صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 120

موضوع: ♥♥♥ ارتش سـُرخ - تجلیل از پروفسور پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ ♥♥♥ جلد دوم

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    3,937
    سپاس شده 3,722 در 862 پست
    کشور من
    England

یه ترکیب درست حسابی نمیشه واسه یبازی داشته باشیم باز فرشاد تو پست غیر تخصصی باز رامین تو پست غیر تخصصی .صادق محرمی خیلی خوبه ولی تجربه نداره اونا چپشون یه ملی پوش دارن خیلی خوبه در کل من دلم برا فرشاد میسوزه واقعا بازی تو دفاع چپ داره فوتبالشو خراب میکنه هافبک رلست که بود میومد به کمالم کمک میکرد خیلی موثر بود ولی الان تو دو بازی اخیر هیچی نه تو دفاع نه تو حمله .

2. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,369
    سپاس شده 8,189 در 1,438 پست

نیمه اول تمام شد داوری که خاک برسرش اینو واسه چی داور میزارن یعنی تو اسیا داور پیدا نمیشه اصلا هیچی بلد نیست
    چقدر پاس اشتباه میدیم راحت میتونیم با دوتا پاس خوب از عمق دفاع حمله کنیم ولی تو اخرین لحظه بدپاس میدن
    شاید برانکو به مساوی راضیه ولی میشه برد

4. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    680
    سپاس شده 3,451 در 912 پست

اگه بخوایم بهانه بگیریم و غر غر کنیم، میتونیم این کار رو بکنیم. مثلا به اونایی غر بزنیم که باعث شدن مقابل جدی ترین رقیبمون تو گروه میزبانیمون به فنا بره!(البته میزبانی اونا هم به فنا رفته ظاهرا!) یا غر بزنیم و بگیم نیمکت این تیم حتی با همین بازیکنا بعلاوه عالیشاه و نوراللهی هم به اندازه کافی برای لیگ قهرمانان نیمکت قدرتمندی نیست.این تیم اگه میخواد افق های بزرگتری غیر از سلطه به لیگ ایران داشته باشه،برای فصل بعد کار سختی داره. علاوه بر اینکه بخش اعظم بازیکناشو باید حفظ کنه، تو همه خطوط نیاز به تقویت داره. یا تو بازی میتونیم به تعویض ها گیر بدیم. اما به نظرم واقعیت اینه که بیشتر از مساوی حقمون نبود و ظاهرا بیشتر از اون هم نمیخواستیم.یه گل مفت زدیم و یه گل مفت تر از اون خوردیم. از اون گل هایی بود که یکی دو سال پیش رئال چپ و راست از اتلتیکو میخورد.موقعیت آنچنانی خلق نکردیم که حسرتشو بخوریم و حریف هم همینطور. هر چند که کلا موقعیاتای اونا چند درصد زهر دار تر به نظر میرسید. بهرحال من راضی هستم.الهلال قویه و مساوی نتیجه بدی نیست.

6. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,497
    سپاس شده 9,762 در 1,719 پست
    کشور من
    Ghati

اینکه نیمکت یه تیم باید قوی باشه برای مربیهایی هست که به فلسفه تعویض اعتقاد دارن. نه یکی مثل برانکو که با روح و روان بازیکنان ذخیره بازی میکنه. سامان نریمان جهان برای چی خریداری شده؟ دقیقه 90 بیاد تو زمین وقت تلف کنه؟!! اونوقت طارمی با رانتی که داره تحت هر شرایطی کامل 90 دقیقه بازی بکنه؟! دقیقاً الآن یه مهاجم ذخیره خوب میداشتیم برانکو چکار میکرد؟! من بهتون میگم. برانکو هیچ کاری نمیکرد. نهایتش دقیقه 90 میاوردش تو زمین که وقت تلف کنه! مگه جری بنگستون نبود؟! چقدر بهش بازی داد؟

مورد آزار دهنده دیگه که داره یه زخم کهنه و عمیق میشه برامون پست رامین رضاییانه. والا بلا این بازیکن فقط تو دفاع راست کارایی داره. رضاییان باید از عقب زمین در حالی که استارت زده به حمله اضافه بشه. وقتی رامین رو پست جلو میذاری چون عملاً در موقعیت استارت نیست هیچ کارایی ای نداره! مگه صادق محرمی چکار میکنه که رامین نمیکنه! بله صادق محرمی هم بازیکن خوبیه و به مرور باید بیشتر و بیشتر بازی بکنه. ولی بحث شایسته سالاری مطرحه. محرمی جوانه و اتفاقاً امروز هم به نظرم بدترین بازیکن پرسپولیس بود از بس توپ لو داد! این چه لجبازیه که برانکو درآورده؟؟ اگر به بازی دادن به محرمی مصره، بهتره رامین دفاع راست باشه و محرمی خط جلو. تعجب میکنم چقدر یک مربی میتونه تو ارنج اولیه و تعویضها بد باشه؟؟ اصلاً مگه همچین چیزی داریم که بهترین دفاع راست ایران و حتی شاید آسیا جای خودشو به یه بازیکن کم تجربه و سطح پایین تر بده که هنوز اول راهه و معلوم نیست اصلاً خوب بمونه یا نه! بخدا اعصابت برام نذاشته برانکو. خیلی ازش ممنونم بابت تیمی که ساخته ولی ای کااش ای کااش ای کااش تو تعویضها و ارنج مسابقه هم مربی خوبی بود!! حیف که یک کمک مناسب هم نداره که کمکش کنه. حیف!!!

