صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 100

موضوع: || آبی دلان - یادواره ی رضا احدی - فصل 95-96 ||

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 479 در 221 پست
    کشور من
    Iran

جباروف هم دارن میارن...هرچی بازیکن پابه سن گذشتست داره میاد....منصوریان زودتر برو لطفا

جباراف هفته آینده در تهران
    آخرین خبر از استقلالی شدن کاپیتان ازبک‌ها

استقلال برای تکمیل فهرست خارجی های خود در این فصل روی کاپیتان ازبک ها دست گذاشته و از چند روز قبل مذاکرات جدی برای عقد قرارداد با این بازیکن را آغاز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از این که علیرضا منصوریان روی گزینه های داخلی اش برای تقویت میانه میدان به نتیجه ای نرسید و جذب بازیکنی مثل ایمان مبعلی و بازگشت مجتبی جباری به بن بست رسید، این مربی با توجه به این که سهیمه آسیایی در لیست نفراتش خالی بود روی سرور جباراف کاپیتان دوم تیم ملی ازبکستان و باشگاه لوکوموتیو تاشکند دست گذاشت و خواستار جذب این بازیکن شد.
    جباراف 33 ساله که با وجود سن بالا همچنان یکی از ستاره های تیم ملی ازبکستان و باشگاه لوکوموتیو تاشکند محسوب می شود با مطلع شدن از درخواست استقلالی ها برای پیوستن به این تیم و حضور در لیگ برتر آمادگی خود را برای سفر به ایران اعلام کرد تا با ابراز تمایل این بازیکن مذاکرات میان استقلالی ها و مدیربرنامه های این بازیکن به صورت جدی تر پیگیری شود. خبری که قرار نبود از ابتدا رسانه ای شود اما از چند روز قبل لو رفت تا گزینه آسیایی منصوریان معرفی شود.
    در شرایطی که همه توجهات به مصاف استقلال با نفت در هفته آغازین دور برگشت دوخته شده و علاوه بر آن بازگشت آندرانیک تیموریان به جمع آبی پوشان هم سوژه اصلی اردوی آبی پوشان قلمداد می شود، آخرین خبر پیرامون مذاکرات باشگاه تهرانی با هافبک ازبکستانی از سفر جباراف به تهران در اوایل هفته آینده حکایت دارد. بنا به اعلام یکی از مسئولان استقلال اگر مشکل خاصی پیش نیاد سرور جباراف یکشنبه آینده تاشکند را به مقصد تهران ترک می کند تا با گذراندن تست های پزشکی و انجام مذاکرات نهایی قراردادش را با این باشگاه به امضا برساند.

2. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    5
    سپاس شده 17 در 7 پست

سلام

من از روز اول با منصوریان به عنوان مربی تیم موافق نبودم. اما از وقتی مربی شد، هیج جا انتقادی نکردم. هرچند معتقدم تیم منصوریان هنوز تاکتیک مشخصی نداره و بخصوص جلو تیم های خیلی دفاعی کارش به بن بست می خوره، اما دست کم از جوون گراییش حمایت می کنم. به نظرم امروز جوون ها خوب خودشون رو ثابت کردن. استقلال خیلی نسبت به نفت آبادان امروز سر بود. من به نظرم ما شانسی برای قهرمانی نداریم و ای کاش حداقل بذاریم این جوون ها توی تیم جا بیوفتن و رشد کنن و ازشون حمایت کنیم. الان با اومدن آندو و چاپاروف من فکر می کنم یک عقب گرد هست. آیا اونها ترکیب اصلی می شن و دوباره مجبوریم چند تا جوون رو بذاریم روی نیمکت. به نظرم حالا که مصدومیت چشمی برطرف شده، ما اصلا نیازی به آندو نداشتیم. و اصلا استقلال با تک هافبک دفاعی بهتر بازی می کنه. با اومدن آندو و وجود ابراهیمی، مجبوریم دو هافبک دفاعی بذاریم که خوب نیست. بیم اون هم میره چاپاروف جای اسماعیلی رو بگیره . اسماعیلی به نظرم بازیکن خوبیه. شاید هم البته من اشتباه کنم. در بازی های بعد معلوم میشه. شاید هم با اومدن این دو بازیکن باتجربه، استقلال تقویت بشه. امیدوارم.

