صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 113

موضوع: کلوپ هواداران منچستریونایتد - فصل (2018-2017)

کاپیتان تیم

ManchesterUnitedPerspolisManchesterUnitedPerspolis
    مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,460
    سپاس شده 6,654 در 1,850 پست
    کشور من
    Iran

به راحتی آب خوردن میتونیم لیورپول رو شکست بدیم
    امیدوارم دچار بد شانسی نشیم
    باز هم میگم خیلی راحت لیورپول رو شکست میدیم

my love is united

2. 2 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,460
    کشور من
    Iran

یک امتیاز هم از سر لیورپول زیاد بود خاک بر سرت پوگبا که گند زدی با اوند هند احمقانه ای که انجام دادی کشتی تیم رو
    بدترین بازی فصلش رو انجام داد یه تک به تک خراب کرد پنالتی هم داد . دروازه بان اونا شده بود دخیا
    بازی که باید با 3 گل میبردیم رو متاسفانه باید مساوی بکنیم
    چقدر رونی افت کرده واقعا .
    آمار های بازی جالب بود بیشترین باخت رو به ما دادن
    17 .18 در صد مالک توپ بودن تو دقایقی از بازی نشونه دفاع وحشتناکه لیورپوله هر چند که مساوی هم حقشون نبود

my love is united

4. کاربر روبرو از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,460
    کشور من
    Iran

ادعای ایندیپندنت؛
    انتقال گریزمان به یونایتد قطعی‌ شده است

نشریه ایندیپندنت ادعا کرد که در فصل آینده آنتوان گریزمان به من یونایتد خواهد پیوست و تمام توافقات انجام شده است.

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال گریزمان به لیگ برتر و خصوصا من یونایتد شنیده شده بود که ایندیپندنت آن را قطعی می داند و معتقد است که گریزمان و شیاطین سرخ حتی در مورد شماره پیراهن و مبلغ دستمزد نیز به توافق رسیده اند.
    گریزمان در ماه های اخیر از تمایل برای بازی کردن در کنار پل پوگبا، ستاره هموطن خود در من یونایتد صحبت کرده و مورینیو نیز علاقمند است این مهاجم گلزن را به جمع بازیکنان خود اضافه کند. به جز من یونایتد، چلسی و بایرن نیز به جذب گریزمان علاقمند بودند اما به نظر می رسد شیاطین سرخ دارای بیشترین شانس برای جذب این مهاجم گلزن هستند.

my love is united

6. 2 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

مصاحبه فرگوسن در نوع خودش جالب بود. گفته تیم شش مساوی 1-1 داشته که در همه اونها مستحق پیروزی بوده. که با این دوازه امتیاز از دست رفته در این بازی ها میتونست برای جام با چلسی بجنگه. وقتی رونی گل تساوی رو مقابل استوک سیتی زد توپ رو برداشت و خوشحالی نکرد. این یعنی بریم گل دوم رو بزنیم. در حالی که دقیقه آخر بازی بود. کاری به استحقاق یونایتد در اون 6 بازی ندارم اما به نظرم فرق تیم مورینیو با تیمهای فنخال و مویس دقیقا همین روحیه ایه که فرگوسن ازش حرف زده. هنوز اشکالات تاکتیکی فراوانی تو این تیم دیده میشه که وقتی با Brain Fart های گاه و بیگاه مثل هند پوگبا مقابل لیورپول یا گل به خودی ماتا مقابل استوک یا حرکت فلینی مقابل اورتون جمع شه، حاصلش میشه رتبه ششمی. در ابتدای فصل در مورد مورینیو و سر درگمیش، پوگبا و فصل یونایتد حرف زده بودم. به نظر میرسه هم مورینیو داره مسیرشو پیدا میکنه و هم پوگبا و خریدهای جدید دارن خودشونو پیدا میکنن.کسب سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان و یکی دو تا جام هر چند کم ارزش داخلی به نظر برای یونایتد این فصل موفقیت خوبیه چون این تیم داره پایه های موفقیت رو میسازه و این موفقیت هایی که گفتم میتونن مومنتوم رو در این تیم زنده نگه دارن.به گمونم فصل نقل و انتقالات بعدی مورینیو چند تا از تاپاله های یونایتد رو میندازه بیرون و فصل بعد به مراتب تیم خطرناکتری خواهید داشت.نمیدونم خرید گریژمان تا چه حد میتونه بهتون کمک کنه و آیا اساسا این تیم با داشتن زلاتان،پوگبا ،مخیتاریان،راشفورد و.. نیاز به یک فوق ستاره داره یانه رو هم نمیدونم واقعا! ولی به نظرم دفاعتون کلا مشکل داره و برای وقت هایی که کریک نیست یه بازیکن در حد کریک کم دارید.

8. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,986
    سپاس شده 29,680 در 6,613 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط F.Hierro نمایش پست ها
    مصاحبه فرگوسن در نوع خودش جالب بود. گفته تیم شش مساوی 1-1 داشته که در همه اونها مستحق پیروزی بوده. که با این دوازه امتیاز از دست رفته در این بازی ها میتونست برای جام با چلسی بجنگه. وقتی رونی گل تساوی رو مقابل استوک سیتی زد توپ رو برداشت و خوشحالی نکرد. این یعنی بریم گل دوم رو بزنیم. در حالی که دقیقه آخر بازی بود. کاری به استحقاق یونایتد در اون 6 بازی ندارم اما به نظرم فرق تیم مورینیو با تیمهای فنخال و مویس دقیقا همین روحیه ایه که فرگوسن ازش حرف زده. هنوز اشکالات تاکتیکی فراوانی تو این تیم دیده میشه که وقتی با Brain Fart های گاه و بیگاه مثل هند پوگبا مقابل لیورپول یا گل به خودی ماتا مقابل استوک یا حرکت فلینی مقابل اورتون جمع شه، حاصلش میشه رتبه ششمی. در ابتدای فصل در مورد مورینیو و سر درگمیش، پوگبا و فصل یونایتد حرف زده بودم. به نظر میرسه هم مورینیو داره مسیرشو پیدا میکنه و هم پوگبا و خریدهای جدید دارن خودشونو پیدا میکنن.کسب سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان و یکی دو تا جام هر چند کم ارزش داخلی به نظر برای یونایتد این فصل موفقیت خوبیه چون این تیم داره پایه های موفقیت رو میسازه و این موفقیت هایی که گفتم میتونن مومنتوم رو در این تیم زنده نگه دارن.به گمونم فصل نقل و انتقالات بعدی مورینیو چند تا از تاپاله های یونایتد رو میندازه بیرون و فصل بعد به مراتب تیم خطرناکتری خواهید داشت.نمیدونم خرید گریژمان تا چه حد میتونه بهتون کمک کنه و آیا اساسا این تیم با داشتن زلاتان،پوگبا ،مخیتاریان،راشفورد و.. نیاز به یک فوق ستاره داره یانه رو هم نمیدونم واقعا! ولی به نظرم دفاعتون کلا مشکل داره و برای وقت هایی که کریک نیست یه بازیکن در حد کریک کم دارید.
    دقیقا سر الکس درست گفته داداش . حداقل تو ۴ بازی از این ۶ بازی باید بازی رو با اختلاف ۴-۱ می بردیم . ولی نکته ای که گفتی درسته . دقیقا با خوزه روحیه ی مبارزه طلبی و بیروز شدن به تیم برگشته چیزی که توی هیچکدوم از ۲ مربی قبلی نبود . واقعا به خوزه امیدوار شدم فکر میکردم تیم رو دفاعی بچینه ولی چه بسا از سالای اخره فرگی هم داریم بیشتر حمله میکنیم

داداش میدونی خودت یادت میاد سالای سیاه رءال رو . اون سالایی که بازیکن های درجه چندمی مثله فوبرت و لاسانا دیارا تو تیم بازیکن میکردن و در نهایت خوزه اومد همه ی بنجلا رو برت کرد بیرون !‌ خوزه یکی از مربی ها دنیاست تو خرید و معمولا ۷۰ درصد خرید هاش خوب در میان . الان ما واقعا نیاز مبرم به گریزمان داریم !‌ راشفورد و مارسیال و ماتا همه خوبن ولی استیبل نیستن یه بازی خوب یه بازی بد ! ما بازیکن فوق ستاره میخوایم نمیدونم بازی های امسال رو دیدی یا نه ولی اگه زلاتان و بوگبا نبودن قول بهت میدم الان ۱۰ ۱۲ بود این تیم !‌ چون بقیه واقعا یه سطح از این ۲ تا بایینترن !‌( غیر از دخیا )

