صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: میزگرد دن کیشوتی ۩ ورژن 4.2.2 ♠ فصل 16-17

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,189
    سپاس شده 50,164 در 8,123 پست
    کشور من
    Iran

کسی میدونه امسال چه بلایی سر بیلبائو تو جام یوفا اومده؟
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

تیمهای والورده دیر راه می افتن و هر سال تو اروپا بازیها رو بد شروع میکنن.یه ذره صبر لازمه. با بردن بازی امشب ، وضعش بهتر میشه تو جدول و شانس صعودش میره بالا.
    آدوریز امشب 5 تا گل زد و افسوس بزرگ بیلبائو و فوتبال اسپانیا اینه که چرا آدوریز سالها قبل این فرم رو نشون نداد...خیلی دیر شکوفا شده.
    ویرایش توسط F.Hierro : 3rd November, 2016 در ساعت 11:24 PM

4. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,189
    کشور من
    Iran

عجب ابهتی داشتم! تا اعتراض کردم بیلبائو برد!
    فعلا ویارئال تو خونه مقابل تیم نامشخص عثمانی اسپور رسما ریده!!!

پ.ن: شیرههه آدوریز
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,189
    کشور من
    Iran

بازی جذابی میشه.

پیش بازی انگلیس - اسپانیا

دو تیم انگلیس و اسپانیا، امشب در ورزشگاه ومبلی شهر لندن در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم صدرنشین گروه‌های F و G، در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو در فرم نسبتا خوبی قرار دارند. انگلیس با ساوت گیت، 2 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده و در صورتی که در دیدار امشب سه شیرها نتیجه خوبی کسب کنند، این احتمال وجود دارد که ساوت‌گیت به عنوان سرمربی انگلیس فعالیت خود را ادامه داده و قراردادش دائمی شود. بدین ترتیب انگلیس از ترکیب اصلی خود با تمام قوا استفاده خواهد کرد و بعید است ساوت‌گیت دست به ریسکی بزند.
    اسپانیا نیز با لوپتگی روزهای خوبی را سپری می‌کند و صدرنشین جدول گروهش است. آنها در بازی قبلی دیگو کاستا را به علت مصدومیت در اختیار نداشتند که او پس از مصدومیت به لندن بازگشت تا تحت مداوا قرار بگیرد و بدین ترتیب، آدوریس و آلوارو موراتا برای قرار گفتن در ترکیب اصلی با هم رقابت می‌کنند. همچنین انتظار می‌رود آندر هررا به جای تیاگو که در بازی قبلی 90 دقیقه بازی کرد در زمین حضور داشته باشد. در 5 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای اسپانیا و 1 پیروزی برای انگلیس به ثبت رسیده است و آمار نیز نشان می‌دهد که اسپانیا شانس بیشتری برای این بازی خواهد داشت. انگلیس ویلشر و وین رونی را در اختیار نخواهد داشت و آمادگی برتراند برای این بازی نیز مشخص نیست. ترکیب احتمالی:

8. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,189
    کشور من
    Iran

بازیشو ندیدم ولی واقعا خاک تو سر سویا کنن! این چه نتیجه ای بود گرفت! کاش لیون بازی آخر ببرش بره همون جام یوفا!
    حداقل میتونیم مطمئن باشیم جام یوفا تو خاک اسپانیا باقی میمونه.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

10. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,189
    کشور من
    Iran

- انتقادات سازنده ی من روی بیلبائو جواب داد و این تیم ساسولو رو هم شکست داد!
    ولی در کل روی این تیم تو دور بعد زیاد حساب نمیکنم!

- سلتا خیلی کارش به اگر و اما کشید. اما خوبیش اینه که همه چیز دست خودشه.
    باید بازی آخرشو ببره. تفاضل گل هم ممکنه نیاز داشته باشه.

- ویارئالم تیمش واقعا ریده! آخه با زوریخ باید بره مساوی کنه؟؟؟
    باز اونم خوبیش اینه که همه چیز دست خودشه. بازی آخرشو با تفاضل گل باید ببره... .
    روی لینک زیر کلیک کنید:

ویرایش توسط Meysam : 26th November, 2016 در ساعت 12:03 PM

12. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,189
    کشور من
    Iran

اگر همچین اتفاقی بیفته واقعا یک کابوس برای هواداران تیم ملی اسپانیاست... .

