعی شدیم گفتم ای خدا میشه جام رو ببریم و هانی بیاد جام رو بالا سرش ببره ای کاش همون پارسال میشد تا نور محمدی و بنگر این کارو میکردن اونا بفکرش بودن ولی متاسفانه قسمت نبود و امسال خداروشکر این امر محقق شد من همزمان با بازی عقد پسر داییم بود اونجا بودم گفتم سریع برگردم حداقل بازیو ندیدم صحنه بالا بردن جام با هانیو ببینم ، وسط مراسم که اسمو میخوندن گفتم ای کاش نمادینم شده اسم هادی نوروزیو بخونن هانی بیاد ولی اینموقع که سید جلال اخرین نفر اومد و فهمیدم از هانی خبری نیست بقدری اعصابم خورد شد و ناراحت شدم که تو باخت دربی و بعد نبردن الریان اینجوری اعصام خورد نشد من بشخصه این دو سال منتظر همین لحظه خاص بودم ولی زهرم شد . نه مدیریت مقصره نه یگان ویژه نه کسی دیگه مقصر تک تک بازیکنای بی غیرت تیمن . اون بی شرفی که میگه یگان ویژه نذاشت غیرت نداره وگرنه این اتفاق نمیفتاد . تک تک این بازیکنا بفکر خودشون بودن از اونایی که میرن باش عکس یادگاری میندازن و میخان بگن بفکرشیم تا سید جلالی که هی دم از هادی خدابیامرز میزنه . بازیکنمونن زحمت کشیدن دستشون درد نکنه ولی اون لحظه واقعا بد کردن .
    مهدی طارمی که میاد ادای مظلوما در میاره تا 5 دقیقه قبل با صدای نکرش داشت سرود میخوند اونوقت بعد جشن که فهمیدن چی شده چه غلطی کردن میره خودشو به غم میزنه زنگ میزنه دلجویی کنن .
    از صغیر و کبیر خر و الاغ همه بودن بازیکنی که یک دقیقه بازی نکرده از 45 دقیقه جشن 30 دقیقه جام دست اون بود . از داود کاشانی الاغ که انگار کاپیتان تیمه با هیکل گوریلش جامو گرفته دستش دور افتخار میزنه . تو تدارکات تیمی زحمت میکشی پولشو میگیری چه وظیفه داری بیای جشنو خراب کنی . الکی اینا رو بزرگ کردن با غیرت غیرت به خیکشون بستن خودشونو بزرگ کردن .

دست من بود نمیزاشتم پای این بازیکنا به کپورچال برسه . حرف زیاده ولی ...

الان رسیدیم به حساسترین بازی فصلمون بازی ای که قطعا شاید مهمترین بازی دو سه فصل اخیرمون باشه و باید با تمام قدرت تا اخرین نفس بجنگیم و فقط برنده شیم بیاری خدا . الهلال تیمی نیست که نبریمش ولی بخایم ببریم باید مثل نیمه دوم پدیده باشیم اونوقت راحت میبریمشون . ای کاش سید جلال بود . نداشتن دفاع ذخیره هم این فصل اذیتمون کرد . به امید یه برد چه به سختی چه براحتی مهم برد تو این بازیه .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

8. 6 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    سپاس شده 3,866 در 905 پست
    کشور من
    England

دقیقا حامد درست میگه کسی نمیگه دوباره جشن قهرمانی بگیریم باید بازی با ذوب یه حرکتی بزنن یه کاری بکنن که واقعا لپاین گندشون تا حدودی جمع کنن هر چند کامل جمع نمیشه من تعجبم از اینه روز قبلش سبدجلال میاد تو پیجش میگه فردا هانی جام بالای سر میبره بعد عین خیالش نیست نمیگه تا این بچه نیاد جام بلند نمیکنم خود مسلمان و طارمی که بمانند رفتن دور افتخار میزنن بعد یادشون افتاده کلا همشون ریدن هر کسی گردن دیگری میندازه ولی من میگم خود سید جلال که نفر اخر امد باید دست بچه رو میگرفت با خودش میورد ولی این کار نکرد در مورد نظم و شکل بالا بردن جام هم صاحب گفت کلا ما شلخته ایم احمقا بذارید کاپیتان بیاد جلو که دیده بشه نه اینکه اون ته ایستاده باشه در کل فقط از دل این بچه در بیارن دیگه هم هیچ کس هانی و هادی نکنه دیگه اوجشو دیروز دیدیم بذاریم بچه زندگیشو بکنه.

10. 6 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,499
    سپاس شده 9,777 در 1,721 پست
    کشور من
    Ghati

قهرمانی رو به همه بچه‌های گل پرسپولیسی تبریک میگم. امیدوارم باز هم همه باشیم و اینجا بیایم به هم تبریک بگم. از همه کسانی که باعث قهرمانی ما شدن عمیقاً تشکر میکنم.

