صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 414202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 284

موضوع: ♥♥♥ ارتش سـُرخ - تجلیل از پروفسور پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ ♥♥♥ جلد دوم

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,478
    سپاس شده 8,390 در 1,488 پست

رامین الان گفت یک میلیارد داده رضایت گرفته این طاهری خوب بلده پول دربیاره میتونه طارمی و بفروشه به احتمال زیاد مشتری خوب هم داره اگه بشه خوبه اگه نه که بازم گیرم باهاش ولی خوب گزینه داخلی خوب هم هست برامون ایران پر از استعداده چرا دایی میتونست اینارو کشف کنه ولی برانکو نمیتونه محرمی و انصاری و برانکو ادمشون کرد بازم میتونه یه مهاجم گیر بیاره حداقل جای علیپور که یکی میخوایم این علی پور چیه

2. 5 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    سپاس شده 3,865 در 905 پست
    کشور من
    England

علی پور که صد در صد باید دوسال بره سربازی بلکه درست بشه منشا هم احتمالا بجای اون بیاد خدا کنه جواب بده واسه دفاع چپ یکی رو میخوایم که درست حسابی نفوذ کنه .محرمی هم باید روزی یه ساعت رو سانتر کردن تمرین کنه واقعا سانتر بلد نیست .شجاعم که قابل اعتماد نیست یه دفاع مطمئن میخوایم واسه هافبک دفاعی هم امیدی به کرمی ندارم.

4. 6 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

ManchesterUnitedPerspolisManchesterUnitedPerspolis
    مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,480
    سپاس شده 6,792 در 1,914 پست
    کشور من
    Iran

خوب بودن کافی نیست حرفه ای بودن مهمه که شما تصمیم بگیری توی هر زمانی بهترین تصمیم رو بگیری نه اینکه برای خود نمایی از چیزی که 100 درصد بابتش مطمئن نیستی بخوای خود نمایی کنی
    طارمی باید فکر تیم و هوادار باشه و ضربه پنالتیش رو با بالاترین دقت میزد اما متاسفانه برای نشون دادن خودش به بقیه تیم ها قصد داشت چیپ بزنه
    و متاسفانه در انتها برای هواداری که ساعت ها تو استادیوم نشسته براش وقت گذاشته از راه دور اومده و هزینه کرده خط و نشون هم میشکه این چیزاش بیشتر آدم رو اذیت میکنه
    چقدر پول آدمها را عوض میکنه
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    champ is here

6. 5 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    685
    سپاس شده 3,517 در 927 پست

تو پست قبلی یه سوال در مورد معیار رده بندی تیم ها در دور گروهی پرسیدم که کسی جوابمو نداد و خب خودم رفتم و پیداش کردم. بازی رو در رو ملاکه و حالا ما نیازی به برد پرگل نداریم! اما اگه میخوایم خیالمونو بابت صعود راحت کنیم باید هر دو بازی رو ببریم. دو تا یک هیچ هم کارمونو راه میندازه. اون چیزی که در بازی های دور رفت به ضررمون تموم شد(یعنی بازی در زمین بی طرف) حالا میتونه نقطه قوتمون باشه و باعث صعودمون بشه. دو تا بازیکن فیکسمون محرومن ولی زمان خوبی برای آماده سازی داریم. دوستمون گفت حتی اگه امسال حذف بشیم هم براش اهمیتی نداره و اولویت براش تثبیت اقتدار داخلیه که منطقیه و حرفشو می فهمم. با این وجود وقتی تکلیف صعودمون مشخصا دست خودمونه چرا از این فرصت استفاده نکنیم. اتفاقا این حرفم در راستای صحبت دوستمونه. دیگه نباید لفتش بدیمبرد این هفته مقابل ماشین سازی تکلیف قهرمانی رو کاملا مشخص میکنه و بعد هشت روز وقت داریم که برای بازی مقابل الهلال خودمونو آماده کنیم. هنوز شانس صعودمون رو کم میدونم با این وجود حس میکنم فعلا اولا قهرمانی رو کاملا مسجل کنیم و بعد جشن نگیریم! علی الحساب تو جبهه دوم هم از شانس کم باقی مونده نهایت استفاده رو ببریم. من بازی آخر الهلالو ندیدم اما ظاهرا حریفشون پنالتی از دست داده بود!

