صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: کلوپ هواداران منچستر سیتی- فصل (2017-2016)

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

عاااااااالی بود بسیار ممنونم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. کاربر روبرو از پست مفید amirsam95 سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

PerspolisRealMadridManchesterCityJuventus
    مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,072
    سپاس شده 3,825 در 1,145 پست
    کشور من
    Iran

رکوردشکنی سیتی برای جذب مدافع اورتون

منچسترسیتی حاضر است رکورد گران قیمت ترین مدافع فوتبال دنیا را با خرید مدافع اورتون بشکند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از ناکامی در خرید لئوناردو بونوچی، منچسترسیتی به دستور پپ گواردیولا همچنان به دنبال خرید یک مدافع میانی با کیفیت است و آن ها در این بین حاضر هستند هر هزینه ای را متحمل شوند.
    گفته می شود که سیتی اکنون به دنبال راضی کردن باشگاه اورتون برای خرید جان استونز است. سیتی حاضر است که مبلغ شگفت انکگیز 53 میلیون پوندی را پیشنهاد دهد. مبلغی که می تواند رکورد گران ترین مدافع دنیا را بشکند. پیش از این پی اس جی با پرداخت مبلغ 50 میلیون پوند برای داوید لوئیز، این رکورد را در اختیار داشته است.

4. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,072
    کشور من
    Iran

گواردیولا و ماموریتی برای بازسازی سیتیزن‌ها

کارشناسان فوتبال اروپا، به اتفاقات محتمل نقل و انتقالاتی منچستر سیتی و نقاط ضعف و قوت تیم گواردیولا در تابستان پیش رو پرداخته‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه در اواخر فصل قبل، بیانیه ای مبنی بر حضور پپ گواردیولا بر روی نیمکت آبی های منچستر منتشر شد، گمانه زنی های زیادی در مورد فهرست مورد نیاز سرمربی سابق بایرن و بازیکنانی که ممکن است راه خروجی را پیش رو ببینند منتشر شد.

تا به حال، منچستر سیتی موفق شده این بازیکنان را در بازار تابستانی خریداری کند:
    گوندوگان(دوتموند، 21 میلیون یورو)، نولیتو (سلتاویگو، 13.8 میلیون یورو)، الکساندر ژیشنکو (نامعلوم)، آرون روی (ملبورن سیتی،آزاد) در عین حال، این بازیکنان نیز تا به حال از من سیتی جدا شده اند: فوفانا (اودینزه، 3.8 میلیون یورو)، فلورین لیونه (ایبار، 1.2 میلیون یورو)، دمیکلیس (نامعلوم)، ریچارد رایت (بازنشسته) هرآنچه منچستر سیتی به آن نیازمند است: قطعا گواردیولا تا به خال قالب تاکتیکی مورد نظرش را برای تیم در نظر گرفته است. قالبی که به نظر می رسد نولیتو و گوندوگاندر آن نقش برجسته ای دارند. اما کارشناسان معتقدند هنوز نقاط ضعف زیادی در ترکیب این تیم دیده می شود. قلب خط دفاعی را می توان پاشنه آشیل این تیم در فصل قبلی خواند. جایی که در حال حاضر مانگالا، اوتامندی و کمپانی غالبا مصدوم در آن ایفای نقش می‌کنند. از آنجاییکه که سیستم سرمربی جدید این تیم مبتنی بر مالکیت توپ و بازیسازی از عقب می‌باشد، ( آن چیزی که در بارسا و بایرن نیز به وضوح دیده می‌شد)، من سیتی نیاز به یک مدافع با تجربه و البته توانا در زمینه بازیسازی دارد. همچنین نیاز به دروازبانی که بتواند بهتر از جو هارت با پا بازی کند و یک مهاجم گلزن در کنار سرخیو آگوئرو، از نیازهای مهم گواردیولا به شمار می‌آیند.
    با توجه به اخبار منتشر شده، لئوناردو بونوچی می‌‎تواند اصلی ترین هدف گواردیولا در تابستان برای ترمیم خط دفاعی تیمش باشد. هنوز پاس گل فوق العاده بونوچی در بازی اول یورو در مقابل بلژیک به جاکرینی را فراموش نکرده‌ایم. بازیسازی، از صفات اصلی این مدافع خوش استایل ایتالیایی به شمار می‌آید. البته به نظر می رسد که پیشنهاد اولیه 50 میلیون یورویی مالکان منچستر سیتی توسط یوونتوس رد شده است و احتمالا آنها مجبور به افزایش رقم قرارداد پیشنهادی خود هستند. همچنین جان استونز، مدافع اورتون نیز از گزینه های بعدی گواردیولا به شمار می‌آید و در آستانه پیوستن به من سیتی نیز قرار دارد. همچنین پپ برای پست سنگربان، کلودیو براوو، دروازبان شیلیایی بارسلونا را در نظر گرفته است.
    پپ گواردیولا در این رابطه چه می گوید اخبار حاکی از آن است که گواردیولا نسبت به ترکیب فعلی تیمش احساس خوبی دارد و قصد دارد نقاط ضعف تیمش را با استفاده از بازیکنان جوان و آکادمی پوشش دهد. اتفاقی که به کرات در دوران فعالیت پپ در بارسلونا نیز شاهد بودیم. البته طرفداران منچستر سیتی از گواردیولا خواسته اند تا مقدمات حضور لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا را نیز در این تیم فراهم کند، اما گواردیولا معتقد است که مسی تا پایان دوران بازیگری اش در بارسلونا باقی خواهد ماند.
    کارشناسان در این رابطه چه می گویند: فیل تامسون، بازیکن سابق تیم ملی انگلستان و لیورپول در دهه 70، معتقد است که منچستر سیتی حداقل به دو مدافع میانی دیگر احتیاج دارد و اوتامندی، مانگالا و کمپانی نمی‌توانند تمام نیازهای تیم را در طول فصل پوشش بدهند. همچنن تامسون معتقد است که وجود یک مهاجم با تجربه دیگر در کنار سرخیو آگوئرو که در بعضی از مواقع دچار مصدومیت می‌شود، از نیازهای اصلی تیم پپ به شمار می‌آید.

6. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,072
    کشور من
    Iran

چرا گواردیولا به دنبال سانه است؟

گزارش‌ها حاکی از آن است که منچستر سیتی، بدنبال جذب لروی سانه، هافبک تهاجمی باشگاه شالکه و تیم ملی آلمان است. به نظر می رسد توافقات با خود "سانه" انجام شده است و حالا سیتیزن‌ها به دنبال جلب رضایت سران باشگاه شالکه هستند.

به گزارش "ورزش سه"، با 3 سال حضور در شالکه، سانه بعد از آنکه فصل گذشته را خیلی خوب سپری کرد، توانست نظر یواخیم لوو را نیز به خود جلب کند و حتی موفق شد به ترکیب تیم آلمان در یورو 2016 راه پیدا کند. حالا، باشگاه‌های بزرگ زیادی به دنبال جذب این بازیکن هستند اما از منچستر سیتی می‌توان به عنوان اصلی ‌ترین مشتری سانه نام برد. در سالهای اخیر، ساختار باشگاه شالکه مبتنی بر پرورش بازیکنان جوان و فروختن آنها با قیمت‌های گزاف، برای تامین منابع مالی باشگاه بوده است. اگر پیشنهاد 35 میلیون یورویی من‌سیتی برای سانه واقعیت داشته باشد، شالکه می تواند از پول فروش این بازیکن، سه یا چهار بازیکن خوب را به ترکیب تیمش اضافه کند. در تابستان قبلی، آنها از ترانسفر دراکسلر به ولفسبورگ، موفق شدند 30 میلیون یورو به درآمدهای باشگکاه اضافه کنند.
    همچنین به نظر می‌رسد مکس مه یه هم می‌تواند در سالهای آتی با یک قرارداد خوب به باشگاه‌های دیگر ملحق شود. شالکه در این فصل "ایمبولو" را با 20 میلیون یورو به ترکیب خود اضافه کرده‌اند . مهاجمی که از او به عنوان یکی از آینده دارترین بازیکنان دنیا یاد می‌شود و احتمالا شالکه چند سال بعد او را با قیمت مناسب به فروش می‌رساند. بازسازی منچستر سیتی را می‌توان بزرگترین ماموریت گواردیولا در دوران مربیگری‌اش قلمداد کرد. هدف گواردیولا خرید چند بازیکن همانند سانه در این تابستان است. بازیکنانی با استعداد بالا و سن و سال مناسب. اخبار حاکی از آنست که خود سانه هم علاقمند به کار کردن با سرمری جدید من‌سیتی می‌باشد. گرچه سانه تا به حال تنها 29 بار از ابتدا با پیراهن شالکه به میدان رفته است، اما همین تعداد بازی نیز برای نشان دادن استعداد این بازیکن 20 ساله کافی بوده است . البته سران سیتی قصد دارند تا به خاطر سن و سال کم او، بتوانند برای خرید سانه کمی تخفیف بگیرند. پست اصلی سانه، وینگر می‌باشد. توانایی او در نبردهای هوایی نیز قابل ملاحظه است. به نظر می‌رسد می‌توان آینده خوبی را برای سانه تصور کرد. وی دارای پتانسیل بالایی برای ساختن یک زوج مناسب در کنار سرخیو آگوئرو می‌باشد.
    البته سانه هنوز 20 سال سن دارد و ممکن است برای حضور در لیگ پرفشار انگلستان آماده نباشد. گرچه توانایی‌های او در همین سن و سال هم برای تغییر نتایج قابل ملاحظه است. بازی فرانسه و آلمان در نیمه نهایی یورو 2016 را به یاد بیاورید. بعد از ورود هافبک جوان ژرمن‌ها به بازی، با اولین لمس توپ، سانه در آستانه گل زدن برای تیم ملی آلمان بود. به طور کلی، خریدن سانه با مبلغ 30 میلیون یورو دارای ریسک بالایی است. او استعداد بالایی دارد و در صورت اخذ یک تصمیم صحیح، می‌تواند به یکی از بهرین بازیکنان جهان تبدیل شود. با انتقال به سیتی، سانه می تواند با کسی کار کند که متخصص بالا بردن کیفیت بازیکنان می‌باشد. کیمیچ و سرخیو بوسکتس، نمونه بارزی از بازیکنانی هستند که زیر نظر پپ، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته‌اند. گواردیولا به سه یا چهار بازیکن جوان احتیاج دارد تا بتواند نیروی جدیدی را به تیم تزریق کند. اگر سانه به من‌سیتی پیوست، هواداران باید انتظارات خود را تعدیل کنند و به او زمان بدهند. اگر این اتفاق بیفتد، سانه تبدیل به یکی از ستارگان منچسترسیتی در سال‌های آینده خواهد شد.

8. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,072
    کشور من
    Iran

سیتی در آستانه به خدمت گرفتن ستاره پالمیراس

گابریل ژسوس، ستاره برزیلی پالمیراس در آستانه پیوستن به منچسترسیتی قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه در هفته‌های اخیر اخباری زیادی مبنی بر تمایل بیشتر تیم‌های اروپایی برای به خدمت گرفتن گابریل ژسوس، بازیکن آینه دار برزیلی شنیده شد، حالا انگار سیتیزن‌ها در آستانه خرید این بازیکن قرار دارند.
    پپ گواردیولا دیروز به مدت 15 دقیقه به صورت تلفنی با گابریل مذاکره کرد و "سمپره اینتر" ادعا می‌کند که وی موفق شده رضایت این بازیکن با استعداد و خانواده اش را برای مهاجرت به انگلستان جلب کند.
    پالمیراس در هفته‌های اخیر برای فروش گابریل مبلغ 32 میلیون یورو درخواست کرده بود و انگار مالکان عرب این باشگاه انگلیسی حاضر شده‌اند که این مبلغ گزاف را برای خرید گابریل بپردازند. البته از بارسلونا، رئال مادرید، میلان، اینتر و آرسنال هم به عنوان دیگر مشتریان این بازیکن جوان نام برده می‌شود اما سابقه موفق پپ در بالا بردن سطح بازیکنان جوان، گابریل را برای پیوستن به منچستر سیتی مجاب کرده است.
    این مهاجم جوان موفق شده در 32 بازی با پیراهن پالمیراس 14 گل به ثمر برساند.

10. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,072
    کشور من
    Iran

سیتی به خاطر حقوق بالا قید کروس را زد

روزنامه سان مدعی شد که باشگاه منچسترسیتی به خاطر حقوق بالای تونی کروس، قید خرید او را زده است.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که جدایی یحیی توره از سیتی تقریبا قطعی است، باشگاه تونی کروس را جانشین بسیار مناسبی برای توره می‌داند. تا پیش از تحقیقات، مسئولین سیتی فکر می‌کردند که حقوق کروس در رئال حدود هفته ای 120 هزار پوند است ولی پس از تکمیل تحقیقات آنها، مشخص شد که کروس در رئال تقریبا هفته ای 240 هزار پوند حقوق می‌گیرد و همین موضوع فعلا باعث شده تا خرید او منتفی شود.
    کروس در دوران حضورش در بایرن تجربه همکاری با گواردیولا را دارد ولی پس از یک فصل همکاری، او از جمع شاگردان پپ جدا شد و به رئال مادرید پیوست.

12. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,072
    کشور من
    Iran

پیشرفت مذاکرات من‌سیتی و ستاره پالمیراس

مذاکرات منچستر سیتی و گابریل ژسوس، بازیکن 19 ساله برزیلی به مراحلی مثبتی رسیده است و احتمال دارد این بازیکن در تابستان به انگلیس منتقل شود.

به گزارش"ورزش سه"، پپ گواردیولا به این بازیکن علاقمند است و هفته گذشته هم 15 دقیقه تلفنی با گابریل صحبت کرد. اخبار از انگلیس حاکی از آن است که مذاکرات روند مثبتی به خود گرفته است و ممکن است این پدیده 19 ساله پالمیراس به زودی به منچسترسیتی بپیوندد.
    کریستیانو سیمئونه، مدیر برنامه های گابریل گفت: می‌توانم بگویم که به مراحل خوبی در مذاکرات رسیده‌ایم و پیشرفت زیادی در صحبت‌های ما با مسئولان منچستر سیتی حاصل شده است. البته توافق نهایی هنوز حاصل نشده است. باید ببینیم چه اتفاقاتی در آینده رخ می‌دهد. گابریل که موفق به بردن جایزه پدیده فوتبال برزیل هم شده است، مورد توجه رئال مادرید و اینتر هم قرار گرفته بود.

14. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,072
    کشور من
    Iran

رسمی: سانه به منچسترسیتی پیوست

پس از کش و قوس های فراوان، در نهایت پدیده آلمانی شالکه راهی منچسترسیتی شد

به گزارش "ورزش سه"، سانه قراردادی 5 ساله با سیتی امضا کرده و شماره 19 این تیم را به تن خواهد کرد. او در رابطه با انتقالش گفت:" احساس خیلی خوبی دارم. خوشحالم که اینجا هستم و همه چیز خوب پیش رفت. من خیلی زود در منچستر جا می‌افتم و برای سیتی بازی خواهم کرد. یکی از دلایلی که به سیتی امدم گواردیولا بود. او من را قانع کرد که به اینجا بیایم و به پیشرفتم در این تیم ادامه دهم. می‌دانم تحت هدایت او چیزهای زیادی در گام های آینده فوتبالم یاد خواهم گرفت.
    من پپ را از زمان حضورش در بارسا دنبال می‌کردم و سپس در بایرن که او دستاوردهای بسیار خوبی کسب کرد و با بازیکنان جوان عالی کار کرد. فکر می‌کنم او من را به بازیکن کامل تری تبدیل خواهد کرد. کمی زمان نیاز داریم زیرا یک لیگ جدید پیش روی من است و بدین ترتیب سبکی جدید هم می طلبد ولی فکر می‌کنم خیلی سریع با آن هماهنگ شوم."

16. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

KaiserslauternRomaST.PauliYoungBoys
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 6 در 3 پست

اگر این دروازه بان هم اضافه بشه که من سیتی امسال دیدنی میشه
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. کاربر روبرو از پست مفید seo سپاس کرده است .

بازیکن اصلی تیم

ManchesterCityParisSaintGermainRoma
    مربی محبوب
    مانچو - مانوئل - قطبی
    بازیکن محبوب
    Adam Johnson
    تیم محبوب
    سیتی - رم - سوئد - پی اس جی - پرسپولیس - مالاگا - ویارئال
    سپاس ها
    16,464
    سپاس شده 3,318 در 564 پست
    کشور من
    Sweden

تیم با دو برد شروع خیلی خوبی داشته . من از هر دو بازی فقط خلاصه رو دیدم ولی برد جلو ساندرلند که معمولا گربه سیاهمون بوده و بعدشم برد قاطع تو زمین استوا نوید روزای خوبی رو میده . چی کرد آگرو! سه گل و دو پنالتی از دست رفته! پپ میتونه بازی برگشت تیم دومو بذاره . خریدها هم همه تا اینجای فصل خوب و تاثیرگذار بودن و نیمکت قوی هم داریم . به نظر میرسه مشکل فصل قبل که تیم به دلیل تعدد بازیها اون اواخر فصل کاملا کم آورده بود برطرف شده . من خیلی به تیم این فصل امیدوارم .

پپ نشون داده اصلا به هارت اعتقاد نداره براوو هم که ظاهرا قطعیه اومدنش و با وجود علاقه همه سیتی فن ها به هارت به نظر به نفعشه که بره .

20. کاربر روبرو از پست مفید adam johnson سپاس کرده است .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)