8. 6 کاربر از پست مفید GUUS سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,369

منم راضی هستم از نتیجه درمورد تعویض هم همه میگن نیمکت ضعیفی داریم ولی خدایی رو چه حسابی علی پور وجای سروش اورد طارمی خسته رو که از دقیقه هفتاد بریده بود و نود دقیقه تو زمین نگه میداره یا رامین و چرا همش میکشی بیرون تعویض کردنش خیلی شخمیه صد بار گفتم ایرادات برانکو خیلی تو چشمه

10. 5 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,271
    سپاس شده 31,477 در 4,208 پست
    کشور من
    Italy

به نظر من نتیجه ی بدی نبود و همین که در اولین بازی و البته سخت ترین بازی، حداقل یه امتیاز گرفتیم، هم خوبه.
    هر چند گل اول رو ما زدیم و انصافا می تونستیم با کمی هوشیاری، سه امتیاز رو بگیریم.
    احتیاط پرسپولیس شاید در اولین بازی منطقی بود؛ به هر حال باختن در اولین بازی شاید باعث میشد همه چیز رو از دست بدیم.
    همونطور که الهلال هم دیشب به شدت محتاط بود و بعد بازی همشون خوشحال بودن از مساوی.
    فراموش نکنید که دور برگشت هم بازی تو عمانه و شرایط مثل بازی دیشبه و به هر حال خبری از جهنم عربستان و ورزشگاه پر از تماشاگر الهلال نیست.
    بازی دیشب در مجموع بد تموم نشد واسه ما؛ ولی از هفته بعد باید فقط برای بردن وارد بازی بشیم و دیگه ترس رو بذاریم کنار.

هر چند اگر حماقت یه عده آدم کودن نبود، دیشب در حضور ۱۰۰ هزار نفر الهلال رو به آتش می کشیدیم و با یک روحیه ی خوب و عالی یه شرایط ایده آل برامون بوجود می اومد.
    دو تا اس اس که با دو تیم عربی ضعیف همگروهند، شاید حتی از این قضیه سود هم ببرند و ذوب آهن هم چون طرفدار آنچنانی ای نداره، خیلی ضرر نمی کنه؛ ولی ما بدجور تاوان دادیم.

خداییش هم گروه خیلی سختی داریم؛ ولی اگر تفکر بزرگی داریم، باید با صلابت و قدرت وارد بازیها بشیم و با شجاعت حتی در خارج از خانه هم فقط دنبال برد باشیم از این به بعد.

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

12. 5 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,027
    سپاس شده 41,608 در 7,571 پست
    کشور من
    Italy

رسما تو این بازی میهمان بودیم . حداقل بازیو تو امارات نزاشتن که تماشاگرای ما بیشتر بشن . دیگه عمان و امارات از لحاظ آب و هوا مگه فرق دارن ؟!

بنظر من حتی بدتر از بازی سپاهان بودیم . نمیدونم این بازی بد بخاطر واقعا بد بودن خودمونه یا اینکه پرس شدید الهلال موجب این شد ؟! هر کاری کنم نمیتونم گزینه 2 رو بپذیرم خب بازیکنای تکنیکی و خلاقی داریم که راحت میتونن تو این شرایط کار رو در بیارن واسمون . تنها بازیکن خوبمون دیروز فقط فرشاد بودکه با اینکه فشار زیادیم رو دوشش بود خوب کار کرد . ممد انصاری هر چی توپ گیرش اومد بلند کرد و یه توپ بلندشم هدف نشد و اکثرا میرفت تو اوت . اصرار رو بازی دادن صادق محرمی نه تنها کیفیتشو بالا نمیبره احتمال داره یه بازیکن رو خراب کنه . خیلی بد و پر اشتباه بود و معلوم بود بازی گرفتش .

لجبازی برانکو تو بازی دادن رامین تو هافبک راست داره تیمو به فنا میده . اصلا انگار رامینی تو زمین نیست . هافبک راست فقط سانتر لازم نداره اقای برانکو . هافبک راست باس تکنیکی باشه سرعتی باشه دریبل زن باشه که هم تو مواقعی که بازی گره خورد و هم تو ضد حملات به تیم کمک کنه .درسته رامین این چند بازی هم گل زده هم پاس گل داده ولی به پیر به پیغمبر نباس اونجا باشه اصلا کیفیت بازیش زیر خط فقره .

