صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 414202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 247

موضوع: کلوپ هواداران لیورپول - فصل (2018-2017)

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    سپاس شده 4,142 در 1,000 پست
    کشور من
    England

یعنی فقط میتونم بگم کلوپ بسه خدایی
    اینکه بخوایم خودمون گول بزنیم ترکیب اصلی نبود جام معتبری نبود هیچ چیزی درست نمیکنه من از هر دو گل اسکرین گرفتم میخوام عمق فاجعه تو دفاع فقط ببنید.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    تورو خدا ببنید گومز چطوری بچه گانه افساید پر کرده کل تیم دارن افسایگیری میکنن اما مثلا مدافع میانی که باید از همه باهوش تر باشه احمقانه برمیگرده عقب و افساید پر میکنه حالا این هیچی گل دوم فقط ببنید اون دیگه مضحک تر بود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    فقط نگاه کنید چطوری چهار مهره ی دفاعی تیم چجوری خنده دار همه امدن در یه قسمت کوچیک جمع شدن دو مدافع میانی به همراه هندو و رابرتسون یه پرس بی جا و احمقانه الان این عکس اخر نگاه کنید
    با یه پاس چهار بازیکن تدافعی ما جا میمونن تا یه فضای فوق العاده برا سلیمانی پیش بیاد که دو راه داشت شوت بزنه و یا پاس بده به بازیکن سمت چپش که شوت زد و گلم شد .
    واقعا در کار دفاعی هیچ برنامه وجود نداره انگار تمرینی در این زمینه صورت نمیگیره فقط چهارتا دفاع کلوپ میذاره میگه دفاع کنید .

2. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    سپاس شده 38,293 در 5,934 پست
    کشور من
    Ashegh

من از خط دفاع و کلوپ قطع امید کردم. دوران کلوپ تموم شده. آوردیمش که مشکلات رو حل کنه ولی فقط میخنده. تابستون نه خط دفاع تقویت شد نه خط حمله. کلوپ داره به پایان دوران مربیگریش در مرسی ساید نزدیک میشه

4. 2 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,803
    سپاس شده 5,872 در 1,349 پست

اون زمانی که کلوپ اومده بود، می گفت از من انتظار می ره که جام ببرم، و اگه 4 سال اینجا باشم مطمئنا بدون جام نخواهد بود ( طعنه به راجرز )، تو مصاحبه‌ها قبل از بازی دیشب اما گفت که هیچ فشاری رو من نیست که جام ببرم و هر مسابقه فقط برامون 1 فرصت محسوب می‌شه.
    نزدیک به 3 سال هست که تیم تحت هدایت ایشون داره کار می کنه، تو سال سوم، هنوز چند هفته از شروع لیگ نگذشته 2 جام رو از دست دادیم، لیگ که خدایی از اول هم برای ما نبود، این هم از community shiled که رفت، همه این ها به کنار روند کلی تیم هم اصلا امیدوار کننده نیست، اشتباهات بچه ‌گانه تیم همچنان ادامه داره، دفاع که نداریم، شروع هر بازی 2 گل عقب هستیم، حمله 1 روز خوبه 1 روز هیچ کاری نمی تونه بکنه. الان برامون ثابت شد که کوتینیو تو این تیم ستاره نیست، مانه ستاره هست، تو بازی هایی که نیست تیم برندگی خودش رو تو حمله از دست می ده، چه کوتینیو از اول تو زمین باشه چه تعویضی. خرید بازیکن‌ها هم که اسفناکه.
    در نهایت، کلوپ بارها گفته بازیکنی به کارش می یاد که نخواد به دلیل موفق بودن تیم به اونجا بره بلکه بخواد به همراه تیم موفق بشه، این فلسفه الآن جواب نمی ده، تیم جاه طلبی می خواد، از وقتی که سوارز رفته 1 گلادیاتور 1 کسی که برای جام بردن تلاش کنه رو از دست دادیم، هیچ کدوم از بازیکنامون خودشون و تیم رو در حدی که بتونه قهرمانی ( حتی تو community shield ) ببره نمی بینن، آقای کلوپ، روز اول گفتی تغییر نگرش از بازنده به برنده، پس چی شد؟ تا 1 زمانی از هوادار می خواستی تا لحظه آخر کنار تیم باشن و ازش قطع امید نکنن، حالا با مصاحبه اخیرت و گفتن این که برای گرفتن جام تحت فشار نیستی نشون دادی که تو هم 1 بازنده ای. دارم کم کم به این نتیجه می رسم که کلوپ هم این کاره نیست. فقط با کلمات بازی می کنه.

