صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 60

موضوع: کلوپ هواداران بایرن مونیخ - فصل (2017-2016)

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 3 پست

دیگه وقت پوست انداختن بایرنه.
    شواینی که رفت،لام و روبری هم که پیر شدن.
    هرچند روبن انصافا هنورم عالیه ولی ریبری بعد 2013دیگه هیچوقت نتونست ریبری گذشته باشه.
    لام دوست داشتنی هم که طبق گفته ها احتمالا آخرین فصلش باشه.
    کلوپ میتونه تو این مقطع خیلی خوب باشه واسه ما.
    اما معلوم نیست که کلوپ هم چالش بایرن رو دوس داشته باشه یا نه. فعلا که تو لیورپول داره میتازه و خیلی محبوبه.

جدیدا خیلی حسرت کروس رو میخورم! اونموقع واسم مهم نبود و گفتم بهتره که بره ولی اگه راضیش میکردن بمونه خیلی خوب میشد.

و اما آرسنال😀
    بقول معروف آرسنال تغییر نمی کند،تنها از فصلی به فصل دیگر منتقل می شود😀
    اما این آرسنال نسبت به چند سال گذشته خیلی خوب شده.
    ولی بازم شانس ما بیشتره و خوبیش اینه با مربی جدید و انگیزه های تازه ای میریم تو بازی با آرسنال.
    آنجلوتی هم که نشون داده تو سی ال و بازیهای سخت خوب عمل میکنه.
    هرچند کارلتو رو از زمانی که مربی میلان بود اصلا دوست نداشتم اما مربی بزرگ و با شخصیتیه.

2. 2 کاربر از پست مفید .araaad. سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 1 پست

پیش فرض لواندوفسکی مرد سال فوتبال لهستان شد

اختصاصی | فوق ستاره لهستانی بایرن مونیخ بار دیگر به عنوان مرد سال فوتبال کشورش برگزیده شد.
    رابرت لواندوفسکی، ستاره خط حمله بایرن‌مونیخ برای ششمین بار متوالی مرد سال فوتبال لهستان شد.

او در سال 2016 به درخشش در رده باشگاهی ادامه داد و با وجود عدم موفقیت لهستان در رقابت‌های 2016، کماکان عضو کلیدی تیمش بود.

این عوامل باعث شد لواندوفسکی با رای کارشناسان و هواداران فوتبال کشورش در مراسمی ویژه برای ششمین بار متوالی مرد سال فوتبال لهستان نام بگیرد.
    منبع :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    انواع خاویار را میتوان به دو دسته [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و خاویار دریایی تقسیم بندی نمود .
    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خاویار بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید.

4. 2 کاربر از پست مفید خاویار پرورشی سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 3 در 2 پست

پیش فرض نویر برای چهارمین سال پیاپی بهترین دروازه بان جهان شد

دروازه بان تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ به عنوان بهترین دروازه بان سال ۲۰۱۶ برگزیده شد.
    فدارسیون تاریخ و آمار فوتبال (iffhs) مانوئل نویر را به عنوان بهترین دروازه بان سال ۲۰۱۶ معرفی کرد. نویر برای چهارمین سال متوالی به این عنوان انتخاب می شود. این انتخاب بر اساس رای گیری بین کارشناسانی از ۵۶ کشور انجام شد و جیانلوئجی بوفون در این رای گیری در رده دوم قرار گرفت. بوفون قبلا چهار با این عنوان را به دست آورده ولی ایکر کاسیاس با ۵ بار انتخاب شدن، در میان دروازه بانان در این زمینه رکورد دار است.نتایج رای گیری بهترین دروازه بان سال ۲۰۱۶ از دید iffhs:۱- مانوئل نویر (بایرن مونیخ / تیم ملی آلمان) ۱۵۶ امتیاز۲- جیانلوئجی بوفون (یوونتوس / تیم ملی ایتالیا) ۹۱ امتیاز۳- روی پاتریشیو (اسپورتینگ / پرتغال) ۵۰ امتیاز۴- کلودیو براوو (منچستر سیتی / شیلی) ۴۵ امتیاز۵- داوید ده خیا (منچستر یونایتد / اسپانیا) ۳۷ امتیاز

منبع : وب سایت رسمی برنامه نود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] روسی در ایران نیز یافت می شود که به آنها [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] نیز گفته می شود و در رتبه سوم خاویار جهان قرار می گیرد.
    برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید.

