صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: کلوپ هواداران یوونتوس- فصل (2017-2016)

بازیکن تیمهای پایه

EsteghlalArsenal
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 9 در 8 پست

تشکر از شما
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]|[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]|[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]|[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]|[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. کاربر روبرو از پست مفید noorgircenter سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,368
    سپاس شده 50,189 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

اه اه تیمتون هر سال قوی تر میشه!!!

رسمی؛ بازگشت کوادرادو به یوونتوس

بالاخره و بعد از کش و قوسهای فراوان، خوان کوادرادو، وینگر کلمبیایی چلسی یک فصل دیگر را نیز به صورت قرضی در یوونتوس خواهد گذراند.

به گزارش "ورزش سه"، مبلغ این انتقال 5 میلیون یورو خواهد بود که در صورت رسیدن به تعداد بازی های مشخص شده در قرارداد، یوونتوس می تواند این بازیکن را با مبلغ 20 میلیون یورو در انتهای فصل خریداری کند.
    کوادرادو در فوریه سال 2015 با مبلغ 31 میلیون یوذو به اضافه حضور قرضی محمد صلاح در فیورنتینا، به چلسی فروخته شد اما تنها 6 ماه در این تیم دوام آورد. کوادرادو در ابتدای فصل گذشته به صورتاقرضی به یوونتوس پیوست و سال بسیار خوبی را زیر نظر آلگری سپری کرد. کوادرادو به علت حضور در اردوی تیم ملی کلمبیا، بدون حضور شرکت در تست های پزشکی به یوونتوس پیوسته است.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 1 پست

قرارداد بن عطیه به طور قرضی است که البته در پایان فصل یووه می تواند با پرداخت 17 میلیون یورو آن را دائمی کند. یووه 3 میلیون یورو نیز برای این فصل به بایرن مونیخ پرداخت می کند. مدافع 29 ساله جدید یووه سابقه بازی در رم ایتالیا را نیز در کارنامه دارد. این بازیکن پس ازدنی آلوس و پیانیچ سومین خرید یووه در تابستان محسوب می شود
    اگر می خواهید در کار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] متخصص شوید به سایت ما مراجعه کنید [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید mohsen1364 سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

RealMadridPerspolisMilanArsenal
    مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    مهدی طارمی-کریستیانو رونالدو
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

هرنانس: من هم جای تماشاگران بودم، خودم را هو کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک برزیلی یوونتوس با تأیید اینکه تا کنون حضور موفقی در ترکیب قهرمان پنج فصل گذشته سری آ نداشته، ابراز امیدواری کرد در فصل جاری عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارد.به گزارش وب سایت نود، هافبک برزیلی یوونتوس اعتراف کرد که تا کنون بازی های خوبی در سری آ برای بیانکونری انجام نداده و باید به هواداران حق داد که از عملکرد او ناراضی باشند.هرنانس ۳۱ ساله از ابتدای فصل گذشته به یوونتوس پیوست، اما در این تیم نتوانست انتظارها را برآورده سازد؛ به همین علت هواداران همواره به این بازیکن اعتراض داشتند و به شدت از وی انتقاد می کردند. پس از اعتراض های مکرر هواداران به بازی های ضعیف هرنانس، ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس اوایل همین هفته مصاحبه ای انجام داد و به دفاع از هافبک برزیلی تیمش پرداخت. اما پس از مصاحبه آلگری، این بار خود هرنانس بود که در مقام پاسخگویی به هواداران برآمد. وی گفتگویی با اسکای اسپورت ایتالیاانجام داد و به عملکرد ضعیف خود در تورین اعتراف کرد. هرنانس که پیش از پیوستن به یوونتوس در اینتر بازی می کرد، در این مصاحبه گفت:
    فصل گذشته اصلاً خوب نبودم و نتوانستم پاسخ مناسبی به انتقادها و اعتراض های دیگران بدهم. کاملاً با این مسئله مواقفم که عملکردم در فصل گذشته را نمی توان با سطح انتظارات و موفقیت های یووه در این چند سال مقایسه کرد. هواداران حق دارند که مرا هو کرده یا به نشانه اعتراض برایم سوت بزنند. صادقانه بگویم که خودم هم باید به خاطر این عملکرد ضعیف، برای خودم سوت بزنم و خودم را هو کنم.
    هرنانس که ۲۷ بازی برای تیم ملی برزیل انجام داده، در مورد علت بازی های ضعیفش در بیانکونری اینگونه توضیح داد:
    فصل گذشته تازه به یووه ملحق شده بودم و نتوانستم با شرایط جدید سازگاری و تطبیق پیدا کنم. ممکن است چند ماهی طول بکشد تا بازیکن به محیط و تیم جدیدش عادت کند. اما در این فصل کاملاً مصمم هستم تا پیشرفت کنم و در موفقیت های یوونتوس سهیم باشم. یوونتوس بزرگترین باشگاهی است که در طول دوران حرفه ای در آن بازی کرده ام.
    هرنانس در فصل جدید سری آ تنها یک بار در ترکیب ثابت یوونتوس حضور داشته و در دو بازی هم به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفته است.
    با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید

