صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 45678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 100

موضوع: || آبی دلان - یادواره ی رضا احدی - فصل 95-96 ||

کمک مربی

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    Guardiola & Cruyff
    بازیکن محبوب
    Stoichkov & Puyol
    تیم محبوب
    FC . BARCELONA
    سپاس ها
    16,735
    سپاس شده 18,544 در 2,565 پست

همه میدونن که از 2 سال پیش بعد قضیه رنگی این فروم هیچکدوممون نیومدیم اینجا فعالیت کنیم .
    کسی هم نیست که ندونه چقدر طرفدار قلعه نوعی بودیم ولی الان میگم حیف فحش و ناسزا که بخوام نثار ایشون کنم !!!!

2. 2 کاربر از پست مفید S T O I C H K O V سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 475 در 219 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    با اجازه ی دوستان آبی دل نام تاپیک رو به حالت قبل برگردوندم.
    راحت باش داداش.سال دیگه واسه منصور خانو بهترشو میزنیم اگه خدا بخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط S T O I C H K O V نمایش پست ها
    همه میدونن که از 2 سال پیش بعد قضیه رنگی این فروم هیچکدوممون نیومدیم اینجا فعالیت کنیم .
    کسی هم نیست که ندونه چقدر طرفدار قلعه نوعی بودیم ولی الان میگم حیف فحش و ناسزا که بخوام نثار ایشون کنم !!!!
    واقعا قلعه نوعی کاری کرد دل هوادارا شکسته بشه...سه سال پشت سر هم....هیچی نگیم بهتره رفیق

4. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 475 در 219 پست
    کشور من
    Iran

بازگشت خسرو حیدری به 11 اصلی (عکس)

خسرو حیدری بازیکن تیم استقلال تهران این روزها با آمادگی در تمرینات تیم استقلال حضور دارد.

به گزارش "ورزش‌سه"، خسرو حیدری هافبک تیم استقلال پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت، آماده دیدار برابر تراکتورسازی تبریز شده است. حیدری هفته نهم مقابل تیم سایپا به دلیل مصدمیت در ابتدای نیمه دوم توسط منصوریان تعویض شد و تا اینجای فصل هنوز نتوانسته حضور پررنگی در ترکیب اصلی آبی پوشان داشته باشد.
    این بازیکن در نیمه دوم دیدار مقابل صبای قم به جای محسن کریمی به ترکیب وارد شد و با توجه به عملکرد خوب در تمرینات مشکلی برای حضور میان 11 مرد اصلی منصوریان در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز نخواهد داشت.
    تقابل خسرو حیدری و امیرقلعه‌نویی از نکات جالب توجه دیدار دو تیم استقلال و تراکتورسازی خواهد بود. فصل گذشته امیرقلعه‌نویی در چند بازی ابتدایی، سرمربی ملوان بندرانزلی بود و خسرو حیدری یکی از بهترین های بازی‌های فصل خود را، مقابل شاگردان قلعه‌نویی انجام داد.
    با توجه به مسائل پیش آمده بین حیدری و قلعه‌نویی و نتایج اخیر آبی پوشان مقابل حریف تبریزی در ورزشگاه آزادی، این بازیکن با انگیزه‌ی زیادی به دیدار جمعه مقابل مربی سابق خود پای خواهد گذاشت.
    عکس از رضا سعیدی‌پور

کاوه در پست‌جدید به جنگ تراکتور می‌رود(عکس)

مهاجم استقلال روز جمعه باید روبه روی سرمربی تراکتورسازی قرار بگیرد که پیش از این برای به خدمت گرفتن او تلاش کرده بود.

