صفحه 48 از 48 نخستنخست ... 1828384445464748
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 477 , از مجموع 477

موضوع: مافیا دور بیست و هفتم - ندای وظیفه

هــــمکار انجــــمن

RealMadrid
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello | Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    David Beckham | San Iker
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 78 در 24 پست
    کشور من
    France

نقل قول نوشته اصلی توسط InTeR نمایش پست ها
    اول از همه به گاد خسته نباشید میگم.تلاششو کرد.اگر من چیزی میگم دلیلش این نیست که بگم گاد مقصر باخت بوده و از این حرفا چون اگر بخوام، مستقیم میگم.کلا یکبار همچین حرفی زدم اونم سر اشتباه پویا بود اون دوری که گاد بود که رسما ما رو نابود کرد.این دور مجموعا گاد تاثیری تو بازی نداشت.اگر حجت و کل محمود هم گادکش میشدن فرقی در اصل قضیه ایجاد نمیکرد!با اینکه میدونم فرقی نمیکرد و حجت نمیومد روز آخر ولی بازی نباید تموم میشد...
    من حس میکنم گاد کلا رو قوانین مافیا زیاد احاطه نداشت.مافیا کشتی آزاد نیست وسط فاز روز اخطار کم کاری بدیم به کاربرا.مافیا(اینترنتیش مخصوصا) مثل شطرنجه هر کسی قبل هر حرکتش تا چند حرکت بعدی حریف رو میخونه و نمیشه وسط بازی تغییرات داد به بازی و مثلا نقش فیل و اسب رو عوض کرد!نمیشه وسط بازی مافیا رای اعدام رو اجباری کرد بعد وسط فاز اعدام رو اجباری کرد و آخر هم مشخص نشه اگر کسی رای نده چی میشه یا اگر مساوی بشه چی میشه و ...؟گاد که نباید تحت تاثیر حرف بقیه باشه.در ضمن تعامل خوبی هم با تاپیک نداشت.همیشه آخر فاز رای ها رو اعلام میکرد... بالانس هم به ضرر مافیا بود ولی به لطف خود بیگناها و فعالیت نکردشون مافیا بازی رو نباخت.

در ضمن تو بازی اگر چیزی گفتم یا حرکتی کردم که کسی ناراحت شده عذر می خوام.مافیاست دیگه یک وقتایی باید حرکات اکبر میثاقیانی توش انجام داد تا ملت به خودشون بیان یا حتی کنترلشونو از دست بدن!!

در آخر هم یک خسته نباشید مشتی به حجت میگم که نمیدونم کی پشت یوزرش بود.واقعا بد و کثیف بازی کرد!ما هم سرمون خلوت نیست ولی با گوشی هم شده پیگیر بازی هستیم.یکی مثل من وقت میزاره واسه بازی.چی بگم واقعا؟محمود و سید که نمیومدن زیاد مافیا بودن ولی یک بیگناه انقدر بیخیال؟البته دو سه بیگناه دیگه هم بودن اینجوری متاسفانه ولی حجت روز آخر واقعا گند زد به بازی.حتی وقتی اومد تو تاپیک هم حاضر نشد مثل آدم بازی کنه و به مسخره بازی گرفت همه چیز رو.
    ممنون .

اما لازم ـه یه سری توضیحات بدم در این خصوص و بعدم اعلامِ نقش ها و ... .

قاعدتاً و قطعاً برگزاری بازی ، بدون مشکلات نیست ، همونطور که هیچ کاری بدونِ باگ انجام نمیشه .
    اما این دیدگاه و نگرش نسبت به بازی اشتباهه ، مافیا بازی انعطاف پذیریه . جذابیتِ بازی هم به همین خاطره . نقش های مختلفی برای این بازی طراحی میشه ، قوانینِ مختلف و به طرقِ مختلف برگزار میشه . کشتی ـه آزاد نیس که همه جا یه قانون داشته باشه ممکنه دیدگاه ها متفاوت باشه و شما دوست داشته باشی مافیا رو با قوانینِ ثابت و احتمالاً قوانینی که دوست داری بازی کنی ، که خب در این صورت بحث به جایی نمیرسه پس .

