صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: کلوپ هواداران یوونتوس- فصل (2017-2016)

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 2 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

باشگاه یوونتوس قصد دارد با پیشنهادی قابل توجه دروازه‌بان ملی‌پوش روسونری را به خدمت بگیرد.

باشگاه یوونتوس بودجه‌ای 80 میلیون یورویی را برای خرید بازیکنان جدید در اختیار ماسیمیلیانو آلگری قرار خواهد داد تا این مربی ایتالیایی بازیکنان مدنظر خود را به ترکیب راه‌راه‌پوشان تورین اضافه کند.

بر اساس گزارشی که سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» منتشر کرده، یوونتوس به‌دنبال به خدمت گرفتن جان‌لوئیجی دوناروما، دروازه‌بان میلان است که جانشینی مناسب برای جان‌لوئیجی بوفون به شمار می‌رود که به پایان دوران حرفه‌ای خود در یووه و تیم ملی فوتبال ایتالیا نزدیک است.

دونارومای 17ساله تا ماه فوریه که 18ساله می‌شود، نمی‌تواند قرارداد طولانی‌مدتی با میلان امضا کند، از این رو یوونتوس امیدوار است که در این فرصت باقی‌مانده بتواند با پیشنهادی 40 میلیون یورویی دروازه‌بان شماره «2» آتزوری را برای پیوستن به این تیم متقاعد کند.

«کالچو مرکاتو» گزارش داد، یوونتوس در نظر دارد قراردادی 4ساله با دستمزد سالیانه 10 میلیون یورویی را به دروازه‌بان جوان میلان بدهد.

منبع :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    رنگ بلکا گامی نوین منطبق با هر سلیقه ای در جهت طراحی داخلی ساختمان
    برای کسب اطلاعات بر روی گزینه[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]کلیک نمایید .

2. کاربر روبرو از پست مفید رنگ بلکا سپاس کرده است .

کنفرانس خبری سرمربی ! الگری از آینده ی خود سخن گفت
    یک بار دیگر مسابقات حساس سری آ ایتالیا از راه رسید و بانوی پیر در این هفته از رقابت ها و در اولین دیدار سال 2017 به مصاف تیم سخت کوش بولونا خواهد رفت. ماسیمیلیانو الگری سرمربی تیم یوونتوس در کنفرانس خبری این مسابقه حاضر شد.او در ابتدا گفت:در ابتدا سال نو میلادی را به همه تبریک می گویم. ما دوباره برگشتیم.

او در ادامه گفت:

از من نخواهید در مورد بازار و نقل و انتقالات صحبت کنیم زیرا این موضوع تحت نظارت باشگاه می باشد و همه چیز به جلو می رود.

الگری افزود:

شایعات بازار نقل و انتقالات باعث می شود حواشی زیادی در اطراف تیم به وجود بیاید. پس ترجیح می دهم که کمتر در این رابطه صحبت کنم و به فکر بازی های حساس در این ماه باشیم.

سرمربی به ترکیب تیم در بازی فردا پرداخت و گفت:

من هنوز تصمیمی در رابطه با حضور 2 یا 3 مهاجم نگرفته ام ولی قطعا دیبالا یکی از بازیکنان فیکس خواهد بود. فردا از اساموا یا اورا در سمت چپ استفاده خواهم کرد.

رینکون خرید جدید باشگاه:

او یک بازیکن بزرگ و حرفه ای است. ما سعی خواهیم کرد بهترین استفاده را از او در زمین بگیریم و مطمئنا بازیکن مفیدی در ترکیب یووه خواهد بود.

آینده ی ورزشی:
    من در یوونتوس هستم و شرایط خوبی دارم. من از ماندن در یووه خوشحال هستم و امیدوارم برای مدتی طولانی به عنوان سرمربی این باشگاه فعالیت کنیم.

جیجی بوفون:
    احتمال دارد در بازی فردا از بوفون استفاده نکنم. او سرما خورده بود و شرایط کامل را برای این مسابقه ندارد. نتو درون دروازه قرار خواهد گرفت

بارتزالی:

او برای این مسابقه دعوت خواهد شد ولی هنوز در مورد آمادگی کامل او شک دارم.

منبع :
    http://www.juventus.ir
    نگین آبزیان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ایران می باشد ، برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید.
    ویرایش توسط نماینده رسمی فروش خاویار : 7th January, 2017 در ساعت 03:50 PM

4. کاربر روبرو از پست مفید نماینده رسمی فروش خاویار سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 6 در 3 پست

آلگری: می‌‎خواهیم با فتح ششمین اسکودتو وارد دنیای اسطوره‌ها شویم/ بوفون فردا بازی نمی‌کند

سرمربی راه‌راه‌‌پوشان تورین اعلام کرد دروازه‌بان ملی‌پوش یونتوس فردا برابر بولونیا غایب خواهد بود.

ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش فردا شب (یکشنبه) در چارچوب هفته نوزدهم سری A ایتالیا پذیرای تیم بولونیا هستند، امروز (شنبه) در کنفرانس خبری این بازی گفت: ما در هر 9 بازی از 11 بازی خانگی اخیرمان یک گل دریافت کرده‌ایم و این وضعیت خطرناکی است. به بازیکنانم گفتم که باید از حیث کنترل بازی بهتر شوند. این چیزی هم که می‌گویم تنها منظورم در اختیار داشتن توپ نیست چون ما در 17 بازی 14 گل دریافت کرده‌ایم و باید روی این موضوع هم کار کنیم.وی در ادامه افزود: بولونیا در حمله تیم خوبی است. همیشه هم بازی اول بعد از تعطیلات زمستانی پر از خطرات پنهانی است. فردا شب احتمالاً با چهار مدافع بازی خواهیم کرد. پائولو دیبالا در ترکیب خواهد بود، اما بوفون احتمالاً حتی در ترکیب 18 نفره هم نخواهد بود. او سرما خورده و هنوز به طور کامل بهبود نیافته است. فردا نِتو در درون دروازه ما خواهد ایستاد. آندره بارزالی به ترکیب فراخوانده شده، اما مطمئن نیستم که فردا در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرد. در طول هفته هم از لئوناردو بونوچی و الکس ساندرو در قلب خط دفاعی استفاده کردیم.سرمربی بانوی پیر تصریح کرد: از فردا باید مسیر تاریخ‌سازی خود را از سر بگیریم که همان کسب ششمین قهرمانی متوالی اسکودتو است. این اتفاق شاید هرگز دیگر رخ ندهد و ما می‌‎خواهیم با انجام این کار وارد دنیای اسطوره‌ها شویم.آلگری همچنین درباره عصبانیتش پس از شکست مقابل میلان در ضربات پنالتی در دیدار سوپر جام ایتالیا گفت: دفعات زیادی از بازیکنانم بابت کارهایی که کرده‌اند، تمجید کرده‌ام، پس بگذارید یک بار هم کمی خودم را تخلیه کنم و از آنها انتقاد کنم. اگر حریف‌مان از ما بهتر بود یا ثابت می‌کرد که تیم برتر میدان بوده من مشکلی نداشتم، اما مشکل من این بود که بازیکنانم پس از 35 دقیقه کلاً بازی را رها کردند. ما در آن بازی خوب کار نکردیم و چیزی که از بازی‌مان دیدم، مرا از کوره به در برد.سرمربی بیانکونری تصریح کرد: بازیکنان ما در طول سال گذشته (2016) بهتر از هر تیم اروپایی دیگر بوده‌اند، اما در مقاطعی اهمیت موقعیتی که در آن هستند را درک نمی‌کنند. به این خاطر عصبانی شدم چون آنها شایسته قهرمانی بیش از یک قهرمانی در سوپر جام ایتالیا در سه سال اخیر بودند.

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] مربوط به دریای خزر است برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید.

6. کاربر روبرو از پست مفید باهو خاویار سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,570 در 942 پست

یادش بخیر اون موقع که یووه سر جریانات کالچوپولی افتاد دسته پایین تر اینجا کم کم 5-6 نفر طرفدار واقعی و فنی نویس حضورداشتن! حتی بعدش که با امثال رانیری، وسط جدول بود و هنوز نتونسته بود به دوران اوجش برگرده باز طرفدارهای فوق العاده ای اینجا بودن که مثلا به شخصه از نوشته های همونا فهمیدم کونته چه مربی فوق العاده ای میشه. الآن که بوفون دوست داشتنی رو میبینم، کیلینی و بونوچی و بارزالی رو میبینم، مارکیزیو رو میبینم ندودو تو جایگاه وی آی پی میبینم دلم عجیب و غریب واسه گذشته تنگ میشه. یووه دوباره شده همون تیم فوق العاده قبل و یا حتی بهتر از اون یووه ای که سابقا میشناختیم. (با فرض قریب به یقین که یووه به فینال برسه )دو بار در سه سال گذشته به فینال رسیده و شانس بالایی برای قهرمانی داره،لیگ براش تبدیل به شوخی و سرگرمی شده،شانس سه گانه داره و خبری از بچه های قدیمی پارس فوتبال نیست.در مورد این یووه خیلی میشه حرف زد، در مورد دفاع کم نقصش، تاریخ زنده و درحال حرکتش یعنی بوفون که نه تنها تو دروازه حضور داره بلکه مثل همیشه روح یووه هست.تا خرید های هوشمندانه و روندی که از زمان بازگشتش به لیگ طی کرد تا به جایگاه فعلی برسه.اومدم اینجا که اگه احیانا کسی از بچه های قدیمی این حرفا رو خوند، بهش بگم مبارکتون باشه، به یووه افتخار کنید و حسابی جاتون خالیه.

8. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 26 در 23 پست

ایول

10. کاربر روبرو از پست مفید tehranmoble سپاس کرده است .

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)