6. 2 کاربر از پست مفید تاس ماهی سپاس کرده اند .

لام: هنوز با بازی مد نظر آنچلوتی فاصله داریم؛ در تمرینات هم برای کسب برد تلاش می کنم

بایرن مونیخ دور اول بوندس لیگا را با صدر نشینی به پایان رساند اما فیلیپ لام کاپیتان بایرن مونیخ می گوید که در نیم فصل دوم باید بهتر کار کنند.پس از روی کار آمدن کارلو آنچلوتی بایرن مونیخ در هفته های ابتدایی بوندس لیگا به مشکل خود اما کم کم بازیکنان توانستند با روش و سیستم بازی مد نظر این مربی هماهنگ تر شوند. کایپتان بایرن مونیخ در مصاحبه با وب سایت رسمی بوندس لیگا این صحبت ها را تایید می کند اما می گوید که تیم در حال پیشرفت است.رسیدن تیم به تعادل:
    در سه سال اخیر، ما با مالکیت بالا بازی می کردیم. زمانی که حریف ما توپ را در اختیار داشت، ما با شدت آن ها را تحت فشار و پرس قرار می دادیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن توپ را از آن ها پس بگیریم. اکنون زیر نظر آنچلوتی، با صبر و حوصله بیشتری بازی می کنیم، اما هنوز باید بیشتر یاد بگیریم. زمانی که حریف برای مدت زمان زیادی توپ را در اختیار می داشت ما کمی ناراحت می شدیم که چرا ما نباید توپ را در اختیار داشته باشیم. در این روش جدید، ما برخی اوقات با سرعت حمله می کنیم، برخی اوقات عقب می نشینیم، به حریف اجازه می دهیم توپ را در اختیار داشته باشد، به آن ها اجازه حمله و شوت زنی می دهیم و سپس سریعا ضد حمله را تدارک می بینیم. ما هنوز باید روی این سیستم و روش بازی کار کنیم.
    رقیبان برای کسب قهرمانی:
    من در تیم دورتموند کیفیت بالایی را می بینیم، اما آن ها در دور اول امتیازاتی را از دست دادند، چیزی که باعث تعجب من شد. لایپزیگ در بالای جدول ایستاده است، اما باید در نظر داشت هنوز به نیمه فصل نرسیده ایم، راهی طولانی در پیش است. باید ببینیم بعد از ۵ یا ۱۰ بازی آینده چه تیم هایی در بالای جدول حضور دارند.
    ۲-۴-۴ یا ۱-۳-۲-۴؟
    توانایی بازی با سیستم های مختلف بسیار خوب است. در بخش هایی از دور اول، ما با ۳ هافبک میانی بازی می کردیم، برخی اوقات با دو هافبک میانی و یک بازیکن در پست ۱۰ و جلوتر از این دو بازیکن. گاهی اوقات ۲-۴-۴ بازی می کردیم. اینکه چه شیوه ای بهتر جواب می دهد به سبک بازی حریف و سبک بازی بازیکنانی که در زمین حضور دارند بستگی دارد. در تمرین باید با همه این سیستم ها کار کنید. اگر ما بخواهیم یک شبه به دفاع ۳ نفره روی بیاوریم به مشکل خواهیم خورد، و نباید از آن استفاده کنیم.
    کارلو آنلچوتی:
    با هر تغییر مربی، شما به کمی زمان نیاز دارید. اما بعد از گذشت چند هفته، این دیگر یک مسئله نیست. در تابستان ما با هم در اردوی امریکا شرکت کردیم و همدیگر را به خوبی شناختیم. بزرگترین چالش ما در تابستان این بود که بازیکنان کم کم و بعد از پایان یورو به تیم اضافه شدند.
    جلسات تمرینی آنچلوتی:
    در تمرینات من تفاوت چشم گیری با گذشته نمی بینم. درست همانند زمان پپ گواردیولا بیشتر تمرکز در تمرینات روی توپ قرار دارد. من فکر می کنم این امر امروزه یک چیز طبیعی باشد. البته آنچلوتی با خود شخصیتش را به تمرینات اضافه کرده و مانند هر مربی دیگری رویکردهای خاص خود را دارد. برخی از مربیان آرام تر هستند، برخی هم زیاد در تمرینات دخالت می کنند.
    رویکرد کاپیتان در تمرینات:
    برای من اینکه همیشه همه چیز در تیم رو به جلو حرکت کند بسیار مهم است، همیشه در بازی های تیمی در تمرین هم برد می خواهم. هیچ چیزی در این رابطه تغییر نکرده است. من همچنین بخشی از نقشم به عنوان کاپیتان را در تمرینات انجام می دهم. چیزی که در حال حاضر تغییر کرده است جلسات ریکاوری است، اکنون این جلسات بیشتر شده اند. در آغاز فوتبالم، ماساژ گرفتن بازیکنان جوان با اخم کردن بازیکنان مسن تر همراه می شد. اکنون و با رسیدن به یک سن خاص بدن من آینده را هم در نظر داشته باشد.

