صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 3131920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 230

موضوع: کلوپ هواداران لیورپول - فصل (2018-2017)

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,958
    سپاس شده 38,284 در 5,931 پست
    کشور من
    Ashegh

اگر گفتند که چه شد که کلوپ به سیتی 5-0 باخت؟ بگویید جرمش این بود که دفاع وسط و مهاجم نوک نخریده بود

2. 2 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,958
    کشور من
    Ashegh

من کلاوان رو جلوی استقلال نمیذارم، بعد کلوپ طرف رو گذاشت جلوی سیتی و آگرو
    طرفین دفاع رو سپرده دست یک لرد ( مورنو) و یه بچه
    خط میانی کاملا فیزیکی و فاقد کوچکترین خلاقیت ( هندو- وینالدوم- جان)
    مهاجم نوک هم که هیچی

کل تابستون میتونستیم جو هارت رو بگیریم
    میتونستیم اوبامیانگ رو بگیریم
    تو شب آخر برای خریدن لمار گدا بازی در آوردیم
    کلوپ فکر میکنه جز فن دایک هیچ مدافع خوبی تو کره زمین وجود نداره که ارزش خریدن داشته باشه
    از رنجی که می بریم

4. 2 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,796
    سپاس شده 5,861 در 1,345 پست

در مورد بازیکن‌ها و نحوه یارگیری دیگه دیره بخوایم حرف بزنیم، در حال حاضر و برای امروز، من انتقاد بزرگی که به کلوپ دارم و دوست داشتم در این مورد صحبت می کرد اینه که واسه همه بازی ها و در همه لحظات بازی که نمی شه 1 برنامه داشت، گاهی لازمه تیم بکش زیرش هم بازی کنه، گاهی لازمه 10 نفره دفاع کنی و منتظر موقعیت باشی تا ضربت رو بزنی، مشخصا امروز از اون روزا بود، با تیمی مثل سیتی وقتی که 10 نفره هستی نمی تونی بازیکن ها رو بدونی دنبال توپ، بازیکن ها سیتی راحت از برتری عددیشون استفاده می کردن و برای خودشون فضا می ساختن، من بودم می گفتم بکشین عقب تو دو لایه با تحرک کم، اما ایستا نباشین، نذارین از پشت محوطه شوت بزنن، بذارین بازیکن‌ها سیتی هر چقدر می تونن پاس بدن تا جونشون در بیاد. در عوض منتظر ضد حمله باشین.

6. کاربر روبرو از پست مفید ya_hoo سپاس کرده است .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,958
    کشور من
    Ashegh

دیروز با بودن کلاوان و مورنو و خط میانی یک نفره ( چون وینالی و هندو و امره عملا یه نفر هستن و همشون یک کار رو انجام میدن) و نبود مهاجم نوک، همون لحظه ای که سوت شروع بازی زده شد ما 3-0 عقب بودیم.
    از باخت ناراحت نیستم ( شاید 10 درصد). حرصم بابت ترکیبه. درد من ترکیبه و بس

8. 3 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیو مسی
    تیم محبوب
    بارسا
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 7 در 6 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

به نقل از نشریه سان، تیم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] لیورپول شنبه شب در هفته چهارم لیگ برتر در خانه منچسترسیتی با نتیجه ۵ بر صفر تن به شکست داد که در این بازی یورگن کلوپ، سرمربی قرمزپوشان مرسی ساید حاضر نشد فیلیپه کوتینیو را به میدان بفرستد. او از ابتدای فصل به بهانه مصدومیت، به کوتینیو میدان نداده بود – در حالی که گفته می‌شد دلیل آن مشخص شدن تکلیف انتقال کوتینیو به بارسلونا است – اما شنبه شب با وجود برطرف شدن مصدومیت بازیکن برزیلی‌اش باز هم او را در ترکیب قرار نداد. چهارشنبه شب اما لیورپول اولین بازی‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان این فصل را برابر سویا انجام می‌دهد و انتظار می‌رود که کوتینیو اولین بازی‌اش را در این فصل انجام دهد.
    کلوپ گفت: میدان ندادن به کوتینیو تصمیمی بود که ما برای بازی‌مان در خانه سیتی اتخاذ کردیم و مشکلی نیست که مردم مرا به خاطر این تصمیم مقصر شکست لیورپول بدانند. این تصمیمی بود که ما برای این بازی گرفته بودیم. کوتینیو از سفری طولانی و بعد از سه هفته که در آن بازی نکرده بود به جمع ما برگشته بود. ما چهارشنبه این هفته و شنبه هفته آینده بازی‌ داریم و این بازی‌ها ادامه خواهند داشت. به همین دلیل به این نتیجه رسیدیم که اول اجازه دهیم کوتینیو سه چهار روز تمرینات مناسبی داشته باشد و بعد از آن ببینیم که می‌تواند به ما ملحق شود یا نه.
    کلوپ با تأکید بر اینکه در توانایی‌های کوتینیو شک ندارد گفت که تنها بازگشت این بازیکن برزیلی دوای درد تیم او نیست.
    وی افزود: من مطمئن نیستم که کار آسانی باشد اما اگر کار آسانی باشد – اینکه ما او را در ترکیب‌مان قرار دهیم و همه چیز دوباره فوق‌العاده شود – خیلی خوب می‌شود. در بازی‌های فصل‌های گذشته‌مان برابر سیتی با حضور [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ما همیشه موقعیت‌های گلزنی بیشتری نداشته‌ایم. با این حال قبول دارم که او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و این برای ما خیلی خوب است. امیدوارم که هرچه زودتر دوباره او را در تیم‌مان ببینیم.

