صفحه 2 از 25 نخستنخست 1234561222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 242

موضوع: کلوپ هواداران لیورپول - فصل (2018-2017)

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    سپاس شده 38,293 در 5,934 پست
    کشور من
    Ashegh

کمتر از یک روز بعد از بازی با بارسا در لندن، در آلمان با ذخیره هامون جلوی ماینتز بازی کردیم

و البته 4-0 باختیم

بازی بار فنی نداشت. بیشتر بزرگداشت کلوپ و کاریوس بود از طرف ماینزیها

بازی با بارسا رو شصت هفتاد دقیقه اش رو زنده دیدم. بازی پایاپای بود تقریبا. توپهای ما رفت تو گل. توپهای اونا نرفت. البته موقعیت های خطرناک ما به مراتب خطرناکتر و بیشتر بود. یک تک به تک بینظیر رو هم روی خودخواهی فیرمینو از دست دادیم ( البته موقعی که 3-0 جلو بودیم و بچه ها بیخیال بازی میکردن) اوایل بازی بارسا یه موقعیت داشت که زد به تیر. این برد رو تقدیم میکنم به عبدی که همیشه شکایت داشت که ما چرا به رئال چهار تا زدیم و به بارسا نزدیم. میگفت بین ما و بارسا تبعیض قائل شدین ولی جدا از شوخی، نه ما اینقدر قوی هستیم که بارسا رو اینجوری ببریم، نه بارسا اینقدر ضعیفه که اینجوری به ما یا هر تیم دیگه ای ببازه. بازی دوستانه رو جدی نگیرین.
    خود ما زمان شیخ، تو تابستون 5-0 به ماینزی که همین کلوپ مربیش بود باختیم. اون فصل سر از فینال لیگ قهرمانان در آوردیم. یا دو سال پیش دورتموند ( باز همین کلوپ) رو 4-0 به خاک و خون کشوندیم ولی یک فصل ننگین و جهنمی در انتظارمون بود

2. 3 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,803
    سپاس شده 5,872 در 1,349 پست

بردیم تو 1 بازی هیجان انگیز و زیبا. 4 تا گل زدیم یکی از یکی بهتر . 3 تا گل هم خوردیم که .......
    جا داره تشکری بکنیم از برادر مینیوله که 1 پنالتی ازش گرفت و در عوض گل دوم رو به شیوه ای خورد که فقط خودش می تونست بخوره. مردک اگه این گل رو نمی خورد الان بلکم دو رقمی شده بودن. بعد گل دوم آرسنال جو ورزشگاه که کاملا با ما بود و حتی داشتن بازیکنا آرسنال رو هو می کردن کلا برگشت و انصافا برای منی که داشتم از اینترنت می دیدم دلهره آور بود چه برسه به بازیکنا. خلاصه این که مرد شماره یک زمین جناب مینیوله تشریف داشتن

4. 4 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

لیورپولیا در چه حالید؟ فکر کنم شروع فوق العاده ای برای فصل بود. فقط یه سوال : کوتینیو رو برای جانشینی رونالدو نمیدید به رئال؟

6. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    سپاس شده 4,142 در 1,000 پست
    کشور من
    England

به شکل بسیار سختی بازی رو دیدم امیدوارم بعد از این دیدار کلوپ یه دفاع چپ جذب کنه واقعا مورنو برا من غیر قابل تحمله .

گل اول کوتی بنظرم مارو نجات داد چون داشتیم یک بر صفر به رختکن میرفتیم اما گل زیبا کوتینیو باعث شد روحیه آرسنال بیاد پایین و در عوض روحیه ما بره بالا نیمه دوم هم عالی شروع کردیم دو گل زدیم یه گل مسخره خوردیم بعد گل سوم که خوردیم من احتمال میدادم بازی مساوی بشه اما خدارو شکر دیگه مینیوله و مورنو دست گلی به اب ندادن درکل تودفاع هنوز ضعف داریم کاریوس هم بد موقعه مصدوم شد اما تو هجوم عالی هستیم مانه فوق العادست .هنوز تیم میتونه بهتر از اینا بشه با برگشت استوریچ کار کلوپ سخت میشه که کی رو بذاره رو نیمکت.

8. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    کشور من
    Ashegh

ده هفته باید سوشا مینیوله رو تحمل کنیم
    و همینطور تمام خط دفاع تا مغز استخوان ابله و فاسدمون رو. بخصوص لرد اعظم ،لرد مورنو. رقبای این ده هفته هم که لستر و یونایتد و چلسی و تاتنهام و....
    ساختار ( بلانسبت ساختار) دفاعی مون اینقدر غم انگیزه که حتی نمیتونم بابت برد تو زمین آرسنال خوشحال باشم

10. 4 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,803

نکته ای که همون روز بازی می خواستم بگم اما ترجیح دادم فعلا ازش صحبتی نکنم همون چیزی بود که خود کلوپ هم ازش گفته بود و اون هم سوتی ایشون در خوشحالی بعد از گل 4 ام بود. همونجور که خودش صادقانه گفت پیغامی که این خوشحالی به بازیکنا می داده این بوده که بازی تموم شد، ما هم بردیم، در صورتی که نیم ساعت به پایان بازی مونده بود و خوب زمان کمی هم نبود. نتیجه اش هم دیدیم که 2 دقیقه بعد گل اول رو خورده بودیم و چند دقیقه بعدش گل سوم. نمی خوام ادعا کنم که خودم 1 همچین حسی نداشتم، و حتی فکر نمی کنم احدی از هوادارا بعد از گل 4ام بازی رو تموم شده نمی دونستن، اون هم با بازی ای که تیم داشت انجام می داد و به بازیکنای آرسنال اجازه خودنمایی نمی داد و حتی فکر کنم که اغراق نباشه اگر بگم تو اون دقایق نیمه دوم قبل از گل 4 ام 70 - 80 درصد توپ دست ما بود. اما کلوپ باید با ما 1 تفاوتی داشته باشه دیگه؟ یا نه؟
    خلاصه این که تو اون پاراگراف هم خواستم از تیم تعریف کرده باشم هم اشتباه فاحش یورگن رو گفته باشم. و جای شکر و 100 هزار مرتبه شکر داره که یورگن با هیچ کس تعارف نداره، حتی با خودش. خیلی راحت اشتباهش رو می پذیره و جلو دوربین با ما طرفدارا صادقه. انصافا می گم تیم هم زیر نظرش پیشرفت چشم گیری داشته، یعنی شما این تیم رو با اون خرابه ای که راجرز تحویل داد مقایسه کنید می بینید که چه کار بزرگی انجام داده.

