صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 88

موضوع: کلوپ هواداران منچستریونایتد - فصل (2018-2017)

کاپیتان تیم

ManchesterUnitedPerspolisManchesterUnitedPerspolis
    مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,487
    سپاس شده 6,823 در 1,928 پست
    کشور من
    Iran

خدا لعنتت کنه فلینی با این سبک شخمی بازی کردنت
    که به این راحتی برد رو ازمون گرفتی
    کی باشه عین سگ بندازنت بیرون
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    champ is here
    ویرایش توسط Meysam : 5th December, 2016 در ساعت 11:12 AM

2. 3 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,968
    سپاس شده 29,681 در 6,612 پست

خدا لعنتت کنه که از روزی که اومدی این تیم روز خوش ندید ! اخه احمق کودن چته اینجوری میره توی بای بازیکن؟؟ مایکل الیور خودش ضد منچستر هست به اندازه کافی بعد تو اینجوری بی احتیاط میری توی بای بازیکن حریف؟؟‌ لعنتی احمق این همه خوب بازی کردیم !‌

امیدوارم خوزه این درخت فوگور رو زودتر بندازه بیرون !‌
    Welcome

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید S@eed سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,487
    کشور من
    Iran

در بهترین شرایط یه برد مهم اوردیم
    جالب تر از همه اینه که مورینیو این برد رو به فلاینی تقدیم کرده روحیه دادنش قابل تحسینه
    ولی ایکاش کاشته پوگبا گل شده بود
    در کل برد مهمی بود
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    champ is here

6. 2 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,733
    سپاس شده 50,098 در 8,101 پست
    کشور من
    Iran

خوشحالم که منچستر دیروز بازیشو برد. اینجوری به کورس رقابت قهرمانی تو لیگ برتر کمی نزدیک شدن.
    بودن منچستر تو کورس یعنی جذابیت بیشتر لیگ جزیره... .
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,487
    کشور من
    Iran

قطعا همینطوره میثم
    ولی هنوز تیم نشدیم
    تا زمانیکه تیم از دفاع خودش مطمئن نباشه نمیشه کامل روش حساب کرد
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    champ is here

10. 2 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,487
    کشور من
    Iran

خب خدارو شکر مورینیو به فکر افتاده و لیندلوف ستاره خط دفاعی بنفیکا رو داره میخره
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    champ is here

12. کاربر روبرو از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 2 پست

پیش فرض بزرگترین پشیمانی فرگوسن در منچستریونایتد

سرالکس فرگوسن که در زمان 26 سال و نیم حضورش در منچستر یونایتد 38 عنوان قهرمانی از جمله 13 قهرمانی در لیگ برتر برای این تیم کسب کرد، یک مورد خاص ذهنش را آزار می‌دهد و آن کاری بوده که پیش از قطعی شدن صعود تیمش به فینال لیگ قهرمانان اروپا انجام داده است.

سرالکس در این باره گفت: تنها پشیمانی‌ام از دوران مربیگری‌ام در منچستریونایتد این است که چرا نتوانستیم به فینال لیگ قهرمانان 2002 برسیم؟! شرایط طوری بود که می‌توانستیم به فینال گلاسکو راه پیدا کنیم، اما در مرحله نیمه‌نهایی مغلوب بایر لورکوزن شدیم و از رسیدن به فینال باز ماندیم، البته ما کمی هم در آن بازی بدشانس بودیم و زمان برای ما از دست رفته بود.

وی افزود: ما این‌قدر از رسیدن به فینال مطمئن بودیم که باشگاه از من خواست تا به زادگاهم در اسکاتلند یعنی گلاسکو بروم و هتل مناسبی برای تیم انتخاب کنم که من هم به گلاسکو رفتم تا هتلی ایده‌آل برای تیم پیدا کنم.

بعد از اینکه از گلاسکو برگشتم به مسئولان باشگاه گفتم «این کار - رفتن به گلاسکو و انتخاب هتل پیش از قطعی شدن صعود به فینال - را دوست نداشتم. اصلاً چرا من این کار را کردم»؟ ما در نیمه‌نهایی مغلوب لورکوزن شدیم، اما به هر حال زندگی همین است.
    منبع : تسنیم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] یکی از مواد غذایی است که دارای خواص متعددی است که بسیار پرانرژی است از جمله خواص این ماده غذایی این است که از بروز بیماریهای قلبی و عروقی پیش بینی می کند برای اطلاعات بیشتر بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

14. کاربر روبرو از پست مفید خاویار دریایی سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

پیش فرض مردم از دیدن فوتبال در باکسینگ‌دی و ایام کریسمس لذت می‌برند

آقای خاص عنوان کرده که بازی در باکسینگ‌دی می تواند هدیه مناسبی به فوتبال دوستان باشد.
    ژوزه مورینیو، سرمربی مشهور منچستر یونایتد ادعا کرد به شکل ویژه‌ای از بازی کردن تیم‌هایش در باکسینگ دی (روز 26 دسامبر) لذت می‌برد و اعتقاد کرد با بازی در این روز بهترین هدیه ممکن را به مردم می‌دهد.
    او گفت:
    خانواده‌های ما دلتنگ‌مان می‌شوند اما وضعیت را درک می‌کنند و می‌دانند کاری از دستمان بر نمی آید. از فوتبال بازی کردن لذت می‌بریم و هیچ باشگاهی در هیچ کشوری هدفی غیر از لذت بردن از فوتبال ندارد.تصور می‌کنم در نهایت تمام خانواده‌ها از دیدن فوتبال در باکسینگ‌دی و ایام کریسمس لذت می‌برند. از نظر من باکسینگ دی روزی جهت اعطای بهترین هدیه ممکن برای فوتبالدوستان است؛ هدیه‌ای به بزرگی فوتبال!

