صفحه 1 از 32 12345112131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 316

موضوع: کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796
    سپاس شده 29,629 در 3,986 پست

رئال مادرید کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل 2017-2016

Real Madrid C.F

2. 12 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

افتتاح تاپیک جدید هواداران رئال مادرید رو تبریک میگم.
    امیدوارم تو سال جدید هم تو رقابت های اروپایی نماینده ی خوبی واسه ی فوتبال اسپانیا باشین.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 9 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    33,687
    سپاس شده 29,523 در 4,498 پست

سلام بر همگی

بر طبق عادت قدیمی تاپیک جدید مبارک

حاج داوود یعنی میخوای بگی دودسیما هم مال خودمونه این فصل؟(اشاره به اینکه هر وقت حاج داوود تاپیک زده چمپیونز لیگ بردیم )

6. 5 کاربر از پست مفید Real Madrid C.F سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796

حاج ممد انشالله که دو دسیما رو هم میگیریم .
    انصافا دستم خوبه هیچی نشده دیشب بسکتمون قهرمان اسپانیا شد
    فقط باید پرز و زیدان هم همراهی کنن با خرید های خوب و بستن یه تیم درست و حسابی .

8. 6 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

+ تو خبرا بود با قضیه جدید بریتانیا سهمیه خارج اروپامون بیش از حد مجاز میشه و اگه بخوایم بیل رو نگه داریم از بین خامس و کاسمیرو و دنیلو یکی باید بره که خب قطعا دنیلو س خخخ

+ من بازی های یووه در حالت معمولی رو نمیبینم . ولی بازی های بزرگ این چند فصلش رو دیدم . دو تاش جلو خودمون . بازیشون با بایرن و فینال بارسا . ولی واقعا هیچ چیزه ویژه یی از پوگبا ندیدم که مثلا نشون بده بازیکن تعیین کننده یا بی نظیری باشه ... تو این بازی ها در حد یک بازیکن خوب بود فقط ... وگرنه هیچ چیز خاصی ندیدم حداقل ... واقعا 120 ملیون دیوانگی نیست ؟؟؟

+ تو بازی اخر المان تو یورو تونی کروس 9 تا پاس بیشتر از کل تیم حریف داده بود خخخخ

10. 5 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

^^
    - واقعا فکر میکنید اگه قرار باشه از بین اینا کسی فروخته شه و اختیار هم دست هشت پا باشه ، دنیلو رو میفروشه؟!

- پوگبا خیلی بازیکن خوبیه.قابلیت اینو داره که تو چند تا پست بازی کنه اما...غیر از این که من از پوگبا و استیل بازیش خوشم نمیاد یه امای بزرگ دیگه همونیه که وسط فصل گفتم؛ نقشه احتمالا اینه: سه تا هافبک وسط (کروس + پوگبا + مودریچ) و یکی از بین اینا نقش دفاعی تره رو بازی میکنه که اگه پوگبا باشه ورست کیس سناریو میشه! در حالت عادی و با هر عقل سلیمی رئال نیاز به پوگبا نداره ولی وقتی افسار دست پرز باشه و اونور ایجنت پوگبا،رایولای حرومزاده باشه اونوقت هر اتفاقی ممکنه تو پاچه رئال چپونده شه. عجیبه که یه تیم با این همه شماره 10 و با وجود اینکه از هیچکدوم از این شماره 10 ها استفاده نمیکنه باز دنبال شماره دهه!

12. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

هر کاری کردم نشد پستمو ویرایش کنم و این چیزایی که میخوام الآن بگمو تو پست قبلی بگم:

تو تاپیک قبلی در مورد موراتا پرسیدم و یکی از دوستان در جواب من گفت موراتا در حد لواندوفسکی نیست. این دقیقا همون چیزیه که منم میخواستم بگم: این که موراتا در حد لواندوفسکی نیست، این بازیکنو خواستنی تر میکنه. موراتا چه بخواد و چه نخواد اگه به هر کدوم از تیمهایی که میخوانش بره ، باید برای بدست آوردن جا تو ترکیب ثابت بجنگه. تو یووه اینطور بوده تو چلسی و آرسنال و چه میدونم منچستر و پی اس جی هم همینطور.ضمن اینکه اگه تو رئال بمونه هم باید قبول کنه راحت نمیتونه فیکس بازی کنه: اگه فرض رو بر این بذاریم که در صورت آمادگی فیزیکی بی بی سی "باید" تو زمین باشه بدون شک اگه موراتا تو رئال بمونه انتخاب اول تعویض ها خودش خواهد بود. بدیهیه که لواندوفسکی ترکیب ثابت بایرن و اوبامیانگ بهترین بازیکن آفریقا بودن و ترکیب ثابت دورتموند رو ول نمیکنن که بیان ذخیره بنزما باشن.اما موراتا همینطوریش ذخیره مانژوکیچ و دیابالا بود ، حالا اگه بیاد ذخیره بنزما بشه واقعا اتفاق بدی نیفتاده براش. ضمن این که فصل بعد دیگه انتظار میره که رئال تو کوپا دل ری همون دور اول حذف نشه.حدود 2000 دقیقه بازی برای ادامه روند پیشرفت موراتا منطقی و شدنی به نظر میرسه. ضمن این که اگه نقشه رئال فروش موراتا با قیمت 60 تا و خریدن پوگبا با اون پول باشه من ترجیح میدم سکوت کنم

14. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

من فکر نمیکنم لوا و اوبا میان رئال دقیقا به همین دلیلی که دوستمون گفت ... حداقل لوا مگه مغزشو خر گاز گرفته باشه که راضی باشه بیاد ترکیب فیکس بایرن ( اونم با کارلتو ) رو از دست بده و با بنزما چرخشی بازی کنه ... تازه لوا هم اونقدر جوون نیست که بگه مثلا ی فصل دو فصل تحمل میکنه و بعدش میشه فیکس رئال ...

- واقعا فکر میکنید اگه قرار باشه از بین اینا کسی فروخته شه و اختیار هم دست هشت پا باشه ، دنیلو رو میفروشه؟!
    تقریبا میشه گفت اره ... چون بیل که قطعا فروش نمیره . خامس هم کوه درامد تبلیغاتی هست و همونیه که پرز میخواد . میمونه دانیلو و کاسمیرو که از جایی که من احساس میکنم زیدان نقش پررنگ تری رو داره ایفا میکنه میتونه کاسمیرو رو نگه داره ... هرچند فروش دانیلو با توجه به نبودن دفاع کناری و حتی رفتن اربلوا و محرومیت رئال تو پنجره نقل انتقالات بعدی دست تیم رو خالی میکنه ...
    این حرفم راجع به زیدان با توجه به نگه داشتن ناواس بود ... وگرنه به نظرم محال بود پرز بیخیال دخیا بشه اونم در صورتی که به راحتی میتونست با توجه به بند تو قراردادش بخره داوید رو و فقط نظر زیدان بود که باعث شد ناواس دوست داشتنی موندنی بشه ...

+ چند روز پیش تو خبرا خوندم کارلتو گفته بود خرید اودگارد فقط ی مانور تبلیغاتی بود و من نمیخواستم ... و از اون ضایه تر اینکه گفته اون سه تا بازی که کرد بخاطر تبلیغات و دستور بالا بود ...

++ تو این سالها من جز مورینیو کسی رو نمیشناسم که تونسته باشه برای رئال مناسب با نیزهاش خرید کنه ... فقط مورینیو بود ک اینکارو کرد .... نمیدونم چرا ولی جز سال اخر که جنجال داشتیم من تیم مورینیو رو واقعا دوست داشتم ... ترسناک بودیم و تو خرید ها هم عاقلانه ... دی ماریا و اوزیل جوون و کم قیمت رو خریدیم و ستاره کردیم ... خرید واران و مودریچ و کوئنترائو دقیقا مناسب با نیاز های تیم انجام شد در حالی که هیچکدوم جنبه تبلیغاتی نداشتن ... فقط مورو بود که تونست جلو دیوانه بازی های پرز رو بگیره ... الان هم هرجور فکر میکنم نیازی به پوگبا اونم با این همه پول نیست ... شاید اسما تیم مون وحشتناک تر بشه ولی از بین کروس و پوگبا یکی باید نقش دفاعی رو قبول کنه که هیچ معلوم نیست بتونه در اون حالت هم موفقیت الانشونو تکرار کنن ...

+++ واقعا به قول زیزو سخت ترین قسمت مربی گری وقتیه که تو رختکن میگی کیا بازی کنن ینی جواهری مثه خامس و ایسکو فقط تو رئالن که نیمکت نشین میشن ... لامصب هیچ جور هم نمیشه بازیشون داد ... بی بی سی که دست نخوردنی هستن کروس و مودریچ هم همینطور ... ی کاسمیرو میمونه که اونم نبودنش بالانس تیم رو کلا بهم میریزه ... تازه اگه پوگبا هم بیاد که احتمال هشتاد درصد یکی شون میره ... مخصوصا ایسکو که میتونه بخشی از خود قرارداد پوگبا باشه و بره یووه که اسمش رو زیاد دور ایسکو میشنویم ...

