صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 63

موضوع: کلوپ هواداران آث میلان - AC- Milan

کاپیتان تیم

AboumoslemAboumoslemAboumoslemAboumoslem
    مربی محبوب
    مرحوم محمد اعظم ، حشمت مهاجرانی ، اکبر میثاقیان
    بازیکن محبوب
    جهانگیر زنده دل ، خداداد عزيزي ، اندو تیموریان
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112
    سپاس شده 1,241 در 791 پست

جدول ایتالیا (2016-2017) - سری آ

ایتالیا سری آ

تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
    1 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 3 0 0 6 2 4 9
    2 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 2 1 0 9 4 5 7
    3 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 2 1 0 9 4 5 7
    4 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 2 2 0 0 6 2 4 6
    5 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 2 0 1 5 4 1 6
    6 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 2 0 1 3 4 -1 6
    7 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 2 0 1 4 6 -2 6
    8 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 1 1 1 6 4 2 4
    9 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 1 1 1 3 2 1 4
    10 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 1 1 1 5 5 0 4
    11 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 1 1 1 3 4 -1 4
    12 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 1 0 2 8 6 2 3
    13 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 2 1 0 1 2 2 0 3
    14 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 1 0 2 6 7 -1 3
    15 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 1 0 2 5 7 -2 3
    16 امپولی 3 1 0 2 2 4 -2 3
    17 ساسولو 3 1 0 2 2 6 -4 3
    18 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 0 1 2 4 7 -3 1
    19 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 3 0 1 2 1 5 -4 1
    20 کروتونه 3 0 0 3 2 6 -4 0
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

2. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

پیش بازی سمپدوریا - میلان

دو تیم سمپدوریا و میلان، امشب در ورزشگاه لوئیجی فراریس شهر جنوا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، میلان که شروع نسبتا ضعیفی در لیگ داشته و نتوانسته در حد و اندازه انتظارات ظاهر شود، این فرصت را دارد که مقابل تیمی که همواره جلوی آن نتایج خوبی کسب کرده بتواند بدرخشد و نتیجه بگیرد.
    شاگردان مونتلا با 3 امتیاز از 3 بازی در رده ی پانزدهم جدول قرار گرفته اند و وضعیت خوبی در ابتدای لیگ ندارند. میلان 5 فصل است که گرفتار چنین وضعیتی شده و هنوز نتوانسته شرایط را برای خود دچار تغییر و تحول کند. آنها در دیدار اول خود مقابل تورینو به پیروزی دست پیدا کردند، سپس مقابل ناپولی 4-2 شکست خوردند و در سومین دیدار و در خانه، 1-0 مغلوب اودینزه شدند. در سوی دیگر، سمپدوریا با دو پیروزی و 1 شکست در رده ی پنجم جدول قرار گرفته و وضعیت نسبتا خوبی تا به اینجای کار دارد.
    در 5 تقابل اخیر دو تیم، نتایج کاملا به نفع میلان است. در این 5 بازی، 3 پیروزی برای میلان به ثبت رسیده و 2 بازی دیگر با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. حال باید دید میلان می‌تواند روند خوب خود مقابل سمپدوریا را ادامه دهد یا نتایج ضعیف این فصل و عدم آمادگی باعث امتیاز دادن آنها خواهد شد. ترکیب احتمالی:
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

4. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

اینزاگی:
    کاش بیشتر با زلاتان همبازی بودم

فیلیپو اینزاگی، مهاجم گلزن ایتالیا و میلان در سالهای دور، اعتراف کرد که علاقمند بود سالهای بیشتری در کنار زلاتان بازی می کرد.

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان و اینزاگی در فصل 2011 در کنار هم با میلان فاتح سری آ شدند. اینزاگی گفت مصدومیت، مانع درخشش زوج او و زلاتان شده است.
    اینزاگی گفت: "ما بیرون از زمین هم با هم دوست بودیم. او بازیکن با کیفیتی بود و هیچ نشانی از خودخواهی در او دیده نمی شد. علیرغم تفاوت های نوع بازی، ما زوج خوبی در کنار هم ساختیم اما متاسفانه من خیلی زود مصدوم شدم و 10 ماه از میادین دور بودم. این موضوع که نتوانستم خیلی با زلاتان همبازی باشم و مدت زیادی از آن فصل به علت مصدومیت بازی نکردم، یکی از بزرگترین حسرت هایی من در دوران بازیگری است".
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

6. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

مونتلا: میلان بدشانس بود

وینچنزو مونتلا، سرمربی میلان معتقد است تیمش در دیدار امروز برابر اودینزه بدشانس بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، امرز میلان علیرغم ارائه نمایشی نسبتا برتر نسبت به حریف، با تک گل دقایق پایانی حریف روی توپی که با بدن آباته برخورد کرد، مغلوب حریف شد. با این نتیجه، میلان دومین شکست متوالی را پذیرفت و در پایان هفته سوم، تنها 3 امتیاز اندوخته است.
    مونتلا گفت: "نتیجه بسیار تلخی بود و من اصلا از این نتیجه راضی نیستم. بازی بسیار دشواری بود و من هم قبول دارم که به انداره کافی خوب نبودیم اما شکست در چنین دیدارهایی نیز واقعا از روی بدشانسی است. عملکرد ما در زمین خجالت آور بود زیرا زمانی که شما نمی توانید به پیروزی برسید، حداقل باید بازی را طوری مدیریت کنید که شکست نخورید.
    در ابتدای بازی نمایش خوبی داشتیم اما در خلق موقعیت ناکام بودیم. در چنین بازی هایی باید از لحظات نهایت استفاده را کرد که ما در این امر ناتوان بودیم اما اودینزه از شانس خود به بهترین شکل استفاده کرد".
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

8. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

RealMadridPerspolisJuventusArsenal
    مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    مهدی طارمی-کریستیانو رونالدو
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 141 در 70 پست
    کشور من
    Iran

شبیه سازی بازی آث میلان ۲-۰ لاتزیو با عروسک لگو

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید

10. 2 کاربر از پست مفید agahibazan سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 141 در 70 پست
    کشور من
    Iran

گالیانی: پیش از مونتلا به دنبال دی بوئر بودیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر باشگاه میلان ایتالیا فاش کرد که دی بوئر، سرمربی اینتر، یکی از گزینه‌های این باشگاه پیش از انتخاب مونتلا بوده است.به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل ازFourFourtwo، آدریانو گالیانی، مدیر اجرایی میلان عنوان کرد که یکی از گزینه‌های این باشگاه پیش از روی کار آمدن مونتلا، فرانک دی بوئر بوده است. پس از استعفا از سمت مربیگری آژاکس، این مربی به پیوستن به میلان لینک شده بود اما در نهایت روسونری تصمیم گرفت تا وینچنزو موتلا سرمربی سابق فیورنتینا و سمپدوریا را به خدمت بگیرد. در نهایت این مربی هلندی به‌عنوان سرمربی رقیب همشهری، اینتر منصوب شد. گالیانی در گفتگو با کانال میلان گفت:
    مونتلا، دی بوئر و مارکو جامپائولو (سرمربی سمپدوریا) گزینه‌های ما برای پست سرمربیگری بودند. در کل ما شش گزینه داشتیم که شامل کریستین بروکی و دو مربی بزرگ و باتجربه بود. پس‌ازآن ما تصمیم به همکاری با مونتلا گرفتیم و از بابت این تصمیم خرسندیم. تیم‌های مونتلا فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارند و این چیزی است که سیلویو برلوسکونی، من و هواداران به دنبال آن هستیم. ما باید این سبک بازی را ادامه دهیم. ما با تیم‌های قدرتمندی روبه‌رو شده‌ایم اما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. دیدار مقابل اودینزه نشان داد که چقدر سری آ غیرقابل‌پیش‌بینی است.
    گفتنی است میلان که با کسب ۹ امتیاز از ۵ بازی ابتدایی خود موقتا در جایگاه سوم جدول قرار دارد، یکشنبه آینده میهمان فیورنتینا خواهد بود.
    با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید

12. 2 کاربر از پست مفید agahibazan سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 141 در 70 پست
    کشور من
    Iran

گالیانی: باکا بازیکنی مثل هیگواین و ایکاردی است

وبسایت رسمی برنامه نود - آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان کارلوس باکا را با مائورو ایکاردی و گونزالو هیگواین مقایسه کرده است. به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، این مهاجم کلمبیایی شب گذشته گل اول میلان مقابل لاتزیو را به ثمر رساند، تا طی پنج مسابقه شمار گل های خود را به عدد ۵ برساند. گالیانی در گفتگو با Milan TV اظهار داشت:
    باکا یکی از بازیکنانی است که مثل هیگواین و ایکاردی به حساب می آید.وینچنزو مونتلا؟ او می داند که چطور از تیم بازی بگیرد، و این چیزی است که من، سیلویو برلوسکونی و هواداران واقعاً می پسندیم. بیایید همینطور ادامه دهیم. با برخی حریفان سخت روبرو شده ایم، اما راهی طولانی پیش رو داریم. شکست مقابل اودینزه نشان داد که فصل غیرقابل پیش بینی است. حالا جدول رقابت ها خوب به نظر می رسد، اما نمی توانیم از حالا شادی کنیم. مقابل لاتزیو شروع کندی داشتیم اما در پایان بازی موقعیت های زیادی خلق کرده بودیم. می توانیم یک ایده فوتبالی دقیق و مشخص را ببینیم و از این بابت خوشحالم.