منبع : وب سایت رسمی برنامه نود
    نگین آبزیان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    برای کسب اطلاعات گزینه[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را کلیک نمایید .

8. 2 کاربر از پست مفید نماینده رسمی خاویار شیلات سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 3 در 2 پست

من فقط روی فوتبال تمرکز کرده‌ام
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دروازه‌بان باواریایی‌ها می‌گوید توجهی به پیشنهادات میلیونی و وسوسه‌انگیز چینی‌ها ندارد.

مانوئل نویر که در حال حاضر به همراه تیم فوتبال بایرن‌مونیخ در اردوی زمستانی این تیم در دوحه قطر به سر می‌برد، با حضور در کنفرانس خبری گفت: «ما به این اردوی تمرینی نیاز داشتیم و تأثیرش را هم تا کنون دیده‌‌ایم. در تابستان هم چنین اردوی مشابهی داشتیم و امیدوارم این اردوی تمرینی به ما کمک کند.»

او همچنین در خصوص تقابل باواریایی‌ها با توپچی‌های لندن در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: «برای ما غیرطبیعی‌ست که در بازی رفت میزبان آرسنال هستیم. در مورد آرسنال هم باید بگویم که لیگ برتر لیگی طولانی است و معلوم نیست آنها در ماه فوریه در چه سطح از آمادگی باشند.»

دروازه‌بان تیم ملی آلمان در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره پیشنهادات میلیونی چینی‌ها به ستاره‌های فوتبال جهان تأکید کرد: «من توجهی به این چیزها ندارم چون دروازه‌بان بایرن‌ مونیخ هستم. هر ۵ یا ۶ سال یک بار چنین چیزی پدیدار می‌شود، یک بار اماراتی‌ها و حالا چینی‌ها، اما من فقط روی فوتبال تمرکز کرده‌ام.»

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    افرادی که خاویار مصرف می کنند کمتر از دیگران در معرض ابتلا به بیماریهای روانی هستند و مصرف این ماده غذایی از افزایش کلسترول خون پیشگیری می کند ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]بیشمار است برای کسب اطلاعات در مورد آن می توانید بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید.

10. 2 کاربر از پست مفید خواص خاویار سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 1 پست

دیدار بازیکنان بایرن مونیخ با جوکوویچ در قطر

بازیکنان تیم فوتبال بایرن‌مونیخ با ستاره بزرگ تنیس حرفه‌ای جهان در دوحه دیدار کردند.

