صفحه 1 از 10 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 100

موضوع: || آبی دلان - یادواره ی رضا احدی - فصل 95-96 ||

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

ایران || آبی دلان - یادواره ی رضا احدی - فصل 95-96 ||

رضا نداف احدی (زاده ۹ آذر ۱۳۴۱ – درگذشته ۲۸ دی ۱۳۹۴) بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل ایران بوده است.
    وی سابقه عضویت در تیم‌های باشگاه فوتبال استقلال تهران و باشگاه فوتبال روت‌وایس اسن را دارد. او از معدود لژیونرهای ایرانی است که در دهه شصت شمسی برای بازی در باشگاهی در آلمان دعوت شد و در لیگ آلمان بازی کرد. احدی همچنین در مدت کوتاهی که مسئول تیم جوانان استقلال بود فوتبالیست‌هایی مانند وحید طالب لو، خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان را به فوتبال ایران معرفی کرد.

درگذشت

احدی در پانزدهم دی ماه سال 94به دلیل آنچه خود، "مشکل اعصاب" عنوان می‌کرد در بیمارستان بستری شد، ولی سپس پزشکان عفونت داخلی و عارضه کبد را در بدن وی تشخیص دادند.
    احدی پس از چندین روز بستری بودن در بیمارستان ایرانمهر به دلیل شدت گرفتن بیماری‌اش که ناشی از عفونت داخلی و سرطان کبد بود.در روز دوشنبه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۴ حوالی ساعت ۹ درگذشت. پیکر ستاره پیشکوست نامدار فوتبال پس از تشییع ووداع در میان خیل دوستاران واهالی ورزش در ورزشگاه شیرودی جهت به خاکسپاری در قطعه نام آوران بهشت زهرا در تاریخ ٣٠دیماه ١٣٩٤به خانه ابدی سپرده شد.احدی از محبوب‌ترین بازیکنان استقلال در دهه ۶۰ محسوب می‌شود وی که تنها ۵۳ سال داشت از بازیکنان بی حاشیه و خوش اخلاق فوتبال ایران بود. این پیشکسوت فوتبال ایران که به «رودی فولر» ایران مشهور بود، 13 بازی ملی و دو گل زده ملی در کارنامه داشت. ضمن اینکه در تیم های استقلال اهواز، ابومسلم خراسان، کوثر لرستان ، شهرداری زنجان و پیام مشهد مربیگری کرده است. وی در تیم های پایه باشگاه استقلال نیز سابقه مربیگری داشت.روحش شاد و یادش گرامی

ویرایش توسط mohssen : 20th September, 2016 در ساعت 02:06 PM

2. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

نام کامل: رضا نداف احدی

زادروز 30 نوامبر 1962 ‏(53 سال)
    زادگاه تهران، ایران
    پست هافبک
    باشگاه‌های حرفه‌ای
    1980–1986 باشگاه فوتبال استقلال تهران
    1986–1987 باشگاه فوتبال روت‌وایس اسن 8 (1)
    1987–1990 باشگاه فوتبال استقلال تهران
    تیم ملی
    1982–1984 تیم ملی فوتبال ایران 13 (2)
    دوران مربیگری
    2008 باشگاه فوتبال استقلال اهواز
    2008–2009 باشگاه فوتبال ابومسلم خراسان
    2009 باشگاه فوتبال شهرداری زنجان
    2009 باشگاه فوتبال کوثر لرستان
    2010–2011 باشگاه فوتبال پیکان تهران (دستیار)

احدی با بازی‌های درخشانش خیلی زود و در سن 17 سالگی به تیم ملی دعوت شده و به خاطر شباهت ظاهری به رودی فولر ایران ملقب شد.2011 باشگاه فوتبال پیام مشهد