اما انعطاف ! وظیفه ی گاد ، تا حدِ ممکن جلوگیری از راکد بودنِ بازی ـه . وقتی بازی فرسایشی میشه ، به جز بازیکن ها قطعاً به گاد هم میتونه انتقاد وارد بشه .
    این جلوگیری از فرسایشی شدنِ بازی ، میتونه هر زمان و به واسطه ی رایِ اجباری ، گادکش کردن ، اخطار و ... انجام بشه . و این تعاملِ گاد با بازی هست .

نکته ی بعدی اینه که ، این بازی ، صرفاً بازی هست . با این تعداد ، وقتی اعلام میشه رای اجباری هست . و رای داده نمیشه ، پادگان نیست ، و 3 گادکش نمیتونیم داشته باشیم . ثبتِ نام در بازی ، تعهد ـی هست به پایبندی به بازی و قوانینِ گاد و نه قوانینِ خودانگیخته . به نظرم صرفاً تعهد داشتن کافی هست ، و اگر پلیر ها برای اجرای قوانین ، نیاز به اعمالِ فشار یا زور از طرفِ گاد داشته باشن ، کاری از دستِ کسی برنمیاد . همونطور که برای کسایی که فعالیت نکردن هم ، کاری نمیشه انجام داد . مافیا شبیه سازِ خوبی برای جامعه ، سیاستمداران و رفتار شناسی هست و خب قطعاً یه نمونه ی قابلِ تعمیم به جامعه هم میتونه باشه .

بالانس .

بالانس به تقریبِ خوبی بالانس بود واقعا .
    3 مافیا ، دو تیر ، جدای از بازیکنانی که برای مافیا انتخاب شده بودند . همین به تنهایی پوئن بزرگی هست . پیروزی مافیا ، اتفاقِ خارج از عرفی نیست . مافیا خوب بودن ، و تیمی که میبره باید خوب باشه .

-----

اسامی یوزر های فیک .

سید : FireForce8
    کل محمود :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    خدیجه سادات :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    حاج سعید :
    حاجیه عزت :
    حاج احمد :
    حجت :
    مشدی عباس :
    اکبر اقا :

و در پایان ، ممنون از همه بازیکنانی که وقت گذاشتن . ببخشید اگه باگی چیزی هم وجود داشت .

the trees were going to burn... but it's raining
    ویرایش توسط AminDex : 25th August, 2016 در ساعت 05:28 PM

2. 4 کاربر از پست مفید AminDex سپاس کرده اند .

سرمربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    -----
    تیم محبوب
    آره بابا قرمزته...
    سپاس ها
    12,278
    سپاس شده 25,208 در 4,648 پست
    کشور من
    Bitafavot

فقط کل محمود

4. 2 کاربر از پست مفید N I M A سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

نقل قول نوشته اصلی توسط AminDex نمایش پست ها
    ممنون .

قاعدتاً و قطعاً برگزاری بازی ، بدون مشکلات نیست ، همونطور که هیچ کاری بدونِ باگ انجام نمیشه .
    اما این دیدگاه و نگرش نسبت به بازی اشتباهه ، مافیا بازی انعطاف پذیریه . جذابیتِ بازی هم به همین خاطره . نقش های مختلفی برای این بازی طراحی میشه ، قوانینِ مختلف و به طرقِ مختلف برگزار میشه . کشتی ـه آزاد نیس که همه جا یه قانون داشته باشه ممکنه دیدگاه ها متفاوت باشه و شما دوست داشته باشی مافیا رو با قوانینِ ثابت و احتمالاً قوانینی که دوست داری بازی کنی ، که خب در این صورت بحث به جایی نمیرسه پس .

اما انعطاف ! وظیفه ی گاد ، تا حدِ ممکن جلوگیری از راکد بودنِ بازی ـه . وقتی بازی فرسایشی میشه ، به جز بازیکن ها قطعاً به گاد هم میتونه انتقاد وارد بشه .
    این جلوگیری از فرسایشی شدنِ بازی ، میتونه هر زمان و به واسطه ی رایِ اجباری ، گادکش کردن ، اخطار و ... انجام بشه . و این تعاملِ گاد با بازی هست .