ژاوی: تیم ملی کاتالونیا جزو 10 تیم اول دنیاست

ژاوی، اسطوره باشگاه بارسلونا، معتقد است اگر تیم ملی کاتالونیا بتواند در رقابت های رسمی فیفا حضور پیدا کند، در بین 10 یا 15 تیم برتر دنیا قرار می گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، قرار است در سپتامبر سال آینده بار دیگر همه پرسی استقلال کاتالونیا برگزار شود و در صورتی که مردم کاتالونیا به جدایی از اسپانیا رای بدهند، فارغ از اینکه این تصمیم توسط دولت مرکزی اسپانیا پذیرفته شود یا نه، این ایالت می تواند به عنوان عضو جدید فیفا پذیرفته شود. ژاوی معتقد است با بازیکنان طراز اولی که این ایالت در اختیار دارد، می تواند به یکی از قدرت های فوتبال دنیا در رقابت های ملی تبدیل شود. او به خبرنگاران گفت:" تیم ملی کاتالونیا می تواند در بین 10 یا 15 تیم ملی برتر دنیا قرار بگیرد. این تیم ملی دقیقا بازتابی از کیفیتی است که در حال حاضر در ورزش کاتالونیا وجود دارد. تردیدی نیست که ما در رشته های مختلف، یک قدرت محسوب می شویم."
    ژاوی که 12 بار برای تیم ملی کاتالونیا به میدان رفته، تایید کرد که ممکن است در آینده هدایت این تیم را برعهده بگیرد. " هرگز نمی دانید در آینده چه رخ خواهد داد. هرگز نمی توانید هیچ دری را ببندید. برای پیش بینی خیلی زود است اما این یکی از احتمالات است که به بارسلونا بیایم و در کاتالونیا مربیگری کنم. اینجا خانه من است و خیلی اینجا احساس راحتی می کنم. همیشه وقتی به خانه برمی گردم، احساس رضایت می کنم و بازی برای تیم ملی کاتالونیا، احساس غرور را برایم به همراه دارد. ما همانطور بازی می کنیم که از معلم های مان مانند یوهان کرویف و پپ گواردیولا یاد گرفتیم."
    روی لینک زیر کلیک کنید:

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

پراندلی، از سمت مربیگری والنسیا استعفا داد و تو این مدت که مربی والنسیا بود هر چند که خوب شروع کرد و بارسا رو حسابی اذیت کرد ولی فقط 6 امتیاز کسب کرد(نصف تعداد امتیازات والنسیا تا اینجای فصل) و والنسیا در منطقه سقوط به دسته پایین تر قرار داره. در طی چهار سال گذشته این تیم 11 مربی عوض کرده. همه و همه این قضایا فقط یه پالس میده به آدم:متاسفانه احتمال سقوط تیم پرطرفدار والنسیا خیلی زیاده!تیمی که یه زمان امثال اینتر رو حذف میکرد، یکی از تیمهایی بود که duopoly رئال بارسا رو بهم زده بود،تا فینال لیگ قهرمانان هم رفته بود، الآن به جایی رسیده که احتمال داره سقوط کنه! حتی یادمه همین جا هم دو تا از دوستامون(اشی و اگه درست یادم باشه مجید) طرفدار والنسیا بودن و اتفاقا از بچه های دوست داشتنی هم بودن.خلاصه حیفه تیمی که توش آیمارها، کانیزارس ها،آلبلداها و آیالا ها بازی میکردن و ویا و سیلوا و ماتا و آلبا و کلی بازیکن دیگه اوج گرفتن، الآن به این وضع فلاکت بار رسیده که حتی پراندلی دوست داشتنی و کاربلد هم نمیتونه نجاتشون بده.تو این مدت هم کم نبودن مربی هایی که تو والنسیا نتونستن نتیجه بگیرن ولی تو تیمهای بعدیشون نتیجه گرفتن: کومان و کیکه فلورس از این دست مربی ها بودن! خلاصه واسه مایی که فوتبال گل کوچیک وار! اسپانیا که کلی هم کلک رشتی میزنن حین بازی و توش کمتر از توپ بلند خبریه رو دوست داریم، افتادن والنسیا اتفاق خوبی نیست چون باعث تضعیف لیگ اسپانیا میشه.

15. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)