او در جام ملت‌های آسیا در سنگاپور از بازیکنان ثابت تیم ملی بود، آن زمانی که در سمت چپ استقلال یکه تازی می‌کرد و از بهترین‌های تیم آبی‌پوش تهرانی بود تا تبدیل شود به شعار اول هواداران روی سکوها.
    احدی علاوه بر اینکه از نظر فنی از بهترین بازیکنان زمان خود بود، از لحاظ اخلاقی نیز بازیکن نمونه‌ای بود و سرآمد هم‌بازیان روزگار خویش به شمار می‌رفت.
    پیشکسوت استقلال پس از بی‌مهری‌های این باشگاه به سمت باشگاه رقیب رفت و مدتی را هم پوشیدن پیراهن پرسپولیس را تجربه کرد و در نهایت با بی‌مهری‌های زیاد از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.
    به احدی در دوران مربیگری نیز جفای زیادی شد و در حالی که خیلی‌ها از او به عنوان یک مربی آینده‌دار یاد می‌کردند، او در این عرصه نیز به خاطر خیلی از مسائل نادیده گرفته شد. شاید هم حجب و حیای بیش از حد باعث شد تا این پیشکسوت هرگز در فوتبال ایران به حق واقعی‌اش نرسد.وی در این اواخر به علت مشکلات مالی به مسافرکشی هم روی آورده بود و از این طریق امرار معاش می کرد.

**پیام مدیر باشگاه آلمانی :رضا احدی! امیدواریم هر چه سریع‌تر سالم شوی
    باشگاه روت وایس اسن که تیم فوتبالش اکنون در رقابت‌های لیگ غرب آلمان حضور دارد، چندی پیش و قبل از فوت این پیشکسوت، پس از اینکه از بیماری رضا احدی، بازیکن نامی دهه شصت و هفتاد فوتبال کشورمان، مطلع شد با صدور بیانیه‌ای واکنش نشان داد و مراتب ناراحتی خود را از این بابت اعلام کرد.
    در همین ارتباط پروفسور دکتر میشاییل ولینگ، رئیس کنونی باشگاه روت وایس اسن بلافاصله بعد از آگاهی از خبر بیماری احدی، در اطلاعیه‌ای عنوان کرد:‌
    باشگاه روت وایس اسن با تاسف بسیار از بیماری سخت رضا نداف احدی، بازیکن سابقش مطلع شد.ما برای او آرزوی قدرتی زیاد در این مقطع زمانی سخت را داریم و امیدواریم هرچه سریع‌تر بطور کامل سلامتی خود را به دست آورد.
    با تقدیم سلام‌های زیاد از خیابان اسن
    باشگاه روت وایس‌اسن با ارسال این پیام نشان داد و ثابت کرد بازیکن ایرانی و ارزشمند سال‌های 1986 تا 1987 را هیچگاه از یاد نبرده است.
    با این حال عمر احدی هیچگاه تا آنجایی قد نداد که حتی زنده بماند و ببیند باشگاه سابقش در اروپا هنوز به یاد او بوده و حتی برایش آرزوی سلامتی دارد.

4. 3 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

داش علی باس تیمو جمع کنه .. تا آخرم حمایت میشه
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

6. 3 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-inter milano نمایش پست ها
    داش علی باس تیمو جمع کنه .. تا آخرم حمایت میشه
    ایشالا حله...بدنسازیا یکم مشکل داره و دفاع فوق العاده ضعیفه...واقعا جای شهباز زاده خالیه...کاوه موقعیت خوب ایجاد میکنه و گلزن خوبی نیست:(

8. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

برادران شفیع زاده یار و یاور پنهان منصوریان
    استقلالی‌ها هم آبراموویچ خود را دارند!

سرمربی استقلال در آخرین مصاحبه خود پرده از رازهای عابربانک پنهانی این تیم برداشت تا مشخص شود این تیم نیز همانند رقیب دیرینه اش پشتوانه مالی خوبی دارد.

