نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سوال و جواب در مورد بدنسازي و فيتنس

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 4 پست

پیش فرض سوال و جواب در مورد بدنسازي و فيتنس

سلام به همه دوستان گلم در انجمن بسيار مفيد و حرفه اي پارس فوتبال

دوستان هر گونه سوالي در مورد بدنسازي و فيتنس دارند مي توانند در همين بخش مطرح کنند تا کارشناسان ما در اولين فرصت به سوالات شما عزيزان پاسخ بدهند

اين بخش را روزي يک بار برسي مي کنيم تا اگر سوالي در اين تاپيک قرار داده باشيد خيلي سريع به سوالات شما پاسخ بدهيم

با تشکر
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 3 کاربر از پست مفید donyayeazoleh سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,165
    سپاس شده 50,157 در 8,122 پست
    کشور من
    Iran

دوست عزیز مرسی بابت تاپیک خوبی که زدی.
    میخواستم بپرسم این مکمل ها و داروهایی که تو ایران توسط مربیا تو باشگاه ها تجویز و فروخته میشه اصلا استاندارد هستند یا نه؟
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    میخواستم بپرسم این مکمل ها و داروهایی که تو ایران توسط مربیا تو باشگاه ها تجویز و فروخته میشه اصلا استاندارد هستند یا نه؟
    در حد اطلاعات خودم جواب میدم
    یک راه های شناسایی اصل از فیک هست ولی برا عموم مردم تقریبا غیرممکنه . ی جورایی مثله عطر میمونه ... خود فروشنده هاشم بعضی وقتا گیج میشن کدوم اصله کدوم فیکه .
    و یک نکته دیگه هم که هست اینکه معمولا از یک مکمل فروش نباید بیشتر از 2 3 بار خرید کرد . چون عین مواد میمونه سری های اولش جنس خوب میده که خوب نتیجه بگیری ولی سری های بعدش معلوم نیست چی بهت میندازه

پی نوشت : یک نکته اینکه هر مکملی چه ضعیف چه قوی ، چه اصل چه فیک ، بدون شک بی ضرر اصلا نیست و حتی ممکنه جبران ناپذیر باشه . ولی خب بالاخره قطعا اصل بودن خیلی تاثیر داره رو اینکه ضررش کمتر باشه . ولی هر فروشنده که میگه فلان مکمل بدون ضرر هست قطعا و قطعا چرت میگه و همه شون از دم ضرر رو دارن بالاخره .
    چه میخوای مکمل های سبک مثله کربوعسل و این قبیل باشه ، چه پاراهورمون ها و متان و هورمون ها و و و

پی نوشت 2 : فقط قرص جی فست هست که تقریبا ضرری نداره اونم چون هیچ تاثیری رو بدن نمیزاره . فقط به مغز دستور گرسنگی میده و شما مثه خرس میخوری ولی باز احساس گرسنگی میکنی فقط نقش اشتها اور داره و تاثیر دیگه یی رو بدن نداره .

6. 2 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

در حال حاظر محصولات ویدر امریکا خیلی خوبه.و تا جای که طلاع دارم خیلی از فوتبالیست ها هم استفاده می کنن و راضی هستند

ویدر امریکا مجوز بهداشت ایران رو هم داره

اما توجه کنید که با ویدر کانادا اشتباه نگیرید چون ویدر کانادا کیفیت خیلی پایینی داره

اگه بازم سوالی دارید خوشحال میشوم بتونم جواب بدهم.

با تشکر

8. 2 کاربر از پست مفید donyayeazoleh سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 4 پست

دوستان عزیز اگر سوالی در مورد بدنسازی فوتبال یا بدنسازی سایر رشته های ورزشی دارید می توانید در همین تاپیک مطرح نمایید

10. 2 کاربر از پست مفید donyayeazoleh سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 4 در 3 پست

داداش من افتادگی شونه دارم، اصلا بدنسازی نرفتم
    ولی گفتن بری بدنسازی تاثیر داره..[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید].. واقعا برم بدنسازی افتادگی شانه هام برطرف خواهد شد؟ تاثیر داره..[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    فروش انواع [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] موتور[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. کاربر روبرو از پست مفید titi سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

RealMadridBayernManchesterUnitedManchesterCity
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

سلام به همه
    من میخوام بدن سازی رو شروع کنم . 18 سالمه و خیلی دوست دارم هیکل ردیفی داشته باشم تا سالم و تندرست باشم . از کجا میتونم یه برنامه غذایی و برنامه بدن سازی خوب تهیه کنم ؟ داخل باشگاه داخل شهر ما مربی های خوب نداره . راستی یه چیزه دیگه ت
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] خوبه ؟

14. کاربر روبرو از پست مفید sadeghi67 سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    2
    سپاس شده 53 در 35 پست

دورود بر شما
    چه راهنمایی های خوبی کردید
    برقرار باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و حل مشکل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ( [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید])را با مدیریت استراتژیک بدن تجربه کنید.

16. کاربر روبرو از پست مفید laaghary سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

سلام
    من از سن ٧ تا سن ١٥ سال به صورت حرفه اى ورزش شنا رو كار مى كردم به همين علت بالا تنه بزرگ دارم اما پايين تنم كوچك و لاغر است و حدودا ٦ ساله كه ورزش و كنار گذاشتم و واسه همين بدنم لاغر شده و پايين تنم بسيار بد ديده مى شه ، مى خواستم بدونم چه حركاتى بايد انجام بدم تا حجم عضلانى پاهام زياد شه و از اين وضع نامتقارن در بيام .

18. کاربر روبرو از پست مفید پرشان سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

RealMadridManchesterCityArsenalChelsea
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 9 در 7 پست

سلام.
    چند حرکت برای تقویت عضلات زیر بغل معرفی کنید.ممنون

20. کاربر روبرو از پست مفید fitka سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 10