در ناامیدی بسی امید است!

ویرایش: یادم رفت! سید جلال هم دو ساله تمدید کرد که خبر خیلی خوبیه. تو مصاحبه خودش گفته دوست داره دستیار برانکو شه که این ایده رو می پسندم. کمتر یادم میاد که سید، اصول حرفه ای رو در طول فوتبالش رعایت نکرده باشه و سالها تجربه دوران بازیش میتونه کمک کننده بزرگی باشه. امیدوارم بهترین هافبک دفاعی لیگ ایران هم هر چه زودتر قرار دادشو تمدید کنه چون بهتر از کمال به راحتی پیدا نمیشه. ضمن این که باز امیدوارم یه مدافع وسط خوب هم خریداری بشه تا حاجی انصاری برگرده سر جاش. به خدا یار در خانه هست و ما داریم گرد جهان می گردیم. خیلی سخته مدافع کناری در حد انصاری پیدا شه. فکر کنم هافبک و مهاجم هم نیاز داریم. با این حال اولویت مهم تر، تمدید قرارداد مهره های فعلیه.
    ویرایش توسط F.Hierro : 12th April, 2017 در ساعت 10:57 PM

8. 6 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,773
    سپاس شده 5,760 در 1,318 پست

بعد از بازی با پیکان که بردیم و خوب گزک ندادیم دست ۱ عده طرفدار و خودی که چند صباحی هست از هر کاهی کوهی می سازن و در قاموس انتقاد تخریب رو پیشه می گیرن، دیدم که هنوز ۳ بازی از مرحله گروهی مونده، و هنوز هیچی قطعی نشده ( همین الان هم همین طوره و ما هنوز همه چیز دست خودمونه) شروع کردن به بزرگنمایی در مورد شرایط، نتایج حرفاشون هم این بود که اگه از مرحله گروهی بالا نریم، خدای نکرده از بمب هیروشیما عواقبش بیشتره و برانکو و بازیکنا و مدیریت مسئول این خیانت بزرگ بشری هستن، که تیمی که بارسلون و رئال از نظر سازمانی، مالی، کیفیت بازیکن روبروش حرفی برای گفتن ندارن و تا قبل از حضور این ها هر سال که نه ولی ۲ بار از هر ۳ سال رو قهرمان جام باشگاه های جهان شده بوده، اون هم با اختلاف گل فاحش در فینال ها، این تیم رو تحویل گرفتن و حالا نتونستن از مرحله گروهی هم بالا ببرن، واسه همین ها بود که گفتم قبل از هر اتفاقی یادآوری کنم، وضعیت و هدف گذاریمون باید چی باشه، و بعد از این همه امون بریم نهایت تلاشمون رو برای کسب موفقیت حداکثری در امسال داشته باشیم، حتی به نظرم این که امسال قهرمانیمون مسجل شد خوبه ولی باید تلاش کنیم برای این که رکورد بیترین میانگین امتیاز رو هم که دور از دسترس نیست به نام خودمون بزنیم.

