صفحه 5 از 25 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 247

موضوع: کلوپ هواداران لیورپول - فصل (2018-2017)

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    سپاس شده 38,296 در 5,934 پست
    کشور من
    Ashegh

در حال حاضر با اختلاف صکصی ترین فوتبال دنیا رو ارائه میدیم ولی با این پرسینگ سنگینی که در هر بازی داریم، بعید میدونم بعد از ژانویه رمقی داشته باشیم
    همین الانش هم همیشه نیمه دوم ها ضعیفتر از نیمه های اولیم. ولی نیمه اول واسه تیمهای مقابل یک جهنمه

رنجنامه کاپیتان هال سیتی بعد از بازی رو خوندین؟ دلم کباب شد واسش. از شدت خوب بودن ما، به پهنای صورت داشت اشک میریخت

2. 3 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,189
    سپاس شده 4,153 در 1,000 پست
    کشور من
    England

اووووف عجب برد سختی بود همشم بخاطر نیمه اول افتضاحمون بود واقعا نیمه اول خیلی بد بودیم همون کاری که ما بازی قبل میکردیم سوانسی نیمه اول انجام داد یعنی پرسس شدید که واقعا اجازه هیچ کاری رو بهمون نداد نیمه دوم گل زود هنگام نجاتمون داد ولی در کل خیلی موقعیت های خوبی داشتیم نیمه دوم که از دست دادیم ولی اون موقعیت دقیقه نود دو سوانسی منو سکته داد در کل تو همچین بازی هایی فقط سه امتیاز مهمه باید امتیازارو جمع کرد که وقتی به اواسط فصل میرسیم و فشردگی بازی ها برای تیمای حاظر در لیگ قهرمانمان بیشتر میشه بتونیم حتی ازشون فاصله بگیریم .

4. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,803
    سپاس شده 5,872 در 1,349 پست

بازی رو دیدم، خیلی خفن بود، نمیه اول قشنگ سوانسی پرسمون کرده بود. واسه همین موقعیت چندانی نداشتیم. از اونور هم باز گل های مسخره خوردیم،
    اما نیمه دوم کاملا متفاوت بود، بازیکن ها اگر دفت می کردن قشنگ 4 - 5 تا می زدیم، بهترین موقعیتی هم که هدر رفت متعلق به مانه بود، خیلی ازش بعید بود که اونجوری توپ رو بکوبه به پای دفاع، فقط کافی بود 1 تو سر توپ بزنه و کار رو خلاص کنه، منتها عجله کرد و موقعیت رو از دست داد.
    در مجموع مستحق برد بودیم. حتی با احتلاف گل بیشتر، و نکته دیگه اینه که تیم دیروز نشون داد در صورتی که تا دقیقه 90 هم می تونه به پرس پر فشار ادامه بده اما این که کارش با سکته مواجه می شه دلیل دیگه داره.
    بازی بعدیمون با منچستره دیگه؟ به امید برد

6. 4 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,189
    کشور من
    England

لعنت به بازی های ملی وینالدوم مصدوم شد و حتی گفته میشه شاید از ناحیه همسترینگ باشه امیدوارم جدی نباشه امره جان باید خودشو نشون بده احتمالا بازی با منچستر فیکس بازی میکنه هر چند بازیشو زیاد دوسندارم خیلی کند بازی میکنه.

8. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,803

فکر نمی کنم مصدومیت وینالدوم چیز جدی ای باشه، نهایتا 1 بازی با من یو رو از دست می ده، اگه این طور باشه به جاش امره چان رو خوایهم دشات که اون هم بازیکن بی کیفیتی نیست و من خودم به شخصه بازیش رو قبول دارم، سرعت وینالدوم رو نداره و این می تونه اون پویایی خط حمله امون رو با مشکل مواجه کنه اما به هر حال بازیکن خوب و باهوشیه.

با این که این بازی می تونه هر نتیجه ای داشته باشه و نمی شه خیلی بی محابا از برد حرف زد اما من مشتاقانه منتظر این بازی هستم، انشالا تیم به همون سر حالی قبل از تعطیلات باشه و به همون شیوه بازی کنه ، که اگه این طور باشه خیلی راحت می تونیم ببریم من یو رو. این برد برامون مهمه، نه به این دلیل که من یو رو می بریم بلکه به این دلیل که عقب نموندن از کورس برامون از نون شب واجب تره، این بازی می تونه اگه با بردمون همراه باشه شروعی باشه برای حرکت به سمت قهرمانی و اگه با باختمون همراه باشه خدای نکرده، تقلیلمون به تیمی که ثبات نداره و نهایتا برای کسب سهمیه می جنگه.

10. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    سپاس شده 38,296 در 5,934 پست
    کشور من
    Ashegh

دو سه روزه که بطرز مشکوکی تمام عمله و عکره سابق یونایتد، پشت سر هم مصاحبه میکنن و در مورد قدرت لیورپول و احتمال بالای بردش در بازی دوشنبه شب و احتمال زیاد قهرمانیش در لیگ صحبت میکنن.
    فکر میکنم که بخشی از یک جنگ روانیه که سطح توقع رو از لیورپول طوری بالا ببرن که استرس ایجاد بشه. امیدوارم حدسم غلط باشه و کاسه ای زیر نیم کاسه شون نباشه. بهرحال شاگرد فرگی هستن دیگه

12. 3 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,803

فشار و استرس که زیاد هست، مخصوصا که بنا به نتایج به دست اومده می تونیم با برد با اختلاف بیشتر از 3 گل خودمون رو به صدر برسونیم، اتفاقا مورینیو هم همین رو می خواد و ایتاد استفاده از این جور جو هاست، همون طوری که 3 سال پیش با چلسی جلوی اون تیم خوف رو گرفت. اینجاست که آقای معمولی باید وارد عمل بشه، اول باید هیجان و استرس خودش و بعد بازیکنا و هوادارا رو کنترل کنه، همه باید بدونیم که اگه خودمون باشیم هیچ تیمی جلودارمون نیست، نه استرس داره این قضیه نه هیجان بی خودی. این هفته هم دومین هفته ای که تیم پپ با تیم های خوب مواجه شد، 5 امتیاز از دست داد. اینجاست که عیار تیم ها مشخص می شه. ما حتی اگر مساوی هم کنیم به نظرم تو سخت ترین بازی های فصلمون بهترین نتایج رو گرفتیم. ولی دلم روشنه که به امید خدا می تونیم برنده خارج بشیم

14. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,803

تا حالا سابقه نداشته بازی این دو تیم اینقدر سر و صدا کنه، و جالب اینه که 90 درصد موارد هم از برد ما می گن، و در کمال تعجب این در مورد منچستری ها هم صدق می کنه.
    امیدوارم باعث نشه که فشار تیم زیاد بشه و بازی از دستمون در بره، باید فقط و فقط خودمون باشیم، بدون استرس یا هر چیزی، اگر ببریم، دیگه بعید می دونم تیمی حریفمون بشه، مگه این که خود من سیتی اذیتمون کنه که اون هم بعید می دونم. اگر هم نبریم وقت بری اثبات خودمون زیاد داریم، 30 هفته دیگه داریم و 1 تقویم خلوت که رفته رفته خودش رو نشون خواهد داد.
    ================================================== ========================
    پ.ن : خودم 1 کوچولو استرس گرفتم.

16. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,189
    کشور من
    England

بازی خطرناکیه و اینکه همه مارو برنده میدونن بازی خطرناکتر میکنه گل زود هنگام میتونه فشار کم کنه و باعث میشه راحتر بازی کنیم و بشه گل های دیگه هم زد البته منچستر یه بازیکن تاثیر گذار داره که میتونه تا ثانیه پایانی بازی خطرناک باشه و اون زلاتانه .امروز خیلی بازی تاکتیکی خواهد بود نیمه اول باید بت یه جو وخشتناک و پرس شدید گل بزنیم چون اگه به نیمه دوم بکشه هر اتفاقی ممکنه بیفته.
    منم استرس دارم اما اگه روز خوب کوتی و فرمینیو و مانه باشه خیالمون از برد راحت میشه نقش لالانا هم خیلی مهمه امیدوارم اماده باشه.

18. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,189
    کشور من
    England

بازم مثل همیشه بازی با ما و دخیا فراتر از خودش بازی کردن البته دخیا کلا خوبه اما با ما دیگه میدونید
    در کل گفتم نیمه اول باید گل بزنیم همون فشاری که با امدن لالانا وارد کردیم و نیمه اول وارد میکردیم راحت گل میزدیم میشد بازی رو برد .استوریچ خیلی جالب بازی نمیکنه این روزا در کل حیف شد.

20. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

صفحه 5 از 25 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)