صفحه 20 از 44 نخستنخست ... 101617181920212223243040 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 439

موضوع: ارتش سرخ - فصل (1397-1396)

کاپیتان تیم

ManchesterUnitedPerspolisManchesterUnitedPerspolis
    مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,457
    سپاس شده 6,614 در 1,836 پست
    کشور من
    Iran

یه تیم بی انگیزه و آماده برای باختن رفته بود به آبادان هیچ انگیزه ای تو هیچکدوم از بازیکنا دیده نمیشد
    برانکو چی از ماهینی دیده که همیشه فیکسه والا یه سانتر درست نتونست بکشه
    مسلمان افتضاح بازی کرد
    کل تیم هم بد بودن بلا استتثناء
    انگاری که اومده بودن به صنعت حال بدن و برن هوادار این وسط کیلو چند!!!!

my love is united

2. 4 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

میثم مواظب نیتت باش. گودرز و شقایق هیچ ارتباطی به هم ندارن. پرسپولیس نیم فصل دوم فقط دو تا بازی رو باخته و دومین تیم برتر نیم فصل دومه(فکرکنم). چون میدونم که چقدر غرق و ذوب در محبت به کیروش هستی این حرفا رو میزنم. درگیری برانکو و کیروش قبل از شروع نیم فصل دوم شروع شد و در نیم فصل دوم ما بازیهای فوق العاده ای هم داشتیم. سه تا به فولاد و تراکتور زدیم و سپاهان و نفت و بازیهای مهممون رو بردیم. نذار نتایج تیم ملی، باعث شه بدجنس شی!هنوز راه مونده تا جام جهانی و خدای نکرده یه باخت به ازبکستان همین حرفایی که زدی رو تبدیل به تف سربالا میکنه. رامین حقشه محروم شه و خودش هم این موضوع رو پذیرفته.

حمایت خودم رو از برانکو اعلام میکنم و فکر میکنم بیشتر از هر موقعی الآن باید طرفدار بودنمونو نشون بدیم. نه این که با حرفای بی ربط به برانکو بتازیم.

4. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,189
    سپاس شده 50,162 در 8,123 پست
    کشور من
    Iran

مهرداد فلسفه ی طرفداری شما با من فرق میکنه. اتفاقا زمانی که سرمربی داره اشتباه میکنه باید بهش انتقاد کرد.
    همونطوری که نسبت به بیانیه های دامنه دار کی روش انتقاد کردم. هیچ آدمی کامل نیست.
    شما میتونی از یک آدم بت بسازی و پرستشش کنی ولی حق نداری بقیه رو هم مجاب به پرستشش کنی.

برانکو داره فوتبال بهترین دفاع راست و ضربه آزاد زن ایران نابود میکنه!
    تا به این قسمتش شاید برام مهم نباشه ولی اینکه پرسپولیس داره ضربه میخوره واسه من مهمه!
    رضاییان جزو مهمترین سرمایه های چند سال اخیر پرسپولیسه. ما خیلی راحت آخر فصل میدیمش به یک تیم دیگه و اونارو قدرتمند میکنیم.
    بعد بازیکن جایگزینم نمیتونیم بگیریم. هیچ تیمی بازیکنانی که قرارداد باهاشون دارن رو به ما نمیفروشن. چه لیگ برتری باشه چه دسته یکی. دیگه سابقه نقل و انتقالات پرسپولیس کاملا مشخصه. باید وایسیم یک بازیکن خودش قراردادش تموم بشه بعد جذبش کنیم.
    اونوقت ما ساسان انصاری رو مفت به فولاد دادیم. همون تیمی که از تو اونجاشون برای 8 روز رفیعی داشتن درمون میذاشتن.

حرف من اینه که باید سرمایه هامونو حفظ کنیم. انتقاد از سرمربی اگر سازنده باشه تیم ضرر نمیکنه.

اگر به برانکو بود همون اول فصل میخواست تیم بدون طارمی و رضاییان ببنده. اگه هواداران و پیشکسوتان تیم وارد نمیشدن الان با هنرنمایی آقای علیپور تو خط حمله به جای طارمی معلوم نبود تیم کجای جدول بود!

