صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 5152122232425
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 242 , از مجموع 242

موضوع: کلوپ هواداران لیورپول - فصل (2018-2017)

بازیکن تیمهای پایه

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیو مسی
    تیم محبوب
    بارسا
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 9 در 8 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

به نقل از گاردین، سرمربی آلمانی در خصوص این مسئله بیان کرد:
    در لحظه ای که فکر کنم نمی توانیم در لیورپول موفق شویم، من از باشگاه می روم. چرا من در این باشگاه به نوعی باید از تیم مراقبت کنم تا جهان مربی ای ایجاد کند که بتواند موفق تر از من باشد؟ این منطقی نیست و من واقعا متقاعد شده ام. مربیان تیم های دیگر راه های مختلفی برای موفقیت دارند. باشگاه ها نیز مسیر خاصی برای موفقیت دارند. در لیورپول، ما راه خودمان را داریم. فکر نمی کنم من یک مربی عالی هستم بلکه فکر می کنم من برای لیورپول کاملا مربی مناسبی هستم. بنابراین فکر می کنم مسئولیت من خیلی بیشتر از چیزی است که باید باشد. من حتی فکر نمی کنم که روزی از کارم بیرون بروم و بگویم: ‘خب این تمام شد.’ من واقعا فکر می کنم ما در مسیر صحیحی قرار دادریم.

در پایان وی در خصوص وضعیت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بیان کرد:

یک پنجره نقل و انتقالات در ژانویه در پیش داریم و نمی توانیم این را تغییر دهیم. چیزی نیست که در این خصوص بخواهم به شما بگویم. در این پنجره بازیکنان جابجا می شوند و شاید ما نیز تغییراتی داشته باشیم ولی در حال حاضر اطلاعی در این خصوص نداشته و واقعا علاقه ای به پنجره نقل و انتقالات زمستانی ندارم. من چند روز اخیر چیزهای زیادی در خصوص بارسلونا خواندم ولی همه اش در خصوص همه پرسی بود و نه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]. به نظر من آنها در حال حاضر درگیر مشکلات دیگری هستند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]-[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. کاربر روبرو از پست مفید nima58 سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

Esteghlal
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 3 در 2 پست

خیلی عالیه
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 5152122232425

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)