نکته ی بعدی اینه که ، این بازی ، صرفاً بازی هست . با این تعداد ، وقتی اعلام میشه رای اجباری هست . و رای داده نمیشه ، پادگان نیست ، و 3 گادکش نمیتونیم داشته باشیم . ثبتِ نام در بازی ، تعهد ـی هست به پایبندی به بازی و قوانینِ گاد و نه قوانینِ خودانگیخته . به نظرم صرفاً تعهد داشتن کافی هست ، و اگر پلیر ها برای اجرای قوانین ، نیاز به اعمالِ فشار یا زور از طرفِ گاد داشته باشن ، کاری از دستِ کسی برنمیاد . همونطور که برای کسایی که فعالیت نکردن هم ، کاری نمیشه انجام داد . مافیا شبیه سازِ خوبی برای جامعه ، سیاستمداران و رفتار شناسی هست و خب قطعاً یه نمونه ی قابلِ تعمیم به جامعه هم میتونه باشه .

بالانس .

3 مافیا ، دو تیر ، جدای از بازیکنانی که برای مافیا انتخاب شده بودند . همین به تنهایی پوئن بزرگی هست . پیروزی مافیا ، اتفاقِ خارج از عرفی نیست . مافیا خوب بودن ، و تیمی که میبره باید خوب باشه .

-----

اسامی یوزر های فیک .

کل محمود :
    خدیجه سادات :
    حاج سعید :
    حاجیه عزت :
    حاج احمد :
    حجت :
    مشدی عباس :
    اکبر اقا :

و در پایان ، ممنون از همه بازیکنانی که وقت گذاشتن . ببخشید اگه باگی چیزی هم وجود داشت .
    کی اینا رو به شما یاد داده؟ امین جان من 8 سال دارم مافیا بازی میکنم.ایرانی،خارجی،حضوری، صوتی، تصویری هر مدلی بگی تجربه کردم.کسی که به شما یاد داده احتمالا خوب بلد نبوده.قوانین مافیا مثل هر بازی دیگه ای انعطاف داره تا قبل شروع خود بازی.مثلا وین کاندیشن چی باشه؟چه چیزهایی تو داستان بیاد و ...؟چیزایی که خودم ازت میپرسیدم.اگر ثابت بود که سوال نمیکردم...وقتی که بازی شروع میشه گاد نباید تو بازی دخالت کنه!شما نمیدونم کی بهتون همچین چیزی گفته!من تعجب میکنم که انقدر هم با اطمینان میگی!!تو که نمیتونی بیای وسط بازی حکم صادر کنی،شاید مافیا یا یک بیگناه خاصی داره از شرایط تو بازی استفاده میکنه.حتی اول فاز روز هم چیزی بگی ایراد نداره ولی وسط فاز روز که نمیشه سه بار چهار بار قوانین رو تغییر داد... من اگر خونه نبودم که شب سوم اعدام میشدم با تغییر قوانینت.اصلا حرفت منطقی نیست!نمیشه که گاد یک بیگناه رو ببره بالای چوبه دار چون بازی راکده!اصلا راکد بودن بازی به گاد ربطی نداره.تو اگر غیر این دیدی به منم نشون بده.

پادگان نیست درسته ولی باید گاد حرفش حرف باشه دیگه.باید قبل اعلام قانونش فکر کسایی که قانونش رو اجرا نمیکنن هم باشه.مثلا بیاد تو فاز روز بگه اگر کسی رای نده فاز تموم نمیشه یا گادکش میکنم(همون قضیه تعامل با بازیکنها) یا اگرم دلت نمیاد حداقل مجبورشون کنی فردا رای بدن.

6. 2 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    1
    سپاس شده 29 در 18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AminDex نمایش پست ها
    ممنون .

بالانس .

-----

اسامی یوزر های فیک .