از برانکو هم ممنونم که بعد از 9 سال مارو داره به قهرمانی میرسونه.
    ولی اشتباهاتی داره که دلیلی نمیبینم از اونا هم دفاع کنم!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,189
    کشور من
    Iran

امیدوارم پادرمیونی علی پروین و باشگاه بتونه مشکل رضاییان رو حل کنه و با تمام قوا تو آسیا بازی کنیم... .

اسم پروین می‌آید خبردار می‌ایستم اما...
    پاسخ قاطع برانکو در خصوص رامین رضاییان

سرمربی کروات پرسپولیس در پایان جلسه با مدیران باشگاه و رامین رضاییان، تصمیم گیری در خصوص مدافع خاطی تیمش را به مدیران تیم محول کرد.
    به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ ساعاتی پیش و بعد از تمرین تیمش در باشگاه پرسپولیس حضور یافت تا در جلسه ای با مدیران باشگاه و رامین رضاییان حضور یابد.
    سرمربی کروات سرخپوشان در خصوص این جلسه صحبت هایش را با تبریک سال نو به اصحاب رسانه شروع کرد و گفت: درباره حضورم امروز در باشگاه هم باید بگویم که ما درباره بازی با نفت، بازی با پیکان و بازی با الریان صحبت کردیم. مدیر باشگاه از نتیجه‌ای که مقابل صنعت نفت گرفتیم ناراضی است. فوتبال همین است. در مورد این موضوع صحبت کردیم که چطور در پنج بازی آینده در لیگ و سه بازی باقی‌مانده در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی داشته باشیم تا لیگ را با موفقیت کامل به پایان برسانیم.
    سرمربی پرسپولیس در مورد رامین رضائیان، خاطرنشان کرد: او در مورد وضعیت خودش با باشگاه صحبت می کند. همانطور که گفتم او بالا در حال صحبت با باشگاه است و آنها در این مورد تصمیم می‌گیرند. من صحبتی با او نداشتم و تنها سال نو را به او تبریک گفتم.
    برانکو در خصوص صحبت های طاهری که پرسپولیس را با توجه به اتفاقات موجود قهرمانی را از دست خواهد داد، گفت: بنده مربی هستم و وظیفه دارم تیم را خوب و آماده به زمین بفرستم به کار بازیکنانم افتخار می‌کنم که چقدر خوب کار کردند و چقدر خوب نتیجه گرفتند. روی این مسئله تمرکز کردم. طاهری فرد با تجربه‌ای است و حواشی را می‌بیند در این مورد با خود او صحبت کنید بهتر است.
    سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که در صورت واقعی بودن ادعای طاهری و در صورتی که نتایج بیرون از زمین رقم بخورد واکنش او چیست، گفت: فعلا صدر جدول هستیم و موضوع اصلی جلسه ما این بود که چطور این پنج بازی را به بهترین شکل به پایان برسانیم. همچنین می‌خواهیم در آسیا عملکرد خوبی داشته باشیم از بازیکنان انتظار دارم با عملکرد خود هواداران را شاد کنند.
    وی در خصوص دیدار با نفت آبادان و حواشی آن نیز گفت: فقط روی تیمم تمرکز می‌کنم. اگر افرادی نکته مشکوکی دیدند باید این مسئله را بگویند. قرار بود بازی بدون هوادار باشد و به همین خاطر هواداران ما به ورزشگاه نیامدند. علت این مسئله که هواداران روز بازی بخشیده شدند برای ما مشخص نیست.
    برانکو در مورد دلایل 2 شکست اخیر تیمش اظهار داشت: مقابل الریان مستحق باخت نبودیم. در مورد نفت هم شرایط اینطور بود. در فوتبال در برخی بازی‌ها سزاوار باخت هستید. در برخی بازی‌ها خوب هستید اما در نهایت بازنده می‌شوید. در برخی مسابقات هم خودتان مقصر شکست می‌شوید. باخت همیشه هست اما یک شکست نمی تواند کارهای خوب بازیکنان تیم را به طور کامل پاک کند و تلاش باشگاه را به فراموشی بسپارد. همه باید به نتایجی که گرفتیم افتخار کنیم.
    سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا قول قهرمانی می‌دهد، گفت: 9 امتیاز از هر دو تیم استقلال و تراکتورسازی بالاتر هستیم و 5 بازی دیگر در پیش داریم. تلاشمان این است که در 5 بازی باقی مانده به بهترین شکل بازی کنیم و یک برتری خوب نسبت به تراکتورسازی و استقلال داشته باشیم.
    برانکو در پاسخ به سوالی در مورد اینکه اگر باشگاه اعلام کند رامین رضائیان باید به تیم بازگردد او این مسئله را می‌پذیرد، گفت: به سوالات فردی جواب نمی‌دهم. اگر اگر اگر جواب ندارد. اگر بعد از این مصاحبه فیلم شما خراب شود چه می‌کنید؟ جواب این اگر را بدهید. نمی دانم مشکل کجاست که آنقدر به رضائیان گیر دادید.
    وی در مورد اینکه طاهری گفته برانکو اعلام کرده رضائیان را نمی‌خواهد، گفت: مدیرعامل مهترین شخص باشگاه است و او اینطور تشخیص داده که چنین مصاحبه‌ای کند. پنج‌بار به این سوال جواب دادم.
    سرمربی پرسپولیس در مورد تماس پروین با او برای بخشش رضائیان، گفت: پروین موسس و بنیان‌گذار پرسپولیس است و در راس هرم باشگاه قرار دارد. در اتاق مربیان در راس تمام عکس‌‌ مربیان عکس پروین است وظیفه ما است که وقتی اسم پروین می‌آید خبردار بایستیم افتخار می‌کنم که زمان حضورم در تیم ملی با پروین همکاری داشتم و الان بخشی از خانواده پرسپولیس هستم.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,189
    کشور من
    Iran