در مورد کریک . واقعا بی جانشینه و متاسفانه سنش که بالا رفته نمیتونه همه ی بازی ها رو بازی کنه و بازی های که نیست قشنگ خطه هافبک سر در گمه !‌دوست داشتم زابی الونسو رو واسه یه سال بگیریم ولی اونم دیگه داره خداحافظی میکنه متاسفانه این تایب هافبک هم قحطی اومده تو اروبا دیگه ازشون خبری نیست ( مثله کریک مثله بیرلو مثله زابی ) کسی که جلوی دفاع رو بوشش بده و قدرت باسوری بالا هم داشته باشه . فقط بوسکتس الان هست که اونم غیر قابل خریده

ولی به خوزه اطمینان کامل دارم همه ی هوادارا هم بهش اطمینان دارن که تیم رو درست میکنه
    Welcome

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید S@eed سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

شاید خیلی ها با شیوه مدیریت بازیکن مورینیو مشکل داشته باشن و این شیوه رو اشتباه بدونن. استدلالشون هم این باشه که شیوه مدیریت بازیکن مورینیو در سال سوم تبدیل به فاجعه میشه.اما در تیمهایی که من طرفدارشونم همیشه طرفدار مربی هستم و به نظرم همیشه بازیکنه که باید از مربی حرف شنوی داشته باشه نه بالعکس! وقتی میگن بازیکن باید با مربی دوست باشه مخم سوت میکشه. به نظرم مهم ترین چیز در رابطه بین مربی و بازیکن و کلا هر نوع رابطه کاری "اعتماد" هست و این اعتماد و متعاقب اون وفاداری یک رابطه، کاملا دو طرفه هست. اعتماد خیلی با رفاقت فرق میکنه. یعنی ممکنه دو نفر رفیق نباشن ولی کاملا به هم اعتماد داشته باشن. در مورد مورینیو و تیمهاش به نظرم همیشه این اعتماد وجود داشته تا این که یه بازیکن یا چند بازیکن خلاف مصلحت تیم حرکت کردن. در منچستر فعلی هم این اعتماد برام کاملا ملموسه. مثال میزنم: زلاتان! بارها و بارها چه در مصاحبه ها و چه در کتابهاش گفته که حاضره برای مورینیو بمیره ولی برای پپ تب هم نمیکنه. یا خیلی واضح بود که پوگبا به تیمی خواهد رفت که مربیش مورینیو باشه. چند وقت پیش یه مصاحبه از کارانکا خونده بودم که میگفت: مورینیو خیلی آدم صادق و پراگماتیستی هست و با انتقاداش و روانشناسی قویش حرفایی میزنه که قشنگ زیر پوست بازیکن میره. به عبارتی تعارف ندارهو حرف درست خودش رو با یک روانشناسی قوی میگه جوری که به بازیکن بر بخوره و به زبون خودمونی غیرتی شه.اگه تو تمرین جواب نداد تو کنفرانس مطبوعاتی میگه.. خلاصه اینقدر به بازیکن سیخونک میزنه تا هرگز از متوسط بودن ،احساس خوبی بهش دست نده و سعی کنه بهترین عملکرد خودشو داشته باشه. بنیتز هم ممکنه خیلی خوب تحلیل کنه و صادق باشه ولی فرق مورینیو و بنیتز، هوش هیجانی بالای مورینیو هست. نکته دیگه که کارانکا هم به نوعی بیان کرده بودش تعویضای مورینیو هست. خیلی کمن مربیایی که بازیخونیشون در حد مورینیو باشه و از اون تعداد کم درصد کمی جرئت اینو دارن که به محض تشخیص یک نقص در تیم در هر دقیقه ای که لازم باشه مثلا دقیقه 30 نیمه اول تعویض کنن. اما مورینیو بارها و بارها با تعویضاش بازی ها رو برگردونده.

واقعیتش من اکثر بازیهای این فصل یونایتد رو دیدم ولی بازی مقابل آرسنال و این بازی آخر مقابل استوک حقتون کاملا برد بود. بازی مقابل لیور پول هم قبل گل لیورپول دو تا موقعیت عالی رو از دست دادید و کلا موقعیت داشتید. به نظرم حد اقل 6 امتیاز کم گرفتید تا حالا. حقتون بین 6 تا 8 امتیاز بالاتر از اینی که دارید ، بوده به نظرم.

