صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 203

موضوع: کلوپ هواداران لیورپول - فصل (2018-2017)

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,952
    سپاس شده 38,266 در 5,924 پست
    کشور من
    Ashegh

زمان لاجرز هم بزرگترین مشکل ما، پایین بودن میانگین قد تیم بود. یه عکس تیمی معروفی بود که نشون میداد لیورپول تیم لی لی پوتهاست.
    انتظار داشتم کلوپ میانگین قد تیم رو به طرز چشمگیری ببره بالا. امروز اون یارو مهاجم سوانزی ( اینقدر عصبانی هستم که اسمش یادم نمیاد) خیلی راحت میپره و هد میزنه
    یا درخت یونایتدیها ( فلینی) در سال دو بار خوب بازی میکنه. جلوی ما خوب بازی میکنه. چون ما قد کوتاهیم

خسته شدم
    سالهاست داریم مسیر اشتباه رو میریم. یک الاغ رو شما اگه از یک مسیر ببری که چاله و چوله داشته باشه، دفعه دوم شاید فقط به زور شلاق بتونی دوباره از همون مسیر ببریش. ولی ما سالهاست از مسیر پرچاله رفت و آمد می کنیم. نمیدونم چی رو به کی میخوایم ثابت کنیم؟
    بابا لامصب، ستاره بخر. یه پدرسگی رو بخر که بزنه پای مهاجمهای حریف رو قلم کنه. مگه ما برنلی هستیم که باید بازیکن پرورش بدیم؟ خیرسرمون جزو ده باشگاه پولدار دنیا هستیم. یه مدافع نداریم که مهاجمهای جزیره ازش بترسن. همه به مدافعان و دروازه بانهای ما به چشم دلقک سیرک نگاه میکنن. ملت از مدافعان ساندرلند بیشتر حساب میبرن تا مدافعان ما. فن دایک رو دیدین که. آدم ازش حساب میبره. جبروت داره. مدافعای ما شبیه دلقکن. سوژه خنده هستن. اصلا آدم حساب نمیشن
    یکیشون هم که بدک نیست رو آقای کلوپو دقیقه 95 میاره تو زمین

سالهای امپراطوری که هیچ. دهه 90 وسط زمین ما رو امثال جان بارنز و جمی ردنپ حمع میکردن. زمان رفا مثلث استیوی و ژابی و ماسکی. حالا سه ابلهون ( جان- هندو- وینالدوم) . مسخره تر اینکه یکیشون کاپیتان هم هست. از همین میشه فهمید که چه خبره.
    اون جان الدنگ، هنوز نمیتونه عین آدم پاس بده. بازیکن خودی در فاصله دو متریه. پاس این کلنگ اینقدر بی زوره که در فاصله چهل سانتی، بریده میشه. از بس آهسته پاس میده که اگه کات هم نشه، فاصله دو متری رو در سی ثانیه طی میکنه. عوضی مثل آدم پاس بده خب
    آقای کاپیتان سلطان پاس لیگه. ولی سلطان پاس به عقب و پاس در عرض و پاس به منطقه کم خطر
    وینالدوم که اصلا ارزش تایپ کردن هم نداره

ویرایش توسط DATAM : 21st January, 2017 در ساعت 10:59 PM

2. 2 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,787
    سپاس شده 5,834 در 1,337 پست

چند روزی اونقدر بی اعصاب بودم که نیام اینجا، رف خاصی ندارم فقط دارم به همون جایی می رسم که نباید. دارم باورم رو به کلوپ و برناه هاش از دست می دم، همین

4. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,787

کوتینیو تمدید کرد، با هفته ای 150 هزار پوند که در نوع خودش خوبه.
    چیزی که چند وقته اخیر باعث شده بود نگران بشم و 1 مقدار از آینده نا امید این بود که حس می کردم این نتیجه نگرفتن ها می شه دلیلی برای رفتن معدود ستاره‌هایی که داریم، در صدرش هم همین کوتینیو. و خوب اینجوری به جای این که پیشرفتی داشته باشیم می یوفتیم وی 1 حلقه که تا می یایم تیم رو ترمیم کنیم ، 4 تا بازیکن تاثیر گذارمون از تیم می رن و دوباره روز از نو روزی از نو. در غیر این صورت با برنامه‌های طولانی مدت اصلا مشکل ندارم به خصوص که می دونم تیم فعلی اونقدرا از تیم ایده آل فاصله نداره و با آوردن یکی دو تا بازیکن چقر می شه اونی که باید باشه.
    با این خبر درسته که بهمون جام نمی دن، اما به قول کلوپ 1 بیانیه بود، که حداقل به من نشونه ای می ده که تیم مسیرش بیراهه نیست و درسته که اون راه میانبر رو انتخاب نکرده ولی کلا بی خیال هدف هم نشده و راهی رو که انتخاب کرده محکم چسبیده. حالا 1 خورده راحت تر به روزهای آینده و بازی های آینده نگاه می کنم.

