صفحه 7 از 10 نخستنخست ... 345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 100

موضوع: || آبی دلان - یادواره ی رضا احدی - فصل 95-96 ||

بازیکن تیمهای پایه

ADOAjaccioAmericaADO
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 4 پست

روحت شاد منصور خان ........
    جهت کسب اطلاعات بیشتر از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] سایت ما را مشاهده فرمایید.

2. 3 کاربر از پست مفید digiavl.com سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 475 در 219 پست
    کشور من
    Iran

نسلیت میگم...حیف نت نداشتم...ممنون از پرسپولیسی های عزیز

4. 3 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 475 در 219 پست
    کشور من
    Iran

رویای گواردیولایی علیرضا منصوریان
    استقلال و مسیر پر خطر تغییر تاکتیک

سرمربی آبی ها با وجود علاقه به تغییر سیستم آبی ها هنوز حاضر به پذیرفتن خطرات این ریسک بزرگ نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، تغییر سیستم استقلال بعد از مصدومیت وریا غفوری و البته غیبت های خسرو حیدری در سمت راست این تیم موضوعی است که منصوریان و کادر فنی آبی ها را وادار به تغییرات زیادی کرده است.

سرمربی استقلال هر چند در تمرینات این تیم در هفته های گذشته نیز بارها بازی با سیستم 2-5-3 را آزمایش کرده اما در دیدار برابر صبای قم ترجیح داد تا خلاء دو بازیکن خود را با تغییر پست بهنام برزای از هافبک راست به دفاع راست پر کند. موضوعی که البته با نمایش بهنام برزای خیلی برای استقلالی که همواره به عملکرد خوب بازیکنان در سمت راست زمین عادت داشت، موثر واقع نشد تا سرمربی استقلال همچنان گزینه تغییر سیستم را محتمل بداند.
    علیرضا منصوریان برای بازی با این سیستم ابزار مناسبی نیز در اختیار دارد. مدافع مرکزی، پستی است که استقلال با حضور بازیکنانی مانند حسینی، رابسون، پادوانی، مگویان و البته حاج محمدی گزینه های آماده ای در اختیار دارد و نگرانی بابت انتخاب سه مدافع مرکزی ندارد.
    منصوریان با بازگشت حیدری و البته با حضور برزای برای انتخاب هافبک راست خود نیز مشکلی نخواهد داشت و البته حضور بازیکنان پرتعداد و آماده در سمت چپ مانند یعقوب کریمی منصوریان را در جناحین بی نیاز کرده است. مرکز زمین و خط حمله استقلال نیز مملو از بازیکنانی است که به سرمربی آبی ها برای تنوع تاکتیکی کمک می کنند. به این ترتیب به نظر می رسد منصوریان سخت افزار لازم برای تغییر ترکیب را در اختیار دارد اما همچنان عواملی اجازه این تغییرات را به او نمی دهند.
    سرمربی استقلال در ابتدای فصل سیستم 1-3-2-4 خود را به 2-4-4 تبدیل کرد تا بازی با دو مهاجم مرکزی را در دستور کار خود قرار دهد. وی با این تغییر تاکتیک به نتایج خوبی دست یافت و این موضوع یکی از دلایلی است که باعث می شود منصوریان هزینه این تغییر تاکتیک را نپذیرد. او به خوبی می داند که دست زدن به سیستم تیم برنده که کمک زیادی به نتایج مطلوب آبی ها کرده اگر با نتیجه نگرفتن همراه شود، باعث می شود تا هواداران استقلال برابر او قرار بگیرند و سرمربی استقلال علی رغم میل باطنی خود فعلا دست به چیدمان تیم برنده نزند. البته منصوریان این شانس را دارد تا در دو بازی پیش رو برای دقایقی این ترکیب جدید را تست کند تا برای روزهای سخت غیبت غفوری و حیدری با کمبود بازیکن مواجه نشود.