================================================== ==========================================

این تیم با این سیستم مدیریت درست نمی شه، هنری داره مهره چینی می کنه و هوادار رو بازی می ده، اون از آوردن کینگ و اخراجش بعد از 1 مدت کوتاه، اون از آوردن راجرز و بعد از اون هم که کلوپ، به شدت معتقدم که بین این 3 تا از همه بهتر کینگ بود و کینگ، تو کوتاهترین مدت ممکنه ویرانه تیم رو به 2 تا فینال رسوند و تو یکیش برنده خارج شد، اگر بود مطمئنا تیم تا الان حتی لیگ رو هم برده بود. کلوپ هم اگر از 1 سری لجبازی هاش دست برداره بد نیست، واقعا نمی دونم که کی بهش گفته اینجا 100 سال وقت داره که تیم رو بازسازی کنه و با سالی یکی دو خرید و بازسازی 1 قسمت می تونه ادامه بده، نمی دونم کی بهش گفته اگه امسال دفاع اکی نشد و نتیجه ها فرقی نکرد، بازم ایرادی نداره، سال آینده ای هم هست. هر چی هست زیر سر مدیریته............... مدیریتی که از جنس من هوادار نیست، قلبش واقعا از باخت تیم به درد نمی یاد، فقط به فکر جیبشه

6. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    کشور من
    Ashegh

سطح توقع من برای ادامه فصل: تو بازیهای مستقیم با یونایند گلباران نشیم. همین برای من کافیه

توان دیدن بازیهای تیم رو چند روزه که ندارم. موقع دیدن بازی های این تیم و وضعیت گریه دار خط دفاع آدم سردرد میگیره. بقول رئوف بعد از رافا بهترین مربی این سالهامون خود کینگ بود. کلوپ میتونه تیم رو جمع کنه به شرطی که کارا بشه دستیار اصلی. دستیار موثر. کارا شاید ندونه باید چیکار کنیم اما خیلی خوب میدونه که چه کارهایی نباید بکنیم.

ویرایش توسط DATAM : 20th September, 2017 در ساعت 10:07 AM

8. 3 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,803

من دیگه از این تیم توقعی ندارم. واقعا موج سینوسی و مسخره اش هیچ چیزی رو معلوم نمی کنه، من نمی خوام کلوپ بره، می خوام هنری بره، هنری از اون دو تا آشغال قبلی هم آشغال تره، با وضعیت فعلی بازار و این گدا صفتی هنری وضعیت ما بدتر می شه که بهتر نمی شه، تیم 1 کسی می خواد که 1 فصل یا 2 فصل بازار رو شخم بزنه، مثل کاری که بایرن کرد، مثل کاری که چلسی کرد مثل کاری که سیتس کرد مثل کاری که پاریس کرد و یا حتی همین مچستر تو چند سال اخیر داره می کنه، تیم باید خرج عمده کنه، از 11 بازیکن اصلی 5 تاش رو بریزه بیرون ستاره بخره جاشون. تیم مدیریتی می خواد که سال اول از مربی قهرمانی لیگ بخواد سال دوم قهرمانی اروپا، تمام امکانات هم در اختیارش بذاره، منظورم مالی بود، سیتی سال اول با پپ نتیجه نگرفت با این که کلی ستاره داشت، همه دفاع هاش رو تغییر داد، ما چی؟ ما 1 مشت بنجل داشتیم، به همونا هم قانع بودیم.

10. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    کشور من
    Ashegh

هنری چیکار کنه وقتی ساتهمپتون فندایک رو به هیچ قیمتی نمیده. بعد از کلوپ میپرسن جای فندایک کی رو بگیریم؟ میگه هیچکی
    هنری چیکار کنه وقتی کلوپ میگه با اینگز و سولانکه و استوریج خط حمله رو میبندم؟
    هنری چیکار کنه وقتی کلوپ میگه سه تا دروازه بان ما با اختلاف بهترین گلرهای تاریخن؟