کل محمود :
    خدیجه سادات :
    حاج سعید :
    حاجیه عزت :
    حاج احمد :
    حجت :
    مشدی عباس :
    اکبر اقا :

اقا شما اصلا بیا یه بازی خودت طراحی کن اسمشم هر چی دوست داری بزار

امین جان بحث سر اینه که قوانین باید ثابت باشه. من شب دوم ازت پرسیدم این اعدام اجباری فردا هم هست و شما گفتی بله!!! ما کلی روش حساب کردیم و یه رای اکبر کافی بود واسه اعدام سعید چون میشد با رای من و اکبر با اکثریا آرا اعدامش کرد. اما یهو شما 1 ساعت مونده به آخر فاز میای میگی باید حداقل 4 رای باشه! یعنی اگه میثم رای خودشو عوض نمیکرد و به خودش رای نمیداد کل پلنی که ریخته بودیم راحت به باد میرفت با تغییر عقیده ای که دادی.

حرف اصلیم اینه. هر قانونی دوست داری بزار، هر نقشی دوست داری تعریف کن، اصلا آقا جان هر کاری دوست داری بکن اما به 2 شرط:

اولا: همون اول بازی باید بگی. مثلا بگی اعدام اجباریه و به فلان شیوه این اعدام اجباری اجرا میشه.(نه اینکه رو این قضیه حساب کنی که افراد تعهد اخلاقی دارن که رای بدن)
    دوما:تو قوانینی که میزاری باید تمام حالت های ممکن و مختلفو در نظر بگیری. یعنی نباید بازی طوری باشه که یه اتفاقی بیوفته و یهو اون وسط تصمیم بگیری که حالا تو این شرایط حکمش چی میشه.

دقیقا به خاطر همین دلیل دومی که گفتم، این قوانین و نقش ها تو این فروم وارد شده. چون از جای معتبری گرفته شدن و سالیان سال تست شدن و باگ هاشون در اومده و وقتی با همون حالت های پیش فرض ازشون استفاده میکنی دیگه حداقل مطمئنی که هیچ مشکلی بوجود نمیاد. یه مثال میزنم واسه. الان من فالگیر بودم، میتونستم بیام بگم کلمه " اعدام " ممنوعه؟؟!!! اونم با وجود اعدام اجباری!!! این خودش تناقضه دیگه. شما وقتی این نقشو میزاری تو بازی باید تو توضیحاتش اضافه کنی که استفاده از کلماتی مثل فلان و بهمان واسه این نقش ممنوعه.

بالانس هم قطعا به نفع بی گناها بود. اونم نه کم بلکه خیلی زیاد بحثش خیلی خیلی مفصله!!!

در نهایت بازم ازت ممنونم. خیلی زحمت کشیدی

پی نوشت: یه شکر ویژه میکنم از کسی که تو برد مافیا نقش خوبیو ایفا کرد. تسوکه اعظم با بازی عالیش
    جانم فدای ...
    ویرایش توسط خدیجه سادات : 25th August, 2016 در ساعت 10:58 PM

8. 2 کاربر از پست مفید خدیجه سادات سپاس کرده اند .

هــــمکار انجــــمن

RealMadrid
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello | Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    David Beckham | San Iker
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 78 در 24 پست
    کشور من
    France

به عنوانِ آخرین پست و پرونده این دور رو ببندم .

بعضی از پست هارو که میخونم ، میگم من از مریخ اومدم ؟ یا باز من از مریخ اومدم ؟ .

نقل قول نوشته اصلی توسط InTeR نمایش پست ها
    تو که نمیتونی بیای وسط بازی حکم صادر کنی،شاید مافیا یا یک بیگناه خاصی داره از شرایط تو بازی استفاده میکنه.حتی اول فاز روز هم چیزی بگی ایراد نداره ولی وسط فاز روز که نمیشه سه بار چهار بار قوانین رو تغییر داد... من اگر خونه نبودم که شب سوم اعدام میشدم با تغییر قوانینت.اصلا حرفت منطقی نیست!نمیشه که گاد یک بیگناه رو ببره بالای چوبه دار چون بازی راکده!
    اول اینکه ، به نظرم حداقل پست های گاد رو میخوندی رایِ اجباری هیچ وقت وسطِ فاز ها اعلام نشد و از اولِ هر فاز اعلام میشد . 3 - 4 تغییرِ قوانین هم ، مثال نیاز داره حقیقتاً .
    3- 4 بار تغییر قوانین وسطِ فازِ روز ؟ اینجا بازی میکردی اصلاً ؟ .