به نظر من که باید سه پنج دو بازی کنه....امیدوارم گل نزدنامون کار دستمون نده

6. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 475 در 219 پست
    کشور من
    Iran

واقعا مسخرمون کردن با تغییرات دفاعی و اشتباهاتشون به خصوص تو تهران...مثل بازی با صنعت نفتو نفت تهران...کی بشه زودتر کرانچارو بیارن که تیمو بسازه....از منصوریان فقط میشه توقع سهمیه رو داشت مثل نفت..همینو بس! از روز اولم بهش اعتقادی نداشتم!

8. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 475 در 219 پست
    کشور من
    Iran

تبریک تولد منصوریان در سایت فیفا

سایت رسمی فیفا در پیام هفتگی خود تولد علیرضا منصوریان را در کنار بزرگان فوتبال دنیا تبریک گفته است.

به گزارش "ورزش سه"، سایت رسمی فیفا مطابق هر هفته با انتشار پیامی فرارسیدن سالروز تولد بازیکنان مطرح فوتبال دنیا را تبریک گفت. فیفا در پیام این هفته خود با توجه به سالروز تولد علیرضا منصوریان، ضمن تبریک به سرمربی استقلال آورده است:
    علیرضا منصوریان عضو تیم ملی ایرانی بود که بعد از 20 سال غیبت در جام های جهانی، در مسابقات جام جهانی 1998 حضور داشت و در دو بازی برای تیم ملی به میدان رفت. منصوریان در سال 1996 هافبک اثر گذار بود و به تیم ملی در کسب رتبه سوم جام ملتهای آسیا کمک کرد. منصوریان با استقلال دو قهرمانی لیگ و دو قهرمانی جام حذفی را به دست آورده است.
    منصوریان در دوران بازی گری خود در لیگ سنگاپور پیراهن بالستیر و گیلانگ یونایتد، در یونان پیراهن اسکودا و آپولون و در آلمان نیز پیراهن سن پائولی را بر تن کرده است. او در نفت تهران سرمربی گری کرده و هم اکنون نیز سرمربی استقلال تهران است.
    سایت رسمی فیفا در پیام هفتگی خود، در کنار علیرضا منصوریان سرمربی محبوب استقلال، تولد گری لینه کر و رونالد نیلسون را تبریک گفته است. منصوریان متولد 11 آذر ماه 1350 است و روز پنجشنبه تولد 45 سالگی خود را جشن خواهد گرفت.
    دلم ازش پره خوشحال نشدم

10. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

من دوست دارم منصوریان حداقل 5 سال بمونه
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

12. کاربر روبرو از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

کرانچار کیه بابا .. داش علی رو با کلی سختی بدست آوردیم راحت از دستش بدیم؟!؟!
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

14. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 475 در 219 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-inter milano نمایش پست ها
    کرانچار کیه بابا .. داش علی رو با کلی سختی بدست آوردیم راحت از دستش بدیم؟!؟!
    دور نیست وقتی که متوجه شی مثل استیلی نمیتونه کار خاصی انجام بده یا حتی علی دایی

16. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 475 در 219 پست
    کشور من
    Iran

خبر بد برای استقلال
    فرشید اسماعیلی بازی با صبا را از دست داد

یکی از آماده ترین بازیکنان این روزهای استقلال نمی تواند تیمش را در بازی برابر صبا همراهی کند.

به گزارش "ورزش سه"، فرشید اسماعیلی در اواسط تمرین امروز مصدوم شد و مجبور شد تمرین را نیمه کاره رها کند تا بدترین خبر برای منصرریان پیش از بازی با صبا اتفاق بیفتد.
    اسماعیلی به طور قطع به دلیل مصدومیت بازی با صبا را از دست داده است و احتمالا حق دوست جایگزین او در ترکیب اصلی خواهد شد.

چه میکنه بدنساز انگلیسی با این تیم....معلوم نیست چه خبره هرروز یکیشون مصدومه...برعکس پرسپولیس...

18. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    75,094
    سپاس شده 50,198 در 8,126 پست
    کشور من
    Iran

با اجازه ی دوستان آبی دل نام تاپیک رو به حالت قبل برگردوندم.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

صفحه 7 از 10 نخستنخست ... 345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)