متاسفانه یکی از سرمایه هامونو از دست دادیم! مطمئنا هر تیمی که رضاییان بره فصل بعد برامون شاخ میشه!!

طاهری: رامین به باشگاه دیگری منتقل می شود

رضاییان رسما از پرسپولیس کنار گذاشته شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان جلسه با رامین رضاییان نظر قطعی مدیریت را انتقال این بازیکن به باشگاه دیگری اعلام کرد.
    به گزارش "ورزش سه"، علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان جلسه امروز با رامین رضاییان که از سوی برانکو ایوانکوویچ اخراج و در اختیار باشگاه قرار گرفته بود اعلام کرد: ما با رضاییان در رابطه با این مسئله صحبت کردیم که ایشان در بحث فنی کمی مشکل دارد و باید شرایط انتقالش به باشگاه دیگر را فراهم کنیم تا بتواند تمرین‌هایش را در آن باشگاه ادامه دهد.
    طاهری در خصوص جلسات امروز برگزار شده بین او و برانکو ایوانکوویچ و همچنین رامین رضاییان گفت: ما از صبح دو جلسه را برای موضوعات مختلف برگزار کردیم که جلسه اول با هیات مدیره به منظور هماهنگی برای فروش بلیت‌ها و همچنین خروج هواداران از ورزشگاه بود. جلسه دوم از زمان رسیدن برانکو به باشگاه بود که از حدود ساعت 2 برگزار شد. در این جلسه رامین رضاییان نیز حضور داشت و ما با او در رابطه با این مسئله صحبت کردیم که ایشان در بحث فنی کمی مشکل دارد و باید شرایط انتقالش به باشگاه دیگر را فراهم کنیم تا بتواند تمرین‌هایش را در آن باشگاه ادامه دهد. وی با اعلام قعطی قطع همکاری این باشگاه با رامین رضاییان گفت: این امکان میسر نشد که ما کارمان را با او ادامه دهیم و او باید برای رفتن به تیم‌های دیگر روال قانونی را طی کند و پس از فسخ قرارداد با باشگاه ما می‌تواند در هر تیمی که خواست به میدان برود. طاهری با اشاره به پادرمیانی برخی از پیشکسوتان باشگاه در این خصوص گفت: از قبل هم این مباحث وجود داشت و فضاسازی شده بود که این اتفاق بیفتد اما شرایط به گونه‌ای پیش رفت که این امکان میسر نشد.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

10. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,133
    سپاس شده 4,057 در 968 پست
    کشور من
    England