12. 3 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

من کلوپ خیلی دوستدارم خیلی بخصوص شخصیتشاما بنظرم باید تفکرشو تغییر بده اینجا المان نیست شاید اون استعدادایی که تو المان هست تو انگلیس نباشه و از همه مهمتره تو جزیره یه تیم ته جدولی با درامدی که داره میتونه راحت بازیکن 50میلیونی بخره در حالی که المان ته خریدشون سی چهل میلیونه پس تو انگلیس باید خرج کرد نمیشه دست رو دست گذاشت اینجا تیمایی هستن هر فصل بالای صد خرج میکنن پس نمیشه با خرج چهل میلیونی با اونا رقابت کرد من یادمه پیش فصل چلسی ابتدا نتونست عملکرد خوبی تو نقل و انتقلات داشته باشه و لوکاکو یونایتد خرید کونته مدیران چلسی تهدید کرد که کنار میره تا اینکه رفتن موراتا با یه قیمت نجومی خریدن همه اینارو گفتم که بگم که خود کلوپ باید بخواد مدیرای باشگاه باید تحت فشار قرار بده که فلان بازیکن باید بخرید ما عملا یه گزینه فقط واسه دفاع دلشتیم در حالی که کلی دفاع خوب تو بازار بود جالبه برام مایی که بیشتر از همه ی دفاع نیاز داشتین و چند فصله تماشاگرا میگن دفاع بخرید یه خرید داشتیم اونم از هال در حالی که چلسی دو خرید و سیتی سه خرید داشتن. من اگه کلوپ مثلا سه گزینه واسه دفاع به باشگاه اعلام میکرد و مدیرا نمیخریدن من کلوپ مقصر نمیدونستم .
    یه نکته دیگه امید واهی کلوپ به پیشرفت امتحان پس داده هایی مثل کلاوانو مورنو و لورن هست بخدا اینا اگه میتونستن خودشون به کلوپ میگفتن ما همینیم بیش از این از ما انتظار نداشته باش.
    منم با امدن کارا موافقم خیلی با توجه به محبوبیت و سابقش تو باشگاه و البته مدافع بودنش شاید بتونه مشاوره هایی خوبی به کلوپ در زمینه خط دفاع خرید بازیکن دفاعی بده. کلوپ باید یه حرکتی بزنه من هنوز بهش امید دارم اما اگه ادمی نتونه از اشتباهاتش درس بگیره و اونارو باز تکرار کنه همیشه محکوم به باخته .

14. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,803

بین دو نیمه بازی لستر و لیوره، 2 - 1 جلو هستیم. در این که اصلا در حد لیورپول نیستیم شکی نیست، اما در این که داور داره 1 طرفه به نفع لستر داره می گیره سکی نیست. همه سوت‌ها رو به نفع لستر زده تا الان، چه طور شعورش نمی رسه که هر بازیکن لستر که دریبل می خوره خطا می کنه؟ چه طور ندید که تو صحنه گل خوردمون مینیوله رو هل داد اون اوکازاکی؟ فقط همین ها رو خواستم بگم، واقعا داوری داره گند می زنه به بازی

16. 2 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

یه گل مفت مفت یه گل خطا که داور نامرد براشون گرفت الان نتیجه خیلی خطرناک شده امیدوارم بتونیم گل سوم نیمه دوم بزنیم با توجه به برد رقبا به این سه امتیاز بشدت نیاز داریم.

18. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,803

داوری دیروز واقعا افتضاح بود، بازیکنا لستر هر جوری دلشون می خواست بازیکنا ما رو می زدن، داور هم قشنگ 50% مواقع نمی دید یا دلش نمی خواست ببینه، دقایق اول بازی دقیقا اینجوری بود که بازیکناشون اول می رفتن واسه توپ، اگر موفق نمی شدن می رفتن واسه بازیکن، بارها بازیکن دریبل خوردشون خطا کرد، روی صحنه گل هم که دیگه واضح بود خطا کردن، بازی رو از دستمون خارج کرد و باعث شد که لستری ها با جسارت بیشتری بازی کنن، جیمی واردی ای که دقایق آخر بازی کارت گرفت واقعا حقش بود که همون دقایق 60 تا 70 کارت بگیره، خیلی بی محابا روی پای بازیکنا می رفت.
    ما هم که طبق معمول دفاعمون ضعیف بود. نمی دونم چرا تنها بازیکنایی که به بازیکن صاحب توپ فشار می یارن فقط اون 4 تا بازیکن جلویی هستن، توپ که از اینا رد می شه می شیم 7 تا بازیکن منفعل که یا می ایستن نگاه می کنن که چه طور بازیکن حریف پاس می ده یا این که می رن جلو و مثل ماست دریبل می خورن، چند بار بازیکنا لستر با دور زدن دور خودشون بازیکنا ما رو دریبل زدن، مگه داریم همچین چیزی رو؟

ما با این سوسول ها به جایی نمی رسیم، گلادیاتور می خوایم، قلدر می خوایم، 1 کسی می خوایم که وقتی تو زمین باشه حتی داور هم ازش بترسه، 1 کسی می خوایم که اگه با تیمی مثل لستر دیروز مواجه شدیم حتی تا اخراج و محرومیت بره، یکی مثل روی کین، که وقتی دید حریف اومده خطا کنه، اون هم شروع کنه زدن، بعدش هم دعوا کنه،

20. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 414202122232425 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)