به گزارش "ورزش سه"، کاوه رضایی در حالی باید روز جمعه برابر تراکتورسازی قرار بگیرد که امیر قلعه نویی زمانی که سرمربی استقلال بود در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم تلاش زیادی کرد که او را به تیمش بیاورد که البته به دلیل مشکلات مالی آن روزهای استقلال این انتقال عملی نشد. کاوه رضایی در نهایت تصمیم گرفت که به پیشنهاد مالی ذوب آهن جواب مثبت بدهد تا دست قلعه نویی در جذب این بازیکن کوتاه بماند.
    کاوه حالا باید روز جمعه در ترکیب استقلال در پست جدیدش روبه روی تراکتورسازی قرار بگیرد. او که از اول فصل در پست مهاجم نوک برای استقلال بازی کرده بود و نتوانست در گلزنی موفق باشد، روز جمعه در پست مهاجم سایه به میدان می رود و در کنار تلاش برای گلزنی، تلاش می کند موقعیت مناسبی برای گلزنی علی قربانی فراهم کند.
    عکس: رضا سعیدی پور

آمادگی افشین برای نبرد با مربی محبوب(عکس)

آرش افشین امیدوار است بتواند مقابل مربی سابقش در صورت رسیدن بازی به او، نمایش خوبی داشته باشد.

به گزارش"ورزش سه"، آرش افشین که ابتدای فصل به استقلال تهران پیوست تا کنون نتوانسته دقایق زیادی برای تیمش به میدان برود، او مطمئنا در لیست 11 نفره اصلی تیمش برای دیدار با تراکتورسازی حضور نخواهد داشت. البته افشین در این بازی باید برابر تیم قلعه نویی قرار بگیرد، قلعه نویی چندین سال به دنبال افشین بود تا او را به تیمش اضافه کند و البته فصل قبل در ابتدای فصل شاگرد قلعه نویی در ملوان بود. البته افشین امیدوار است در صورتی که جز 18 نفر استقلال باشد، برای تیم تراکتورسازی و قلعه نویی بازی قابل قبولی به نمایش بگذارد.

اعلام آمادگی منحصر به فرد جابر انصاری (عکس)

تمرینات استقلال نشان می دهد که بازیکنان این تیم پیش از دیدار حساس هفته سیزدهم روحیه بالایی دارند.

به گزارش "ورزش سه"، جابر انصاری در آخرین دیدار استقلال برابر صبای قم با ارسال دو پاس گل روز خوبی را سپری کرد. انصاری که این روزها آمادگی بسیاری در تمرین آبی ها دارد، با مصدومیت فرشید اسماعیلی برابر تراکتورسازی نیز از ابتدا در ترکیب آبی ها قرار خواهد گرفت.
    انصاری که منصوریان حساب ویژه ای روی توانایی های او باز کرده، در تمرینات روزهای گذشته از آمادگی بالایی برخوردار است و مانند بسیاری دیگر از بازیکنان استقلال روحیه بالایی در تمرینات دارد. شوخی های این بازیکن در کنار سایر استقلالی ها با حضور اعضای کادرفنی از جمله اتفاقاتی است که در تصاویر منتشر شده از تمرین استقلال کاملا ملموس است.
    هافبک مهاجم آبی ها در تمرین روز چهارشنبه این تیم برای دقایقی با انجام فنون کنگ فو در جمع آبی پوشان، پیام مهمی از تمرین آبی ها مخابره کرد؛ استقلالی ها با روحیه بالا آماده کسب دومین برد متوالی و پیروزی در دیدار شش امتیازی با تراکتورسازی هستند و در تمرینات با انگیزه فراوان و نشاط زیاد این موضوع را دنبال می کنند.

عکس رضا سعیدی پور

امیدوارم یکم بیشتر افشینو بازی بده...جای قربانی...افشین علاوه بر گلزنی گل ساز هم هست...چیزی که قربانی انجام نمیده اصلا

ویرایش توسط mohssen : 8th December, 2016 در ساعت 02:20 AM

6. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

ADOAl-ShababAntalyasporWolverhampton
    سپاس ها
    3
    سپاس شده 0 در 0 پست

استقلال 1 ـ تراکتورسازی2؛ تاج گذاری ژنرال!

تیم تراکتورسازی با پیروزی قاطع در مهمترین بازی هفته مجددا به صدرجدول لیگ بازگشت.