فعلا بحث رامین مهم نیست چیزی که خیلی برا من مهمه و واقعا استرسشو دارم بازی پیکانه یه حمایت هشتاد هزاری لازمه و یه بازی تا اخرین توان فقط و فقط و فقط بازی پیکان دیگه هیچ چیزی برا من تو این لحظه مهم نیست

12. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

میثم خودتو به اون راه نزن. بحث من اصلا رامین نبود. بحث من حرفهایی بود که تو در مورد اختلافات برانکو و کیروش زدی. یه تیکه کوچیک پست من در مورد رامین بود. در حد نیم خط.نمیدونم چطور به فلسفه طرفداری من پی بردی ولی بحث من اصلا ربطی به فلسفه طرفداری نداره. تو نتیجه دیروز و افت پرسپولیس نسبت به نیم فصل اول رو مرتبط به دعوای برانکو و کیروش دونستی و من گفتم اصلا ربطی نداره. همین.

درمورد رامین هم از همون روز اول نظر من این بود که رامین نباید به تیم اضافه شه(حداقل به زور پا در میانی نباید به تیم اضافه شه) یا اگه میخواد اضافه شه باید نیم فصل اضافه شه تا مشکلات به حداقل برسه. همه برانکو رو خوب میشناسیم. برانکو آدم توصیه پذیری نیست. اینطوری نیست که پا در میونی یه عده رو بپذیره وگرنه زمان تیم ملی، سر قضایای دعوت مبعلی و کاظمیان و عنایتی به تیم ملی اون قدر کله شق نمی بود.ضمن این که اونی که در این ماجراها مقصر بوده رامین رضاییانه، نه برانکو. اولش که جمع کرد به بهونه قرصهای باباش رفت ترکیه و تماس ها رو جواب نداد. بعد از اون هم هر دفعه سر تعویض ها یه ادایی درآورد. بعد هم که تو تمرینات با علیپور درگیر شد. این وسط نمیدونم تقصیر برانکو چیه؟! قبول دارم که میتونست به رامین بیشتر بازی بده یا محرمی رو بهش ترجیح نده. ولی هر مربی این آزادی عمل و حق رو باید بتونه برای خودش قائل بشه که ترکیبی که فکر میکنه بهتره رو بازی بده. مخصوصا وقتی داره نتیجه میگیره و در نبود رضاییان هم تیم عملکرد خوب خودشو داره دیگه نمیشه به این خرده گرفت که چرا به رامین رضاییان بی نظم بازی نمیدی یا از تیم اخراجش میکنی. من به برانکو اعتماد دارم چون نشون داده لایق اعتماد هست و کاری که استیلی،کرانچار،دایی،قطبی( صل دوم)، ژوزه، گل محمدی و این همه اسم کوچیک و بزرگ دیگه نتونستن بکنن رو انجام داده و اصلا ربطی به قهرمانی نداره. تیمی رو به من هوادار تحویل داده که میتونم به خیلی از چیزاش افتخار کنم و شک دارم که برانکویی که تونست در جواب نبودن رضاییان(مدافع راست) یه مدافع راست 20 ساله به این تیم تحویل بده و از مسلمان رو به انحطاط این مسلمان رو دربیاره و این همه اتفاقات خوب برامون رقم بزنه، نمیتونست مشکلات دیگه این تیمو حل کنه!

یادمه فصل 2006-2007 کاپلو بکهام رو به خاطر شرکت در مراسم عروسی یکی از این سلبریتی ها و پیچوندن تمرین و بعدش قرارداد بستن با ال ای گلکسی از تیم اخراج کرد و گفت تا زمانی که مربی رئاله بکهامو بازی نمیده و تا مدت زیادی هم این کار رو کرد.باشگاه هم از این تصمیم حمایت کرد. بکهام هم نهایت حرفه ای گری رو انجام داد وبا وجود بازی دادن به امثال میگل تورس،و بازی نکردن خودش لام تا کام حرف نزد. و بالاخره روزی رسید که کاپلو مجاب شد که برای تیمش باید به بکهام بازی بده. نمیخوام بگم چون کاپلو ورئال این کار رو کردن پس جواب مشکلات پرسپولیس هم همینه. هر اتفاقی و هر شرایطی راه حل خاص خودش رو داره اما یک چیز همیشه ثابته: اگه بخوای اصول اساسی رو زیر پا بذاری، اصول با بولدوزر از روت رد میشن.

