صفحه 8 از 25 نخستنخست ... 45678910111218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 244

موضوع: کلوپ هواداران لیورپول - فصل (2018-2017)

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    سپاس شده 4,142 در 1,000 پست
    کشور من
    England

این شش بازی خارج از خانه ی ایندمونه که واقعا همش سخته ولی برا موفقیت بردن همچین بازی هایی خیلی مهمه اورگی و استوریچ حتما در ادامه بیشتر بهشون بازی خواهد رسید بخصوص استوریچ که بهش نیاز داریم .
    [IMG][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][/IMG]

یه نکته دیگه اینکه کوتی اگه یه گل دیگه بزنه میشه بهترین گلزن برزیلی تاریخ لیگ

2. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

داستان سردار و لیور هم تموم شد!

واکنش سرمربی لیورپول به جذب سردار آزمون
    کلوپ: مهاجم نه؛ دنبال یک وینگر خوب هستیم

ادعای گاردین انگلیس مبنی بر این که باشگاه لیورپول مهاجم ایرانی روستوف روسیه را رد فهرست خریدهایش قرار داده سرو صدای زیادی به راه انداخت.

به گزارش "ورزش سه"، قرار گرفتن نام سردار آزمون در سبد خریدهای احتمالی صدرنشین لیگ برتر جزیره در زمستان باعث شد تا نگاه بسیاری از محافل خبری دنیا به این موضوع جلب شود تا جایی که حالا سایت معتبر Sport nova این موضوع را به گزارشی جذاب تبدیل کرده و به سراغ یورگن کلوپ سرمربی مشهور آلمانی سرخ های آنفیلد رفت تا از برنامه هایش پیرامون نقل و انتقالات ژانویه باخبر شود.
    در گزارش این سایت آمده است:« زمستان در راه است، برهه ای از فصل که برای طرفداران فوتبال در جزیره پر از اتفاقات غیر قابل پیش بینی در نقل و انتقالات زمستانی است چون همه آنها منتظر تقویت تیم های محبوب شان هستند.از جمله این باشگاه ها می توان به لیورپول صدرنشین فعلی اشاره کرد که شایعاتی پیرامون خرید مهاجم را در اطراف خود می بیند اما برخلاف این شایعات حالا مربی آلمانی از برنامه هایش برای جذب یک بال و وینگر خوب صحبت می کند».
    Sport nova سپس به واکنش یورگن کلوپ به احتمال خرید مهاجم پرداخت جایی که یورگی گفت:«برای هر تیمی داشتن سه مهاجم نوک برای یک فصل کافی است اما دور بودن یک ماهه سادیومانه از ما به خاطر جام ملت های آفریقا کمی کار را دشوار می کند چون در این برهه ما بازی های فشرده زیادی پیش رو خواهیم داشت. به نظرم می آید بیشتر از این که مهاجم نیاز داشته باشیم باید دنبال یک وینگر و بال چپ و راست باشیم چون الان فیرمینیو برزیلی توانایی بازی در نوک خط حمله را دارد و برای تکمیل مثلث تهاجمی به بال نیاز داریم».
    سایت Sport nova با پرداختن به واکنش کلوپ در ادامه گزارش خود آورد:« با این صحبت ها به نظر می رسد تمام شایعات پیرامون حضور سردار آزمون مهاجم 22 ساله ایرانی باشگاه روستوف که از او به عنوان لیونل مسی ایران نام برده می شود در لیورپول فعلا منتفی باشد چون با صحبت های یورگی این گونه برمی آید که بیشتر از سردار آزمون بازیکنی به نام کریستین پاوون آرژانتینی از باشگاه بوکاجونیورز به قرمزهای آنفیلد نزدیک تر باشد. وینگر سرعتی، تکنیکی و جوان که در لیگ آرژانتین همه نگاه ها را به خود معطوف کرده و حالا کلوپ در آرزوی خرید او به سر می برد.

4. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    سپاس شده 38,293 در 5,934 پست
    کشور من
    Ashegh

قضیه سردار که از اول جدی نبود. ایرانی ها زیادی جدی گرفتنش. سردار برای بازی تو لیورپول کلوپ خیلی کند و تنبله. تو تیم کلوپو همه مثل اسب چهارنعل باید بدوند. از مدافعان مرکزی بگیر تا نوک خط حمله. بازیکن ایرانی رو چه به این کارها؟

برای لیورپول قضیه پاوون و محمود داهود و هکتور هررا خیلی جدی تر به نظر میرسه

خاطرات جرارد رو دارم میخونم. از همین تریبون یه عذرخواهی میکنم از راجرز بابت اینکه همش بهش گیر میدادم که چرا جرارد رو به هافبک دفاعی بدل کرد؟ ظاهرا خواست و تمایل خود کاپیتان بوده. البته سایر ایرادات و فرصت سوزی ها و خانمان سوزی های راجرز به قوت خودشون باقیه

6. 4 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

^^ جایی که توش هر هفته سه تا بازی انجام میشه، جای گشاد ها نیست! سر ماه نشده رباط صلیبی پاره میکنه. هر چند که حرف زدن در مورد انتقالش هم خنده داره!

8. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

لعنت لعنت لعنت به بازی های ملی واقعا خدا کنه لالانا چیزیش نباشه اینجور مصدومیتا که بدون برخورد بوجود میاد خیلی نگران کنندست.

10. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    کشور من
    Ashegh

ظاهرا لانانا مصدوم نشده، اینجوری میشه نتیجه گرفت که این دور از فیفادی به خیر گذشت و تلفات ندادیم. البته قراره از آدام امروز یه تست تو ملوود گرفته بشه ولی نزدیکان باشگاه و تیم ملی میگن که چیز مهمی نبوده.
    فکر کنم تا نیمه بهمن دیگه فیفادی نداریم و سه ماه راحتیم از شرش

12. 3 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

‍ مشکل بزرگ لیورپول در باکسینگ دی؛ بازی در کمتر از 44 ساعت

لیورپول در ژانویه در فاصله کمتر از 44 ساعت باید به میدان برود.

درخواست باشگاه لیورپول از لیگ برتر انگلیس برای تغییر ساعت بازی با ساندرلند، مورد موافقت قرار نگرفت و به این ترتیب تیم کلوپ باید در کمتر از 44 ساعت دوباره به میدان برود. این تصمیم با توجه به برنامه پخش تلویزیونی اتخاذ شده است.

لیورپول سه شنبه 27 دسامبر در آنفیلد میزبان استوک سیتی است. سپس شنبه 31 دسامبر در یک مسابقه حساس در خانه به مصاف منچستر سیتی می رود. که این بازی ساعت 21 به وقت تهران انجام می شود و سپس دوشنبه دوم ژانویه از ساعت 18.30 به مصاف ساندرلند می رود. این بدان معنی است که تیم کلوپ برای اماده سازی خود فقط 44 ساعت زمان دارد.

البته چندین تیم دیگر هم در لیگ برتر، هم روز شنبه و هم روز دوشنبه باید به میدان بروند، اما زمان بازی سایر تیم ها به شکلی تنظیم شده است که اکثراً حدود 48 ساعت بین دو بازی خود فاصله دارند.

14. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

^^
    همه می گویند که چرا فوتبال انگلستان در تورنومنت های مهم ناموفق است. می دانید تیم های دیگر چگونه این کار را انجام داده و موفق می شوند؟ آن ها روی صندلی می نشینند و از روش لیگ برتر عبرت می گیرند.

*کلوپ

16. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    کشور من
    Ashegh

دیگه این راه و رسم فوتبال انگلیسه چون فوتبال مهمترین سرگرمی شونه و f.a اصرار داره که باید شب سال نو مردم غرق فوتبال باشن. بعید میدونم تا سالهای سال خللی در باکسینگ دی فعلی وارد باشه ( تاکید دارم رو باکسینگ دی فعلی چون همین باکسینگ دی نسبت به مثلا میانه دهه 90 کاملا خلوت و سبک شده. باکسینگ دی های دهه 90 یک چیز خوفی بودن)

18. 3 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

توف به شانس نداشته مون من سیتی هم با خوش شانسی محض برد .کلوپ دیر تعویض کردنشم رو اعصابه نمیدونم چرا به استوریچ بیشتر اعتماد نمیکنه این بازی یه باخت بود مثل وحشیا همه جای زمین بودن کوتی نذاشتن نفس بکشه .

20. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

صفحه 8 از 25 نخستنخست ... 45678910111218 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 2 مهمان ها)

1. ,versa