+ گادکسی رو به زور بالای چوبه ی دار نبرد ، به نظرم این جمله کاملاً مشخصه :
    تعداد رای مورد نیاز برای اعدام : 5 رای .
    رای به اعدام : اجباری .
    فکر میکنم ، معنیِ این جمله واضحه ! یعنی تمامِ اعضا موظف هستن رای به اعدام بدند ، اما فقط درصورتی اعدام انجام میشه که رای ها به حدِ نصاب برسه . حداقلِ با منطقِ من نمیشه از این جمله نتیجه گرفت که گاد کسی رو بخواد بزور اعدام کنه یا بزور اعدام داشته باشیم . همونطور که سید به خودش رای داد !.
    و همونطور که دیدی کسی هم اعدام نشد ! پس این از این .

نقل قول نوشته اصلی توسط خدیجه سادات نمایش پست ها
    امین جان بحث سر اینه که قوانین باید ثابت باشه. من شب دوم ازت پرسیدم این اعدام اجباری فردا هم هست و شما گفتی بله!!! ما کلی روش حساب کردیم و یه رای اکبر کافی بود واسه اعدام سعید چون میشد با رای من و اکبر با اکثریا آرا اعدامش کرد. اما یهو شما 1 ساعت مونده به آخر فاز میای میگی باید حداقل 4 رای باشه! یعنی اگه میثم رای خودشو عوض نمیکرد و به خودش رای نمیداد کل پلنی که ریخته بودیم راحت به باد میرفت با تغییر عقیده ای که دادی.
    این بحث رو توی تلگرام هم داشتیم ، ببین چون گروهِ شما نزدیکِ برد هست ، باید من همه چی رو واستون فراهم کنم ؟ شما از من پرسیدی رای به اعدامِ اجباری برای فردا هم هست و من گفتم بله . و بود . تغییری انجام نشد . وقتی از اولِ فاز اون جمله ی پائینی میاد . و اتفاقا به زبانِ فارسی هم میاد دیگه توجیهی لازم نیست . همه ی بازیکنان موظف بودن به رای دادن و فقط و فقط در صورتی اعدام انجام میشد که به حداقل رای برسه . و تا وقتی 4 نمیشد هم اعدامی انجام نمیگرفت . اگر همچنان فکر میکنی اون فاز تغییری تو قوانین ایجاد شده میتونیم راجبِ زبانِ فارسی بحث کنیم .

تعداد رای مورد نیاز برای اعدام : 4 رای .
    رای به اعدام : اجباری .
    نقل قول نوشته اصلی توسط خدیجه سادات نمایش پست ها
    دوما:تو قوانینی که میزاری باید تمام حالت های ممکن و مختلفو در نظر بگیری. یعنی نباید بازی طوری باشه که یه اتفاقی بیوفته و یهو اون وسط تصمیم بگیری که حالا تو این شرایط حکمش چی میشه.

دقیقا به خاطر همین دلیل دومی که گفتم، این قوانین و نقش ها تو این فروم وارد شده. چون از جای معتبری گرفته شدن و سالیان سال تست شدن و باگ هاشون در اومده و وقتی با همون حالت های پیش فرض ازشون استفاده میکنی دیگه حداقل مطمئنی که هیچ مشکلی بوجود نمیاد. یه مثال میزنم واسه. الان من فالگیر بودم، میتونستم بیام بگم کلمه " اعدام " ممنوعه؟؟!!! اونم با وجود اعدام اجباری!!! این خودش تناقضه دیگه. شما وقتی این نقشو میزاری تو بازی باید تو توضیحاتش اضافه کنی که استفاده از کلماتی مثل فلان و بهمان واسه این نقش ممنوعه.
    اول ممنون که به نقشا دقت کردی و در جهتِ دیباگش تلاش کردی . اما خب گاد شب نمیخوابه صبح بلند شه نقش بده بیرون که یکم فکر میشه روی نقش ها .
    همونطور که دیدی ، رای به اعدامِ اجباری ، در اولِ فاز روز و بعد از اتفاقاتِ فاز شب اعلام میشد و نه از شبِ قبلش در صورتی که فال گیر ، کلمه ی رای به اعدام رو ممنوع میکرد ، خب بدیهی هست که رای به اعدامِ اجباری نداشتیم برای اون فاز . مثالش هم ساده هست ! صدا خفه کن میتونه یک نفر رو در فازِ روز به طورِ کامل Mute کنه . الان باگش اینه که خب طرف گادکش میشه یعنی ؟ سادست ! چون طبقِ قوانینِ خودِ بازی نمیتونسته پست بده ! پس نمیتونه واردِ قوانینِ گادکش بشه یه چیزی تو مایه های به انتفای مقدم .