16. 4 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796

من که میگم ما باید کانته رو بگیریم چون نمیشه فقط با کاسی در سه جام جنگید ! مصدومیت و محرومیت (که برای پست کاسی طبیعی هست ) باید در نظر گرفته بشه . کانته میتونه هافبک دفاعی اصلی تیم باشه ولی نه طوری که کاسیمیرو هم میخکوب بشه روی نیمکت میتونن به صورت چرخشی بازی کنن . درخط حمله هم رئال باید بیخیال بنزما بشه و حتما یه مهاجم تاپ بخره . البته اگه بنزما با نیمکت نشینی مشکلی نداشته باشه میتونه بمونه و به عنوان بازیکن تعویضی به بازی بیاد ولی قطعا نمیشه به عنوان مهاجم اصلی روش حساب کرد . گذشته از بحث فنی که ممکنه خیلی ها قبول نداشته باشن و بگن امارش خوبه و چه میدونم خوب پاسکاری میکنه با رونالدو و بیل باید حاشیه هاش هم در نظر گرفته بشه ! حاشیه هایی که باعث شده حتی در تیم ملی هم ازش استفاده نشه حاشیه هایی که باعث میشه عملکردش افت کنه و متاسفانه رئال تا حالا هیچ برخوردی با این بازیکن پرحاشیه نکرده . به نظرم یه ذخیره خوب در پست بیل و رونالدو هم نیاز داریم (بازیکنی که در هر دو سمت خوب باشه ) مگر اینکه بخواهیم به وارکز و خسه اعتماد کنیم که شاید خیلی ها بازی اینها رو قبول نداشته باشن و در حد رئال ندونن . کونتور هم برگرده و ذخیره مارسلو باشه . اگه بشه دانیلو رو هم فروخت و یه دفاع راست بهتر خرید عالی میشه ! دانیلو در حد اربلوا هم ظاهرا نشد .

18. 6 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

-به شخصه فکر میکنم تو بخش هجومی ترکیب رئال در حال حاضر تقریبا کامله. داوود جان چرا بنزمایی که داره peak دوران فوتبالش رو میگذرونه به فروش بره؟من فکر میکنم علاوه بر اینکه بنزما مهاجم خیلی خوبی واسه ترکیب رئاله فروشش و جایگزینیش تو این تابستون یه دردسر جدی واسه رئال میشه.تیمهای الیت اروپا تقریبا همگی ماستاشونو کیسه کردن و خون به پشه نمیدن.رئال اگه بنزما رو بفروشه باید کاسه چه کنم چه کنم دستش بگیره! ضمن این که حاشیه ها وقتی مهم میشن که رو عملکرد بازیکن اثر بذاره.حاشیه های امسال نه تنها عملکرد بنزما رو تضعیف نکرد که بهترین فصل دوران فوتبالش رو گذروند.بین تیم ملی فرانسه و بنزما اونی که ضرر کرد فرانسه ای بود که باید به ژیرویی دل خوش کنه که من واسه شموشک هم نمیخرمش. ضمن این که در مورد رونالدو حرف زدی منو یاد داستان جداییش انداختی! اما به نظرم میشه برای جایگزینی رونالدو و بیل رو خامس حساب کنیم.یکی از پستهای تخصصی خامس،وینگر هست.

-ضمن این که گمان نکنم انتخاب بین کاسمیرو و دانیلو و خامس برای پرز راحت باشه. با شناختی که از پرز دارم اگه قرار باشه بین کاسمیرو و دانیلو یکیو واسه موندن انتخاب کنه مدافع 31 میلیونی خودشو انتخاب میکنه. ضمن این که اصلا بعید نیس برای بقای خودش، ارضای حرص خودش اگه شرایط خرید یه بازیکن بزرگ مثل لوا،پوگبا،یا چه میدونم نویر فراهم بشه (اینا رو همینطوری اسم بردما) خامس رو بفروشه.کی فکرشو میکرد اوزیل و دی ماریا اونجوری جدا بشن؟ و یا حتی راموس تا مرز جدایی بره؟

- من در مورد کوئنترائو شک دارم! بازیکن خوبیه ولی بیش از حد مصدومه. اما خوبیش اینه چیزایی داره که مارسلو نداره.برای یین مارسلو یانگه! اما کانته،کریچوویاک و بازیکنایی از این دست رو باهاشون موافقم.هر چند احتمال رفتن کانته به یونایتد و آرسنال خیلی بیشتره! شبیه بازیکنایی که پرز دنبالشون باشه نیست!

- بر خلاف دوستمون من هنوز شاهدی بر این مدعا پیدا نکردم که زیدان نقش کلیدی تو نقل و انتقالات داشته باشه.به نظرم بیشتر از زیدان،خود دخیا ،پرز و صد البته مورینیو تو موندن دخیا نقش داشتن!

20. 7 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 32 12345112131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)