صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 100

موضوع: || آبی دلان - یادواره ی رضا احدی - فصل 95-96 ||

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

مبارک باشه داداش. ایشالا دربی رو هم میبریم با این بازیای خوبی که میکنن.دفاعمون بهتر شده ... بازیکنای جوونم جای اونایی که رفتنو پر کردن... بازی با السدم عالی بود. حیف داور در حد بازی نبود

2. 3 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

اقا فقط دربی رو نبازیم سهمیه قطعیه حتا میتونیم به نایب قهرمانی هم فکر کنیم.تو آسیا هم میشه از گروه صعود کرد.
    بازی با السد عالی بودیم.
    البته هنوز زوده بگیم دم داش علی گرم ولی امیدوارم بزودی این اتفاق بی افته!
    من که دوست دارم داش علی بمونه و نتیجه بگیره
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

4. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    5
    سپاس شده 17 در 7 پست

آقا ما هر بازیو سه تا می زنیم. سه تا... دم بچه ها گرم، نیمه اول خیلی خوب بودن. کاملا قلب دفاع پرسپولیس اتوبان شده بود.
    تبریک می گم به همه استقلالیا....
    دم اسماعیلی هم گرم، گل بسیار زیبایی زد من رو یاد گل مختاریفر به قلیچ انداخت...
    اما به نظرم این سیاست محافظه کارانه منصوریان که تیمو نیمه دوم کشید تو زمین خودمون، خوب نبود. خط هجومی استقلال این روزا فوق العادست. پرسپولیس هم خیلی ناهماهنگ بودن. اگر بچه ها عقب نمی کشیدن، به نظرم گل های بیشتری هم می زدیم. حالا منصوریان میگه تیم ۱۲۰ دقیقه قبلش بازی کرده بود و ۴۸ ساعت هم کمتر استراحت کرده بود، درست. اما تیم پتانسیلشو داشت که نیمه دوم، نتیجه رو بهتر کنه و این نوع محافظه کاریا، شاید تضمین کننده برد باشه. اما برد حداقلی....
    در ضمن، داوری بسیار بد بود. هر تنه آرومی از بچه های ما رو خطا می گرفت و خطاهای سفت و سخت اونها را اصلا کاری نداشت و حرکت اینقدر واضح جلال حسینی رو ندید. من به جلال حسینی انتقاد نمی کنم. به هر حال تیمشه و به هر ترتیبی شده می خواست بازی مساوی بشه و خودشو پرتاب کرد تا رحمتی اخراج بشه. اما داور باید با دقت بیشتری سوت می زد.
    اما به هر حال دم منصوریان گرم که تیمو خوب ساخته و جوون های تیم هم عالین. همینطوری ادامه بدیم تراکتور رو می گیریم و دوم میشیم. اما پرسپولیس امسال قهرمان میشه و یه لکه... یه نقطه تاریک هم موند روی این قهرمانیش. کاریش هم دیگه نمی تونه بکنه.
    راستی ما همچنان بهترین خط حمله‌ایم...
    ویرایش توسط Blue_Colorist : 12th February, 2017 در ساعت 09:43 PM

6. 3 کاربر از پست مفید Blue_Colorist سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Colorist نمایش پست ها
    آقا ما هر بازیو سه تا می زنیم. سه تا... دم بچه ها گرم، نیمه اول خیلی خوب بودن. کاملا قلب دفاع پرسپولیس اتوبان شده بود.
    تبریک می گم به همه استقلالیا....
    دم اسماعیلی هم گرم، گل بسیار زیبایی زد من رو یاد گل مختاریفر به قلیچ انداخت...
    اما به نظرم این سیاست محافظه کارانه منصوریان که تیمو نیمه دوم کشید تو زمین خودمون، خوب نبود. خط هجومی استقلال این روزا فوق العادست. پرسپولیس هم خیلی ناهماهنگ بودن. اگر بچه ها عقب نمی کشیدن، به نظرم گل های بیشتری هم می زدیم. حالا منصوریان میگه تیم ۱۲۰ دقیقه قبلش بازی کرده بود و ۴۸ ساعت هم کمتر استراحت کرده بود، درست. اما تیم پتانسیلشو داشت که نیمه دوم، نتیجه رو بهتر کنه و این نوع محافظه کاریا، شاید تضمین کننده برد باشه. اما برد حداقلی....
    در ضمن، داوری بسیار بد بود. هر تنه آرومی از بچه های ما رو خطا می گرفت و خطاهای سفت و سخت اونها را اصلا کاری نداشت و حرکت اینقدر واضح جلال حسینی رو ندید. من به جلال حسینی انتقاد نمی کنم. به هر حال تیمشه و به هر ترتیبی شده می خواست بازی مساوی بشه و خودشو پرتاب کرد تا رحمتی اخراج بشه. اما داور باید با دقت بیشتری سوت می زد.
    اما به هر حال دم منصوریان گرم که تیمو خوب ساخته و جوون های تیم هم عالین. همینطوری ادامه بدیم تراکتور رو می گیریم و دوم میشیم. اما پرسپولیس امسال قهرمان میشه و یه لکه... یه نقطه تاریک هم موند روی این قهرمانیش. کاریش هم دیگه نمی تونه بکنه.
    راستی ما همچنان بهترین خط حمله‌ایم...
    تبریک داداش. منم دفاعی رو قبول ندارم.واقعا اگه حمله میکردیم بیشتر گل میزدیم....

