صفحه 2 از 10 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 100

موضوع: || آبی دلان - یادواره ی رضا احدی - فصل 95-96 ||

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

مدافع مصدوم در تمرین استقلال

مدافع ارمنی استقلال با وجود مصدومیت در تمرین روز گذشته در تمرین امروز تیمش شرکت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، هرائر مگویان در اواخر تمرین روز گذشته با پارگی ابرو مواجه شد اما امروز در تمرین استقلال شرکت کرد.

او با ابروی بخیه شده در تمرین شرکت کرد و منصوریان از وی برای حضور در تمرینات تشکر کرد.

2. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

این تیم هنوز بازیساز ندارد
    همدانی: شرایط استقلال دیگر بحرانی نیست

پیشکسوت تیم استقلال اعتقاد دارد شرایط این تیم در آینده بهتر خواهد شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم استقلال تهران در هفته هفتم لیگ برتر نخستین پیروزی خود را مقابل ذوب آهن به دست آورد تا با آرامش به تعطیلات برود. ستار همدانی، پیشکسوت آبی پوشان درباره شرایط این تیم می گوید: اینکه استقلال بعد از چند هفته موفق شد ذوب‌آهن را از پیش‌رو بردارد و اوج بگیرد، اتفاق خوبی برای هوادارانش است. عملکرد استقلال مقابل ذوب‌آهن خوب بود و تیم منصوریان بعد از مدت‌ها توانست خودش را در زمین پیدا کند. بعد از دربی آرامش قابل توجهی در تیم منصوریان نفوذ کرده و همین امر باعث شد تا بازیکنان به سطح واقعی خودشان بازگردند.
    او در ادامه تاکید می کند: باید توجه داشته باشیم که استقلال همچنان دچار ضعف‌های زیادی است و باید روزبه‌روز روی آنها کار شود تا بتواند موفقیت‌های لازم را در هفته‌های آتی کسب کند. استقلال هنوز کسی را ندارد که از خط دفاعی تیم را به حرکت وا دارد و بازیسازی را از ابتدای زمین آغاز کند. این موضوع یکی از ضعف‌های استقلال در بازی با ذوب آهن بود. مگویان از آن بازیکنانی است که می‌تواند از عمق دفاع استقلال بازی‌سازی کند زیرا این توانایی بارها در او دیده شده است.
    همدانی در پایان می افزاید: علی منصوریان در بازی با ذوب‌آهن انتخاب خوبی داشت و نشان داد که حضور یعقوب کریمی می‌تواند به نفع تیم باشد. یعقوب بازیکن باهوشی است که می‌تواند به خط حمله استقلال قدرت ببخشد اما در کل استقلال گام خوبی را برداشت. قطعا استقلال از بحران خارج خواهد شد و در هفته‌های آینده می‌توانیم نظاره‌گر عملکرد خوبی از تیم آبی پایتخت باشیم.

4. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 19 در 10 پست

دم همه آبی دلان گرم4444
    با سلام-خدمات [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را با ما تجربه کنید

6. 3 کاربر از پست مفید neginazin سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط neginazin نمایش پست ها
    دم همه آبی دلان گرم4444
    قربونت مرسی.دم خودتم گرم

پیشنهاد ۲ باشگاه قطری برای هافبک استقلال/ رحمانی از آبی‌پوشان جدا می‌شود؟

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال استقلال با پیشنهاد ۲ باشگاه قطری مواجه شده ومدیر برنامه‌های این بازیکن در انتظار تصمیم باشگاه قطری برای خروج نام یک بازیکن آسیایی از فهرست این تیم عربی است. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، در حالی که ۷ هفته از رقابت‌های لیگ برتر گذشته است، بختیار رحمانی هافبک تیم فوتبال استقلال با پیشنهاد دو باشگاه از کشور قطر مواجه شده است. مدیر برنامه‌های این بازیکن ۲ روز پیش به کشور قطر سفر کرد و مذاکرات با ۲ تیم در مورد این بازیکن را آغاز کرد که هافبک شماره ۷ استقلال به شدت مورد توجه یکی از این دو تیم قرار گرفته است. از سوی دیگر باشگاه ام‌الصلال تیم سابق پژمان منتظری خواستار به خدمت گیری بختیار رحمانی شده اما تیم دیگری که بختیار رحمانی را خواستار است، تیمی است که قبلا یک بازیکن کنونی شاغل در فوتبال ایران در این تیم بازی کرده است. از طرف دیگر تیمی که خواهان رحمانی شده قصد دارد یکی از بازیکنان آسیایی خود را کنار بگذارد و هافبک شماره ۷ استقلال را به خدمت بگیرد. ظاهرا بختیار رحمانی در قراردادش با استقلال بندی را گنجانده که هرگاه پیشنهاد داشته باشد می‌تواند از جمع آبی‌پوشان جدا شود و البته بندهای مالی نیز در تصمیم‌گیری هافبک کنونی استقلال نقش مؤثری دارد. باید دید باشگاه استقلال که در ابتدای این فصل این بازیکن را به خدمت گرفته آیا با این انتقال موافق است یا اینکه در نهایت جدایی رحمانی از استقلال منتفی خواهد شد.

8. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

آخرین شانس برزای برای ماندن در استقلال

هافبک جنوبی استقلال در این روزها مورد بی‌اعتنایی سرمربی تیمش قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش‌سه"، بهنام برزای با گل دقایق پایانی‌اش به پیکان بلافاصله بعد از تعویض امیدوار بود که بتواند جای ثابتی در ترکیب تیم استقلال برای خود پیدا کند اما نکته عجیب اینکه از این بازی به بعد او دیگر هرگز حتی در لیست 18 نفره استقلال هم قرار نگرفت تا این شائبه به وجود بیاید که علی منصوریان او را در لیست سیاه خود برای نیم فصل قرار داده است.
    برزای که دو فصل قبل در زمان سرمربیگری امیر قلعه‌نویی با استقلال قرارداد امضا کرد حالا در وضعیتی قرار گرفته است که نمی‌توان به آینده حضور او در جمع آبی‌ها چندان خوشبین بود هرچند که این بازیکن فصل گذشته به خوبی موفق شد توانایی‌های خود را به رخ هم‌تیمی‌های خود بکشد.
    به نظر می‌رسد بازی با ملوان نوین در مرحله یک سی‌ودوم جام حذفی آخرین فرصت برزای است که بتواند نظر سرمربی جوان استقلال را نسبت به خود تغییر دهد. البته اگر منصوریان راضی بشود از این بازیکن جوان و مستعد در ترکیب اصلی تیمش بازی بگیرد.

10. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

چرا افشین در استقلال نیمکت‌نشین است؟

مهاجم استقلال که با کلی سروصدا با این تیم قرارداد امضا کرد، با شروع فصل کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده است.

به گزارش "ورزش‌سه"، آرش افشین نه تنها در بازی‌های اخیر استقلال جایی در ترکیب اصلی این تیم نداشته است بلکه در 4 بازی اخیر تیمش حتی در لیست 18 نفره هم حضور نداشته است تا این شائبه به وجود بیاید که علیرضا منصوریان تمایلی به فعالیت این بازیکن ندارد. در روزهایی که آرش افشین دورتر از همیشه از ترکیب اصلی قرار دارد، گفته می‌شود حتی صحبت‌هایی مبنی بر بازگشتش به فولاد هم به وجود آمده است که البته به نظر می‌رسد منصوریان چنین تصمیمی درباره او ندارد.
    افشین به خاطر مصدومیت طولانی مدت و البته مشکلات سربازی‌اش مدت‌ها از سطح اول فوتبال دور بوده است و در واقع منصوریان دوست ندارد درباره این بازیکن ریسک کند. منصوریان برای افشین تمرینات ویژه‌ای را در نظر گرفته است تا این بازیکن با آمادگی کامل به تمرینات استقلال برگردد.

12. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

او حرفی از جدایی نزده است
    فریبا: بختیار را ممنوع الخروج می کنیم

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال ادعا می کند که بختیار رحمانی صحبتی در مورد جدایی از این تیم نکرده است.

به گزارش "ورزش‌ سه"، بهتاش فریبا در واکنش به شایعه پیشنهاد باشگاه قطری به رحمانی به شوخی گفت: اگر این پیشنهاد صحت داشته باشد ما او را ممنوع الخروج می کنیم. البته من واقعا فکر نمی کنم چنین بحثی درست باشد و باید ببینیم منبع آن کجاست.
    او در پایان گفت: بختیار امروز در تمرین هیچ صحبتی در مورد جدایی از استقلال نکرد و باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا این پیشنهاد درست است یا نه.

14. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

خرید پادوانی اشتباه بود؟

مدافع برزیلی استقلال درست از وقتی به مرز آمادگی رسیده است که به نظر می‌رسد علیرضا منصوریان ترکیب خط دفاعی خود را به خوبی شناخته است.

به گزارش "ورزش‌سه"، علیرضا منصوریان ترجیح داده در 3 بازی آخر خود برابر ماشین‌سازی، پرسپولیس و ذوب آهن از زوج رابسون ـ مجید حسینی در پست دفاع وسط استفاده کند و حالا با این شرایط به نظر می‌رسد لئونادرو پادووانی کار سختی برای قرار گرفتن در ترکیب این تیم دارد.
    هرچند خرید پادوانی هزینه زیادی روی دست باشگاه استقلال گذاشته است، اما به نظر می‌رسد منصوریان زوج خط دفاعی خود را شناخته است و احتمالا این مدافع برزیلی مجبور است مثل فصل گذشته بیشتر بازی‌ها را از روی نیمکت تماشا کند مگر در تمرینات استقلال بتواند آمادگی ویژه‌ای از خود نشان دهد.

16. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

بختیار رحمانی: در استقلال می مانم (عکس)

بختیار رحمانی به پیشنهاد قطری ها واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش‌ سه"، هافبک استقلال درباره خبر پیشنهاد تیم های قطری برای جذب خود واکنش نشان داد و در پیامی خطاب به هواداران گفت:

سلام دوستان خسته نباشید امیدوارم همیشه شاد باشید ، هواداران عزیز خواستم بگم من فقط پیشنهاد دارم از یه تیمی همین، شاد باشید خیلی چاکریم، فقط پیشنهاد بود، ما هستیم چون شما هستین خیلی چاکریم.

18. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

بزرگی: نمی‌توان قرارداد بازیکنان را کسر کرد

معاون حقوقی باشگاه استقلال اعلام کرد که از نظر قانونی کسر قرارداد بازیکنان امکان پذیر نیست.

به گزارش "ورزش سه"، به دنبال انتقادهای وزیر ورزش و جوانان از قراردادهای گرانقیمت بازیکنان استقلال، سید رضا افتخاری اعلام کرد که ممکن است بخشی از قرارداد بازیکنان این تیم کسر شود تا هزینه های این باشگاه کمی پایین بیاید.

محسن بزرگی در این باره به خبرنگار ما گفت: من از این موضوع خبر ندارم اما تا جایی که من می دانم کسر قرارداد بازیکنان از نظر قانونی انجام پذیر نیست.

20. 2 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)