منبع لینک :[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]-[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. کاربر روبرو از پست مفید nima58 سپاس کرده است .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,180
    سپاس شده 4,128 در 993 پست
    کشور من
    England

بخدا نمیدونم چی بگم فقط حرص میخورم اخه چرا واقعا چرا باید یه همچین مدافعایی رو تحمل کنیم بخدا یعنی یه آدم باشعور پیدا نمیشه بگه نامردا دفاع بخرید دفاععععععععععع.این تیم هیچی نمیشه هر چی خط هافبک و حمله میکاره این دفاع به باد میده .

12. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,796
    سپاس شده 5,861 در 1,345 پست

به خدا جسد اگر و سامی هوپیا رو اگه می ذاشتیم تو ترکیب وضعیت دفاعمون انقدر اسفناک نبود. سیستمی که بازی می کنیم سیستم سختی هست اما اینجوری نیست که دیگه با هر بادی که می وزه گل بخوریم. تو همه بازیا، اولین حمله ای که تیم حریف می کنه اولین گله. لوورن 1 زمانی بد نبود اما الان اصلا بهش اعتمادی نیست، ماتیپ خوبه اما شله، نگاهش می کنن تلو تلو می خوره، مورنو هنوز یاد نگرفته مسئولیت پذیر باشه، هر بازی که اون هست سمت چپمون اتوبان می شه، 3 تا هافبک با روحیات دفاعی می ذاریم تو زمین تو 1 سری صحنه ها هر 3 تاشون با هم دریبل می خورن، یعنی 1 جوری بازی می کنیم که هر تیمی روبرومون 2 3 تا مسی و نیمار رو می کنه، همه ماشالا دریبل زن می شن، انگار توپ به پاشون چسبیده. در این که اگر نتیجه می گیریم واسه نبوغ کلوپ هست شکی نیست، ولی در این که وقتایی هم که بازیکنا سوتی می دن بازم نتیجه رویکرد کلوپه شکی نیست. یعنی واقعا نمی دونه این بازیکنا ته تواناییشون همین حده؟ آقا اینا در حد تیمی هستن که بخواد نهایتا تو جدول ششم بشه و کلی هم بهش افتخار کنه، حالا با تمرین ها شما و سیستم فوق العاده اتون به جایی رسیدن که تو 4 تا قرار گرفتن دمت گرم. دیگه پرابد رو که نمی تونی با تیونینگ به فرمول یک ببری. تو کت من نمی ره که سیستم باعث این همه سوتی باشه، گل اول سویا، سوتی برادرمون لوورن، این چه ربطی به سیستم داشت؟ هر چی اون جلو خوبیم و موقعیت خلق می کنیم دفاع ها در عرض چند ثانیه به عظما می دن، خوب لعنتیا این همه تمام دنیا دارن می گن تیم لیورپول دفاع خوبی نداره، شما چی رو می خواین ثابت کنین؟ 1 فصل، 2 فصل، 4 فصله داریم از همین نقطه ضربه می خوریم، 4 فصله داریم حرص می خوریم. باز برید هافبک بخرید.
    این تیم امسال هم هیچی نمی شه، دلمون رو خوش نکنیم

14. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,958
    کشور من
    Ashegh

این تیم خط حمله اش بوگاتیه. خط دفاعش پراید تصادفی
    کلوپ مصاحبه کرده و گفته که اگه خرید کردن باعث بهبود دفاع میشد همه پول ها رو خرج میکردیم
    از نظر من این حرف کلوپ در حکم مجوز اخراجش هست. علنا داره میگه سیستم بازی تیم مشکل داره و من کلوپو تو دو سال باعث بدتر شدن وضع شدم . خط دفاعمون الان از دوران راجرز به مراتب بدتره. زمان راجرز تیم مقابل با سه تا حمله دو تا گل میزد. الان با دو تا حمله سه تا گل میزنن
    من قبل از شروع فصل پیش بینیم برای تیم، کسب مقام ششم لیگ برتر و کسب قهرمانی لیگ قهرمانان بود. الان پیش بینیم همون ششمی لیگ و حضور در یکهشتم لیگ قهرمانانه.