6. 2 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,127
    سپاس شده 4,050 در 967 پست
    کشور من
    England

امروز باشگاهمون125ساله شد حیف و صد حیف که در دهه ی اخیر گرفتار مالکان پول پرستی شدیم که چیزی جز بیزینسشون واسشون مهم نیست .
    من از کلوپ انتظار دام بلاخره تا دو حداکثر سه فصل دیگه برامون قهرمانی لیگ بدست بیاره فقط لیگ نه اروپا نه اتحادیه نه حذفی نه یورو لیگ اصلا برام مهم نیستن فقط لیگ جزیره.

8. کاربر روبرو از پست مفید masoud 99 سپاس کرده است .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,952
    کشور من
    Ashegh

آخرین بازی که ظرف یکهفته ، سه بار تو آنفیلد باختیم ، منجر به استعفای روی ایوانز شد ( اکتبر 98 )

ایمانم به کلوپ رو از دست ندادم، اما امیدوارم طرز فکرش رو در چند مورد عوض کنه:
    • تو جام حذفی بریتانیا با ترکیب جوون ها و بچه ها نمیشه پیشروی کرد. با آلمان فرق داره
    • لیورپول دورتموند نیست
    • بریتانیا هم آلمان نیست
    • حمایت کردن تا ابد از بازیکنان بازنده صفت ( امثال لیوا، جان، لاورن، اوریگی، مورنو، مینیوله و کاریوس) فقط تباه کردن عمر باشگاهه
    • بعضی اوقات بد نیست بازیکن بخریم

10. 2 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    مایلی کهن
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    تیم محبوب
    رئال مادرید
    سپاس ها
    8
    سپاس شده 21 در 12 پست
    کشور من
    Iran

امکانش هست افتخارات قهرمانی لیورپول رو در یک لیست کامل بیارید؟
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. کاربر روبرو از پست مفید servicebama سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,165
    سپاس شده 50,157 در 8,122 پست
    کشور من
    Iran

به نظر من بین این همه مربی و ستاره هایی که تیم های انگلیسی دارن عنوان دومی برای لیورپول عالیه.
    چلسی تقریبا دو برابر لیورپول هزینه کرده. تازه قبل از نقل و انتقالات هم همینجوری تیمشون پرستاره بود.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    سپاس ها
    4,787

به نظر می رسه حتی کلوپ هم خود باوری خودش رو از دست داده

16. 2 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,127
    سپاس شده 4,050 در 967 پست
    کشور من
    England

یه مطلب جالبی میخوندم اگه همون ابتدای نقل و انتقالات زمستانی که اوضاع خوب بود و اختلاف خیلی کم تیم تقویت میشد شاید الان به اینجا نمیرسیدیم واقعا افتضاح شدیم یاد بازی هامون زمان روی هادجسون میفتم تو حمله افتضاح شدیم تیم بشدت افت کرده هم روحی هم فنی البته اگه همون بازی که جلو چلسی انجام دادیم جلو هال انجام میدادیم راحت چهار پنج تا میزدیم اما خب دیگه لازم نیست بگم که ما استاد باختن به تیمای در حال سقوط شدیم . من تنها دلخوشیم اینه که کلوپ بعد دو فصل از این همه بلا که مداقعا و البته نخریدن بازیکن سرش امده درس بگیره و حتی از گذشته قبل از خودش ببین لیورپول تو این دو دهه کجارو اشتباه رفته اون راه نره البته این میطلبه مدیریت هم احمق نباشن و ببین کجا دارن اشتباه میکنن .امروز به رفیقم میگفتم مدیران لیورپول و ارسنال واقعا دارن به هر دو تیم خیانت میکنن بنظرم میدونن برا موفقیت چه باید کرد اما اون کارو انجام نمیدن.

18. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,952
    کشور من
    Ashegh

کلوپ میخواد ثابت کنه با امره و مینیوله و لوکاس و مورنو و لاورن و کلاوان و با استفاده از میلنر بعنوان دفاع چپ میشه موفق و پیروز بود. این فصل تموم شده و فقط باید هدفمون این باشه که فصل رو پایین تر از اورتون تموم نکنیم. امیدوارم کلوپ فصل بعد دیگه نخواد چیزی رو ثابت کنه. طرفدارای لیورپول خسته شدن از این ثابت کردن ها. من خودم اثبات دونم کاملا پر شده

20. 2 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6121314151617181920 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)