صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 111718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 237

موضوع: کلوپ هواداران لیورپول - فصل (2018-2017)

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,184
    سپاس شده 4,133 در 995 پست
    کشور من
    England

‍ یورگن کلوپ:

اگر کسی از هوادارها در مورد کاری که دیگر تیم ها انجام می دهند فکر می کند و چرا ما کاری انجام نمی دهیم، متاسفانه من کمکی نمیتوانم بکنم.

ما فقط به خاطر این که دیگر تیم ها بازیکن می خرند بازیکن نمی خریم.

ما کار خودمان به نحو احسن انجام می دهیم طوری که می توانیم. ما کاملا در مسیر قرار داریم و معتقدیم این مسیر همان مسیر درست است.

هوادارهای عصبی؟ متاسفم نمی توانم کمکی کنم. پیامی برای آنها ندارم. من عصبی نیستم شاید این بهترین پیام برای آنها باشد.

2. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,184
    کشور من
    England

بازی امروزمون با ویگان چندتا نکته داشت
    1-خط حملمون تو موقعیت سازی فوق العادست اما در تموم کنندگی بشدت ضعیفه استوریچ تموم کننده ی خوبیه اما متاسفانه چیزی به عنوان کار تیمی بلد نیست بخاطر همین با حضور استوریچ تو زمین خیلی کم موقعیت خلق میکنیم همه ی توپارو خودش یه تنه میخواد ببره جلو و لو میده.
    2-خط دفاع مثل دو فصل گذشته با کلوپه بدون یک اپسیلون تغییر همون دفاع سردرگم ضعیف در ضربان شروع مجدد اتوبان در هر دو جناح و مثل اینکه فکری هم نمیخواد براش بشه.
    3- صلاح امروز نشون داد بازیکن با کیفیته سرعت و تکنیک خوبی داره فقط دقت باید ببره بالا متاسفانه یکی از بازیکنای هجومیمون قربانی میشه من احتمال میدم مانه که برگرده بره نوک و شاید فرمینیو به عنوان بازیکن تعویضی بیاد تو زمین نمیدومم واقعا باید دید چی میشه .

ویرایش توسط masoud 99 : 15th July, 2017 در ساعت 02:45 AM

4. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,184
    کشور من
    England

خب این تیم چندش لایپزیش باز پیشنهاد جدید و 75میلیونی رد کرده دیگه بعید میدونم پیشنهاد بیشتر از این بدیم هشتاد واقعا ارزش نداره فصل بعد با 30میتونیم بخریمش با هشتاد میشه خیلی بازیکن بزرگی خرید بارسا واسه وراتی حاظر نیست هشتاد بده نمیدونم گزینه بعدی کلوپ کیه ولی بنظرم دو ماهه الان داریم واسه کیتا مذاکره میکنیم تا دیر نشده باید رفت سراغ گزینه های دیگه دفاع دریابیم که اگه تقویت نشه صد در صد یه فصل بدون جام در انتظارمونه.
    به جذب دفاع چپ هال نزدیک شدیم واقعا من بازی خاصی ازش ندیدم نمیدونم کیفیتش چجوریه امیدوارم خوب باشه.
    کلوپ از استوریچم تعریف کردا گفته از وقتی امدم این اماده ترین استوریچ بود که دیدم استوریچ اگه مصدوم نشه و خود خواه نباشه خیلی میتونه کمک کنه.

6. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 2 پست

تیم فقط لیورپووووووللللل ودیگر هیچ
    دکتر بهزاد شهرجردی
    متخصص و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید drshahrjerdi.ir سپاس کرده است .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,184
    کشور من
    England

خب قضیه کیتا دیگه خیلی طولانی شده در مورد پیشنهاد سوم خیلی رسانه میگن اصلا لیورپول پیشنهادی سومی نداده بعضیا هم میگن داده اما هنوز لایپزیش چیزی نگفته یه سریا هم میگن پیشنهاد رد شده باید دید چی میشه من مطمئنم اگه بذاریم فصل بعد کیتا بخریم یه تیم دیگه میاد اونو میخره باید کار همین تابستون تموم کرد .
    به ساوت هم برا ون دایک پیشنهاد 55دادیم همین امشب باید دید چی میشه .

10. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

ajaxLiverpoolLiverpoolLazio
    مربی محبوب
    پیزلی،هولیه،هیتسفلد،کلوپ،هیدینگ
    بازیکن محبوب
    استیوی جی
    تیم محبوب
    لیـــورپـــول
    سپاس ها
    857
    سپاس شده 797 در 169 پست

ما تیممون بازیکن کم داره من تعجب میکنم چرا بازیکنای دیگه بهمون لینک نمیشن از فن دایک هم به نظر خبری نیست یعنی اینا نمیخوان هیچ کسی رو بخرند؟؟؟!!!!

والـتـر بــروک(آل پــا چـیـنــو):هـر چــی کــه مـیـبـیـنـی و هـرچــی کــه مـیـشـنـوی اون چـیــزی نـیـســت کــه بــه نـظــر مـیـرســه!

12. 3 کاربر از پست مفید AdLeR سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,800
    سپاس شده 5,867 در 1,347 پست

بازی های پیش فصل رو یکی یکی داریم می بریم، ولی وضعیت نگران کننده است.
    این تیم هنوز بازیکن می خواد، با این بازیکن هایی که داریم می تونیم جز 4 تیم باشیم ولی واقعا هنوز هم خواسته امون همینه؟ واقعا فکر می کنیم اگه 1 سال دیگه صبر کینم کیتا هم 1 سال صبر می کنه و بعد اگر مثلا بارسلونا پیشنهاد داد اون رو ول می کنه می یاد تیم ما؟ کلوپ سرمربی جذابیه، تیم ما تاریحچه خوبی داره. اما فقط اینا برای بردن تو بازار نقل و انتقالات کافیه؟ ما باید 1 جنمی از خودمون نشون بدیم یا نه؟

بعد از غر زدنهام از صلاح بگم، نمی دونم چرا هر بار گل میزنه من رو یاد ورونین می اندازه، یادوتونه؟ 3 فصل تو تیم بود، تو پیش فصل ها بهترین لزنمون بود ولی تو فصل نهایتا 4 یا 5 تا بازی به عنوان تعویضی می یومد تو زمین و کاری هم نمی کرد. مطمئن هستم که صلاح نیومده واسه گلزنی، اومده به کیفیت هجومی تیم اضافه کنه و با سرعت و تکنیکی که داره این چیز سختی نیست، ولی به هر حال با هر گلش ورونین جلو چشام می یاد.

14. 4 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,184
    کشور من
    England

از تیمی که در دو فصل اخیر از وستهم کمتر خرج کرده چه انتظاری میشه داشته باشیم نمیشه بشینیم امیداور باشیم بازیکنا پیشرفت کنن تا بلکه برا قهرمانی تلاش کنیم واقعا باید خرج کرد این تیمه بیش از دو دهه لیگو میخواد اما واسه رسیدن به اون مدیرا کاری خاصی نمیکنن الانم بارسا افتاده دنبال کوتی و احتمالا فروخته بشه بعدشم دوتا خرید اشغال میکنیم تموم.متاسفانه مربیانی هم کی میان فشار نمیارن برا خرید بازیکن الان مورینیو رسما گفته باید باز خرید داشته باشیم کونته با مدیران جلسی به اختلاف خورد تا اینکه رفتن رودریگر و باکایوکو و موراتا خریدن توجه کنید هم سیتی هم چلسی هم یونایتد هر کدوم حداقل یک دفاع خریدن سیتی که کلی دفاع خرید بعد ما که مشکل اصلی و اساسی و پایه ای ما دفاعه عین خیالمون نیست منتظریم ون دایک بیاد نیادم با همینا ادامه میدیم همچین تفکر وقته به باشگاه حاکمه انتظار کسب لیگ نباید داشته باشیم.

16. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

تیم لیورپول بازی خوبی دارد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. کاربر روبرو از پست مفید dr aminkahki سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,800
    سپاس شده 5,867 در 1,347 پست

این تیم تا آخر فصل نقل و انتقالات وقت داره که ۱ فکری به جال دفاعش بکنه، اینجوری اصلا نمی شه، داریم در حد ۱ تیم متوسط رفتار می کنیم، در حد ۱ تیم متوسط خرید می کنیم، نتایجمون هم که خیلی وقته در همین حده، اگه واقعا می خوایم خرج کنیم بسم الله، نمی شه که امروز با قیمت پراید دنبال بنز باشیم نه با بازار نه با تیما نمی شه لج کرد، تو این بازار باید با پول حرف زد

20. 2 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 111718192021222324 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)