اما برسیم به بازی قبلی و اتفاقاتش، چیزی که این روزها شاهدش هستیم افراط و تفریط به صورت همزمانه، عملکرد طارمی سبک بازیش و تعداد گل های زده و تاثیرگذاریش کاملا مشخصه، این که ۱ عده حجمه بزرگی سر خراب کردن ۱ پنالتی به راه انداختن رو دلیلش رو متوجه نمی شم، یعنی تمام این آدم ها، همیشه و در همه حال تو تخصص خودشون بهترین کیفیت رو دارن و هیچ وقت پیش نیومده که بی دقتی چاشنی کارشون بشه؟ این که انتقادات به خاطر چیپ زدنشه کاملا بهانه است، کی گفته چیپ نمی زد گل می شد؟ من خودم هم بهش انتقاد دارم ولی انتقادم اینه که هنوز اونقدر بزرگ نشده که بفهمه وسط بازی جای جر و بحث سر این که پنالتی رو حتما باید من بزنم نیست، حالا همه این کارا رو کردی باید عواقب گل نشدنش رو به جون بخری و انتقادی شد بپذیری، نه این که در نهایت طلب کار هم باشی، حالا هم ۱ عده پیشکسوت مثلا می خوان دفاع کنن، می گن پرسپولیس قهرمانیش رو مدیون طارمیه، خوب مغز فندقی با این حرفات اون از اینی هم که هست بیشتر احساس خودبزرگ بینی می کنه، در نهایت همین می شه که تو بازی با قهر و آشتی دست برانکو و پنالتی زن و تماشاچی رو می ذاره تو پوست گردو و خودش می شه پنالتی زن و در نهایت هم گند می زنه، آخر سال هم فکر می کنه ۱۶ تا گل زده، ۳۲ تا دروازه خالی گل نکرده، کار خفنی کرده و ایران براش کوچیکه و باید بره اروپا، حالا بیا و حالیش کن که شما تو ایران و بیابون بی آب و علفش بهترینی دلیل نمی شه تو اروپا کسی تک لنگه کفش درب و داغون بخواد. خلاصه کنم که این روزا هر کسی در نوع خودش از افراط کم نمی ذاره، متاسفانه هیچ کدوم هم به نفع تیم که نیست هیچ، به ضررشه.
    من برای کریم انصاریفر خیلی خوشحالم، و واقعا به نظرم داره تو یونان خوب کار می کنه، به نظرم اگه اون می خواست برگرده خیلی خوب می شد جای طارمی بگیریمش، کریم هم حاشیه اش کم تره، هم گلزن تره، هم مثل طارمی تکنیکی و سرعتیه، و می تونه خودش بخشی از بار بازیسازی رو به دوش بکشه. گرچه طارمی از نظر تکنیکی از تمام مهاجمین حال حاضر ایران ۱ سر و گردن بالاتر و بهتره منتها به اندازه ۱ دخنر تازه بالغ ناز داره و گاهی آزار دهنده می شه
    ویرایش توسط ya_hoo : 13th April, 2017 در ساعت 07:31 PM

10. 4 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    کشور من
    England

واقعا این چه حرفیه تخریب یعنی چی کسی که بگه برانکو چرا اجازه میده طارمی که امتحانشو در پنالتی زدن پس داده پنالتی بزنه این کجاش تخریبه اینکه کسی بگه تعویض ربیع خواه وقتی تیم گل میخواد اشتباهه کجاش تخریبه همین انجلوتی بخاطر باخت دیشب کلی داره ازش انتقاد میشه .به جرات میگم صد در صد ما هوادارا برانکو میخوایم و باید سال ها بمونه اما قرار نیست انقاد نشه بعضی جاها هم شاید خیلی شدید انتقاد بشه اما این اصل موضوع که برانکو بهترین گزینه و تنها گزینه پرسپولیسه هست رو زیر سوال نمیبره .مگه بازی با پیکان دقیقه 27برانکو تشویق نشد این نشون از محبوبیت برانکو داره تورو خدا این حرف نزنید همه ما پرسپولیس دوستداریم مگه اینکه احمق باشیم بخوایم تیمو و مربی تخریب کنیم اما انتقاد باید کرد اگه انتقاد نشه تیم پیشرفت نمیکنه انتقاد به اوکراینی بود که باعث شد باشگاه اخراجشون کنه .من به بازی الهلال امیدوارم ولی خدایی نکرده عدم صعود از گروه پایان کار نیست بلکه شروع کارمونه برا موفقیت در بازی های سال اینده اسیا این دوره تجربه ای خوبی شد برا تیم ما از نظر فنی از هیچ تیمی تو غرب اسیا کم نداریم اما
    تجربه زیادی نداشتیم منظورم تجربه تیمی نه فردی چون پرسپولیس مداوم تو اسیا نبوده این یه واقعیته .

12. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,773
    سپاس شده 5,760 در 1,318 پست

تخریب یعنی این که از اول فصل هر کی هر کاری کرده، فحش و فحش کاری شده، طارمی و رضاییان رفتن بهشون فحش دادیم، هر موقع دلشون خواست برگردن به برانکو فحش دادیم که چرا قبول نمی کنه، قبول کرد فحس دادیم که چرا از همون اول نمی ذاره فیکس بازی کنن، ماهینی تو هر بازی حداقل 1 سانتر خیلی خوب داشت که آقای طارمی به جای سر زدن شاخ می زد به سقف استادیوم، با این حال مشکل از سانترهای تیم بود و رامین رو کم داشتیم. فیکس بازی کردن فحش دادیم که چرا اینجا بازی می ده اونجا بازی نمی ده، رامین دعوا کرد و تنبیه انضباطی شد به برانکو فحش دادیم که چرا رامین رو تنبیه انضباطی کرده، رامین رو اخراج کرد فحش دادیم که چرا سرمایه ها رو داره از بین می بره، تیم نتیجه می گیره اگه رامین بود راحت تر می بردیم، تیم نتیجه نمی گیره به خاطر نبودن رامین بوده، تیم با بهترین بازی ها و با بیشترین اختلاف داره قهرمان می شه،6 هفته مونده به پایان فصل با 12 امتیاز اختلاف جلو هست، 1 بازی می بازه، اختلاف می شه 9 امتیاز با 5 بازی مونده، برانکو باید اعدام بشه چون به جای تمرکز کردن روی تیم به فکر لجبازی با رامین واسه همین هم خیلی بعیده تیم قهرمان بشه با این وضعی که برانکو خودش تنهایی راه انداخته، تیم هفته بعد با بازی خوب می بره، اختلاف 11 امتیاز می شه در حالی که 4 بازی بیشتر نمونده، صادق محرمی بهترین بازی ها رو داره انجام می ده، اما بازم رامین باید می بود تا تیم، تیم بشه، احمد نوراللهی و امید عالیشاه یهو وسط فصل می رن تقصیر برانکوه، باید به زور تو زمین جاشون می داد که 1 وقت ناراحت نشن، اگر هم بازی می داد باید حتما اون نقطه مد نظر ما می بود تا فحش نخوره.
    خلاصه این که بهونه واسه فحش دادن به آدمی که تیم رو با اقتدار داره قهرمان می کنه زیاده، گاهی حتی بدون بهانه فحش می دیم، هیچ کاریش رو هم قبول نداریم، نه خوب ترکیب می چینه، نه خوب تعویض می کنه، نه خوب با بازیکن ها برخورد می کنه، به فکر تیم هم که نیست، بیشتر به فکر لج و لج بازی با این و اونه، بعد اعتقاد داریم که باید بمونه و هر چی می گیم واسه انتقاده نه چیز دیگه.

14. 4 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    کشور من
    England