گروهی از اعضای تیم فوتبال بایرن‌مونیخ با نواک جوکوویچ در شهر دوحه، در حاشیه خلیج فارس دیدار کردند.بازیکنانی همچون تیاگو، روبن، اولرایش، اشتارکه، لواندوفسکی، کیمیش، باداشتوبر و آلونسو که هم‌اکنون همراه بایرن‌ در اردوی زمستانی در دوحه قطر بسر می‌برند، در حاشیه تورنمنت ATP با جوکوویچ، ستاره تنیس صربستان دیدار کرده و با وی عکس یادگاری گرفتند.

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    با توجه به تغییر نرخ دلار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] نیز در حال تغییر است اما در آخرین آمارها خاویار ناب ایران هر کیلوگرم 2 میلیون و 900 هزار تومان قیمت گذاری شده است برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت بهترین نوع خاویار بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

12. 2 کاربر از پست مفید قیمت خاویار سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    3,984
    سپاس شده 3,783 در 882 پست
    کشور من
    England

خب باز بایرن 5به ارسنال جناب ونگر زد واقعا اینکه به چه امیدی ونگر هر فصل پا به رقابت ها میذاره عجیبه .بایرن واقعا خوب بازی کرد و اگه داور نبود شاید بیشترم میزد من موندم اخه الونسو واسه چی میخواد خداحافظی کنه خب بیاد لیورپول .بایرن و یووه و رئال البته اگه بارسا حذف بشه شانس زیادی برا فینالیست شدن دارن البته شایدم این فصل یه قهرمان جالب داشته باشیم مثل پاریس یا سویا اما خیلی سخته در کل چیزی که مشخصه با اینکه بایرن پنج تا زد و رئال سه تا اما باز بایرن و رئال اون تیمای مقتدر چند سال پیش نیستند که از الان بگیم فینالیستن .احتمال هر اتفاقی تو دور بعد وجود داره .

14. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    684
    سپاس شده 3,472 در 917 پست

پیش بینی من نابود شد

16. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,099
    سپاس شده 41,640 در 7,579 پست
    کشور من
    Italy

یه رفیقی دارم هی بم زنگ میزد اقا چیکار میکنیم چیکار میکنیم . من بازی اینگول اشتاد رو دیدم که یه موقعیت نداشتیم گفتم بش تو الیانزم تحقیر میشیم . هر چی فحش بود نثارم کرد ولی گفتم احتمالا ۵ تا زدنمون هست . یا میبازیم یا بد میبریم که واقعا دیشب شب شب بایرن بود . بهترین بازی و منطقی تربن بازی یکی دو فصل اخیر که اگه جناب داور ۳تا پنالتی قطعی مارو میگرفت و اوسپینا هم شیر نمیشد دو رقمی بود ارسنال . با این حال شکر .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

18. 2 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    3,984
    سپاس شده 3,783 در 882 پست
    کشور من
    England

بایرن ورئال اووووف عجب بازی شد تو این بازی هیچ چیزی معلوم نیست ولی برندش شانس زیادی برا قهرمانی داره بایرن درسته شرایطش بهتره اما رئال تیم باشخصیت و بزرگیه و تو بازی های بزرگ راحت نمیبازه .
    یووه و بارسا بونوچی دیروز گفت دوستدارم به بارسا بخورم ببنیم چه میکنن اینم بازی خوبی میشی .
    اتلتیکو خوش شانس بوده و دورتموند راحت موناکو حذف میکنه .
    پیش بینی من از صعود کنندگان
    بارسا
    اتلتیکو
    دورتموند
    بازی اخر نمیدونم واقعا بازی برگشت تو خونه رئاله ولی یادمون نره تو دوتا رویارویی اخیر این دو تیم هر کدوم که بازی برگشت میزبان بوده حذف شده اون بازی معروف که با پنالتی بایرن برد و بازی که با هنرنمایی همین کارلتو و راموس رئال برد.

20. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)