صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 515212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 285

موضوع: ♥♥♥ ارتش سـُرخ - تجلیل از پروفسور پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ ♥♥♥ جلد دوم

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,478
    سپاس شده 8,390 در 1,488 پست

مثل اینکه صحبت های من بلخره غوغا به پا کرده اولا امروز اردلان خان بزرگ نیا هم گفته کاش رامین و نگه میداشتن اخر فصل ردش میکرد تا تیم تو اسیا ضربه نخوره تیمی که ذخیره نداره چرا باید بازیکن خوبشو از دست بده؟ اونم نوشته برانکو این وسط مقصره چون تیم وخوب مدیریت نکرد
    و نظر من اینکه برانکو فقط دنبال لج و کینه اش از رامین رفت تا موفقیت پرسپولیس خوب این همه از خوبیاش گفتید از بدیاش چرا نمیگید لج باز نیست؟ دروغ گو نیست؟ سر اوکراینا دروغ نگفته سر نخواستن سید جلال دروغ نگفته سراینکه با رامین لج نیست دروغ نگفته تک ارنج بودنش و چرا نمیگید چرا نمیگید تعویض کردن بلد نیست چرا نمیگید انقدر به ساسان انصاری بازی نداد فراریش داد یعنی اول فصل نمیتونست چای اون علیپور چلمنگ بازیش بده این علی پور هم رامین و پروندش هم ساسان انصاریو از برانکو بت ساختید انگار درخشان و استیلی تیم الان پرسپولیس و داشتن اونا چه تیمی داشتن برانکو چه تیمی برانکو با همون تیم درخشان کم مونده بود تیم وببره دسته سه یادتون نیست چه جوری بازی اخر نوری خوشحالی میکردکه تو لیگ موندیم ! افشین قطبی هم مارو قهرمان کرد انگار قهرمان کردن خیلی سخته کسی نمیتونه تیم قهرمان کنه نخیرم بازیکنش باشه مربیش باشه حمایت پیش کسوتها باشه تیم قهرمان میشه همه اینا هم دست برانکو بود دمشم گرم با همون ترکیب و ارنج و هرچی که هست تیم خوب بازی میکنه بر منکرش لعنت ولی خوب اون چندتای که گفتم و اگه ازش بگیری به نظرتون میتونه معجزه کنه؟
    دوتا انتقادم از الان برای فصل بعد دارم
    عالم و ادم دارن میگن شجاع برای دفاع پرسپولیس خوب نیست مگه بیخیالش میشه فصل بعد شجاع دفاع اخر تیمه هم قدش کوتاه هم افت کرده فقط خدا کنه خوب باشه وگرنه کارمون سخته
    فرشید باقری عشق بعدی برانکو دیگه حرفی ندارم دربارش
    دوستمونم گفت چرا حرف از فروش طارمی میزنم چرا نزنم این بازیکن فکر و ذکرش شده رفتن به خارج منم دوست دارم بمونه ولی به نظر شما اگه زورکی نگه اش داریم فصل بعدم مثل این فصل با انگیزه بازی میکنه؟ گفتم اگه یه مشتری خوب داشته باشه باید بفروشیمش نه اینکه از دستش خلاص بشیم اینجوری نگفتم بعدشم خلاصه باید به فکر جانشین براش باشیم چه امسال چه سال دیگه خلاصه طارمی رفتنیه خدای تو بازیکنهای امسال تیم ما و لیگ برتر فقط طارمی کیفیت بازی کردن تو تیم های اروپایی و داره خودم بشخصه دوست دارم یه تیم خیلی خوب بره مثل مهدوی کیا و کریمی و دایی تو اروپا بدرخشه
    برای جایگزین کردن طارمی چندتا گزینه داریم یکی همون ساسان انصاریه دو منشا و بیت سعید
    حلا ما داریم این بحث هارو میکنیم امدم بگم چه خبره دایی و کریمی ولی دم کریمی گرم خوب حال دایی پته پته رو گرفت این وسط موندم چرا هوادارا یهو چرخیدن سمت دایی دارن ازش حمایت میکنن دست مشت کردناش یادتون نیست عزت عزت مصاحبه هاش علیه پرسپولیس چی ؟ کاش کریمی به دایی میگفت اون داداش خرت و کی اورده کمک مربی کرده ان اقا فقط بلده از این و اون انتقاد کنه خودش خداست