ممنون از پیشنهادات .

the trees were going to burn... but it's raining

10. 2 کاربر از پست مفید AminDex سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    1
    سپاس شده 29 در 18 پست

من نمیدونم چه اصراریه وقتی آدم اشتباه میکنه نمیاد بگه آقا قبول اشتباه کردم
    الان شما قوانینو وسط فاز تغییر ندادی اصلا؟؟؟!!!! دیگه یه مافیا بازو که نمیتونی اینجوری بپیچونی

این یه نمونش:
    آغاز فاز روز سوم .
    پایان فاز روز : 23:00

بازیکنان :

خدیجه سادات
    اکبر آقا

تعداد : 8 نفر .
    تعداد رای مورد نیاز برای اعدام : 5 رای .
    رای به اعدام : اجباری
    اینم پستی که وسط فاز دادی و تغییر قوانینه:

فازِ روز تا 12:30 تمدید میشه .

اعدام برای این فاز کلاسیک انجام میشه بیشترین رای ، اعدام .
    الان این تغییر قوانین نیست؟؟!!!

در ثانی شما وقتی میگی رای دادن اجباریه، باید یه فکری هم بکنی که وقتی رای نمیدن ملت چه کار باید کرد. این میشه ضعف در قوانینت که تو همون تلگرام هم بهت گفتم.

همونطور که دیدی ، رای به اعدامِ اجباری ، در اولِ فاز روز و بعد از اتفاقاتِ فاز شب اعلام میشد و نه از شبِ قبلش در صورتی که فال گیر ، کلمه ی رای به اعدام رو ممنوع میکرد ، خب بدیهی هست که رای به اعدامِ اجباری نداشتیم برای اون فاز . مثالش هم ساده هست ! صدا خفه کن میتونه یک نفر رو در فازِ روز به طورِ کامل Mute کنه . الان باگش اینه که خب طرف گادکش میشه یعنی ؟ سادست ! چون طبقِ قوانینِ خودِ بازی نمیتونسته پست بده ! پس نمیتونه واردِ قوانینِ گادکش بشه یه چیزی تو مایه های به انتفای مقدم .
    این حرفتم که دیگه آخرشه...من شب قبلش ازت پرسیدم رای اعدام اجباری هست واسه فردا و شما گفتی که بله تا آخر بازی این قانون هست. من اگه کلمه اعدامو ممنوع میکردم شما اصلا حق نداشتی بیای رای به اعدام اجباریو حذف کنی. مگه خونه خالس؟؟!!
    باید اول بازی فکر اینجاهاشو بکنی واسه همچین نقشایی

و مورد آخر اینکه من هیچوقت نگفتم نقشارو دیباگ کردم. گفتم از جایی نقشارو وارد کردم که معتبره و این نقش ها تست شدن و دیباگ شدن.
    جانم فدای ...

12. 2 کاربر از پست مفید خدیجه سادات سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,196 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

به هر حال هر ایرادی بوده من از امین بابت برگزاری این دوره ی مافیا تشکر میکنم.

مطمئنا اگه نبود این دور بازی مافیایی نداشتیم. خیلی وقت بود که درخواست برگزار کننده داشتم ولی کسی اعلام آمادگی نمیکرد!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

14. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

صفحه 48 از 48 نخستنخست ... 1828384445464748

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 4