8. کاربر روبرو از پست مفید agahibazan سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

درباره یوونتوس و ۵ قهرمانی متوالی در سری آ/ روح بزرگ

وب سایت رسمی برنامه نود-باورکردنی نبود. تنها باید طرفدار یک تیم فوتبال باشید تا درک کنید چه صحنه‌های دشواری است وقتی تیم‌تان با آن همه ستاره و یک مربی درجه یک چگونه ممکن است در پایان فصلی که قهرمان می‌شود، به دسته دوم سقوط کند. اما تابستان سال ۲۰۰۶ از راه نرسیده بود که در کوران رقابت‌های داغ جام‌‌جهانی در آلمان، خبر رسید که حکم نهایی دادگاه ورزشی ایتالیا اعلام شده و یوونتوس قهرمان آن فصل سری آ، به سری بی‌ سقوط کرد. اتفاقی باور‌نکردنی بود؛ بانوی پیر فوتبال ایتالیا باید در سری پایین‌تر از سطح اول فوتبال سرزمین چکمه بازی می‌کرد. کالچوپولی رسوایی بزرگ فوتبال ایتالیا بود که در ماه می ‌‌آن سال توسط پلیس ایتالیا بر‌ملا شد. مکالمات تلفنی حاکی از تماس‌های بین مدیران چند باشگاه از جمله یوونتوس و سازمان داوران بود. در این میان یوونتوس با ۹ امتیاز منفی به سری بی‌ سقوط کرد.***آن روز که یوونتوس اولین بازی خود را در سری بی‌انجام داد، ایتالیا به‌عنوان قهرمان جام جهانی ۲۰۰۶ شناخته می‌شد. انتظار می‌رفت که بازیکنان یوونتوس به‌عنوان ستاره‌های آن روز فوتبال دنیا و فابیو کاپلو سرمربی این تیم، بیانکونری را ترک کنند. این اتفاق اما به صورت کامل رخ نداد؛ داستان باور‌نکردنی آن بود که از ترکیب اصلی ۱۱ نفره یوونتوس، نصف تیم ماندند و با یوونتوس به سری بی ‌رفتند. جیان لوئیجی بوفون، الساندرو دل‌پیرو، پاول ندود، مائورو کامورانزی، جورجیو کیه‌لینی و دیوید ترزه‌گه ستاره‌هایی بودند که یوونتوس را در سری بی‌ همراهی کردند تا این تیم با قهرمانی به سری آ بازگردد. بانوی پیر دوباره بازگشته بود.***سران یوونتوس رویای بزرگی برای خود ساخته بودند. آنها می‌خواستند اولین تیم در ایتالیا باشند که ورزشگاه اختصاصی دارد. آنها همیشه شعار بزرگ «اولین» بودن را برای یوونتوس ساخته بودند و به همین دلیل «دل آلپی»، ورزشگاه خاطره‌انگیزی را که در جام جهانی ۹۰ بازسازی و افتتاح شده بود، به‌طور کلی تخریب کردند تا ورزشگاه تازه‌ای بسازند. سقوط یوونتوس همزمان شد با بازگشت آنها به ورزشگاه المپیک تورین؛ ورزشگاهی که از ۱۹۳۳ یوونتوس در آن بازی می‌کرد و اکنون آنها باید برای ۵ سال به المپیک تورین می‌رفتند تا ورزشگاه تازه‌شان آماده شود. یوونتوس اولین و آخرین حضور خود در سری بی ‌را در المپیک تورین گذراند. آنها فصل بعد به سری آ بازگشتند اما سرنوشت یوونتوس همچون فرزندی بود که مادر خویش را گم کرده است. یوونتوس چهار سال در سری آ سرگردانی کشید تا فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۱ که بیانکونری به خانه تازه خویش بازگشت: «استادیوم یوونتوس».***فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۵ هنوز تمام نشده اما بیانکونری یا همان گورخرها (نماد باشگاه به دلیل رنگ مشکی و سفید پیراهن باشگاه) برای پنجمین بار قهرمان سری آ شده‌اند. آنها سه فصل با آنتونیو کونته و دو فصل با مکس آلگری قهرمان سری آ شدند. آنها در سال ۲۰۱۱ به خانه رسیده بودند و با افتتاح یوونتوس‌استادیوم، پنج فصل متمادی حکایتی جز قهرمانی در سری آ رقم نزدند. باور قهرمانی یوونتوس در پنجمین فصل البته سخت به نظر می‌رسید چراکه آنها در هفته دهم در رده دوازدهم جدول قرار داشتند اما یوونتوس همیشه بزرگ بوده است. یوونتوس پنج سال اخیر بازیکنان یاغی، نیمکت‌نشین و افت کرده تیم‌ها را به خدمت می‌گیرد و به تدریج آنان را به بازیکنانی دوباره احیا‌شده و تاثیرگذار تبدیل می‌کند. یوونتوس همواره بازیکنان کلیدی هر فصل خود را در انتهای آن فصل با قیمت‌های گزاف می‌فروشد. یوونتوس مربیان اخراج‌شده تیم‌ها را با انتخاب‌های درست به خدمت می‌گیرد و از آنها مردانی می‌سازد که همچون مکس آلگری تبدیل به یکی از تاکتیکی‌ترین مربیان جهان می‌شوند. هر چه در یوونتوس دیده می‌شود، روح یک تیم بزرگ است. تیمی که حتی اگر جزئی از مافیای فوتبال حساب شود باز هم به فوتبال آب و رنگ متفاوتی داده است. بیانکونری نماد قهرمانی است و هیچ جز آن اهمیت ندارد...سجاد صداقت