2. 4 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    سپاس شده 3,866 در 905 پست
    کشور من
    England

تبریک خدارو شکر با یکسال تاخیر به حقمون رسیدیم شایدم با چند سال تاخیر حالا که شدیم اونم با اقتدار نوش جونمون انشاالله یه بازی حماسی با الهلال این فصل شیرین شیرین کنه برامون اگه هم نشد هیچ اشکالی نداره فصل یعدم انشاالله با اقتدار لیگو بگیریم .البته قبل از اونم یه سوپر جام داریم که قهرمان شدن در اونم جالبه .انشاالله سروش و کمال بمونن چهار پنج خرید خوبم داشته باشیم و این مسیر با برانکو ادامه بدیم برای موفقیت های بیشتر .
    بازم تبریک بخاطر ستاره واقعی

4. 7 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,175
    سپاس شده 41,681 در 7,590 پست
    کشور من
    Italy

تبریک میگم قهرمانی ای که اینبار هیچکس نتونست مانعش بشه .

حتی امروزم نصف تیم بی انگیزه بودن و حالا دیگه برانکو جا برای اشتباه نداره و حالا نوبت بازی دادن به امثال کرمعلی چعب و حامد اقایی و علوان زاده و طاهرخانی و ... هست . حداقل این هفته باس نصف تیمو استراحت بده تا با همه قدرت بریم سراغ الهلال مه بی شک مهمترین بازی فصلمونه . سروش که محرومه پس بهتره این هفته سروش بازی کنه و مسلمان استراحت کنه . مطمئنم الهلال رو ببریم میتونه این فصل شیرین و شیرین و شیرینتر تموم شه .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

6. 7 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,773
    سپاس شده 5,760 در 1,318 پست

تبریک، تبریک، تبریک ، خیلی خوبه که هنوز استقلال بازی داره و هنوز امکان بردشون هست، مخصوصا با حضور بازیکنایی مثل عمران زاده و عنایتی ولی بازم ما قهرمانیمون مسجله. ولی دوستان به نظرم جلو استقلالی ها زیاد خوشحالی نکنید، حالا درسته که از نظر تعداد افتخارات باید سال ها بدون تا به ما برسن، اما خدایی اش بخواین منصف باشیم باید اعتراف کنیم که اون ها قهرمانی هایی رو به دست آوردن که ما حتی با این کیفیتمون هم امکانش رو نداریم. بله، احتمالا درست حدس زدید، قهرمانی لیگ دسته سومه.

بخورید و بیاشامید به استقلالی ها هم زیاد توجه نکنید، این ها فعلا تو فاز انکار هستن، چون دست خودشون از همه چیز کوتاهه دارن سعی می کنن خودشون رو اینجوری خالی کنن

8. 6 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,478

تبریک میگم قهرمانی زود هنگام و مشتی بعد این همه سختی این قهرمانی خیلی چسبیدش خدایا شکرت استقلالی نیستم واقعا حنیف امروز یه تنه استقلال و دوم کرد بیچاره ها واسه دوم شدن دارن خودشونو پاره میکنن انگار قرار به دومی جام بدن شرافت نداشته خودشونم لکه دار کردن
    حنیف اخرشی احتمالا فصل بعد تو تیم منصوریانه
    لجن به این میگن راستش ان لجن بازی و هم در اوردباید بهش اسکاربدن

10. 6 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    685
    سپاس شده 3,517 در 927 پست

دوستان تبریکات بنده رو هم پذیرا باشید! یکی دو روز جشن میگیریم و بعد دوباره کار و کار و کار و کار! فصل هنوز، تموم نشده!