به گزارش "ورزش‌سه"، برادران شفیع زاده در فوتبال ایران از اوایل دهه 80 با سرمایه گذاری و خرید باشگاه استقلال اهواز مطرح شدند. جایی که سال های پرافت و خیزی را طی کردند و در نهایت هم عطای باشگاه داری را به لقایش بخشیدند و تریجح دادند دیگر به صورت حرفه ای و به عنوان بخش خصوصی باشگاه داری نکنند.

در تمام این سال ها همواره نام شفیع زاده ها در اطراف باشگاه استقلال به عنوان یکی از خانواده های علاقمند به رنگ آبی مطرح بود. هر از گاهی از آنها به عنوان کاندیداهای حضور در هیات مدیره و حتی مدیریت باشگاه استقلال خبرهایی به گوش می رسید که هیچ گاه رنگ واقعیت به خود نگرفت اما همین که آنها در این سال ها همواره ارتباط و رابطه نزدیکی با باشگاه و مربیان وقتش داشتند از هیچ کس پنهان نمانده بود به خصوص رفاقتشان با امیر قلعه نویی، مرحوم ناصر حجازی، فیروز کریمی و حالا با علیرضا منصوریان.

در شرایطی که باشگاه استقلال با حضور اسپانسر جدید در نقل و انتقالات جزو فعال ترین باشگاه ها بود تا لقب گران ترین تیم لیگ شانزدهم را به خود اختصاص دهد منصوریان در آخرین مصاحبه رسمی خود پرده از عابر بانک پنهان این باشگاه برداشت. جایی که برادران شفیع زاده به عنوان حامی پنهان این تیم معرفی شدند تا مشخص شود استقلال هم مثل پرسپولیس یک هدایتی دارد که در مواقع لزوم سر کیسه را شل کند. سرمربی استقلال با بیان این که شفیع زاده ها چه در نقل و انتقالات تابستانی چه در بحث های حمایتی از تیم همواره پیش قدم بودند اعتراف کرد که این خانواده از جیب خود هزینه کردند تا استقلال به روزهای خوب خود برگردد.

برادران شفیع زاده که در طول چند ماه گذشته با حمایت های جالب خود از فوتبال خوزستان بعد از قهرمانی استقلال خوزستان و صعود نفت آبادان نامشان بر سر زبان ها افتاد حالا بیشتر از همیشه به استقلال تهران نزدیک شدند. بنا به ادعای منصوریان آنها نه تنها حاضر بودند بخشی از پول درخواستی حاج صفی را برای آبی پوش شدن بپردازند بلکه در بحث قرارداد پادووانی هم دخالت کرده و ضرر و زیان این مدافع برزیلی را تقبل کردند تا زمینه جداییش از سپاهان و پیوستن به استقلال فراهم شود.

علاوه بر این شفیع زاده ها در آستانه بازی با ذوب آهن با تقبل هزینه ای 100 میلیون تومانی برای اعضای تیم عیدی خوبی به مناسبت عید سعید غدیر در نظر گرفتند تا بلکه با این شارژ روحی و روانی ناکامی های استقلال به پایان برسد و تیم به اولین برد خود برسد که این اتفاق هم رخ داد تا عابربانک استقلال به خوبی در مواقع بحرانی به داد تیمش برسد. با این تفاسیر می توان ادعا کرد شفیع زاده ها به واسطه ارتباط خوبی که با منصوریان دارند بیش از همیشه به باشگاه استقلال نزدیک شده و البته به صورت پنهانی و نه با جار و جنجال از باشگاه محبوبشان حمایت های مالی انجام می دهند که این امر می تواند نقطه اتکای خوبی برای سرمربی جوان استقلال باشد.

10. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

کار کردن با منصوریان لذت‌بخش است
    اسماعیلی:در استقلال‌ یک‌ هدف‌ داریم؛‌ قهرمانی!