به گزارش "ورزش‌سه"، دو گل تراکتورسازی در این مسابقه توسط فرزاد حاتمی در دقایق 56 و 68 به ثمر رسید و تک گل استقلال را کاوه رضایی روی اشتباه محمدرضا اخباری در دقیقه 7 وارد دروازه حریف کرد. تراکتورسازی با این پیروزی 27 امتیازی و صدرنشین شد و استقلال به رده هفتم جدول سقوط کرد.

هفته سیزدهم لیگ برتر، ساعت : 16:20
    استادیوم آزادی،
    داور: بیژن حیدری، / کمک ها: رضا سخندان، محمدرضا ابوالفضلی اخطار: امید ابراهیمی دقیقه 28، یعقوب کریمی دقیقه 82 و کاوه رضایی دقیقه 93 از استقلال و فرزاد حاتمی دقیقه 77 از تراکتورسازی ترکیب استقلال:
    مهدی رحمتی، یعقوب کریمی، رابسون جانواریو، پادوانی، هرائر مگویان، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، جابر انصاری (67 - فرشید اسماعیلی)، خسرو حیدری (80 - بهنام برزای)، کاوه رضایی و علی قربانی ترکیب تراکتورسازی:
    محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، هادی محمدی، محمد ایرانپوریان، محمدرضا مهدی‌زاده (30 - شهرام گودرزی)، مهدی کیانی، سروش رفیعی(93 - مهدی شریفی)، محمد نوری، محمد ابراهیمی، فرزاد حاتمی و لوسیانو ادینیو(63 - کرار جاسم)
    سرمربی: امیر قلعه نویی
    شرح بازی:

در شرایطی که استقلال با تک گل کاوه رضایی در دقیقه 7 موقعیت خوبی برای پیروزی پیش روی داشت، بازی ضعیف این تیم در طول مسابقه مقابل هزاران هوادار فرصت کسب 3 امتیاز و حضور در مربع بالانشین های لیگ برتر را گرفت. آبی ها بعد از گلی که روی اشتباه اخباری به ثمر رساندند هرگز فرصت خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد نکردند و تحت تاثیر نمایش قدرتمند هافبک های تراکتورسازی به خصوص کیانی و رفیعی بودند. تراکتور در این بازی دو بار روی ضربات ایستگاهی به گل رسید و بعد از گلزنی هم موقعیت چندانی به استقلال نداد اگرچه علی قربانی با کمی دقت می توانست در لحظات پایانی بازی را به تساوی بکشد. به هر حال این بازی با همه حساسیت هایش نشان داد آبی ها همچنان برای اینکه تبدیل به یک تیم مدعی شوند احتیاج به کار و تمرین بیشتری دارند. تراکتور هم با این پیروزی دوباره خود را به عنوان یک مدعی درجه یک اثبات کردند.