این چیزایی که بالا نوشتم (غیر از بخش اولش که خطاب به میثم بود) نظرمن در مورد قضایای رضاییان بود. ولی واسم جالبه که میثم داره همه چیز رو حتی به ضرب و زور گلوله و سفسطه به هم ربط میده و از دل این همه اتفاق میخواد یه چیزی با عنوان " ما حق داریم برانکو رو بکوبیم و هر کس از تصمیم برانکو دفاع کنه فلسفه دچار مشکلی داره" دربیاره! بدون شک کیروش مربی خیلی خیلی بهتری از برانکو هست ولی این اصلا اصلا ربطی به مشکلات امروز پرسپولیس نداره. حتی همون کیروش جون شما هم رحمتی و عقیلی بی انضباط رو انداخت بیرون. در حالی که مثلا رحمتی اون موقع بدون شک بهترین گلر ایران بود! چرا اون موقع حرفی نزدی میثم خان؟!

هیچ کس نمیخواد و نمیتونه این حق رو از شما بگیره که اگه مشکلی در رفتار برانکو یا انتقادی در تیم می بینید نگید! اصلا هم این رفتار در تضاد با طرفداری تیم محبوبت نیست میثم و خاطرت جمع باشه! من هم اینطوری بهش نگاه نمیکنم. منتها پایه و اساس بحثت باید محکم باشه و یا اگه حداقل اگه پایه و اساس بحثت محکم نیست ازش بوی قضاوت جانبدارانه و بی انصافی بلند نشه.
    ویرایش توسط F.Hierro : 3rd April, 2017 در ساعت 08:29 PM

14. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,189
    کشور من
    Iran

مهرداد من اینجا یک خط راجع به این نوشتم که دعوای برانکو و کی روش به ضرر پرسپولیس شد چون که ملی پوشان پرسپولیس کمتر و نیمکت نشین شدن و این باعث شد روحیشون خراب بشه! دیگه این یک مسئله واضحه!

مثال هات راجع به فوتبال اروپا و باشگاه رئال مادرید و مقایسش با باشگاه پرسپولیس در حد حرف قشنگه.
    رئال مادرید بهترین باشگاه جهانه و هر کیو کنار بذاره از اون بهترشو میاره. ولی باشگاه پرسپولیس وقتی سرمایه هاشو از دست میده دیگه نمیتونه کسیو جانشینش کنه! همین فصل نورالهی رفت کیو جانشین کردیم؟ اگه طارمی خودش برنمیگشت کی جانشینش بود؟؟!
    باشگاه ما توان نقل و انتقالاتی واقعا ضعیفی داره و بارها ثابت کرده که فرقی نداره بازیکن مال لیگ یک باشه یا لیگ برتر توان خرید بازیکنانی که قررداد دارن رو نداره و هیچ تیمی هم بازیکنان و ستاره هاشو به کس دیگه نمیده. جای ما هر تیمی بود هر جوری که شده رضاییان رو حفظ میکرد!
    به نظر من مدیریت رضاییان اینقدر که برانکو سختش کرده بود نبود. کل فصل پیشم رضاییان تو تیم بود و مشکلی بوجود نیومد.

یک دعوای ساده تو تمرین بود که هیچکسی هم نفهمیده بود! رضاییان یک کلمه حرف سر میز شام زد سر اون به طور کامل اخراج شد!!! حتی بعد از اخراج موقتم یک کلمه علیه باشگاه یا برانکو حرفی نزد! اون موقع هم که بازی میکرد به صورت مداوم دقیقه 60 تعویض میشد! سر پست اختصاصیشم که بازی نمیکرد. نیمکت نشینم که شده بود هیچ حرفی نمیزد. همچین بازیکنی با این حال که میدونه برانکو دهنشو صاف میکنه و کرده این همه درخواست کرد تو پرسپولیس بمونه. اونوقت این بازیکن رو با نواللهی و عالیشاه مقایسه کن که فصل بعد به تیم احتمالا برمیگردن.
    دو بازیکنی که بوی نیمکت نشینی رو شنیدن سریع پریدن رفتن!!!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

ویرایش توسط Meysam : 3rd April, 2017 در ساعت 09:00 PM

16. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

واقعا یک خط نوشتی؟! تقریبا کل پستت در مورد این بود که افت پرسپولیس در نیم فصل دوم به دعوای کیروش و برانکو بر میگرده! بی خیال میثم! هم خودت متوجه قضیه هستی هم من هم بقیه!