در مورد مساله هانی نوروزی.
    به نظر من خانواده نوروزی در تربیت هانی دارن به شدت ضعیف عمل میکنن.
    متاسفانه از همین الآن دارن تو گوش بچه میخونن که تو یه چیزی کم داری و باید به بقیه تکیه کنی! باشگاه پرسپولیس باید حواست بهش باشه! بازیکنان پرسپولیس باید هواتو داشته باشن! تو یتیمی!! حقتو خوردن که بهت جام ندادن! و...!
    باور کنین منم خیلی خیلی خوشحال میشم این بچه شاد بشه!! ولی چجوری؟!! این راه تربیت کردن این پسر نیست!!
    خانواده نوروزی باید قاطعانه میگفتن ما نمیخوایم هانی جام رو بالا سر ببره!
    بهتر نیست به جای دادن جام قهرمانی دیگران به هانی، اون رو در مسیری قرار بدیم که یک روز خودش با نون بازوی خودش این جام رو بگیره؟!
    بهتر نیست بهش بگن هانی جان پدرت تو این قهرمانی سهیمه ولی تو باید دست نگه داری و یک روز خودت با زحمت خودت جام رو بالا سر ببری؟!
    اینهمه نگاه ترحم آمیر لازمه؟؟ این پسر اصلاً تو این سن چرا شبکه اجتماعی داره؟!! الآن داریم جوری داریم رفتار میکنیم که اگه یک روز این پسر به جایی رسید همیشه پشت سرش حرف و حدیث باشه که با رانت پدر مرحومش به جایی رسیده! خانواده نوروزی باید قاطعانه بگن نه، ممنون! نیازی به کمک شما نیست. نیازی نیست هانی جام رو بالا ببره. همین که هر بازی دقیقه 24 تماشاگران از نوروزی یاد میکنن برای ما بسه! همین قوت قلب ما برای ادامه مسیره!!

این حرفا رو تماما از منظر خیرخواهی زدم. واقعاً اعتقاد دارم خانوادش دارن این پسر رو تو مسیر غیر عادی بزرگ میکنن. تو مسیری که هرگز نتونه شخصیت مستقل داشته باشه و روی پای خودش بایسته! به والله منم خواستار خوشحالی هانی هستم! ولی خوشحالی‌ای که براش آینده بسازه!
    امیدوارم خانواده نوروزی از اخبار رسانه‌ای و ... بیان بیرون و بذارن این پسر رو پای خودش بایسته. تو این مسیری که قرار گرفته من آینده خوبی رو براش متصور نیستم.

12. 8 کاربر از پست مفید GUUS سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    75,094
    سپاس شده 50,198 در 8,126 پست
    کشور من
    Iran

به نظر من مهدی گاس به نکته ی خوبی اشاره کرد. خانواده نوروزی متاسفانه بچشون رو درست تربیت نمیکنند.
    تو اینستاگرام هانی پست گذاشته بود که دیروز در جشن قهرمانی همه ی کسانی که بابا داشتند بودند! به مردم دروغ نگوییم!
    مشخصه این پست یک بچه تو اون سن و سال نیست و توسط خانوادش گذاشته شده.

اما باشگاه پرسپولیس و همه ی عوامل جشن هم مقصر بودند. میشد اون بچه رو خوشحال کنند.
    هنوزم دیر نشده. میتونن ده دقیقه قبل از بازی بعدی یک جام به صورت نمادین به هانی بدن.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 8 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,175
    سپاس شده 41,681 در 7,590 پست
    کشور من
    Italy

نمیخام این موضوع رو کش بدم ولی خب اینم باس گفت . این قول و قرار بازیکنا و تماشاگرا بود و ربطی به خانواده نوروزی نداشت .

اینستاگرام هانی هم دست داییشه نه خودش ، الانم هانی تو خود بابل داره به فوتبالش ادامه میده . اینارو گفتم بگم شاید نمیدونستین .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

16. 6 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,499
    سپاس شده 9,777 در 1,721 پست
    کشور من
    Ghati

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞĄĤĘƁ نمایش پست ها
    نمیخام این موضوع رو کش بدم ولی خب اینم باس گفت . این قول و قرار بازیکنا و تماشاگرا بود و ربطی به خانواده نوروزی نداشت .

اینستاگرام هانی هم دست داییشه نه خودش ، الانم هانی تو خود بابل داره به فوتبالش ادامه میده . اینارو گفتم بگم شاید نمیدونستین .
    دقیقاً منم میگم خانواده نوروزی باید مخالفت میکردن و میگفتن ممنون تماشاگران و بازیکنان عزیز، صبر میکنیم روزی برسه که هانی با دسترنج خودش جام رو بالا سر ببره! خیلی راحت میگفتن نه! چرا قبول کردن اصلاً؟!
    دایی هانی هم باید دست برداره. این صفحه باید بسته بشه. واقعاً نمیدونم چی بگم! هدف از راه اندازی این صفحه چیه آخه؟ خانوادش چرا یکم فکر نمیکنن؟ من فقط میتونم بگم مصداق دوست نادان برای هانی هستن! قصدشون کمکه ولی دارن آیندشو نابود میکنن!

18. 7 کاربر از پست مفید GUUS سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,372
    سپاس شده 31,546 در 4,219 پست
    کشور من
    Italy

هم صاحب و هم مهدی گاس برای من عزیز و محترم هستند؛ ولی در قضیه ی هانی، نظر من به نظر مهدی گاس نزدیکتره.

ولی در کل میشه برنامه ای چید که قبل بازی با ذوب آهن دل هانی رو شاد کرد؛ ولی بعید می دونم باشگاه همچین کاری بکنه.

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

20. 6 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 818242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)