بهترین بازیکن: بدون شک فرزاد حاتمی با به ثمر رساندن 2 گل موثرترین چهره میدان بود اما سروش رفیعی، مهدی کیانی، شهرام گودرزی و محمد ابراهیمی هم در بازی برتر تراکتور مقابل استقلال نقش ویژه ای ایفا کردند. شرح گل: 1-0 (استقلال): اشتباه محمد رضا اخباری توپ را در موقعیت عالی به کاوه رضایی رساند و او توپ را در دقیقه 6 وارد دروازه کرد. 1--1(تراکتورسازی): سانتر سروش رفیعی از روی نقطه کرنر را فرزاد حاتمی وارد دروازه استقلال کرد. 2-1 (تراکتورسازی): اشتباه عجیب خط دفاع استقلال در آفساید گیری توپ را در موقعیت 3 به تک به محمد ابراهیمی رساند و پاس او را فرزاد حاتمی با یک بغل پای آرام وارد دروازه کرد.
    دقایق حساس: دقیقه 11 : ضربه سر فرزاد حاتمی توپ را به محمد نوری رساند اما ضربه او با برخورد به مدافعان استقلال به کرنر رفت. دقیقه 12 : ضربه ایرانپوریان را رحمتی با واکنشی زیبا به کرنر فرستاد. دقیقه 14 : فرزاد حاتمی در موقعیت عالی و تک به تک توپ را به بیرون زد تا بهترین فرصت تراکتورسازی از دست برود. دقیقه 20 : بار دیگر اشتباه اخباری در دفع توپ علی قربانی را صاحب موقعیت کرد اما خالد شفیعی این موقعیت را از استقلال گرفت. دقیقه 25 : سانتر ابراهیمی با برخورد به خسرو حیدری به راحتی در دستان رحمتی قرار گرفت. دقیقه 27 : سروش رفیعی با یک دریبل دیدنی امید ابراهیمی را محو کرد و پاس عالی او را ادینیو با بی دقتی به بیرون زد. دقیقه 29 : پاس فوق العاده بختیار رحمانی در موقعیت تک به تک به رضایی رسید اما او با بی دقتی توپ را به دستان اخباری کوبید. دقیقه 42 : رحمتی شوت ایران پوریان را با عکس العمل زیبا به کرنر فرستاد و بعد از آن بازیکنان دو تیم با هم چند دقیقه ای درگیر شدند. دقیقه 43 : فرار کاوه و پاس او به بیرون را مهدی کیانی به کرنر فرستاد. ذقیقه 46 : شوت محمد ابراهیمی به راحتی در دستان مهدی رحمتی قرار گرفت. دقیقه 51 : سانتر محمد نوری با ضربه سر هادی محمدی همراه شد و ضربه سر او را رحمتی با واکنش زیبا به کرنر فرستاد. دقیقه 53 : شوت ادینیو را مهدی رحمتی با یک سوپر سیو دیگر دفع کرد و به کرنر فرستاد. دقیقه 70 :ضربه امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه در چندنوبت به مدافعان تراکتورسازی برخورد کرد و به کرنر رفت. دقیقه 83 : اشتباه مگویان در دفع توپ می رفت که یک گل به خودی را به نامش ثبت کند. دقیقه 84 : سانتر برزای به روی دروازه با ضربه سر کم جون رضایی همراه شد و توپ در دستان اخباری قرار گرفت. دقیقه 88 : علی قربانی از فاصله 6 قدم در باز کردن دروازه تراکتورسازی عاجز ماند تا استقلال به سمت سومین شکست فصل پیش برود. اتفاق ویژه: این سومین پیروزی متوالی تراکتور مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی بود. آنها در 8 بازی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی بعد از بازگشت به لیگ برتر 6 مسابقه را به سود خود تمام کرده اند که این یک رکورد خارق العاده برای صدرنشین لیگ برتر محسوب می شود. حواشی: *تماشاگران پیش از آغاز بازی به شدت سروش رفیعی را تشویق کردند و او را ترغیب کردند تا در نیم فصل به استقلال بیاید.
    *تمام بازیکنان تراکتورسازی پیش از شروع بازی سمت رحمتی رفتند تا از حواشی احتمالی این بازی جلوگیری کنند.
    *یکی از هواداران تراکتور پیش از آغاز بازی دچار حمله قلبی شد و با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
    * در فاصله 15 دقیقه مانده تا آغاز بازی حدود 35 هزار هوادار در استادیوم آزادی حضور دارند و تیم شان را تشویق می کنند. *سید رضا افتخاری در ورزشگاه آزادی حضور دارد و بازی استقلال را از نزدیک تماشا می کند. * سرمربی استقلال با استقبال تماشاگران وارد زمین شد و به سمت آنها رفت. *منصوریان پیش از شروع بازی سمت تماشاگران تراکتورسازی رفت و برای آنها دست تکان داد. * منصوریان پیش از شروع بازی سمت امیر قلعه نویی رفت و از او رخصت گرفت اما رحمتی این کار را نکرد. امید ابراهیمی، یعقوب کریمی و بختیار رحمانی بازیکنانی بودند که از قلعه نویی برای حضور در زمین رخصت گرفتند. *تماشاگران استقلال در اقدامی جالب قلعه نویی و منصوریان را تشویق می کنند. * در دقیقه 22 تماشاگران پورحیدری را تشویق کردند. *تماشاگران استقلال بعد از اعتراض قلعه نویی به داوری علیه وی شعار می دهند. *پرتاب پرتقال هواداران استقلال به سر محمد ابراهیمی برخورد کرد و چند دقیقه ای جریان بازی قطع شد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط fns4565 : 9th December, 2016 در ساعت 08:16 PM

