صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 61

موضوع: کلوپ هواداران بایرن مونیخ - فصل (2017-2016)

بازیکن تیمهای پایه

RealMadridPerspolisMilanArsenal
    مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    مهدی طارمی-کریستیانو رونالدو
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

بایرن مونیخ کلوپ هواداران بایرن مونیخ - فصل (2017-2016)

خلاصه بازی: بایرن مونیخ ۳-۰ هرتابرلین

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید
    ویرایش توسط agahibazan : 23rd September, 2016 در ساعت 05:34 PM

2. 2 کاربر از پست مفید agahibazan سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,970
    سپاس شده 41,588 در 7,567 پست
    کشور من
    Italy

قشنگ ریده به تیم رفته انجلوتی . 7 8 سال تیمو انقدر بد ندیده بودم . تمام بازیارو هم کامل دیدم دریغ از یه بازی خوب .

چندین و چند اشتباه از یه مربی و پی نبردن به اشتباهش اونم مربی ای که ادعاش کون خر رو پاره میکنه عجیبه . نمیدونم همه میاتن اینجا مغزشون کار نمیکنه .

بازی با هامبورگ با این ترکیب رفتی گهی نخوردی باز دوباره با این ترکیب!!!! یه روبن یکم خلاقیت داشت و اتفاقا بهترین بازیکن نیمه اول بود رو میاره بیرون کینگزلی کومان دیوس که این فصل تا نافش ریده رو میزاره بمونه .

3 3 4 سیستممممممممممممم بایرن نیست نیست نیست حالا استفاده کن تا گند زدن این فصلتو ببینیم .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

4. 2 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

صاحب حالا به پپ فحش بده!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,970
    کشور من
    Italy

مزیت مستر انجلوتی اینه میثم خان . وقتی تیم احتیاج به تغییر داره تغییر میده و مثل پپ نیست انقدر رو عقیدش وایسه تا تیم ببازه .

حاکم مطلق بازی دیشب بودیم و باید با اختلاف بیشتری میبردیم ولی شانس کم مثل همیشه و دیوس بازی داور و پذیرفتن گلی که 1 متر تو افساید بود مهاجمشون باعث شد اختلاف کم بشه .

نیمه دوم وقتی 1 3 2 4 کرد اوایل نیمه دوم فشار وحشتناکی اوردیم و فکر کنم مالکیت 95 5 بود .

قتل بشه باس اتلتیکو رو ببرن تو الیانز

24ابدی

اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

8. کاربر روبرو از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

صاحب حالا عجله نکن... . مراحل بعدی مونده... . باید دید آنجلوتی هم میتونه بایرن رو تا 4 تا برسونه یا نه!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

10. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,970
    کشور من
    Italy

قطعا و یقیننا من این تیمو مطمئنم نمیرسه اگه به این منوال بازی کنه ولی خب انجلوتی با رئال تا بازی بایرن عملکردش زیر خط فقر بود ولی اومد برد بایرن رو از اون به بعد تو اروپا یکم اومد بالا .

بایرن اما شانس رئال رو نداره و ستاره هاش هم پیر شدن و اگه بخاد 3 3 4 بازی کنه قطعا جواب نمیگیره . دیشب برای اولین بار تو فصل مولر به پست اصلیش رفت و کنار لوا بازی کرد که امیدوارم در ادامه هم همینطور باشه که البته بعیده . همون مواقع اظطرارم استفاده کنه راضی ایم .

24ابدی

اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

12. کاربر روبرو از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

* نیمه اول بازی که کاملا تحت تاثیر اشتباهات داوری بود. علاوه بر گل پی اس وی که آفساید بود، یه پنالتی برای بایرن گرفته نشد و یه پنالتی که میشد گرفته نشه گرفته شد! کلا نقش اون داورهای پشت دروازه رو اصلا نمیفهمم و تعجب میکنم که چطور حتی تو پنالتی ها و آفساید و این چیزا هم دخالتی نمیکنن. این شاید باعث تسریع ورود تکنولوژی به چیزهای ساده ای مثل آفساید هم بشه!

* یکی از بازیکنهای مورد علاقه من تو فوتبال آلمان، مولر هست که مدتها ازش بازی خوب ندیده بودم! حتی اون عملکرد دوران پپ رو هم تکرار نکرده بود. ولی تو بازی دیشب خیلی فعال ظاهر شد کاش این فعال بودنش یه نتیجه هم داشت و به گل هم ختم میشد! مولر میتونه عصای دست آنچلوتی باشه.

*لواندوفسکی: بازی دیشب نشون داد که تو چه فرم فوق العاده ای هست دو تا ضربه به تیر زد ( که یکیشو داور بایدقبلش پنالتی میگرفت ) و یه موقعیت فوق العاده رو هم برای خودش خلق کرد. حتی میتونست نیمه اول هتریک خودشو کامل کنه.همیشه ایرادی که به لواندوفسکی میگرفتن و میگرفتم این بود که تو بازیهای cl تعیین کننده ظاهر نمیشه ولی تو بازی دیشب تعیین کننده بود و در حال حاضر جدا از اون دو تا موجود فضایی و سوارز، لواندوفسکی بهترین مهاجم دنیاست.