با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در سایت آگهی بازان به کودکان نیازمند کمک کنید

10. کاربر روبرو از پست مفید agahibazan سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

کیوسک؛ یوونتوس ندرخشید

وبسایت رسمی برنامه نود - تیتر روزنامه های ورزشی امروز ایتالیا از نظرتان می گذرد.به گزارش وبسایت نود، روزنامه های امروز به توقف خانگی یوونتوس مقابل سویا در لیگ قهرمانان پرداختند.گازتا دلو اسپورتیووه در اروپا ندرخشید؛ آلگری ناراحت استعصبانیت آلگری از انتقادهای رسانه هااسپالتی: باید مراعات سن توتی را بکنیمسفرین با رای ایتالیا رییس یوفا شدکوریره دلو اسپورتیووه، شایسته نتیجه بهتری بودیرویای لستر سیتی ادامه دارد؛ پیروزی پرگل در بروژرونالدو و رونالدو به کمک رئال آمدندباران گل در منچستر؛ پیروزی تیم گواردیولا با هت تریک آگوئروهشدار اسپالتی به شاگردانشتوتو اسپورتیووه زیبا و بدشانس؛ لعنتیتیر دروزاه مانع از گلزنی هیگواین شدایتر با تیم دومش در لیگ اروپا بازی می کند

12. کاربر روبرو از پست مفید agahibazan سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

پیشنهاد نجومی منچستر سیتی برای جذب بونوچی؛ آیا یوونتوس باز هم مقاومت خواهد کرد؟

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان باشگاه منچستر سیتی قصد دارند بار دیگر پیشنهادی به ارزش ۵۰ میلیون پوند را برای جذب لئوناردو بونوچی به باشگاه یوونتوس ایتالیا ارائه دهند.به گزارش وب سایت نود، پس از مصدومیت دوباره وینسنت کمپانی کاپیتان، مدافع میانی منچستر سیتی، مسئولان این باشگاه تصمیم قطعی خود برای استخدام یک مدافع جایگزین را اتخاذ کردند.پپ گواردیولا بارها اعلام کرده بونوچی یکی از بازیکنان مورد علاقه وی می باشد زیرا توانایی فوق العاده ای در شروع و پایه ریزی حمله از زمین خودی را دارد. در فصل نقل و انتقالات تابستان امسال، کشمکش فراوانی بین دو باشگاه چلسی و یوونتوس برای انتقال بونوچی وجود داشت که یوونتوس از مواضع خود کوتاه نیامد و با انتقال این مدافع ملی پوش مخالفت کرد.بنا بر گزارش روزنامه The Sun، وینست کمپانی که پس از یک دوره مصدومیت طولانی مدت در ترکیب منچستر سیتی قرار گرفت، در همان دیدار دچار مصدومیت مجدد شد و وضعیت وی برای ادامه حضور در میادین مشخص نیست. به همین علت مسئولان من سیتی در نهایت تصمیم به خرید یک مدافع برجسته و طراز اول گرفتند که لئوناردو بونوچی اصلی ترین گزینه آنها به حساب می آید. در شرایط فعلی، پپ گواردیولا می تواند به طور موقت از الکساندر کولاروف در پست مدافع میانی استفاده کند، اما در صورتی که غیبت کمپانی خیلی طولانی شود، در پنجره زمستانی نقل و انتقالات باید بازیکن جدیدی را جذب کنند.اوایل این ماه لئوناردو بونوچی اذعان کرده بود که پیشنهاد یکی از تیم های لیگ برتر انگلیس بسیار او را وسوسه کرده و دلیل اصلی آن هم حضور مربی این تیم لیگ برتری است. اما در پایان هم تأکید کرده بود که یوونتوس خانه اوست و از حضور در این تیم بسیار خوشحال است و رضایت دارد.