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 6 در 6 پست

پیش فرض ترکیب استقلال مقابل سپاهان مشخص شد/ خروج کاپیتان رحمتی از ترکیب ثابت!

از نکات مهم ترکیب استقلال بازی دادن منصوریان به جوانان تیمش در دیدار پایانی نیم فصل و مهمتر از آن، نیمکت نشیتی سیدمهدی رحمتی کاپیتان استقلال است.ترکیب سپاهان: لی اولیویرا، شجاع خلیل‌زاده، کولی‌بالی، احسان حاج‌صفی، محمود قائدرحمت، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، طالب ریکانی، جلال علی‌محمدی، فرید بهزاد کریمی و مهرداد محمدی.ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، هرایر مگویان، مجید حسینی، لئوناردو پادوانی، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، مجتبی حقدوست، بهنام برزای، کاوه رضایی و جابر انصاری
    منبع : وب سایت رسمی نود
    برای انجام عملیات نقاشی در تهران و کرج بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پیش فرض عمران‌زاده:تا قلعه‌نویی اسم من را آورد یکسری از لانه موش بیرون آمدند!/حرف بزنم مردم دیگر سمت فوتبال نمی‌آیند!

دافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال گفت: اگر بعد از جدایی‌ام از استقلال حرفی در مورد پشت پرده‌ها نزدم فقط به خاطر این بود ممکن است دل طرفداران استقلال بلرزد اما مطمئن باشید حرف‌هایی می‌زنم که مردم قید این فوتبال را بزنند.
    امیر قلعه‌نویی بعد از پایان تمرین روز گذشته تراکتورسازی تبریز عنوان کرد که ریشه ۲-۳ نفر در استقلال باید خشکانده شود و اگر این اتفاق بیفتد این تیم به شرایط خوبش باز خواهد گشت.سرمربی تراکتورسازی تبریز که قبل از آغاز تمرین تیمش علیرضا منصوریان را به گوشه‌ای فراخواند و برای دقایقی با او صحبت کرده بود بعد از صحبت با وی چنین اظهاراتی را در جمع خبرنگاران انجام داد و در پایان صحبت‌هایش گفت مطمئن باشید حنیف عمران‌زاده حرف‌هایی در خصوص این نفرات و ۲-۳ سال گذشته در استقلال دارد که به وقتش آنها را مطرح خواهد کرد.عمران‌زاده، در خصوص صحبت‌های امیر قلعه‌نویی گفت: من دیشب در صفحه اینستاگرامم مطلبی را نوشتم و نمی‌خواستم امروز صحبت کنم اما متوجه شدم عده‌ای در رسانه‌هایشان شروع به حمله به من کردند و تا قلعه‌نویی اسم من را آورد از لانه موش بیرون آمدند و سعی در برعکس کردن فضا کرده و مطالبی را در رسانه‌های منتسب به خودشان نوشتند تا من بترسم.