12. 4 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,803

یعنی اونقدر که تو بازی با آرسنال خوب بودیم این بازی داریم بد و کسل کننده بازی می کنیم. بازیکنا نه جون دارن نه هوش و حواس، فرمینیو و ... انگار که مستن ، توپ از زیر پاشون قل می خوره میره. جون ندارن پاس 10 متری رو با سرعت بدن.
    خلاصه این که خیلی برام عجیبه.

14. 4 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    کشور من
    Ashegh

بازگشت واقعیت

شیش ساله این تیم تقویت نشده و بقیه حرفای تکراری که تو 6 سال احیر زیاد گفتم و دیگه حس تکرارشون نیست

16. 4 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    سپاس شده 4,142 در 1,000 پست
    کشور من
    England

به رقم اینکه همه سایتا از برتریمون تو مالکیت توپ حرف میزنن اما اینو نمیگن که ما این همه توپو دستمون اما نمیدونستیم دقیقا با توپ چیکار کنیم بجز دو سه تا شوت خیلی بد بودیم واقعا تو لیگ انگلیس اگه یه هافبک دفاعی خوب نداشته باشی نمیشه موفق بشی فقط به گل دوم توجه کنید و عملکرد هندرسون کلوپ واقعا باید خرج کنه یه هافبک دفاعی و دفاع چپ واجب واجبه وگرنه نمیشه از این تیم تو دفاع انتظار خاصی داشته باشی همون بازی ارسنالم که بردیم من نگران دفاع بودیم اون بازی هم اگه مینیوله پنالتی نمیگرفتم چهارتا میخوردیم تو دو بازی پنج گل فاجعست بدترین خط دفاع .ازار دهنده ترین اتفاق اینه که وقتی امیدوار میشی تیم نا امیدت میکنه.

18. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,803

دقیقا آزاردهنده ترین چیز اینه که وقتی امیدوار می شی 1 همچین باختی می یاریم و زرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتت. بزرگترین مشل این تیم اینه که کسی نداره که بلد باشه هافبک رو جمع کنه، بنزدیک ترین گزینمون به اون چیزی که باید باشه امره جان هست که نمی دونم چرا به جاش هندرسون رو بازی می ده. یکی می خوایم که جای استیوی رو پر کنه. گلادیاتور تیم باشه، آماده نبرد. وقتی لازم بود تکل بزنه، حتی از نوع خشن ترینش، یکی می خوایم مثل ژابی آلونسو که حتی اگه نتونست توپ رو بگیره با 1 خطای ریز سر و ته همه چیز رو هم بیاره، یکی می خوایم مثل کارا که وقتی آربوا گند می زنه بره تو سینه اش، بهش بفهمونه نیومد پارک تمرین کنه، اومده سرباز لیورپول شده، یکی می خوایم مثل کویت که از دفاع تا مهاجم هر جا گذاشتنش فرقی نکرد، تو همه بازیا همه جا حضور موثر داشت، هم کمک دفاع بود هم حمله. 1 کسی می خوایم مثل ریسه که وقتی به توپ شوت می زنه مطمئن باشیم اگه گل هم نشد یکی از بازیکنا حریف رو مصدوم می کنه می شونه کنار. یادم نمی یاد با بودن سامی هیپیا مهاجمی از تونسته باشه 3 تا بازیکنمون رو جا بذاره بعد شوت بزنه تو گل. یاد ندارم هیچ کدوم از دروازه بانامون حتی سوتی ترینشون هم، با کوچک ترین برخورد توپ به بازیکن خودی و تغییر مسیر 10 - 15 درجه ایش گل خورده باشن.
    این بازیکنای ما همه کیفیت خوبی دارن، فقط هنوز یاد نگرفتن فوتبال 1 بازی مردونه است، هنوز نفهمیدن همین چند سال پیش لیورپول چه بازیکنای تاپی داشت و تو اروپا چه غوغایی می کرد. امیدورام کلوپ بهشون یاد بده یا حداقل بذاره یکی به کادرش اضافه بشه که این چیزا رو به چشم خودش دیده.
    ================================================== ===========================================
    ویرایش :
    پ.ن : خدا رو شکر که کلوپ سر جریان ساخو کاملا ثابت کرد که پشت اون آدمی که شوخ و شنگه، 1 آدم کاملا جدی و پایبند به قواعد هست که نمی ذاره بازیکنا دست از پا خطا کنن و قسر در برن. اما بازم خیلی دوست دارم کلوپ همونجور که موقع شادیا حس 1 هوادار واقعی رو بهم می ده، 1 بار هم موقع گل خوردن حسم رو با 1 در گوشی به بازیکن منتقل کنه، تو بازی با برنلی قشنگ فرمینیو مستحق این قضیه بود.
    ویرایش توسط ya_hoo : 22nd August, 2016 در ساعت 03:39 AM

20. 5 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 25 نخستنخست 1234561222 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)