14. کاربر روبرو از پست مفید agahibazan سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

فوتبال ۱۲۰: تاریخچه و لحظات ماندگار دربی اینتر و یوونتوس

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. کاربر روبرو از پست مفید agahibazan سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

دی بوئر: بازیکنان فلسفه اینتر را درک کرده اند

وبسایت رسمی برنامه نود - فرانک دی بوئر تحت تأثیر نگرش اینتر در جریان پیروزی ۲-۰ مقابل امپولی قرار گرفته بود.به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، اینتر موفق شد در ورزشگاه کاستلانی با دو گل زود هنگام مائورو ایکاردی از سد امپولی عبور کرده و سومین پیروزی متوالی خود در سری آ را رقم بزند. دی بوئر در پایان بازی به Sky Sport Italia گفت:
    ما خیلی در مورد نگرشی که نه تنها مقابل تیم بزرگی مثل یووه، بلکه مقابل سایر تیم ها هم می خواستم ببینم، صحبت کردیم. ثابت کردیم که در فرم خوبی هستیم و امشب با دو گل شروع خیلی خوبی داشتیم. مقابل یوونتوس انرژی زیادی مصرف کرده بودیم، بنابراین یک شروع قدرتمند در دیدار امشب مهم بود.
    در غیاب بانگا، ژوائو ماریو نقش تهاجمی و برجسته تری داشت که دی بوئر در این رابطه گفت:
    ما در اینتر بازیکنان بسیار مهمی داریم، اما فکر می کنم مهم تر از بازیکنان، این است که آنها فلسفه اینتر را درک کرده اند.
    مکس آلگری، سرمربی تیم یوونتوس گفته بود که دربی ایتالیا، بازی زشتی بود. دی بوئر در این مورد چه فکر می کند؟
    بله، برای یوونتوس زشت بود. ما خوب بازی کردیم، خیلی متمرکز و شایسته پیروزی بودیم.
    مارسلو بروزوویچ بار دیگر از ترکیب اینتر خط زده شد، اما امشب به تنهایی با قطار خود را به امپولی رسانده بود تا بازی تیم را از سکو ها تماشا کند. دی بوئر در این رابطه گفت:
    از این بابت خوشحالم، چون این یعنی او می خواهد به تیم کمک کند. این قدم اول بود. او باید سخت کار کرده و ثابت کند که یک بازیکن حرفه ای است.

18. کاربر روبرو از پست مفید agahibazan سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    برانکو-زیدان
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس-رئال مادرید
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 143 در 71 پست
    کشور من
    Iran

آلگری: پاسخ انتقادها را دادیم؛ مصدومیت بوفون جدی نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی یوونتوس اعتقاد دارد تیمش با پیروزی پرگل مقابل کالیاری پاسخ انتقادها را داده است.به گزارش وبسایت نود، ماسیمیلیانو آلگری پس از پیروزی ۴-۰ تیمش مقابل کالیاری و بازگشت به صدر جدول به خاطر توقف ناپولی از عملکرد شاگردانش پس از انتقادهایی که از آن ها در روزهای اخیر شده بود تمجید کرد.آلگری پس از بازی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:
    از بازگشت به صدر جدول خوشحالم. عملکرد خوبی داشتیم. بازیکنان با ذهنیت خوبی بازی را آغاز کردند هر چند پس از گل دوم باید بیشتر بازی را کنترل می کردیم اما در عوض برای زدن گل سوم عجله داشتیم. پاسخ خوبی به انتقادهای بیش از حدی که از عملکردمان در بازی مقابل اینتر شد دادیم.
    آلگری درباره وضعیت بوفون که در بین دو نیمه تعویض شد گفت:
    مشکل او جدی نیست. من به نظر مردم در مورد قوی بودن و یا نبودن یوونتوس اهمیتی نمی دهم. من تنها به پایان فصل و فتح اسکودتو فکر می کنم. به زمان نیاز داریم. نباید تظاهر کنیم پیانیچ در مدتی کوتاه می تواند جای پوگبا را پر کند. آن ها بازیکنانی متفاوت با شخصیت و وضعیت جسمانی متفاوت هستند.
    سرمربی یووه درباره تداوم روند ناکامی دیبالا در گلزنی گفت:
    او از نظر تکنیکی خوب کار کرد. نتوانست گلزنی کند اما از تکنیکش به خوبی استفاده کرد. از عملکرد او خیلی خوشحالم.

20. کاربر روبرو از پست مفید agahibazan سپاس کرده است .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)