برادر من اینا یه چیز عادیه همه که مثل هم فکر نمیکنن هر شخصی یه عقیده ای داره هر کس بنظرش اگه فلان بازیکن بازی کنه بهتر از فلان بازیکنه این همه جای دنیا وجود داره همین الان هوادارای بارسا میگن جرا ماتئو باید بازی کنه اما جوردی البا بازی نکنه پس این چیزا خیلی خیلی خیلی طبیعیه ولی در اخر همیشه مربی بوده که تصمیم اخر گرفته همنطور که تصمیم گرفت ربیع خواه بازی بده همنطور که تصمیم گرفت محرمی بازی بده همنطور که تصمیم گرفت رامین اخراج کنه همنطور که تصمیم گرفت اوکراینی هارو بیاره همنطور که تصمیم گرفت اونارو کنار بذاره همه جا انتقاد وحتی فشار به مربی هست بخصوص تو تیمی که سی میلیون هوادارا داره و هر سی میلیون نفر هم یک عقیده دارن پس نمیشه به همه گفت شما چیزی که تو ذهنت هست رو نگو که خدایی نکرده از اون برداشت تخریب نشه بذار همه حرفشونو بزنن ولو تند تند باشه گزنده باشه بی انصافی باشه در مورد فحشم بگم متاسفانه ما هر دو کلمه حرف زدنمون یکیش فحشه ربطی به فوتبال نداره .اما در کل اصلا و ابدا قبول ندارم مخالفت با تصمیم برانکو یعنی تخریب اون . شما چرا اینجوری فکر نمیکتید که هوادار هدفش از انتقاد پیشرفت تیمه حالا با هر لحنی نه تخریب تیم . کسی که میگه رامین بازی کنه خب مگه رامین بهش پول میده فامیلشه نه بابا اون پرسپولیس دوستداره .

16. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    685
    سپاس شده 3,517 در 927 پست

دیدم بحث داغه منم میخوام چند خط نظرمو در مورد در خدمت و خیانت منتقدین بنویسم!

عصر انفجار اطلاعات،اخبار و تحلیل هایی که از چپ و راست به سمت آدم پرتاب میشه برای یه عده از سودجویان شده فرصتی طلایی برای اینکه از آب گل آلود ماهی که خوبه شاه ماهی صید کنن. اسم این عصر رو من عصر شانتاژ خبری و تحلیلی میذارم!یعنی خیلی از اوقات برای منافع شخصی (که این منافع شخصی میتونه از کوچکترین و حقیر ترین نوع منافع یعنی به کرسی نشستن حرف خود فرد نویسنده تا منافع مادی رو در بربگیره) له یا علیه فرد یا گروهی دست به شانتاژ زده میشه! که خب تکلیف این عده مشخصه! همون قاعده ی "اگه یه شارلاتان دیدی و داد نزدی فلانی شارلاتانه، خودت هم یه شارلاتانی" بسیار کارآمده! یعنی با این عده باید برخورد شدید بشه! اما یه موقعایی هم هست که قصد طرف تخریب نیست! ولی داره دروغ میگه!
    یادمه تو یکی از مستندهایی که در مورد هوشنگ ابتهاج ساخته شده بود، همشهری ما جناب سایه میگفت:" یه خانمی ازم پرسید زنت ارمنیه؟! گفتم بله! گفت منم آشوری هستم! پیش خودم گفتم چه ربطی داره! بعد بهم گفت اون شعر تاسیان رو یه بار دیگه برام بخون! باز پیش خودم گفتم یادم نمیاد قبلا هم این شعر رو واسش خونده باشم! که این بار دوم باشه! بعد اون خانم یه نشانی هم از یه شعر داد گفت اون بچه ای که یادش نمیره چقدر غمگین بود! باز پیش خودم گفتم اصلا تو شعر یه همچین تصویری نیست!" از این حرفا بگذریم اون نتیجه ای که سایه از این چیزی که بیان کرد میگیره به نظرم به بحث مرتبطه:" ببینید خاطرات ما تو ذهن ما چطوری می چرخه!... این خانم با معصومیت و صمیمیت حرف می زد! خود ما هم همین طور هستیم! اغلب اینایی که( چیزی رو روایت می کنن یا )خاطره می نویسن با صمیمیت می نویسن اما دروغ میگن! بخاطر اینکه اینطور خیال می کنن! تمام آدمهایی که خاطرات نوشتن از چپ چپ تا راست راست همه بی گناهن! گناه رو دیگران کردن!... حوادث تو ذهن هی تغییر شکل میدن و ما هم با معصومیت حرفهای خودمون هم باورمون میشه."