اما در مورد نقل و انتقالات مورینیو: به شخصه معامله زلاتان= اتوئو + 50 میلیون یورو رو خرید نمیدونم! این یه کلاه برداری آشکار از سوی مورینیو بود. از خرید های خوب دیگه هم میشه به چک، کورتوآ، دیگو میلیتو، اشنایدر، اوزیل و خدیرا و دی ماریا با قیمت واقعا کم و قص علی هذا اشاره کرد. البته در مورد لاس و فائوبرت منظورتو متوجه شدم ولی فائوبرت رو خوزه ننداخت بیرون و لاس رو هم تا فصل دومش حفظ کرد. به شخصه تقریبا هیچکدوم از خریدهای قبل از مورینیو رو دوست نداشتم و ندارم. فنخال که تقریبا هر چی خرید بنجل بود.خریدهای خوبشو هم خودش به باد فنا داد. مثلا دی ماریا رو! یه لحظه فکر کن دیماریا تو این تیم بود. میخی و دیماریا عین همدیگه هستن و وقتی روزشون باشه روزگار تیم حریف رو سیاه میکنن.

در مورد جایگزین واسه کریک هم دو تا پیشنهاد دارم واستون:در درجه اول به هر نحو ممکن از وراتی دور بمونید چون بدرد نمیخوره! و اصلا پستش هافبک دفاعی نیست و بیشتر یه هافبک وسطه و البته مصدومیتاش در بدترین زمان ممکن و با فراوانی زیاد اتفاق می افته. در درجه دوم زوم شید رو کریچوویاک! خیلی بازیکن خوبیه.اگه خوب بگردید تو لیگ انگلیس و تو پورتو و امثالهم میتونید بازیکن خوب پیدا کنید واسه اون پست.

ویرایش:زیاد پیش میاد که پستامو ویرایش میکنم.راستش من بعد اینکه پستمو میفرستم یکی دو بار خودم میخونمش و اگه غلط املایی یا ویرایشی داشته باشه اصلاحش میکنم. بعضی اوقات که یه پستو میخونم یه چیز جدید یادم میاد و بعد به همون پست اضافه میکنم. سخته واسم یه پست جدید بدم چون بلد نیستم گزیده گویی کنم و به قول معروف جمله قصار بگم! باید جملاتم یه ساختاری داشته باشه تا بتونم منظورمو برسونم. این باعث میشه پستام طولانی بشه و شاید حوصله سر بر!
    ویرایش توسط F.Hierro : 26th January, 2017 در ساعت 12:51 AM

12. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,460
    کشور من
    Iran

واقعا تیم بدشانسی هستیم این فصل
    هیچ فصلی رو یاد ندارم اینقدر بد شانسی و تیرک و گل نزنی های عجیب و غریب و این همه خراب کردن موقعیت ها
    خود بازیکنا هم قبول کردن که بد شانسن
    هنوز خط دفاعی رهبر نداره
    امیدوارم فصل بعد مورینیو انقلاب توی ترکیب به وجود بیاره خیلی ها باید برن تا این تیم درست بشه

my love is united

14. کاربر روبرو از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

RealMadridManchesterCityArsenalChelsea
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 9 در 7 پست

واقعا منچستر جایگاش اینجا نیست.انشاا... فصل بعد مورینیو تیم را قهرمان جزیره می کنه. مو مرینیو مورینیو
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. کاربر روبرو از پست مفید fitka سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,460
    کشور من
    Iran

برد منچستر بسیار چسبید این بازی رو از تیم انتظار می رفت
    این یه چشمه از منچستر واقعی بود که زیبا و مستحم همیشه کار میکرد خیلی حال داد

my love is united

18. کاربر روبرو از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

بازیکن محبوب
    ایکر کاسیاس - زیدان - رونالدینیو - پیرلو
    سپاس ها
    16
    سپاس شده 24 در 13 پست

متاسفانه بعد از فرگوسن منچستر دیگه ابهت سابق را نداره حیف از دوران باشکوهی که داشت بازیکنایی مثل گیگز و اسکولز دیگه تکرار نشدند
    درمان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]با هوشمندانه ترین [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] / رژیم لاغری - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. کاربر روبرو از پست مفید mardinshop سپاس کرده است .

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)