اینقدر خط دفاع مزخرفه که حتی وقتی تیم خوب بازی میکنه، آدم خوشحال و ذوق زده نمیشه چون خاطرش جمعه که تیم مقابل با دو تا حمله به سه تا گل میرسه. ایجور ثباتی داریم ها

16. 2 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,180
    سپاس شده 4,128 در 993 پست
    کشور من
    England

من نمیتونم قبول کنم مشکل از سیستمه درسته سیستمی که بازی میکنیم واقعا سخته یعنی جوریه که باید نیمه اول کار حریفو تموم کنیم چون نیمه دوم تیممون از نظر بدنی افت میکنه اما خب همین سیستم کلوپ تو دورتموندم داشت اما تو دورتموند دوتا دفاع اماده به اسم سوبوتیچ و هوملز داشت که واقعا فوق العاده بودن ما گلهایی که روی ضربات ایستگاهی میخوریم یا روی اشتباهات فردی واقعا ربطی به سیستم نداره البته تو سیستم هم اشکالاتی داریم مثلا شما الان کونته ببنید از داوید لویز پر اشتباه یه مدافع بدون اشتباه ساخته به جرات میگم تو فصل پیش و این فصل هیچ اشتباهی ازش ندیدم شاید همین لورنم بره با این سیستم چلسی و البته وجود یکی مثل کانته جلوی مدافعان تبدیل به بازیکن بدون اشتباه بشه کلا حتی اگه سیستم دلیل عملکرد فاجعه بار خط دفاعی بدونیم باید مدافعانی بخریم که به این سیستم بازی بخورن و البته یه هافبک دفاعی خوب خیلی خوب چند لول بالاتر از هندو و امره .
    سوالی که باید از کلوپ پرسیده بشه اینه به فرض حرف شما درست خرید مدافع کمک نمیکنه خب پس برنامه شما چیه برا رفع این ضعف اگه برنامه ای دارید پس چرا وضعیت دفاع از فصل پیش هیچ تغییری نکرده و بدترم شده ؟

18. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,958
    کشور من
    Ashegh

کارا هم اول فصل گفت بعید میدونه خرید فن دایک خیلی وضع دفاع تیم رو درست کنه. اونم معتقده که ساختار مشکل داره
    تو لیورپول کلوپ مدافعای کناری خیلی زیاد تو حمله شرکت میکنن و مدافعان خیلی تاپی هم نیستن. کلاین متوسط رو به خوب، آرنولد جوان و اهل سوتی و بی تجربه، مورنو هم که لرد کامل
    هافبک دفاعی تاپ هم که بعد از رفتن ماسکی ( 7 سال پیش) تا حالا به خودمون ندیدیم. هفت سال گذشت از آخرین باری که دلمون خوش بود هافبک دفاعی داریم. البته هافبک دفاعی نما داشتیم مثل آدام یا همین جان یا لوکاس ولی اینا هافبک دفاعی نما بودن و هستن نه هافبک دفاعی
    دفاع لخت و عور مقابل حملات تیمهای مقابل قرار می گیره
    گلر ها هم که در بهترین حالت نمره شون از ده میشه شش

خوش بین نیستم تحت هدایت کلوپ اوضاع دفاعی بهتر بشه. اگه قرار بود اتفاقی بیفته تا حالا افتاده بود
    ما امسال وظیفه مون شاد کردن دل مردمه. هر کی گلهایی که ما میخوریم رو می بینه ناخودآگاه خنده رو لباش میاد. من خودم تو بازی سویا داشتم قهقهه میزدم. این خط دفاع و ساختار دفاع در حد لیگ دسته سوم محلات برازجان شاید باشه. شاید

اینکه کلوپو لرد مورنو رو به رابرتسون و میلنر ترجیح میده رو کجای دلم بزارم نمیدونم

20. 2 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 3131920212223

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 1 مهمان ها)

1. ,masoud 99