فرشید اسماعیلی یکی از بازیکنانی است که می‌توان او را ثمره جوان‌گرایی استقلال در دو فصل اخیر دانست، بازیکنی که توانست در استقلال جایی برای خود دست و پا کند.

به گزارش "ورزش سه"، اسماعیلی در بازی مقابل ماشین‌سازی و در داربی نمایش فوق‌العاده‌ای داشت و در دیدار با ذوب‌آهن هم یکی از عوامل پیروزی استقلال بود.
    بعد از درخشش در بازی مقابل پیکان، به‌عنوان بازیکن فیکس خودت را به ترکیب اصلی تحمیل کردی...
    تیم ما یک تیم یک‌دست است، ما در تیم‌مان بازیکنان بزرگ و مطرح زیادی داریم و در عین حال جوانانی در استقلال وجود دارند که با استعداد و پشتکار زیاد در خدمت تیم هستند. وقتی آقای منصوریان بارها در مصاحبه‌هایشان تاکید کردند که در استقلال هیچ بازیکنی فیکس نیست،‌ این یک پیام روشن برای بازیکنان جوان‌تر تیم بود که با انگیزه بالا تلاش کنند تا به ترکیب برسند. هر چند که من معتقدم فرقی ندارد چه کسی بازی کند و چه کسی نیمکت‌نشین باشد، مهم شادی دل میلیون‌ها هواداران و سربلندی استقلال بزرگ است بقیه مسائل دیگر اهمیتی ندارند.
    با این شرایط گویا کار کردن با منصوریان برای تو لذت‌بخش است...
    هر مربی تفکرات خودش را دارد، من این شانس را داشتم که با مربیان بزرگی در استقلال کار کنم، کار کردن با هر مربی مثل یک ترم دانشگاه است و به‌نظر من بازیکن باید از هر مربی نکات زیادی را یاد بگیرد و وقتی بازیکنی با سن من شانس این را پیدا می‌کند که با سه مربی بزرگ کار کند، باید از این شرایط استفاده کند. کار کردن با منصوریان جذاب‌های خاص خودش را دارد و من هر بار از او و کادرش نکات جدیدی یاد می‌گیرم.
    استقلال بحران را پشت سر گذاشت؟
    بحرانی در کار نبود، این حرف‌ها درباره تیم ما درست نبود. ما بدشانس بودیم و اگر نصف توپ‌هایمان گل می‌شد الان با اختلاف صدرنشین بودیم. تیم ما در خلق موقعیت نمره خوبی کسب کرده و مهاجمان ما در هر بازی فرصت‌های زیادی به‌دست می‌آوردند، این همه موقعیت گل شانسی نیست، روی تک‌تک آنها کار شده و پشت هر برنامه تاکتیکی ما فکر‌ شده است.
    با این شرایط به آینده استقلال خوش‌بینی؟
    خوش‌بینی وجود ندارد، ما برای یک هدف در استقلال جمع شده‌ایم و آن قهرمانی است، ممکن است در نهایت به‌این هدف برسیم یا نرسیم، اما در اینکه هدف ما قهرمانی است تردیدی وجود ندارد. برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، همه بازی‌ها به یک اندازه سخت است، باید همه بازی‌ها را ببریم. ما استقلالیم باید برنده شویم!
    نکته مهم درباره استقلال این فصل این است که هواداران پشت تیم را خالی نکردند...
    وقتی در داربی به زمین آمدیم و دیدیم هواداران آنها در استادیوم هستند و جایگاه‌های ما خالی است، مشخص بود که اتفاقی رخ داده، اما می‌دانستیم هواداران پشت تیم را خالی نکرده‌اند،‌ چراکه چند روز قبلش در بازی مقابل ماشین‌سازی هواداران بیشتری نسبت به داربی آمده بودند. خدا را شکر می‌کنم که برای این هواداران بازی می‌کنم، کسانی که فوتبال را می‌فهمند و متوجه هستند اگر استقلال چند هفته‌ای جایگاه خوبی در جدول نداشت،‌ این اتفاقی بوده و حالا دوباره با حمایت همان هواداران به مسیر اصلی خودش بازگشته است.

12. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

منصوریان: تشویق ایسلندی هواداران استقلال میخکوبم کرد/ به زودی قرارداد حسینی تمدید می‌شود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تشویق هواداران استقلال به سبک ایسلندی‌ها من را میخکوب کرد.
    به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان با اشاره به درگذشت مادربزرگ سیدمهدی رحمتی گفت: جا دارد به رحمتی عزیز، بابت از دست دادن مادر بزرگش تسلیت بگویم. از خداوند بزرگ می‌خواهم روح این عزیز از دست رفته را در آرامش قرار دهد و به بازماندگان نیز صبر عنایت کند. سید مهدی مجموعه استقلال را در غم خود شریک بداند.
    وی با تمجید از عملکرد سیدمجید حسینی مدافع جوان تیمش تصریح کرد: او بازیکن بسیار خوب و آینده ‌داری است و از حضور او در استقلال خوشحالم. حسینی می‌تواند تا سال‌ها، خط دفاع استقلال را کمک کند. به همین دلیل، قصد داریم هفته آینده کارهای تمدید قرارداد این بازیکن را به مدت ۴ سال دیگر انجام دهیم.
    سرمربی استقلال با اشاره به حضور تماشاگران در دیدار مقابل ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: می خواهم یک نکته را بگویم و تشکر ویژه‌ای داشته باشم از هواداران عزیز استقلال. تشویق‌ها به سبک ایسلندی که برای اولین بار در ایران توسط هواداران استقلال در ورزشگاه انجام شد، بسیار هیجان انگیز بود و مرا میخکوب کرد. از هواداران عزیزمان می‌خواهم با هماهنگی لیدرها، این نوع تشویق به صورت همزمان در همه ورزشگاه انجام شود تا روحیه بازیکنان چند برابر شود. در جریان دیدار با ذوب‌آهن وقتی تشویق ایسلندی انجام شد، همه بازیکنان و کادر فنی به هیجان آمدند و فضای حمایتی بسیار خوبی به وجود آمد. به هواداران خوب‌مان بابت انجام این کار زیبا تبریک می‌گویم. آنها این کار را برای اولین بار در ایران انجام دادند امیدوارم به صورت هماهنگ و همه جانبه، ادامه یابد.
    ۲۰۴۴۱

14. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

گمانه زنی بعد از حرف های تند مدیرعامل استقلال
    کدام بازیکنان از استقلال جدا می شود؟

با اعلام رضا افتخاری تعدادی از بازیکنان گران قیمت و نیمکت نشین آبی پوشان در نیم فصل از این تیم جدا خواهند شد.