وی افزود: من اگر حرف‌هایم را در رسانه‌ها نزنم مطمئن باشید در کمیته اخلاق، حراست وزارت ورزش، شخص رئیس‌جمهور و هر جایی که لازم باشد آنها را مطرح می‌کنم. از شب گذشته در بعضی رسانه‌ها که خبرنگاران‌شان با آقایانی که قلعه‌نویی اشاره کرده در ارتباط هستند مطلب می‌نویسند که حنیف عمران‌زاده از فلانی می‌ترسد چون فلانی از او در تلفنش عکس و فیلم دارد. از قول من بنویسید من از هیچکس نمی‌ترسم و دوست دارم این تهدید‌های پوچ را بالاخره یک روز عملی کنند. اتفاقا من منتظر آن روز هستم تا آن روی خیلی‌ها را به مردم نشان بدهم. عمران‌زاده تاکید کرد: در مورد ماهیت این کارها و این اقدامات اصلا حرفی ندارم و امروز هم نمی‌خواستم مصاحبه کنم. همانطور که وقتی از استقلال جدا شدم حرفی نزدم. اگر می‌خواستم صحبت کنم فردای قرار گرفتن نامم در لیست مازاد حرف‌هایم را می‌زدم. حرف‌های فوتبالی‌ و نه غیرفوتبالی. من خواهش می‌کنم آقایان اگر از من عکس و فیلم دارند همین امروز منتشر کنند. مثل یک مرد حرف می‌زنم. دوست دارم طرفداران استقلال بدانند اگر تا امروز صحبتی نکردم دلیلش این بوده که تیم محبوبم را دوست دارم و نمی‌خواستم با حرف‌هایم خدای ناکرده دل حتی یک هوادار استقلال بلرزد اما الان و از طریق رسانه شما اعلام می‌کنم اگر آقایان بخواهند خط بدهند که دوستانشان علیه من مرتب مطلب بنویسند تمام چیزهایی که در این ۳ سال از آقایان می‌دانم و دارو دسته آنها را یک بار برای همیشه رو می‌کنم تا همه متوجه شوند چرا من در این مدت حرف نزدم. ظاهرا اینکه من سرم به کار خودم است و کاری به کار کسی ندارم باعث شده این افراد دچار توهم شوند. من به امیر قلعه‌نویی گفته‌ام کی حرف می‌زنم و او به خوبی در جریان این موضوع است. من از بگم بگم خوشم نمی‌آید و همه می‌دانند به خاطر زبانم است که در فوتبال به حقم نرسیده‌ام اما اگر قرار باشد یک بار برای همیشه حرف بزنم کاری می‌کنم آقایان دور و بری هیچوقت به سمت فوتبال نیایند!وی افزود: حرف‌هایی که من می‌خواهم بزنم و امیر قلعه‌نویی روی آن تاکید دارد همه‌اش فوتبالی است و هواداران استقلال باید بدانند چند نفر در این تیم در این چند سال چه کارهایی انجام دادند. اگر آنها از این پشت پرده‌هایی که قلعه‌نویی به آنها اشاره کرده و خیلی‌های دیگر هم آن را می‌دانند خبر داشته باشند مطمئنا این افراد را رسوا خواهد کرد. من فقط این حرف‌ها را زدم که هواداران فهیم استقلال روشن باشند که من به جز خدا از هیچ احدی واهمه ندارم و به زودی و طی همین هفته‌های آتی وقتی همه حرف‌هایم را زدم آقایان متوجه خواهند شد که من از چیزی نمی‌ترسیدم و فقط به خاطر احترام به مردم از پشت پرده‌ها حرف نزدم. باور کنید اگر من در مورد اتفاقات این دو سه سال حرف بزنم مردم دیگر سمت این فوتبال نمی‌آیند و حالشان بد می‌شود!
    منبع : وب سایت رسمی برنامه نود
    خاویار یکی از محصولات صادراتی ایران است در واقع [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] اصطلاحی است که به دلیل صادرات وسیع این محصول استفاده می شود .
    برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