*تعویض های آنچلوتی (کومان و کوستا) روند بازی رو کاملا تغییر دادن. بازی ترکیبی کوستا و آلابا نقش مهمی تو این پیروزی داشت.

* خیلی ها بایرنو از نظر مهره،بازیکن با تجربه، هارمونی و یکپارچگی تو ترکیبش بهترین تیم دنیا میدونن. سالهاست این بازیکنا کنار هم بازی میکنن و ورود آنچلوتی باعث شده خیلی ها بایرنو شانس اول قهرمانی اروپا بدونن! با این حال تیمهای آنچلوتی از یووه و پارما و میلان تا چلسی و رئال یه ضعف بزرگ دارن و اونم برداشتن پا از پدال گاز بعد از یه مدت تخت گاز رفتنه! نمونه بارزش رو میشه تو فصولی که مربی یووه بود و یا 22 برد پشت سر همش تو رئال دید. در هر صورت با توجه به اینکه به هر حال احتمال دوم شدن بایرن و اول شدن رئال تو گروههاشون وجود داره امیدوارم ستاره شانس از سر زیدان دور نشه.

14. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,970
    کشور من
    Italy

ستاره شانس از سر زیدان دور نشه

یعنی دوس داری بیفتن بهم یا که نیفتن؟

راجب مولر میشه خیلی بحث کرد . منی که یه بازی بایرن رو از دست نمیدم با قاطعیت میگم این مولر کند رو گواردیولا مسببشه . راجبش در ادامه میگم .

24ابدی

اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

16. کاربر روبرو از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

^^ اگه منظورت از دوست داشتن اینه که بایرن رو حریف آسونی میدونم یا نه که خب واضحه که بایرن واسه هیچ تیمی حریف آسونی نیست حتی با فرم بد فعلیش و اگه منظورت اینه که قرعه مناسبی هست و رئال و بخت و اقبال رئال رو به بایرن برسونه باید بگم رئال نمیتونه منتظر شانس بمونه. الآن اگه رئال تیم دوم گروهش بشه به دورتموند که نمیخوره، اگه فرض کنیم اتلتیکو و بارسا هم تو گروهشون اول و سویا تو گروهش دوم شه به اونا هم نمیخوره و من سیتی و بایرن هم رد میشه. میمونه دو سه تا تیم: یووه ، آرسنال/پاریس و چند تا تیم درجه دو و سه یعنی ناپولی و لستر و اینا! اما به نظرم رئال اگه به امید یه همچین چیزی بمونه و عمدا تو گروه دوم شه، قمار بزرگی کرده. اولا که دوم شدن تو دور گروهی یعنی بازی برگشت تو خونه حریف دوما اگه فرض کنیم همه اینا هم اتفاق بیفتن فرض بازی برگشت مقابل آرسنال یا یووه تو زمین حریف فرض خطرناکیه! از طرفی بازی های دور بعد فکر کنم می افته بعد تعطیلات نیم فصل و بایرن اونجا 40 روز استراحت داره و رئال قراره پوستش کنده شه ! همه و همه رو که کنار هم میذاریم عمدا دوم شدن ریسک بزرگیه! اما اینو هم میتونم بگم که بازی مقابل این بایرن واسه رئال از بازی مقابل دورتموند و یووه راحت تره!بایرن هنوز تیم قدرتمندی نشده. هر چند کارلتویی که تو کتابش نوشته بود گاهی از شدت شوخ طبعی باسن خودشو تو آینه نگاه میکنه و لذت میبره همیشه تو بازی های پلی آف دست بالا رو داره.

18. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,970
    کشور من
    Italy

ماهم بشدت استقبال میکنیم از این قرعه . تو دهه اخیر و حتی بیشتر بایرن و رئال کم باهم نیفتن و تو اکثر موارد هم بایرن رفت بالا . دیدار اخر هم قطعا و یقیننا خود رئالی ها فکر نمیکردن اینطوری شه و گواردیولا اون بازیو باخت نه بایرن . دیدار رفت هم تو زمین رئال بازی عالی ای انجام دادن و حتی فرصت برنده شدن داشتن ولی خب رئال با همون نتیجه دیدار رفت کمر بایرنو شکوند تو زمین خودش .

بعد اون بازی خیلیا ( بایرنی ها ) دوست دارن این بازی تکرار شه .

البته بازیهای بایرن اما و اگر زیاد باس بیاریم مثلا شانس بیاره وینگر هاش همه یهو مصدوم نشن . یا مصدوم نمیشن یا گله ای مصدوم میشن . یا مثل فصل قبل 4 5 تا دفاع وسطش رو یهو از دست داد و از کیمیچ و الابا که دوتایی 3 متر میشن استفاده کرد تو دفاع .

بایرن همیشه تو کوران بازیها حداقل 4 تا یار اصلیش رو نداره حداقل تو دو سه فصل اخیر .

24ابدی

اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

20. کاربر روبرو از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده است .

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)