صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 100

موضوع: || آبی دلان - یادواره ی رضا احدی - فصل 95-96 ||

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

جدی شدن پروسه کسر قرارداد بازیکنان استقلال
    منصوریان: من در این موضوع دخالتی نمی‌کنم!

در پی جنجال هایی که بر سر قراردادهای مالی بازیکنان استقلال نقل محافل خبری شد مسئولان این باشگاه سخت در تلاش هستند تا از رقم قرارداد حداقل هشت استقلالی بکاهند.

به گزارش "ورزش سه"، هزینه 22 میلیاردی برای قرارداد بازیکنان و مربیان باعث شد تا استقلال به گران تریم تیم لیگ شانزدهم تبدیل شود. لقبی که چندان به مذاق وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع باشگاه خوش نیامد و همان طور که در مصاحبه هایش گفته بود استقلال باید رایزنی برای کم کردن این هزینه را آغاز کند.

از همین رو مدیریت جدید باشگاه تصمیم گرفت با همکاری سرمربی تیم قرارداد حداقل هشت استقلالی را کم کند اما در این میان علیرضا منصوریان که رابطه خوبی با شاگردانش داشت زیر بار این مسئولیت نرفت و در نشست باشگاه به مدیران اعلام کرد در این پروسه نمی تواند دخالتی داشته باشد و ترجیح می دهد روی مسائل فنی تمرکز کند.
    مخالفت منصوریان با ورود به پروسه کم کردن قراردادها باعث شد تا روند این ماجرا به شکل دیگری پیش برود تا جایی که مدیرعامل استقلال قبل از سفر به کلمبیا برای تماشای بازی های نیمه نهایی جام جهانی فوتسال از معاونت مالی باشگاه خواست تا گزارشی کامل از مبلغ دقیق توافقات با بازیکنان اعم از ثبت شده و زیرمیزی را آماده و در اختیار او قرار دهد تا در بازگشت مراحل توافق با بازیکنان گران قیمت برای کسر 30 تا 40 درصدی قراردادها آغاز شود.

2. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

پادوانی نیامده مصدوم شد

مدافع برزیلی استقلال به دلیل مصدومیت احتمال دارد بازی برابر ملوان نوین در مرحله یک سی و دوم جام حذفی را از دست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، لئوناردو پادوانی به دلیل مصدومیت تمرین نوبت صبح استقلال را که در سالن وزنه مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد را از دست داد و به همین دلیل این شائبه وجود دارد که این بازیکن نتواند برابر ملوان نوین به میدان برود.

پادوانی عضله ران پایش مصدوم شده است و به همین دلیل ممکن است در بازی با ملوان نوین نتواند به میدان برود.

4. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

با اعلام بهتاش فریبا
    چشمی از امروز با استقلال استارت می زند

هافبک استقلال که مدت طولانی به دلیل مصدومیت شرایط تمرین کردن نداشت، از امروز تمریناتش را با این تیم آغاز می کند.

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی در بازی برگشت با پدیده در فصل گذشته مصدوم شد و حدود 6 ماه نتوانست با این تیم تمرین کند اما حالا با بهبود شرایطش از امروز در تمرینات آبی ها شرکت می کند.

بهتاش فریبا مدیر فنی تیم فوتبال استقلال با تایید این خبر به خبرنگار ما گفت: قرار است امروز چشمی با استقلال تمریناش را آغاز کند. البته طبق اعلام دکتر نوروزی این بازیکن به 6 هفته زمان نیاز دارد تا به شرایط مسابقه برسد.

6. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

بختیار 50 درصد بدهد، جدا می‌شود

هافبک بازیساز استقلال از لیگ قطر پیشنهاد دریافت کرده است و مدیر برنامه های وی مدعی شده که بندی در قرارداد او وجود دارد که می تواند از این باشگاه جدا شود.

به گزارش "ورزش سه"، هرچند بختیار رحمانی روز گذشته در صفحه اینستاگرام خود نوشت که برنامه ای برای جدایی از استقلال ندارد اما به نظر می رسد او حتی اگر بخواهد جدا شود هم به این راحتی ها نمی تواند این کار را انجام دهد.

در این که در قرارداد بختیار رحمانی بندی برای جدایی وی در صورت دریافت پیشنهادی خارجی وجود دارد، شکی نیست ولی این بازیکنان تنها در شرایطی می تواند از استقلال جدا شود که 50 درصد قرارداد جدیدش را به این باشگاه پرداخت کند. با این حساب به نظر می رسد عقد قرارداد رحمانی با تیم های قطری حداقل در سال اول سود مالی زیادی نصیب این بازیکن نکند.

8. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

کار سخت جابر برای بازگشت به ترکیب

با عملکرد خوب علی قربانی در بازی های گذشته استقلال به نظر می رسد هافبک این تیم کار سختی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، جابر انصاری در بازی با ماشین سازی و پرسپولیس عملکرد ضعیفی داشت و همین مساله باعث شد که منصوریان تصممیم بگیرد تغییراتی را در نفرات داخل زمین انجام بدهد. او سیستم تیمش را از 1-3-2-4 به 2-4-4 تغییر داد و در این سیستم کاوه رضایی و علی قربانی به عنوان 2 مهاجم استقلال در زمین حضور داشتند.
    جابر انصاری در 2 بازی با ذوب آهن و ملوان نوین نیمکت نشین شد و به نظر می رسد با توجه به نمایش خوب علی قربانی در ترکیب استقلال او کار سختی برای بازگشت به ترکیب اصلی داشته باشد. انصاری در این فصل نتوانسته نمایش موفقی در ترکیب استقلال داشته باشد و با این شرایط به نظر می رسد او فعلا دور از ترکیب ثابت استقلال خواهد بود.

10. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

با خاطر فحاشی تماشاگران
    استقلال از ملوان نوین شکایت می‌کند

استقلالی ها قصد دارند بابت رفتار ملوان نوین در بازی روز گذشته به کمیته انضباطی شکایت کنند.

به گزارش "ورزش‌سه"، در بازی روز گذشته ملوان نوین برابر استقلال، تماشاگران این تیم به بازیکنان حریف فحاشی کردند و همین موضوع باعث شده که مسوولان باشگاه استقلال به فکر شکایت از این باشگاه در کمیته انضباطی باشند.

بهتاش فریبا با تایید این خبر به خبرنگار ما گفت: متاسفانه از دقیقه یک بازی هواداران ملوان به ما فحاشی کردند و یکی از مسوولان نیروی انتظامی هم اعتراضی به آنها نکرد. ما زمانی که آقای افتخاری از کلمبیا برگردد به طور قطع شکایتی تنظیم و به کمیته انضباطی ارائه می کنیم.

12. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

قربانی 3 روز استراحت می‌کند

مهاجم استقلال که در بازی با ملوان نوین مصدوم شده بود، از 3 روز دیگر می تواند در تمرینات شرکت کند.

به گزارش "ورزش سه"، علی قربانی در اواسط نیمه اول بازی با ملوان نوین روی یک صحنه زانویش مصدوم شد و منصوریان مجبور شد این بازیکن را تعویض کند. او امروز به کلینیک باشگاه استقلال رفت و بعد از معاینات مشخص شود ضرب خوردگی زانویش چندان جدی نیست و بعد از چند روز فیزیوتراپی می تواند به تمرینات برگردد.

قربانی به احتمال فراوان 3 یا حداکثر 4 روز دیگر می تواند به تمرینات گروهی اضافه شود و بنابراین مشکلی برای بازی با سیاه جامگان نخواهد داشت.

14. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

افشین: از منصوریان ممنونم

مهاجم استقلال از این که در بازی با ملوان نوین به میدان رفته خوشحال به نظر می رسد.

به گزارش "ورزش سه"، آرش افشین پس از پیروزی استقلال مقابل ملوان نوین گفت: بازی خوبی بود، می‌توانستیم با گل‌های بیش‌تری به پیروزی برسیم، موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم،‌ اما متأسفانه این فرصت‌ها را از دست دادیم. ملوان هم چیزی برای از دست دادن نداشت و بازی خوبی انجام داد.

او در مورد اینکه پس از مدت‌ها به میدان رفت هم گفت: خیلی خوشحالم که منصوریان به من اعتماد کرد، امیدوارم هم من و هم استقلال بتوانیم به روند خوبمان ادامه بدهیم. از منصوریان هم تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد.

16. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

4 بازی فیکس، 3 گل
    آمار قابل قبول مهاجم استقلال (عکس)

مهاجم استقلال دراین فصل آمار خوبی از خود به جای گذاشته است.

به گزارش "ورزش سه"، علی قربانی در این فصل در 4 بازی در ترکیب ابتدایی استقلال قرار گرفته و موفق شده 3 گل به ثمر برساند که این آمار فوق العاده ای برای این مهاجم جوان محسوب می شود.

قربانی در بازی با ملوان نوین هم گل اول استقلال را زد اما با بدشانسی در اوج دوران آمادگی خود مصدوم شد و حالا باید امیدوار باشد که بتواند در بازی با سیاه جامگان در هفته هشتم لیگ برتر حضور داشته باشد.

18. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

بازگشت بختیار رحمانی به روزهای اوج(عکس)

هافبک استقلال با گلزنی در بازی با ملوان تا حد زیادی از زیر بار انتقاد هواداران خارج شد.

به گزارش "ورزش سه"، بختیار رحمانی در بازی با ملوان نوین موفق شد با ضربه زیبا گل دوم تیمش را به ثمر برساند تا خیال منصوریان از صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راحت شود.
    این گل از آن جهت برای رحمانی بسیار مهم است که او توانست اولین گل خود با پیراهن استقلال را به ثمر برساند و از فشار انتقادها تا حد زیادی خلاص شود.

20. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)