به گزارش "ورزش سه"، رضا افتخاری در گفت و گویی مدعی شد که با فرا رسیدن نیم فصل لیگ برتر این باشگاه سبک خواهد شد و احتمالا چند بازیکن گران قیمت و نیمکت نشین این تیم را ترک خواهند کرد. البته با توجه به پر بودن لیست استقلال و بازگشت قطعی روزبه چشمی انتظار چنین اتفاقی پیش از این وجود داشت اما حالا با صحبتهای مدیرعامل باشگاه جدایی نیمکت نشینان این تیم رنگ و بوی تازه ای بگیرد.
    امین حاج محمدی اولین گزینه برای جدایی از استقلال است. مدافع میلیاردی آبی پوشان حتی تا این لحظه یک دقیقه نیز برای این تیم به میدان نرفته است تا مشخص شود منصوریان هیچ علاقه ای به بازیکن سابق خود ندارد. شانس حاج محمدی برای حضور در ترکیب اصلی استقلال با درخشش مجید حسینی و انتقال پادوانی به جمع آبی ها نزدیک به صفر است تا مدافعی جوان آبی ها که در زمان پیوستن به استقلال در لیست تیم ملی حضور داشت گزینه اول برای جدایی باشد.
    میثم مجیدی گزینه دوم برای جدایی از استقلال است. مدافع چپ آبی ها در هفت بازی ابتدایی فصل دقایق کمی را برای این تیم به میدان رفته و با وجود گزینه هایی مانند نورافکن، یعقوب کریمی، میلاد زکی پور و هرایر مگویان گزینه پنجم سرمربی استقلال برای حضور در ترکیب اصلی خواهد بود و احتمالا با ادامه این روند این بازیکن چپ پا که فصل گذشته در لیست تیم ملی نیز حضور داشت برای احیای فوتبال خود راهی تیم دیگری خواهد شد.
    بهنام برزای به مانند دو گزینه دیگر زمانی که استقلالی شد کاپیتان تیم ملی امید بود اما در دو فصل گذشته جایگاه ثابتی در ترکیب استقلال برای خود دست و پا نکرده است و حالا حتی در لیست 18 نفره آبی ها نیز جایی ندارد و با نمایش کاوه رضایی، جابر انصاری، محسن کریمی و احتمالا آرش افشین در این منطقه از زمین او شانس کمی برای حضور در ترکیب آبی ها دارد. برزای در ابتدای لیگ شانزدهم سهمیه بازیکنان بالای 23 سال است و جدایی او می تواند در کنار خالی کردن لیست استقلال، به درخشش فوتبال او در آینده نیز کمک کند.
    میعاد یزدانی که به عنوان بازیکن تستی از سپید رود رشت به استقلال پیوست نیز گزینه دیگری است که با توجه به حضور در لیست بازیکنان بالای 23 سال و نداشتن شانس درخشش در ترکیب آبی ها در نیم فصل از استقلال جدا خواهد شد.
    با جدایی احتمالی این چهار بازیکن هزینه های استقلال نزدیک به 2.5 میلیارد کاهش خواهد یافت که البته با اضافه شدن روزبه چشمی به لیست بازیکنان آبی پوشان میزان این صرفه جویی کمتر خواهد شد.

16. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

رحمانی: اصلاً فکر نمی‌کردم منصوریان مرا نیمکت‌نشین کند

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال استقلال مهم‌ترین اهداف این تیم در فصل جاری را دستیابی به عنوان قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی عنوان کرد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، بختیار رحمانی، هافبک بازیساز استقلال با سروصدای زیادی قبل از شروع فصل پیراهن آبی را برتن کرد، او اما انتظارات هواداران استقلال و علیرضا منصوریان را برآورده نکرد تا در نهایت مقابل ماشین‌سازی و همچنین پرسپولیس نیمکت‌نشین شود. بختیار معتقد است که در استقلال دو هفته سخت را پشت سر گذاشت، ولی خودش تأکید می‌کند که این اتفاقات برای او یک تجربه بزرگ محسوب می‌شود. با رحمانی در مورد اولین پیروزی استقلال در لیگ برتر، نیمکت‌نشینی‌اش در دربی، آینده استقلال و ... صحبت کردیم و او به سؤالات پاسخ داد. * هفت هفته برای کسب اولین برد انتظار کشیدید. فکر می‌کردی استقلال بعد از هفت بازی فقط یک برد به‌دست بیاورد؟ نه تنها من بلکه هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که استقلال فقط یک برد به‌دست بیاورد. فوتبال اصلاً قابل پیش‌بینی نیست و همیشه می‌بینید که در تمام دنیا تیم‌های بزرگ هر کشور می‌توانند با چنین شرایطی مواجه شوند. استقلال نسبت به فصل گذشته با تغییرات نسبتاً زیادی روبه‌رو شد و ما نیاز به زمان داشتیم تا شرایط بهتری پیدا کنیم. کادرفنی و بازیکنان هم بارها در مصاحبه‌های‌شان تأکید کردند که استقلال به زمان نیاز دارد. قبول دارم در بعضی از بازی‌ها عملکرد خوبی نداشتیم، ولی بعد از تعطیلی لیگ نشان دادیم که پیشرفت کردیم. در آخرین بازی هم ذوب آهن را بردیم و اگر لیگ تعطیل نمی‌شد، می‌توانستیم این شرایط خوب را ادامه دهیم. * برخی معتقدند استقلال امسال نمی‌تواند در لیگ برتر قهرمان شود. نظر تو چیست؟ هنوز هفت هفته از لیگ برتر سپری شده و پیش‌بینی در مورد قهرمان لیگ امکان‌پذیر نیست. لیگ تازه برای استقلال شروع شده و ما دنبال جام هستیم. استقلال تیم بزرگی است و امسال هم قهرمانی جام حذفی را می‌خواهیم و هم قهرمانی در لیگ برتر. در آسیا هم دنبال کسب بهترین نتایج هستیم. استقلال در حال حاضر شرایط خوبی دارد و ما فاصله زیادی با صدر جدول نداریم. مطمئن باشید با چند برد شرایط‌مان بهتر هم می‌شود. ما نباید فراموش کنیم که به اندازه کافی امتیاز از دست داده‌ایم و دیگر نباید مفت امتیاز از دست بدهیم. * دو هفته سخت را پشت سر گذاشتی و روی نیمکت نشستی. در مورد آن روزها صحبت کن. دو هفته سخت را پشت سر گذاشتم. هیچ وقت خودم را روی نیمکت تصور نمی‌کردم و اصلاً فکر نمی‌کردم منصوریان مرا نیمکت‌نشین کند. این موضوع روی ذهن من تاثیر گذاشته بود ولی باید به تصمیم منصوریان احترام می گذاشتم. او مسئول اول در مسائل فنی است و تصمیماتش قابل احترام است. * فکر می‌کنی از این به بعد همیشه در ترکیب ثابت باشی؟ دیگر دوست ندارم روی نیمکت بنشینم، ولی همه چیز به عملکرد خودم بستگی دارد. اگر عملکرد خوبی داشته باشم، مطمئناً می‌توانم در ترکیب ثابت بازی کنم. * از اینکه در دربی بازی نکردی خیلی ناراحت بودی، درست است؟ من با پیراهن تیم های دیگر مقابل پرسپولیس بازی کرده‌ام، ولی دربی شرایط خاص خودش را دارد. هر فوتبالیستی دوست دارد این بازی بزرگ را تجربه کند. نیمکت‌نشینی در دربی یادم می‌ماند تا بیشتر تلاش کنم. من می‌دانم در چه تیمی بازی می‌کنم و مطمئن باشید طوری بازی خواهم کرد که هم کادرفنی راضی باشد و هم هواداران. * آیا با بازی کردن در پست هافبک چپ یا گوش چپ راحت هستی؟ به‌هر حال این تصمیمی است که منصوریان درباره بازیکنان می‌گیرد و اینکه از آنها چگونه استفاده کند. دوست دارم در هر پستی که بازی می‌کنم تأثیرگذار باشم. * تو به استقلال آمدی تا به تیم ملی دعوت شوی، ولی همه چیز برخلاف پیش‌بینی‌هایت جلو رفت. در این مورد چه صحبتی داری؟ من قبلاً سابقه کار کردن با کارلوس کی‌روش را داشته‌ام. درست است که دعوت نشدن به تیم ملی برایم ناراحت‌کننده است، ولی برای دعوت مجدد هرگز ناامید نیستم. من به استقلال آمدم تا با این تیم قهرمان شوم و به پیراهن تیم ملی برسم. در این راه به هیچ عنوان ناامید نیستم.

18. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,343
    سپاس شده 50,183 در 8,130 پست
    کشور من
    Iran

بچه ها پاشید بیاید اینجا نظر بدین:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)