صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: کلوپ هواداران یوونتوس- فصل (2017-2016)

بازیکن تیمهای پایه

RealMadridPerspolisMilanArsenal
    مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    مهدی طارمی-کریستیانو رونالدو
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

خلاصه بازی: یوونتوس ۴-۰ کالیاری

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید

2. کاربر روبرو از پست مفید agahibazan سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

RealMadridPerspolisMilanArsenal
    مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    مهدی طارمی-کریستیانو رونالدو
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

یوونتوس ۴-۰ کالیاری؛ بازگشت بیانکونری در شب مصدومیت بوفون

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته پنجم رقابت های سری آ با برگزاری چند بازی به طور هم زمان، به پایان رسید که در یکی از این مسابقات، یوونتوس در ورزشگاه اختصاصی اش به مصاف کالیاری رفت و با نتیجه قاطع به پیروزی رسید.به گزارش وبسایت نود، در چارچوب هفته پنجم سری آ، تیم یوونتوس در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف کالیاری رفت. مائوریتزیو ماریانی قضاوت این بازی را بر عهده داشت. بیانکونری پس از دو بازی انتقاد برانگیز مقابل سویا و اینتر، به شدت تحت فشار انتقادات قرار داشت. شکست یوونتوس مقابل رقیب دیرین یعنی اینتر در داربی ایتالیا باعث شد که بیانکونری به توپ پُر به مصاف کالیاری برود. کالیاری نیز طی ۴ بازی اخیر فقط به یک برد رسیده و با ۴ امتیاز، وضعیت چندان خوبی نداشت.مکس آلگری سرمربی یوونتوس ترجیح داد تا علی رغم فشار شدید رسانه ها، باز هم با سیستم ۲-۵-۳ به میدان برود در حالی که ماسیمو راستلی سرمربی کالیاری از سیستم اولیه ۲-۳-۱-۴ استفاده کرد. حضور دانیله روگانی در خط دفاعی به همراه هرنانس و ماریو لمینا در خط هافبک از نکات بارز این بازی بود. انتظار نمی رفت که بونوچی، لیش اشتاینر و آساموا به نیمکت ذخیره ها منتقل بشوند. زوج خط حمله یوونتوس نیز یک زوج کاملاً آرژانتینی بود.ترکیب اصلی و امتیازات دو تیم:
    لحظات حساس بازی:یوونتوس از همان ابتدا حاکم بر توپ و میدان بود. بیانکونری در ۱۵ دقیقه نخست بازی، ۳ شوت را به سوی دروازه حریف روانه کرد که توسط استوراری دروازه بان کالیاری دفع شد. سرانجام گل نخست بازی در دقیقه ۱۴ به ثمر رسید. توپ حاصل از یک ضربه آزاد به گونزالو هیگواین رسید و شوت سر ضرب هیگواین باز هم توسط استوراری برگشت داده شد ولی توپ برگشتی در جلوی دروازه خالی به دنیله روگانی رسید و این مدافع پیش تاخته نخستین گلزن بازی لقب گرفت.اشتهای یوونتوس پس از گل اول، بیشتر هم شد. ساندرو و هیگواین دو موقعیت خوب گلزنی را از دست دادند تا این که در دقیقه ۳۴، این بار نوبت هیگواین بود که باز هم توپ برگشتی توسط استوراری را درون دروازه کالیاری قرار بدهد.استوراری دروازه بان کالیاری بدون شک ستاره تیمش در این دقایق بود که شوت دیدنی میرالم پیانیچ را دفع کرد ولی چند دقیقه بعد، شوت مهار نشدنی دنی آلوز در دقیقه ۳۹ در کنج دروازه کالیاری قرار گرفت.
    نیمه اول با برتری ۳-۰ یوونتوس به پایان رسید ولی در ابتدای نیمه دوم، جیجی بوفون دروازه بان بیانکونری احساس مصدومیت کرد و در نهایت جای خویش را درون دروازه به نتو داد.یوونتوس در نیمه دوم هم بازی برتری را ارائه داد ولی از کوبندگی نیمه اول خبری نبود. شوت هایی خطرناک از پیانیچ و هرنانس روانه دروازه کالیاری شدند که استوراری باز هم این ضربات را دفع کرد.آلگری در دقایق رو به پایان نیمه دوم، ماریو مانژوکیچ و مارکو پیاتسا را به میدان فرستاد. حضور آنها در بازی به سود یوونتوس تمام شد و گل چهارم به ثمر رسید. در دقیقه ۸۴، پیانیچ حرکتی را آغاز کرد که با ضربه سر مانژوکیچ به لمینا رسید و ضربه برگشتی لمینا به پای لوکا چپیتلی مدافع کالیاری برخورد و درون دروازه این تیم قرار گرفت.بازی با نتیجه ۴-۰ به سود یوونتوس خاتمه یافت.خلاصه ای از وقایع مهم بازی:
    با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید

4. کاربر روبرو از پست مفید agahibazan سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

Milan
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 3 در 3 پست

پیش فرض ۱۶۷ امین بازی جی جی بوفون

جانلوئیجی بوفون، دروازه‌بان با تجربه تیم ملی ایتالیا، شب گذشته در دیدار مقابل آلمان صد و شصت‌ و هفتمین بازی ملی‌اش را انجام داد و به رکورد بازی های ملی ایکر کاسیاس رسید.