4. 2 کاربر از پست مفید Blue_Colorist سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    5
    سپاس شده 17 در 7 پست

بی کفایتی گماشته های دولتی و وزارت ورزش در استقلال موضوع جدیدی نیست. افتخاری یکی از بی کفایت ترین مدیران چند سال اخیره که شاهکار جدیدش رو هم متاسفانه خلق کرد و استقلال نه تنها از نقل و انتقالات محروم شد، بلکه دو قرارداد به ارزش بیشتر از ۵ میلیارد تومن که یک قرونش رو هم ندارن بستن. قراردادهایی که دیگه هیچ نفعی برای استقلال نداره. خاک بر سر همتون که می دونستین استقلال محروم شده باز هم رفتین ۵ میلیارد قرارداد بستین. یه مشت احمق بیسواد انتصابی وزارت ورزش. من نمی دونم ما تا کی باید شاهد حضور افراد غیر متخصص با ضریب هوشی پایین در سمت های مدیریتی باشیم؟ اصلا این افتخاری کی هست؟ چه ربطی به استقلال داره؟ چه ربطی به فوتبال داره؟ البته این وضعیت، در واقع وضعیت عادی مدیریت در کشور ما شده...

رفتار منصوریان هم بسیار ناشیانه و اشتباه بود. چون افتخاری از منصوریان در برابر هیئت مدیره حمایت کرده، حالا باید بیایی اشتباهشو بشوری؟ بندازی گردن دیگران؟ البته نه اینکه فتح الله زاده یا افشارزاده آدم‌های درست و حسابی و کارشناسی بودن. نه اون ها هم مثل همین. اما وقتی الان یک نفر در راس این اشتباه هست، چرا باید اشتباهشو شست؟

وضعیت استقلال امسال بسیار سیاهه. امیدوارم بشه راهی پیدا کرد که حداقل این دو قرارداد ضرری مالی به استقلال وارد نکنه و روزبه چشمی هم به تیم اضافه بشه. و افتخاری هم حکم عقل اینه که استعفا بده... البته اگر عقلی در سر ایشون وجود داشته باشه ...

6. 3 کاربر از پست مفید Blue_Colorist سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 479 در 221 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Colorist نمایش پست ها
    سلام

من از روز اول با منصوریان به عنوان مربی تیم موافق نبودم. اما از وقتی مربی شد، هیج جا انتقادی نکردم. هرچند معتقدم تیم منصوریان هنوز تاکتیک مشخصی نداره و بخصوص جلو تیم های خیلی دفاعی کارش به بن بست می خوره، اما دست کم از جوون گراییش حمایت می کنم. به نظرم امروز جوون ها خوب خودشون رو ثابت کردن. استقلال خیلی نسبت به نفت آبادان امروز سر بود. من به نظرم ما شانسی برای قهرمانی نداریم و ای کاش حداقل بذاریم این جوون ها توی تیم جا بیوفتن و رشد کنن و ازشون حمایت کنیم. الان با اومدن آندو و چاپاروف من فکر می کنم یک عقب گرد هست. آیا اونها ترکیب اصلی می شن و دوباره مجبوریم چند تا جوون رو بذاریم روی نیمکت. به نظرم حالا که مصدومیت چشمی برطرف شده، ما اصلا نیازی به آندو نداشتیم. و اصلا استقلال با تک هافبک دفاعی بهتر بازی می کنه. با اومدن آندو و وجود ابراهیمی، مجبوریم دو هافبک دفاعی بذاریم که خوب نیست. بیم اون هم میره چاپاروف جای اسماعیلی رو بگیره . اسماعیلی به نظرم بازیکن خوبیه. شاید هم البته من اشتباه کنم. در بازی های بعد معلوم میشه. شاید هم با اومدن این دو بازیکن باتجربه، استقلال تقویت بشه. امیدوارم.
    حرفات منطقیه ولی جوونامون هم سینوسی بازی میکنن...یه بازی خوبن یه بازی بد...مگه فرشاد احمد زاده و کامیابی نیا و انصاری و... نیستن تو قرمزا همیشه خوبن؟

8. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    5
    سپاس شده 17 در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohssen نمایش پست ها
    حرفات منطقیه ولی جوونامون هم سینوسی بازی میکنن...یه بازی خوبن یه بازی بد...مگه فرشاد احمد زاده و کامیابی نیا و انصاری و... نیستن تو قرمزا همیشه خوبن؟
    همین که یه بازی خوبن، یه بازی بد. نشون میده پتانسیل خوب بودن رو دارن. اما تجربه کافی ندارن. بنابراین اگه بهشون میدون داده بشه، تجربه رو هم به دست میارن. تا همین الانش هم از بسیاری از بازیکن هایی که منصوریان اول فصل اورد بهتر کار کردن. در ضمن جوون های استقلال خیلی جوون تر و کم تجربه تر از جوون های پرسپولیسند. اکثرشون زیر بیست و سه سالن. حالا که استقلال قهرمان نمیشه به تظرم باید به این جوون ها میدون داد. ضمن اینکه با رای فیفا دیگه کاری هم الان نمی تونیم بکنیم. امروز هم این خبر خوش رو شنیدم که روزبه چشمی شامل ممنوعیت فیفا نمیشه.

------------------

امروز استقلال توی فاز هجومی خوب کار کرد. اما مشکل استقلال دفاع وسط به شدت ناکارامده. ضمن اینکه رحمتی دیگه توی اوج نیست و قشنگ نشون میده سال آخر فوتبالشه. دیگه نمی تونه گل های صد در صد رو بگیره و به یک دروازه بان معمولی تبدیل شده....

10. 2 کاربر از پست مفید Blue_Colorist سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 479 در 221 پست
    کشور من
    Iran

همین که یه بازی خوبن، یه بازی بد. نشون میده پتانسیل خوب بودن رو دارن. اما تجربه کافی ندارن. بنابراین اگه بهشون میدون داده بشه، تجربه رو هم به دست میارن. تا همین الانش هم از بسیاری از بازیکن هایی که منصوریان اول فصل اورد بهتر کار کردن. در ضمن جوون های استقلال خیلی جوون تر و کم تجربه تر از جوون های پرسپولیسند. اکثرشون زیر بیست و سه سالن. حالا که استقلال قهرمان نمیشه به تظرم باید به این جوون ها میدون داد. ضمن اینکه با رای فیفا دیگه کاری هم الان نمی تونیم بکنیم. امروز هم این خبر خوش رو شنیدم که روزبه چشمی شامل ممنوعیت فیفا نمیشه.

------------------

امروز استقلال توی فاز هجومی خوب کار کرد. اما مشکل استقلال دفاع وسط به شدت ناکارامده. ضمن اینکه رحمتی دیگه توی اوج نیست و قشنگ نشون میده سال آخر فوتبالشه. دیگه نمی تونه گل های صد در صد رو بگیره و به یک دروازه بان معمولی تبدیل شده....
    تجربه کافی دارن ..مربی خوبی بالاسرشون نیست...امیدوارم روزبه نره پرس پولیس که واقعا دل همه میشکنه...خدا دل باعث و بانیشو بشکونه!

رحمتی همیشه توپ های ساده ترو گل میخورده و عوضش یه توپ های سخت از تو دروازه درمیاورده که جای تعجب داره.نمونش ضعفش تو سانترها

12. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    5
    سپاس شده 17 در 7 پست

امروز بچه ها فوق العاده خوب بودن. من اصلا انتظار نداشتم که توی این زمین با این برف شدید، بشه دو تا پاس درست داد، در حالیکه برخلاف انتظارم خیلی خوب پاس می دادن و خوب توپو به یک سوم حریف می رسوندن. در همه ی فازها خوب بودن. فکر کنم اصلا توپ به دست رحمتی نخورد......گل ها هم، همه حساب شده بودن. از بچه ها و منصوریان متشکرم. ولی حالا دو تا بازی سخت داریم، امیدوارم همین بازی خوب رو ادامه بدن.