در مورد رضاییان واقعا باهات بحثی نداشتم و ندارم!نظرمو در مورد رضاییان و داستانهاش گفتم و دلیلی نمیبینم بخوام اون بحث رو ادامه بدم چون فکر میکنم حرفمو واضح زدم.اگه یه کم از رئال اون فصل شناخت داشتی این حرفو نمیزدی که کنار گذاشتن بکهام به راحتی برای رئال قابل جبران بود.ضمن این که برای هیچ تیمی تو دنیا از دست دادن مهره های کلیدیش به راحتی قابل جبران نیست. با این وجود تو حرفام هم گفتم که قصدم این نبود که بگم همون راه حل رئال باید در پرسپولیس هم اجرا می شد.

واقعا هر چی بگم تکرار مکرراته. قضیه برانکو و رضاییان به این خاطر پیچیده شد که رضاییانو بهش تحمیل کردن. اگه نظرت اینه که باید با رامین رضاییانی که پرونده انضباطی مشخصی داره و تیم رو اونطوری ول کرده و رفته باید رفتار دیگه ای انجام میداد و بعد از اون به بازیکنی که چند ماهه تمرین گروهی انجام نداده و با وساطت و ریش سفیدی بهش تحمیل شده فیکس بازی می داد،و بعد با هم تیمیش درگیر شده،بعد تعویضاش ادا در می آورد، نباید از تیم اخراج میشد در نتیجه برانکو مقصره خب این نظرته و من حرفی ندارم. با این حال شاید، شاید حق با تو باشه و مربی هایی هم تو دنیا وجود داشته باشن که بتونن با این موضوعات کنار بیان! هر چند که اون نمونه هایی که تو ذهن منه از کیروش تا کاپلو و فرگوسن،که به راحتی کنار نیومدن! بحثت یه جوریه که انگار دلت میخواد در مورد بدیهیات باهات بحث کنم، که خب واقعا از توان من خارجه! مثلا حس میکنم دلت میخواد در مورد این باهات بحث کنم که آیا رئال میتونه جایگزینی واسه بکهام بخره یا نه! در حالی که اصلا بحث این نیست! یا از بحثت برمی آد که در مورد این حرف بزنیم که برانکو یا باشگاه نقشه کشیدن که با کوچکترین لغزش رامین بندازنش بیرون!

از خودت نمی پرسی که چرا برانکو طارمی رو بخشید و رضاییانو نبخشید؟! یا در همون جریانات رضاییان- علیپور چرا علیپور بخشیده شد؟! قطعا محرمی قابلیت های رضاییانو نداره اما اگه قرار باشه بین رضاییان و برانکو من یه نفرو انتخاب کنم قطعا انتخاب من برانکوئه!

با وجود این که متقاعد نشدم و اصلا قصدم بحث کردن در مورد رامین نبود، با این حال نظرت محترمه و من کناره گیری خودم رو از این بحث اعلام میکنم.

18. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,563
    سپاس شده 8,522 در 1,526 پست