پیش فرض جباری: استقلال؟ تا پایان فصل نه!/ برای مصدومیتم قرار است به صربستان بروم

بازگشت مجتبی جباری به استقلال؛ خبری که بارقه‌های امید را در دل هواداران ناامید این تیم زنده کرده است. آیا مجتبی جباری در نیم‌فصل دوم پیراهن استقلال را بر تن می‌کند و با شماره ۸ همیشگی‌اش، با پاس‌های طلایی و میدان‌داری‌اش استقلال را به روزهای خوب برمی‌گرداند؟
    این رویاها اما انگار به این زودی محقق نمی‌شود چرا که مجتبی برنامه‌ای برای بازگشت به لیگ ایران در نقل و انتقالات زمستانی ندارد، حتی اگر باشگاه الاهلی او را به دلیل آسیب‌دیدگی از لیست خود کنار بگذارد. گفت و گو با جباری می‌تواند به سوالات اصلی در این باره پاسخ شفاف بدهد.آقای جباری سلام، چه خبر؟ این روزها زمزمه‌های زیادی در خصوص بازگشت شما به استقلال در رسانه‌ها مطرح است...
    (می‌خندد) خودم هم در رسانه‌ها خواندم اما فعلا بازیکن الاهلی هستم و تا پایان فصل با این تیم قطری قرارداد دارم.

رسانه‌های قطر از قول یونس آدم سرمربی الاهلی نوشته‌اند که به دلیل آسیب‌دیدگی، شما از لیست الاهلی خارج می‌شوید. این موضوع صحت دارد؟
    من هم این موضوع را در رسانه‌ها خواندم اما تا الان چیزی به صورت رسمی از سوی باشگاه به من اعلام نشده. اتفاقا در حال حاضر مدارکم در اختیار باشگاه الاهلی است و قبل از آمدن به ایران قرار بود برایم روادید کشور صربستان را بگیرند تا در آنجا به کارهای درمانی بپردازم و زودتر از مصدومیت رهایی پیدا کنم تا در بازی‌های نیم‌فصل دوم برای الاهلی به میدان بروم.

ولی ظاهرا باشگاه الاهلی تصمیم خود را در خصوص قطع همکاری با شما گرفته.
    باید به صورت رسمی این موضوع به من اعلام شود. با توجه به آسیب‌دیدگی پایم، الاهلی حق دارد که سراغ بازیکن جدید برود که در نیم‌فصل دوم به کمک آنها بیاید اما قرار قبلی ما این بود که در صربستان پزشکان روی آسیب‌دیدگی‌ام کار کنند و تا قبل از شروع نیم‌فصل دوم قطر، به تمرینات برگردم. به خاطر بازی‌های ملی و مقدماتی جام جهانی، لیگ قطر فشرده در نیم‌فصل دوم ادامه پیدا می‌کند و اوضاع تیم هم چندان خوب نیست. به همین دلیل کادر فنی تصمیم به تقویت تیم گرفته ولی در مورد خودم تا این حد می‌دانم که باشگاه در حال پیگیری روادید صربستان بود. حالا اگر در این یکی، دو روز تصمیم دیگری گرفته باشند بی‌اطلاعم و منتظر خبر از باشگاه هستم که به صربستان بروم یا تصمیم دیگری گرفته شده.
    منبع : وب سایت رسمی برنامه نود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] یکی از انواع مختلف خاویار می باشد برای اطلاعات بیشتر بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]کلیک نمایید.

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 2 پست

پیش فرض امیرخان جنگ نهان در استقلال عیان کرد

پس از نیمکت‌نشینی رحمتی در بازی امروز با سپاهان بعد از سال‌ها باید شاهد اتفاقی باشیم که کمتر در باشگاه استقلال اتفاق افتاده است.
    پس از شکست استقلال مقابل نفت‌تهران در رقابت‌های جام حذفی، حرف و حدیث‌هایی مبنی بر اختلاف بین علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی مطرح شد. ظاهرا رحمتی پیش از این بازی گفته که مشکل دل‌پیچه پیدا کرده و نمی‌تواند در برابر نفت بازی کند، اما به یک‌بار تصمیمش را در لحظه آخر عوض کرد و درون دروازه قرار گرفت.

پس از پایان بازی در وقت‌های قانونی، رحمتی به جای اینکه به صحبت‌های سرمربی استقلال گوش بدهد، به رختکن رفته و زمانی بازمی‌گردد که داور در حال آغاز سوت وقت‌های اضافه بود. رفتار دروازه‌بان استقلال، ناراحتی منصوریان را در پی داشت و پس از شکست مقابل نفت‌تهران، شایعات زیادی مطرح شد مبنی بر اینکه، منصوریان قصد دارد رحمتی را برای بازی با سپاهان روی نیمکت بنشاند و از سیدحسین حسینی استقاده کند.