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    نود و سه درصد خاویار مورد نیاز جهان از دریای خزر بدست می آید . [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] یکی از ناب ترین نوع خاویار در جهان است .
    برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این مورد بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

16. کاربر روبرو از پست مفید خاویار خزر سپاس کرده است .

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد، معقتد است که پل پوگبا بهترین بازیکن دنیاست اما انتظار دارد که این بازیکن فصل آینده بهتر کار کند.

این ستاره توانمند فرانسوی که در تابستان گذشته با انتقالی 105 میلیون یورویی از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست، شروع خوبی در الدترافورد نداشت و با انتقادهای زیادی مواجه شد اما در هفته های اخیر عملکرد بهتری داشته و مورینیو معتقد است که پوگبا مطمئنا زمانی برنده توپ طلا خواهد شد.
    او به خبرنگاران گفت:
    مردم باید شیوه نگاه شان به توپ طلا را تغییر بدهند. در حال حاضر، تنها در صورتی می توانید برنده توپ طلا شوید که گلزن باشید. معجزه بود که فرانس بکن باوئر،فابیو کاناوارو یا حتی هافبکی مانند لوئیس فیگو برنده این جایزه شدند زیرا اگر گلزن نباشید، غیرممکن به نظر می رسد که این جایزه را ببرید.

اگر این رویه تغییر کند، پل می تواند برنده توپ طلا شود. پل یک هافبک است، نه یک گلزن. اما می تواند گل های بیشتر و بیشتری بزند، زیرا ویژگی این را دارد که گل بزند.

وی در ادامه افزود:

به نظر من او بهترین هافبک دنیاست. او جوان است و باید بهتر شود؛ حتی بهتر از این. او مدیربرنامه ای مانند مینو رایولا دارد که برای او فوق العاده است. او از آن مدیربرنامه هایی نیست که بازیکن را بی جهت بزرگ می کنند. او انتظار زیادی از پل دارد و می خواهد که همیشه بهتر شود. بنابراین، همه چیز در اطراف او فراهم است تا به بازیکن بزرگی تبدیل شود.

لیگ برتر لیگ بسیار دشواری است. او قبلا در سری A بود و 4 سال در آنجا بازی کرد. لیگ برتر کاملا متفاوت است اما او خوب کار می کند، فراتر از خوب. تکامل او مشهود است. می توانم تصور کنم که او فصل آینده به اوج می رسد.
    منبع : http://www.varzesh11.com
    برای انجام کارهای مربوط به نقاشی ساختمان در کرج بر روی[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

18. کاربر روبرو از پست مفید نقاشی ساختمان در کرج سپاس کرده است .

زلاتان ابراهیموویچ، ستاره منچستریونایتد، اعلام کرد که خودش را یک حیوان می بیند که مانند بازیکنان معمولی نیاز به استراحت ندارد.

این مهاجم باتجربه که در تابستان به منچستریونایتد پیوست، با زدن 13 گل در 19 دیدار، دومین گلزن برتر این فصل لیگ جزیره است.

مورینیو به تازگی اعلام کرد علیرغم سن زلاتان، قصد ندارد به او در بعضی بازی ها استراحت بدهد و اکنون این ستاره سوئدی هم تاکید کرد شرایط تمرینی در الدترافورد به او کمک می کند تا در بهترین شرایط بدنی بماند.

او به خبرنگاران گفت:
    احساس خوبی دارم. احساس می کنم در فرم خوبی هستم. از زمانی که به اینجا آمدم، سرمربی برنامه تمرینی خوبی برایم در نظر گرفت. این تمرینات با شرایط فیزیکی من تطبیق دارد و می توانم در هر دیدار بازی کنم.

من ترکیب بین تمرین، ریکاوری و بازی را متفاوت انجام می دهم و او این شرایط را برای من فراهم کرده است. به همین دلیل است که من می توانم برای مدت طولانی به این روند ادامه بدهم. وقتی بدنی مانند بدن من داشته باشید، این یک بدن معمولی نیست. مثل این است که شما به یک حیوان نگاه کنید. بدن من همیشه آماده است و به همین دلیل، من خودم را یک حیوان می بینم.

منبع :
    برای انجام کارهای مربوط به نقاشی ساختمان در کرج بر روی[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

20. کاربر روبرو از پست مفید نقاشی ساختمان در کرج سپاس کرده است .

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)