تصاویر پیوست شده
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط lidobin : 16th November, 2016 در ساعت 07:39 PM

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,192 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

واقعا حقش بود.

به انتخاب مخاطبان فرانس فوتبال
    بوفون بهترین دروازه بان جهان شد

در نظرسنجی بزرگ مجله فرانس فوتبال، جان لوئیجی بوفون به عنوان بهترین دروازه بان جهان انتخاب شد و بعد از او مانوئل نویر و هوگو لوریس قرار گرفتند.

به گزارش"ورزش سه"، مجله معتبر فرانسوی فرانس فوتبال نظر سنجی بزرگی را بین مخاطبان خود برای انتخاب 10 دروازه بان برتر جهان برگزار کرد که در این نظر سنجی جان لوئیجی بوفون توانست گوی سبقت را از مانوئل نویر برباید.
    نتایج این نظر سنجی به شرح زیر است:
    1- جان لوئیجی بوفون 27 درصد
    2- مانوئل نویر 22 درصد
    3- هوگو لوریس14 درصد
    4- دیوید دخیا 11 درصد
    5- جان اوبلاک 5 درصد
    6- کورتوا 4 درصد
    6-پاتریسیو 4 درصد
    6-کیلور ناواس 4 درصد
    7-پیترچک 3 درصد
    7-دوناروما 3 درصد
    روی لینک زیر کلیک کنید:

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    سپاس شده 4,142 در 1,000 پست
    کشور من
    England

یووه چه برد خوب و مهمی بدست اورد و تونست
    بلاخره تیم چغر سویا ببره و بره صدر جدول که اتفاقات پارسال براش تکرار نشه.
    گل مارکیزیو یووه رو به بازی برگردوند خوب موقعه ای مارکیزیو اماده شد و روز به روز داره به شرایط خوب گذشتش بر میگرده

8. کاربر روبرو از پست مفید masoud 99 سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

بیانیه رسمی:

مربی هایی مثل پاکو خمز،مارسلو بیلسا و خورخه سمپائولی در یک تبار قرار میگیرند. چیز خاصی برای ارائه ندارند و هرگز نخواهم فهمید که غیر از ژستهای شبه روشنفکرانه، در ذهن مدیرانی که این قماش مربیان رو برای تیم هاشون استخدام میکنن چی میگذره.این مربیان در دنیای خیالی خودشون سیر و سیاحت میکنن و اون چیزی که به عنوان فلسفه میخوان به خورد فوتبال دوستان و طرفداران تیمهاشون بدن،در واقع چپوندن چرندیات ذهنشون به افراده!

10. کاربر روبرو از پست مفید F.Hierro سپاس کرده است .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    سپاس شده 4,142 در 1,000 پست
    کشور من
    England

یووه چه باخت بدی داد به جنوا در واقع یووه بازی رو همون نیمه اول باخت که سه هیچ عقب افتاد.
    جنوا نشون داد تو زمینش تیم خیلی خوبیه بعد لز بردن میلان امروزم یووه برد.
    نیمه اول چقدر خوب بازی کردجنوا .یه بازی منظم و فوق العاده تو 14بازی بین این دو تیم این دومین برد جنوا بود
    یووه نیمه دوم بهتر شد هیگواین هم به زمین امد اما خب جنوا بازی رو کنترل کرد و فقط یه گل خورد.
    بهترین فرصته برا رم که نزدیکتر بشه به یووه.

12. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud 99 نمایش پست ها
    یووه چه باخت بدی داد به جنوا در واقع یووه بازی رو همون نیمه اول باخت که سه هیچ عقب افتاد.
    جنوا نشون داد تو زمینش تیم خیلی خوبیه بعد لز بردن میلان امروزم یووه برد.
    نیمه اول چقدر خوب بازی کردجنوا .یه بازی منظم و فوق العاده تو 14بازی بین این دو تیم این دومین برد جنوا بود
    یووه نیمه دوم بهتر شد هیگواین هم به زمین امد اما خب جنوا بازی رو کنترل کرد و فقط یه گل خورد.
    بهترین فرصته برا رم که نزدیکتر بشه به یووه.
    حیف شد نتونستم ببینم بازیشو...با اینکه طرفداراش نیستم ولی شک نکن قهرمانه!قهرمانی رو سند زدن به نامش تو ایتالیا...

14. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

پیش فرض بهترین مهاجم تاریخ فوتبال جهان از نظر ایگواین

مهاجم آرژانتینی یوونتوس با وجود همبازی شدن با مسی و رونالدو به ستایش از رونالدو برزیلی پرداخت و او را بهترین مهاجم تاریخ فوتبال جهان دانست.با وجود آنکه گونسالو ایگواین با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی همبازی بوده است اما او درباره بهترین مهاجم تاریخ فوتبال جهان هیچ کدام از این دو بازیکن را انتخاب نکرد.مهاجم آرژانتینی یوونتوس گفت: من با بازیکنان بزرگی همبازی بوده ام و مهاجمان زیادی را دیده ام. براین باور هستم که رونالدو برزیلی بهترین مهاجم تاریخ فوتبال جهان است. عاشق بازی رونالدو بودم و به خاطر این بازیکن به رقابت های سری A علاقه پیدا کردم.ایگواین در فصل قبل عملکرد درخشانی در ناپولی داشت و عنوان بهترین گلزن را به دست آورد. او در انتقالی جنجالی که واکنش های زیادی به دنبال داشت راهی یوونتوس شد و به چهره منفور ناپلی ها تبدیل شد.این بازیکن آرژانتینی در یوونتوس هم عملکرد خوبی از خود نشان داده و چند گل بسیار حساس برای این تیم به ثمر رسانده است.
    منبع :
    نگین آبزیان نماینده رسمی فروش خاویار در ایران
    برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

16. کاربر روبرو از پست مفید نمایندگی رسمی خاویار سپاس کرده است .

پیش فرض مصاحبه خواندنی هیگواین؛ از رونالدو و مسی تا پویول و جیجی بوفون

مهاجم آرژانتینی بارسلونا نه هموطن خود و نه مهاجم پرتغالی رئال‌ مادرید را به عنوان بهترین مهاجم تاریخ فوتبال جهان قبول ندارد.
    گونزالو هیگواین در مصاحبه‌ای با شبکه پرمیوم اسپورت، در مورد مسائل مختلفی از جمله بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان صحبت کرد.

هیگواین درباره مهاجم مورد علاقه‌اش گفت:
    مانی که بچه بودم، پیگیر فوتبال ایتالیا بودم چون آنجا بازیکنان بزرگی مانند ترزگه، باتیستوتا، کرسپو یا مونتلا بازی می‌کردند اما به نظر من بهترین مهاجم تمام ادوار، رونالدو (برزیلی) است. لوییز سوارز هم در سطح بالایی بازی می‌کند و در مقایسه با زمانی که در لیورپول بازی می‌کرد، بسیار پیشرفت کرده است. لواندوفسکی هم جزو مهاجمان قدرتمند است مثل آگوئرو اما بازیکنی را دوست دارم که بیشتر از همه باعث می‌شد خنده روی لبم بنشیند.
    هیگواین درمقایسه میان هم‌تیمی آرژانیتنی‌اش پائولو دیبالا در یوونتوس با مسی اظهار داشت:
    دیبالا و مسی خیلی شبیه هم هستند. مسی بهترین است و هر روز هم این را نشان می‌دهد. پائولو اما هنوز جوان است. او 23 ساله است و جایگاهش بستگی به اتفاقاتی دارد که در آینده رخ می‌دهند. او همه ویژگی‌های لازم برای تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان دنیا را دارد. شما باید از قدرت روانی بالایی برخوردار باشید تا چنین بازیکنی شوید. در دوران بازیگری یک بازیکن فراز و نشیب‌های زیادی وجود دارد و مهم این است که همیشه به کارتان ادامه دهید و به منتقدان توجهی نداشته باشید.
    مهاجم آرژانتینی یوونتوس در پاسخ به این سؤال که ششمین قهرمانی متوالی در سری A را ترجیح می‌دهد یا قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، عنوان کرد:
    هر دوی آنها اهداف ما در این فصل هستند. احساسم به من می‌گوید که ما می‌توانیم هر دوی آنها را ببریم.

هیگواین راجع به منتقدانی که این فصل بارها او را زیر سؤال بردند، گفت:
    در فوتبال دیگر کسی صبر و حوصله ندارد. همه می‌خواهند فوراً نتیجه بگیرند. وقتی یک تیم سه بازیکن با کیفیت می‌خرد همه انتظار دارند که همیشه 8 بر صفر پیروز شود.
    قوی‌ترین مدافعی که هیگواین روبه‌رویش بازی کرده، چه کسی بوده است؟ او در پاسخ به این سؤال اظهار داشت:
    به غیر از پدرم، سرسخت‌ترین مدافعی که روبه‌رویش بازی کرده‌ام، پویول بوده است. زمانی که در رئال‌ مادرید روبه‌روی بارسلونا بازی می‌کردیم، روبه‌رو شدن با او برایم غیر قابل تحمل بود. من این شانس را داشته‌ام که در کنار سه دروازه‌بان بزرگ مثل کاسیاس، رینا و بوفون بازی کنم. زمانی که روبه‌روی بوفون بازی می‌کردم، چالشی که داشتم دوبل بود چون گل زدن به دروازه‌بانی مانند او نیازمند کاری خارق‌العاده است. من واقعاً جیجی را تحسین می‌کنم و در او همان عطشی را برای بازی کردن می‌بینم که خود در کودکی داشتم.

منبع :
    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خاویار و نحوه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید.

18. کاربر روبرو از پست مفید خرید آنلاین خاویار سپاس کرده است .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)