نمی دونم با این چیزی که عنوان کردم تا چه حد تونستم منظورمو برسونم! ولی اگه بخوام حرفامو خلاصه کنم باید بگم اونایی که انتقاد درست و منصفانه و مثبت می کنن که هیچی تکلیفشون مشخصه! ولی اونایی که انتقاد غیر منصفانه میکنن (شاید خیلی از اوقات این حرفم به خودم برگرده) دو دسته هستن: شانتاژ گرها یا بهتر بگم سودجویان (حالا هر نوع سودی) و دروغ گو ها! یعنی طرف یه چیزی میگه یه چیزی می بافه ولی یه جوری ناخواسته اون مساله رو تو ذهن و وجود خودش با احساسات مخلوط کرده که خودش هم حرف خودشو باورش شده! ولی این هم باز چیزی رو عوض نمیکنه طرف باز دروغ گفته! باز گناهکاره! و گناهش اینه که درگیر احساسش شده! همین!
    ویرایش توسط F.Hierro : 15th April, 2017 در ساعت 12:27 AM

18. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,954
    سپاس شده 29,695 در 6,614 پست

دوستانی که انتقاد میکنن بحثشون چیه؟؟ با طارمی با برانکوئه با رضاییانه با مدیریته با کیه؟؟

- در مورد انتقال رامین از تیم شخصا با برانکو هم نظر نیستم و دوست داشتم رامین بمونه . نمیدونم چه اتفاقی افتاد اون شب که بدونم جای بخشش داره یا نه ولی رامین برای تیم خیلی زحمت کشید و بدون شک بعد از حسین کعبی بهترین دفاع کناره ایرانی بود که دیدم . نمیدونم ولی حس کردم رامین بین بازیکنا هم محبوب نیست خیلی و هیچکس برای اشتیش وساطت نکرد .

اما اما اما اینا دلیلی میشه که به برانکو بد و بیراه بگم ؟؟ خیر ! سالی که پوگبا رو فروختیم یوونتوس اولین نفر خودم از فرگی انتقاد کردم و به پسر عموم که یوونتوسیه گفتم پاتریک ویرای بعدی رو خریدین ! بعد موقع خریدش دیدم چند تا از این جقله های اینستگرامی دارن از فرگی خرده میگیرن ! همه رو تگ کردم و خطاب بهشون گفتم فرگی 100 کار خوب برای این تیم کرد و 2 کار بد ! به کارای خوبش فکر کنین !

داستان برانکو هم همینه ! فرض رو بر این میگیریم که اشتباه کرد ! به کارای خوب برانکو فکر کنید ! به اینکه بعد سال ها به تیممون شخصیت داد ! فوتبالی بازی میکنیم که در خور نام این تیم بزرگه ! داریم مقتدر ترین قهرمانی ادوار لیگ برتر رو بدست میاریم ! 9 بازیکن ملی پوش تربیت کرد ! به تیم نظم و دیسیپلین داده ! همه ی اینها رو مدیون این آدمیم ! بابا دوران درخشان و استیلی رو یادتون بیاد 5 تا 5 تا باخت میدادیم کسی هم ککش نمی گزید ! ولی برانکو پرسپولیسمون رو دوست داشتنی کرده مثله قدیم مقتدر کرده مثله قدیم ! واقعا لایق این همه بد و بیراه و انتقاده ؟؟؟ خیر دوستان ! به خوبی هاش فکر کنین ! به اینکه مارو از کجا به کجا آورده ! حمایت کنین و مطمئن باشین از این حمایت پشیمون نمیشین !

- در مورد طارمی هم اینکه خیلی پنالتیش بد بود و شاید باعث حذفمون از اسیا هم بشه ولی بعضی صحبت های دوستان در مورد فروشش و اینا واقعا عجیبه ! بدون شک فورواردی رو دستش الان توی لیگ نداریم ! بعد دربی هم بهترین بازیکنمون بوده فقط همین بازی خراب کرده ولی فدای سرش .

کلا دوستان وقتی میخواین انتقاد کنین به لحظه فک نکنین و گذشته هم یه نگاه بندازین
    Welcome

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. 5 کاربر از پست مفید S@eed سپاس کرده اند .

صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 414202122232425262728 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)