از طرفی، حرف‌وحدیث‌های زیاد دیگری هم مطرح شد که منصوریان دیگر تمایلی به حضور رحمتی در استقلال ندارد و شاید این دروازه‌بان در نیم فصل دوم در لیست خروج قرار بگیرد. همچنین، رحمتی که هیچ اظهارنظری انجام نداده شاید منتظر سرنوشت منصوریان بوده که آیا از استقلال کنار گذاشته می‌شود یا خیر. با همه این تفاسیر، شایعه نشستن روی نیمکت رحمتی در برابر سپاهان، به واقعیت تبدیل شد و برای نخستین بار رحمتی از سال 90 که برای استقلال بازی کرده -به جز یک فصل هم در پیکان حضور داشت-، باید روی نیمکت ذخیره‌‌ها بنشیند. این اتفاق شاید برای رحمتی شوک بزرگی محسوب شده و به اعتبار او ضربه وارد کند.

منصوریان در حالی این تصمیم را گرفته که روز گذشته با امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی در زمین شماره دوی آزادی دیدار و صحبت کرد.
    منبع :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    یکی از خوش طعم ترین گونه های خاویار ،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]می باشد .
    برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

12. کاربر روبرو از پست مفید خاویار آسترا سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 2 پست

پیش فرض پای 20 هزار دلار در میان است/ یک استقلالی دیگر در لیست مازاد

تنها چهار، پنج بازیکن استقلال نیستند که قرار است در لیست خروجی های استقلال قرار گیرند، بلکه یکی از مدیران این تیم نیز به زودی از باشگاه جدا خواهد شد.
    یکی از مدیران باشگاه استقلال که عملکردش در سال گذشته مورد غضب سیدرضا افتخاری قرار گرفته، در نقل و انتقالات زمستانی استقلال ناچار به ترک این باشگاه خواهد بود. مدیر مزبور که سابقه مذاکرات با مربیان خارجی آن هم بدون هماهنگی با مدیرعامل و هیات مدیره را در کارنامه اش دارد، اخیرا نیز به واسطه فردی که در لندن ساکن است باب مذاکره با چند مربی خارجی را گشوده بود که افتخاری متوجه این موضوع شده بود. درباره این فرد شنیده می شود که وی در گذشته نیز از یک مربی خارجی خواسته بود تا قرارداد دو ساله اش با یک باشگاه را فسخ کرده و در انتظار عقد قرارداد با استقلال بنشیند. حتی به این مربی 20 هزار دلار نیز بعنوان بیعانه پرداخت کرده بود که البته این مهم تحقق نیافت و مدیر مزبور نیز دیگر به 20 هزار دلار خود نرسید.

منبع :[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    خدمات طراحی داخلی پایتخت
    برای کسب اطلاعات بر روی[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

14. کاربر روبرو از پست مفید نقاشی پایتخت سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 3 در 2 پست

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان تمرین روز جمعه تیمش با مدیرفنی و سرپرست این تیم جلسه‌ای را در خصوص وضعیت آبی‌پوشان برگزار کرد.

تمرین استقلالی‌ها ظهر امروز (جمعه) در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی پیگیری شد که در پایان تمرین علیرضا منصوریان با بهتاش فریبا، مدیرفنی باشگاه و نصرالله عبداللهی، سرپرست این تیم وارد جلسه‌ای مهم شد.

جلسه سرمربی آبی‌پوشان با فریبا و عبداللهی در خصوص وضعیت تیم استقلال برای ادامه فصل و نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بود که این جلسه را در رختکن زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار کردند.

منبع :
    رنگ مولتی کالر قابل اجرا بر روی کلیه سطوح داخلی و قابلیت عالی پوشش دهی و چسبندگی فوق العاده
    برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

16. کاربر روبرو از پست مفید رنگ مولتی کالر سپاس کرده است .

صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 45678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)