14. 2 کاربر از پست مفید agahibazan سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 141 در 70 پست
    کشور من
    Iran

مونتولیوو: برخی از طرفداران هیچ وقت من را دوست نخواهند داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - در دیداری که میلان موفق شد با نتیجه ۲-۰ لاتزیو را شکست دهد،کاپیتان این تیم توسط طرفداران میلان هو شد.به گزارش وبسایت نود، کارلوس باکا و امبایه نیانگ گل‌های روسونری را در این دیدار به ثمر رساندند تا میلان موفق شود برای اولین بار از فوریه گذشته دو پیروزی متوالی به دست آورد. در این دیدار مونتولیوو توسط هواداران خودی هو شد. کاپیتان میلان در پایان این دیدار در مصاحبه باMediaset اعلام کرد:
    خوشحال هستیم چراکه مقابل تیم سرسختی به پیروزی رسیدیم. بازی خوبی ارائه دادیم و روحیه همکاری مناسبی داشتیم، این روحیه در دو دیدار گذشته در ما وجود داشته است و باید سعی کنیم که در دیدارهای آینده نیز با هدف برد به میدان برویم. لاتزیو تیم بسیار خوبی است اما ما بازی خوب و منطقی ارائه دادیم. باید با روحیه ای مناسب برابر فیورنتینا قرار بگیریم چرا که این دیدار برای ما بسیار مهم خواهد بود.
    با اینکه میلان موفق شد در این دیدار نتیجه مناسبی کسب کند، کاپیتان این تیم در ورزشگاه سن سیرو توسط تماشاگران خودی هو شد. او در این مورد گفت:
    دلیل انتقادهای تماشاگرانمان را نمی‌فهمم. احساس می‌کنم برخی از تماشاگران هیچ وقت من را دوست نخواهند داشت، با این حال کاری از دستم بر نمی آید.

16. 2 کاربر از پست مفید agahibazan سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 141 در 70 پست
    کشور من
    Iran

گالیانی: رایولا در تمدید قرارداد دوناروما نقش اساسی دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - آدریانو گالیانی یاد گرفته که نباید در فوتبال پیش بینی کند و همچنین در مورد نقش مینو رایولا در تمدید قرارداد جیانلوئیجی دوناروما نیز صحبت کرده است.به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، گالیانی در مصاحبه با Mediaset Premium گفت:
    تعیین کردن اهداف بی معنی است، ما باید بهترین عملکرد خود را ارائه کرده و بازی به بازی پیش برویم. اگر قبل از انجام این ۴ مسابقه ابتدای فصل از من می پرسیدید که کدام مسابقه آسان ترین خواهد بود، از دیدار با اودینزه در خانه نام می بردم، اما در آن بازی شکست خوردیم. فوتبال عجیب است و از این رو هیچ پیش بینی انجام نمی دهم!ژوزه سوسا از ناحیه کمر مشکل داشت و بنابراین امشب بوناونتورا بازی کرد. هیچ فلسفه ای پشت این انتخاب وجود ندارد. زمانی ما به داشتن ترکیبی پیر متهم می شدیم، و حالا می گویند خیلی جوان است.
    از گالیانی در مورد وضعیت دوناروما، دروازه بان میلان هم سؤال شد که مینو رایولا مدیر برنامه های اوست:
    رایولا یک محافظ بسیار گران قیمت و توانا است. نقش رایولا در تمدید قرارداد دوناروما قطعاً اساسی است. جیجیو هنوز ۱۷ ساله است و حتی گواهینامه رانندگی هم ندارد. او در خارج زمین هم مثل داخل آن پسری فوق العاده است.

18. 2 کاربر از پست مفید agahibazan سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 141 در 70 پست
    کشور من
    Iran

مونتلا: من عصای جادویی ندارم؛ بازیکنان میلان هنوز آزادی ذهنی ندارند

وبسایت رسمی برنامه نود - وینچنزو مونتلا، سرمربی تیم میلان بعد از پیروزی ۲-۰ مقابل لاتزیو در هفته پنجم رقابت های سری آ با خبرنگاران گفتگو کرد.به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، روسونری با گل های باکا و نیانگ از سد لاتزیو عبور کرد و با ۹ امتیاز موقتاً به رده سوم جدول صعود کرد. مونتلا در پایان این مسابقه بهMediaset Premium گفت:
    باکا فوق العاده کار می کند، اما تیم است که او را در موقعیت انجام چنین کار هایی قرار می دهد. ما این فرصت را داریم که پشت سر او بازیکنان زیادی را پرورش دهیم. وقتی باکا مثل امشب عمل می کند، خوشحال می شوم اما از روحیه تیمی هم راضی هستم. همه کمک می کنند و حتی کسانی که بازی هم نکردند باز به هم تیمی های خود کمک می کنند.بازی مقابل لاتزیو سخت است، چرا که یک تیم بسیار فیزیکی هستند. در نیمه اول بازی را کنترل کردیم و در نیمه دوم خیلی زودتر می توانستیم کار را تمام کنیم. هنوز هم از شکست مقابل اودینزه عصبانی می شوم، چرا که تساوی می توانست عادلانه باشد. موقعیت کنونی تیم در جدول را دوست دارم اما متأسفانه سایر تیم ها هنوز یک بازی دیگر دارند...من عصای جادویی ندارم. اعضای تیم هنوز باید من را درک کنند و باید با هم رشد کنیم. هنوز فاقد آزادی ذهنی برای ارائه فوتبال زیبایی که به دنبالش هستم، هستیم. پله پله به آنجا خواهیم رسید. بازیکنان باید ذهن خود را آزاد کنند و دو پیروزی اخیر به ما کمک خواهد کرد تا به خصوص در سن سیرو با فشار کمتری بازی کنیم.

20. 2 کاربر از پست مفید agahibazan سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)