14. 2 کاربر از پست مفید Blue_Colorist سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

Perspolis
    سپاس ها
    4
    سپاس شده 24 در 22 پست

پارس فوتبال به نظر شما استقلال میتونه السد رو با این همه مهره سرشناس ببره ؟؟

استقلال ایران و السد قطر در پلی اف جام باشگاه های آسیا در تقابل یکدیگر قرار میگیرن استقلال در چند دیدار اخیر با برد های پیاپی عملکرد خوبی از خودش نشون داده و از یک طرف محرومیت هی فیفا و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال استقلال دچار حواشی و بحران هایی شد و از یک طرف منصوریان عملکرد دلخواهی از خوش در مربیگری استقلال نشان نداده است به نظزر شما استقلا میتواند در ورزشگاه آزادی سد السد را بشکند و به پیروزی برسد

لطفا شما هم نظر خودتون رو بگین
    مشاهده آخرین اخبار لرستان در سفیر افلاک

16. 2 کاربر از پست مفید safireaflak سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 479 در 221 پست
    کشور من
    Iran

امروز بچه ها فوق العاده خوب بودن. من اصلا انتظار نداشتم که توی این زمین با این برف شدید، بشه دو تا پاس درست داد، در حالیکه برخلاف انتظارم خیلی خوب پاس می دادن و خوب توپو به یک سوم حریف می رسوندن. در همه ی فازها خوب بودن. فکر کنم اصلا توپ به دست رحمتی نخورد......گل ها هم، همه حساب شده بودن. از بچه ها و منصوریان متشکرم. ولی حالا دو تا بازی سخت داریم، امیدوارم همین بازی خوب رو ادامه بدن.
    عالی بودن.بعد از مدت ها یه بازی خوب انجام دادن به امید دوم شدنمون تو این فصل

نقل قول نوشته اصلی توسط safireaflak نمایش پست ها
    استقلال ایران و السد قطر در پلی اف جام باشگاه های آسیا در تقابل یکدیگر قرار میگیرن استقلال در چند دیدار اخیر با برد های پیاپی عملکرد خوبی از خودش نشون داده و از یک طرف محرومیت هی فیفا و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال استقلال دچار حواشی و بحران هایی شد و از یک طرف منصوریان عملکرد دلخواهی از خوش در مربیگری استقلال نشان نداده است به نظزر شما استقلا میتواند در ورزشگاه آزادی سد السد را بشکند و به پیروزی برسد

لطفا شما هم نظر خودتون رو بگین
    اگه دفاعمون بذاره حتما برنده ایم...امان ازین دفاع مزخرف

18. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    5
    سپاس شده 17 در 7 پست

دم بچه ها گرم. عالی بودن. یک بازی هجومی اونم در برابر گرونترین تیم آسیا. البته از دقیقه هفتاد تا نود که بازی بچه ها افت کرد، فکر کردم به لحاظ بدنی کم اوردن، ولی وقتی حتی در وقت‌های اضافه بازی رو تو دست گرفتن و حتی یه حمله نذاشتن تیم السد بکنه و مدام روی دروازه السد بودن، فهمیدم خیلی کارشون درسته. البته ما در بازی السد رو برده بودیم و گل قربانی درست بود، اما کمک داور اشتباه کرد و باعث شد که بازی صد و بیست دقیقه طول بکشه.

متاسفانه برای دربی هم ما دو روز کمتر استراحت می کنیم و هم اینکه ۱۲۰ دقیقه قبلش بازی کردیم و این ها پوئن منفیه. اما با این حال معتقدم بچه ها عالین و می تونن بازی رو ببرن. پرسپولیس هم البته توی اوجه. دو تا تیم توی اوج به هم خوردن.

مصدومیت وریا هم خیلی حیف شد. حرکت های وریا از راست ویرانگره. متاسفانه نداریمش.

برای بچه ها در دربی آرزوی موفقیت می کنم.

20. 2 کاربر از پست مفید Blue_Colorist سپاس کرده اند .

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)