ما جشن خودمونو میگیریم و کاری به بقیه تیمها نداریم! هر کی حرفی، صحبتی،شبهه ای،حسادتی، حس بدی به این قهرمانی داره همه حرفاشو بنویسه رو کاغذ! بعد لول کنه اون کاغذ ها رو و جای شیاف استعمال کنه! میگن سردرد و سوزش رو درمان میکنه

12. 6 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

PerspolisManchesterUnitedJuventusRealMadrid
    مربی محبوب
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    تیم محبوب
    تیم ملی آلمان
    سپاس ها
    116
    سپاس شده 385 در 99 پست
    کشور من
    Iran

تبریک ویژه به همه سرخدلان. بعد از یه فصل پر فراز و نشیب بالاخره دهمین قهرمانیمونم بدست اوردیم

14. 7 کاربر از پست مفید رامینی سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,478

این شعر اشک در میاره
    الوعده وفا کاپیتان هادی پرسپولیس شد قهرمان پاشو ای هادی

16. 6 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

PerspolisJuventusBarcelona
    مربی محبوب
    برانکو، گواردیولا
    بازیکن محبوب
    علی کریمی، بوفون، مهدوی کیا، عابدزاده، کریم باقری و ...
    تیم محبوب
    ایتالیا
    سپاس ها
    535
    سپاس شده 263 در 75 پست
    کشور من
    Iran

قهرمـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــانیمون مبـــــــــــــــــــــــ ــــــــارک
    این قرمز منه دوسش دارم خیلی زیاد قهرمانی بهش میاد
    هر کی نمی تونه این قهرمانی به حق رو ببینه چشماشو ببنده خودشو بیشتر از این اذیت نکنه «تا کور شود هر آن‌که نتواند دید»
    جام قهرمانی تقدیم به کاپیتان هادی و هانی روحت شاد کاپیتان

18. 7 کاربر از پست مفید Farah67 سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,372
    سپاس شده 31,546 در 4,219 پست
    کشور من
    Italy

سه شنبه ۷ خرداد ماه سال ۱۳۸۱ ساعت ۲۰:۰۰
    شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۰۰
    و شنبه 26 فروردین ماه سال ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰
    تاریخ بعدی جشن قهرمانی مون کی خواهد بود؟
    باید سومین جشن قهرمانی مون رو سه سال قبل و در روز جمعه ۲۲ فروردین ماه سال ۱۳۹۳ و بعد از بازی با استقلال خوزستان در اهواز برگزار می کردیم؛
    یا پارسال و در روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ و بعد بازی با راه آهن تو ورزشگاه آزادی جشن قهرمانی می گرفتیم ...

اما به هر دلیلی میسر نشد تا هواداران پرسپولیس برای سومین قهرمانی در لیگ برتر نه سال انتظار بکشند.
    برای مایی که در پانزده سال اخیر، اکثرا حتی مدعی قهرمانی هم نبودیم و یا در هفته آخر و یا در ثانیه های پایانی بازی قهرمان شدیم، رقم خوردن مقتدرانه ترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر، یکم شادی مون رو تصنعی و کمرنگ کرده بود و شاید خیلی از هواداران پرسپولیس هیجان قهرمانی های قبل رو احساس نکردند.

تبریک میگم این قهرمانی رو به همه.
    امیدوارم سه بازی پیش رو هم ببریم تا با اقتدار قهرمان بشیم و رکورد امتیازگیری و البته اختلاف امتیاز رو هم بشکنیم.
    البته که حالا منتظر استفاده از جوونای تیم از سوی برانکو هستم.
    حیف این تیم خوب و قدرتمند و شایسته به دور بعد آسیا صعود نکنه؛ واقعا حیفه.

پ.ن.: استاد طارمی به خاطر آقای گلی، دیروز تنهایی تیم رو به گند کشوند.
    امیدوارم برانکو برای بازیهای بعدی توجیهش کنه حتما.

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 16th April, 2017 در ساعت 04:09 PM

20. 7 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 515212223242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)