امروز حال گیری اساسی اتفاق افتاد حال گیری بخاطر اینکه من میترسم اسیا رو از دست بدیم بخدا تیم خوبی داریم حیفه چرا برانکو اینجوری کردش خدا کنه اسیارو از دست ندیم
    همه مبگن رامین تو هتل به برانکو گفته چرا همش کلیک کردی رو من من کاری نکردم ولی خوب فحش نداده کم کاری نکرده بدبخت این همه به نفع برانکو خوب کار کرده ولی خوب برانکو نقشه داشت عصبیش کنه که کرد انقدر تعویضش کرد پستش و عوض کرد خلاصه سرویسش کرد به تمام معنا
    اقا من نمیدونم چندتا بازی دیگه صبر میکرد تیم قهرمان بشه تو اسیا وضع تیم معلوم بشه بعد حالا اصلا هم تو اسیا هم تو لیگ هم قهرمان بشیم هم واسه خودش حاشیه درست کرد هم باشگاه یعنی اصلا یه وضعی شدهااااا مثل زمان دایی هوادارا دو دسته شدن بدجوری هم منم طرف رامینم بگم اینو البته خدایی رامین فن یا رامین فنس نیستم حرفم میزنیم میگن اینا رامین فن هستن
    بابا علی پروینم میگه رامین میبخش رامین فنه؟ عاشق چشم ابروشه ؟
    والا بلا از سنگ ساخته نشدیم تو کله ما گچ نریختن حرفای برانکو رو میخونیم میفهمیم چه خبره امده میگه باید به احترام پروین خبر دار ایستاد تو نمیخواد خبردار باشی حداقل روشو زمین نمیزدی بنده خدا سر پیری این همه داره از تیم حمایت میکنه چقدر دوست داشتنی شده یادمه بازم یادمه یه زمان با پروینم مشکل داشتم زمانی که اخراج شد و خلاصه داستان داشتیم ولی الان فکر تیمه فکر هوادراست مثل کریمی شما نگاه کن اول فصل گفت اکراینی ها رو من خودم پسند کردم از شاگردای قدیمیم پرسیدم گفتن خوبه بعد رفته رفته نظرش عوض شد من نیاوردم که کی اوارده بعد رامین امد بخاطر جواب ندادن تلفنش فقط و فقط همین کینه به دل گرفت چه کینه ای یعنی من به عمرم ندیده بودم شتر بایدبره از برانکو یاد بگیره
    کلا منتظر بود رامین یه حرکتی انجام بده تا زهر خودشو بریزه کرم و ریخت تمام شد رفت ولی ولی فکرشو نمیکرد هوادارا قاطی کنن براش الان پیجش وبسته یعنی مربی که اسیا رو فدای یه عقده و کینه کنه خدایی حرفی برای ادم نمیذاره فقط خدا کنه اسیارو از دست ندیم لیگ صددرصد قهرمانیم شک نکنید قهرمانیم تو لیگی که تراکتور تنها رغیب ما الان امده زیراستقلال قهرمان نشیم یاید کلا باشگاه و جمع کنیم بریم پی کارمون از اون ور استقلال چه جونی گرفت بعد برد سفارشی هنوزم میگم سفارشی جلو ما جون گرفتن هواداراشم زبون باز کردن یکی ازدوستام تازه شفا پیدا کرده امشب بهم میگفت ما السذرو بردیم السد الریان و برد که شمارو برده بود ببین چقدر قوی هستیم منم بهش هیچی نگفتم ولی عمرا مربی الریان بیاد اسیا رو فدای لیگ کنه مربی باهوشیه دستشو برا برانکو رو نمیکنه خیلی باهوشه
    اقایه نکته دیگه بگم چندتا بازیکن خود فروخته به سیستم داریم برای عوض کردن نتایج و خیلی خطرناکن خدا بدادمون برسه برانکو احمق نفهمیده میخوان هرجور شده ردش کنن بره تا پاپیچ کیروش نشه با این کارش محبوبیت خودشو نصف کرده البته من هنوز دوستش دارم ولی برای فصل بعد خیلی مشکل داریم خیلی دیگه فیروز کریمی هم فهمیده باید جلو برانکو چه جوری بازی کنه
    زیاد نوشتم شرمنده ولی لپ کلام من گفتم زمان اوج محبوبیت برانکو گفتم لج بازه حالا اینجا و یه جا دیگه گفتم اگه تو اینستاگرام میگفتم که الان تحت تعقیب بودم الان میگم نه تنها لج بازه امروز ثابت کرد که احمق هم هست ببخشید قصد توهین نداشتم فقط وقتی باهوش نیستی احمقی دیگه پنج تا بازی صبر میکرد برای فصل جدید میگفت نیمخوامش چندتا بازی هم رامین نبود به عنوان جریمه حساب میشد یعنی کینه وااااااااا باور کردنی نبود برانکو سیاست نداره خدا کنه مربی تیم ملی نشه
    ویرایش توسط hamedxxx24 : 4th April, 2017 در ساعت 04:29 PM

20. 2 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

صفحه 20 از 44 نخستنخست ... 101617181920212223243040 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)