داورم افتضاح بود..حیف که نود نشون نمیده ها صحنه های عادی رو

8. 3 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    5
    سپاس شده 17 در 7 پست

باز هم بردیم. ولی اینقدر موقعیت خراب کردیم تا ذوب آهن سه تایی نشه. دیگه زیر سه تا حال نمی ده.

نکته مثبت استقلال الان اینه که خیلی خوب موقعیت میسازن بچه ها...

اسماعیلی امروز فوق العاده بود. من فکر کنم تا یکی دو سال دیگه اسماعیلی و حق دوست به بهترین بازیکن های ایران تبدیل میشن...

اما دفاعمون هم خیلی باز بود. البته رابسون نبود، اما ساختمان دفاعیمون هنوز مشکل داره.
    ما سال بعد به غیر از اضافه کردن چشمی و شهباززاده، باید یکی دو تا بازیکن، یکی برای چپ دفاعمون و یکی برای دفاع مرکزی بگیریم... الان خوب موقعی به آسیا رسیدیم. می تونیم با بردهای خوب زمینه رفتن از گروهو فراهم کنیم و سال دیگه با تقویتی که بشیم اصلا بریم تو کار ستاره ی سوم....

در ضمن الان فرصت مناسبیه که حسینی در دروازه تجربه کسب کنه، امیدوارم تو این چند تا بازی خودشو ثابت کنه و سال بعد به دروازه بان اولمون تبدیل بشه...

راستی اینو هم یادم نره بگم که فغانی خیلی کارش درسته، وقتی اومد و اعتراف کرد که خطا بودن گل پرسپولیس رو ندیده. البته این گل نتونست نتیجه بازیو تغییر بده، بنابراین شاید زیاد هم مهم نباشه. اما تو لحن فغانی معلوم بود فقط اشتباه کرده و منظوری نداشته...

امیدوارم فردا تراکتور نتیجه نگیره و زودتر ردش کنیم توی جدول بره پایین ...

10. 3 کاربر از پست مفید Blue_Colorist سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

اقا این دربی چقدر حال داد .. دم داچ علی گرم♥
    حیف که فاصله زیاده وگرنه تو حالت برابر اگر با همین فرمون میرفتیم قهرمان بودیم .. ولی تراکتور رو میتونیم بگیریم
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی

12. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

برای موفقیت تو آسیا نیاز به دو سه مهره ی با تجربه داریم با این بازیکنان فعلی نمیشه انتظار راه یابی در مراحل بالا رو داشت. البته برای صعود از گروه چندان کار سختی پیش رو نداریم اما در مراحل حذفی باید چند مهره ی خوب داشته باشیم.
    من جای مدیران باشگاه باشم هر طور شده جباری و منتظری رو میارم ..

14. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

خداروشکر حال التعاون رو گرفتیم...من برا بازی با پرسپولیسم دوس داشتم الهلالو بزنه...این عربا خیلی آشغالن...در کل یکم دفاعه مشکل داره. ولی از وقتی نور افکن اومده امید ابراهیمی بازیسازی میکنه و تیم عالی شده

بازیکن تیمهای پایه

Esteghlal
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 3 در 2 پست

آبیته
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

17. 2 کاربر از پست مفید ahp78 سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    250
    سپاس شده 477 در 220 پست
    کشور من
    Iran

خداکنه زودتر فصل تموم شه فرشید باقری مزخرفو بیرون کنن

فرشید باقری در نقش آندره گومزِ استقلال!

تیم استقلال در چهارمین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به یک تساوی در برابر لوکوموتیو ازبکستان دست یافت.
    به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار علیرضا منصوریان بار دیگر امید نورافکن را به دلایل انضباطی روی نیمکت نشاند و فرشید باقری را به مانند دیدار قبل آبی ها جایگزین وی کرد تا نتیجه دیدار گسترش فولاد تکرار شود.

فرشید باقری در این دیدار عملکرد پر فراز و نشیبی از خود به نمایش گذاشت اما آماری که او در مدت حضورش در استقلال به جای گذاشته عجیب و جالب توجه است. فرشید باقری در این فصل رقابت ها در مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا 9 بار در ترکیب ثابت آبی ها به میدان رفته که در این دیدارها تیم استقلال تنها یکبار توانسته با پیروزی بازی را به اتمام برساند!
    آمار بردهای تیم استقلال با فرشید باقری حدود 11% بوده و این آمار با حضور امید نور افکن حدود 71% و بدون حضور این دو بازیکن در زمین نیز استقلال در 50 درصد مسابقاتش پیروز شده است.
    گفتنی است در روزهای اخیر در فوتبال روز دنیا چنین بحثی درباره آندره گومز ، هافبک میانی بارسلونا به وجود آمده که در روزهایی که او در ترکیب ثابت تیمش قرار دارد آمار پیروزی های کاتالان ها افت فاحشی پیدا می کند و به نظر فرشید باقری نیز برای تیم استقلال نقش آندره گومز را بازی می کند.

19. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 678910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)