مسلمان و سروشم نشون دادن تو شرایط تحت فشار نمیتونن شق القمر کنن . سروش که طول بازی در حال عذر خواهی از بازیکنای حریف بود و دو ساعت خطای نکرده و کرده خودش رو براشون توضیح میده . مسلمان تو شرایط تحت فشار کامل عصبی و گم بازی میکنه .

طارمی و امیری هم که افت تو چشماشون موج میزنه . مخصوصا امیری . نیمه اول 4 5 تا فرصت فرار عجیب غریب پیش داد که راحت پرید .

به امید روزای بهتر

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

14. 4 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    680
    سپاس شده 3,451 در 912 پست

من هم دوست ندارم رامین هافبک راست تیم باشه یا بی دلیل تعویض بشه.حتی بعد بازی مقابل تراکتور هم که این تغییرات به نوعی از اون بازی شروع شد و اتفاقا تو اون بازی خیلی خوب جواب داد باز موافق ترکیبی که تو این چند بازی روانه میدان شده نبودم و نیستم. ایراداتی که به تعویض های برانکو گرفته میشه رو هم میفهمم. اما فکر میکنم همه چیز از محدودیتهایی که گریبانگیر تیم شده شروع میشه. به اندازه کافی بازیکن نداریم. احتمال میدم رامین به این دلیل داره هافبک راست بازی میکنه که ما دفاع چپ درست حسابی نداریم وگرنه مجبور نمیشدیم فرشاد احمدزاده رو از هافبک راست بیاریم دفاع چپ! ماهینی دیروز آماده نبود و شاید بهترین راه حل این بود که احمدزاده رو ببریم چپ و رامین جای احمدزاده رو پر کنه. راه حل های دیگه، مثلا میتونه بازی دادن ربیع خواه تو پست دفاع چپ باشه که خب تقریبا همه متفق القول میگن ربیع خواه واسه اون پست بازیکن خوبی نبوده. یا انصاری بره دفاع چپ که باز واسه دفاع وسط بازیکن نداریم. علی پور هم واقعا بازیکنی نیست که بتونه هافبک راست باشه. با حرف مهدی که میگه جای رامین و محرمی عوض شه هم موافق نیستم. به نظر من خصوصیات تهاجمی رامین چند سر و گردن از محرمی بهتره و تو اون پست بهتر از محرمی جواب میده.در مورد تعویض ها هم میشه بیشتر حرف زد و ایراداتی گرفت. با این وجود به شخصه در مورد بازی ندادن به نریمان جهان، ترجیح میدم به برانکو اعتماد کنم. چون از تمرینات و شرایط نریمان جهان اطلاعی ندارم و به نظرم در این مورد برانکو شایسته ترین فردیه که میتونه تصمیم بگیره.

طارمی: واقعا از اول فصل واسم سواله که اگه طارمی از ترکیه بر نمیگشت، آلترناتیو پرسپولیس چی بود واسش؟! میخواست با پریموف و امیری پا به فصل بذاره یا نه پلن دیگه ای داشت؟! یه دوره دنبال کاوه رضایی بودن ولی بعدش یادم نمیاد دنبال مهاجم دیگه ای هم رفتن یا نه. طارمی اعصاب خورد کنه،از شخصیتش اصلا خوشم نمیاد و از هر 5 تا صد درصد یکی نهایتا دو تا رو گل میکنه. با این وجود بهترین مهاجم تیمه و جانشینی براش نداریم. خیلی خوب خودشو تو موقعیت گل قرار میده و از این نظر جز بهترینای لیگه. پنالتی هم خوب میگیره. من هم جای برانکو بودم با این مهره ها به طارمی نود دقیقه بازی میدادم.کلا به نظرم ترکیبی که برانکو تو بازی دیروز چید،با توجه به موجودی تیم ترکیب بدی نبود. هرچند امیدوارم با برطرف شدن محدودیتها، شامل محرومیت کمال، شرایط کرمی و نریمان جهان دوباره به همون ترکیب ایده آل برگردیم.هر کی سر جای خودش.فقط ماهینی بره دفاع چپ.

16. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,369

یه نظر نوشتم سه تا پشت سر هم رفت گیر کردم

میگن کیروش این سری از تیم ما کسی و دعوت نمیکنه دیگه کاری هم نمیشه کرد فکر نکنم تماشاگرا برن جلو فدراسیون یا علیه کیروش شعار بدن اون عده از بازیکنها که میخوان برن یه تیم دیگه بهتر تو اسیا خوب بازی کنن تا ترانسفر بشن و تولیگ هم این چندتا بازی باقی مونده رو باقدرت انجام بدن تا نه تیم ما لطمه بخوره نه تیم ملی حالا از بین این همه ملی پوش ما فقط رامین سیدجلال امیری و بیرانوند فیکس هستن

18. 4 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

به امید قهرمانییییی
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)