صفحه 4 از 28 نخستنخست 123456781424 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 273

موضوع: کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,577 در 942 پست

محمد میفهمم حرفتو. شرایط ایده آل این بود که کارلتو به هیچ وجه کوتاه نباد در زمینه رفتن دی ماریا و آلونسو. ولی خب نمیشه نقش مدیر برنامه های خامس ، سیاست و پول رو نادیده گرفت.اینطوری هم نیست که بگیم کارلتو اگه دهن بازیکنا رو سرویس میکرد حتما موفق تر میشد.(شاید موفق تر میشد شاید هم نمیشد) تجربه این سالها نشون داده مربی هایی تو رئال موفق تر بودن که نقش بابا رو بازی کردن نه ناظم مدرسه! نمونه آخر ،بنیتز بود که با وجود اینکه اکثر حرفاش راست بود و به صلاح تیم ،بازیکنا حرفشو قبول نکردن.مثال میزنم : بنیتز خواست کاسمیرو رو تو ترکیب اصلی بیاره ، اون مصیبت ها پیش اومدن. ولی همون کارو زیدان کرد و همه به به و چه چه کردن! به همین خامس گفته بود برای رسیدن به شرایط ایده آل یه هفته زودتر بیاد تمرینات پیش فصل که اصلا مشکلات خامس از همون روز با بنیتز شروع شد.بعد بنیتز هم خیلی از ایده های بنیتز تو تیم پیاده شد ولی همون ایده ها از زیدان بهتر پذیرفته شد.به ضعف های بنیتز واقفم ولی اصلا حرفم یه چیز دیگست(اینو به این خاطر میگم که دوباره متهم به طرفداری نشم!) حرفم اینه که تو رئال بازیکن سالاری حاکمه و خیلی سخته که از یه سری بازیکن که تو تیمهای قبلیشون(یا قبلا تو همین رئال) سرهنگ بودن بخوایم اینجا سرباز باشن. اما در مورد زیدان به اعتقاد من هنوز قضاوت زوده،زیدان تیمی رو تحویل گرفته بود که به اون صورت ازش انتظاری نمی رفت ولی یه فرصت طلایی داشت: اینکه فقط تو دو تا جام بازی میکرد.ولی رقباش (اتلتیکو و بارسا ) حد اقل تو سه تا جام. ضمن اینکه راه صعود تیم زیدان به فینال هموارترین راهی بود که تو عمرم دیدم ولی خب تو همون راه هم به مشکل خورد.بازی مقابل تیم هشتم لیگ آلمان و تا آستانه حذف رفتن و اون دو تا بازی مقابل سیتی که به هیچ وجه مقابل تیم ضعیف( اون روزای) سیتی متقاعد کننده نبود.قبلش هم که بدترین رم ممکن مقابل رئال قرار گرفت. بدون شک زیدان اثرات مثبت زیادی تو تیم داشته ولی حتی بردش تو الکلاسیکو هم شاید نتونه سنگ محک خوبی برای سنجیدن زیدان باشه.از اون طرف از نظر تاکتیکی رئال زیدان تیم خوبیه ولی صرفا خوبه ! پیچیده و شکست ناپذیر نیست. اصلا یه طورایی مقایسه زیدان از نظر تاکتیکی با مربیای درجه یک دنیا فعلا اصلا منطقی نیست چون زیزو هنوز چیزی از خودش نشون نداده.غیر اون بازیکنای تیم انگار از یه زندان آزاد شده بودن و اومدن تو بغل یکی از فامیلاشون!(اینو از این لحاظ میگم که بنیتز اونقدر وصله ناجور بود و زیدان یکی از اعضای خانواده) مطمئنا میشه یه نیم فصل صدای خامس رو خوابوند ولی کل فصلو نمیشه! (منظورم برای فصل بعده) خامس به هر تیمی که بره فیکس بازی میکنه . ایسکو رو هم میشه تقریبا یه همچین بازیکنی دونست.اینایی که گفتم نه برای کوبیدن زیدان ؛بلکه شک هایی بود که تو ذهن من در مورد زیدان وجود داره! اما تو ادامه دلایلم برای این که میگم مربیای سیاستمدار تو رئال موفق ترن همون فصل کاپلوئه: کاپلو تو همون فصل تقریبا با همه بازیکنا به مشکل خورد.رونالدو نیم فصل از رئال رفت! کاسانو و بکام از تیم کنار گذاشته شدن! ( که البته بکام برگشت) هر روز انگار با هر کدوم از بازیکنا به مشکل میخورد. در هر صورت شدیدا از زیزو و موفقیتش حمایت میکنم.
    یه چیز که الآن یادم اومد این بود که کارلتو هم کله شق بازی های خودشو داشت و بزرگترین کله شقیش این بود که حتی تو بازیهایی که پرز هم اوکی بود باهاش از سیستم چرخشی استفاده نمیکرد!
    به شخصه خامس و طریق رفتنش به رئال رو دوست ندارم.در موردش هم حرفاتو قبول دارم و خود من قبلا کلی در موردش تو تاپیک قبلی وحتی چند پست قبل (که در مورد شماره ده های رئال حرف زدم ) نوشته بودمو یکی از شماره ده ها خامس بود. اینا ولی دلیل نمیشه رو قضاوتم در مورد کیفیت خامس اثر بذاره.خامس فصل قبل جزء موثر ترین بازیکنای تیم بود و اصلا نمیشه گفت به تیم تحمیل شده بود( اینو فارغ از این میگم که با چه دستهای پشت پرده ای وارد رئال شده بود. به هر ترتیب که عضو تیم شده بود از هم پستهاش عملکردش بهتر بود و آماده تر بود) و اینکه دوستان میگن تو بازیهای بزرگ کاری نکرده رو اصلا نمیفهمم! یووه و بارسا و والنسیا و اتلتیکو و لیورپول بزرگ نیستن؟! آره من هم قبول دارم و دوس داشتم دی ماریا بمونه چون نقش موتور محرک تیمو داشت و جزء سه چهار تا بازیکن موثر تیم بود در قیاس با خامس هم به نظر من و به گواه فکت های موجود خیلی بازیکن بهتری بود.(هنوز یاد آوری اون دریبل زیگزاگیش تو فینال که گره وقت های اضافه رو باز کرد یا تو سرتوپش مقابل پویول روح منو جلا میده) ولی این دلیل نمیشه بخوام خامس رو بکوبم.یه چیزی که قبلا هم گفته بودم اینه که اگه قصد رئال واقعا فروش خامسه خیلی باید هوشیار باشه که تو این معامله کلاه سرش نره.

2. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

به نظر من قیاس خامس و دی ماریا اشتباه هست ...
    دی ماریا بازیکن کناره ها هست و خامس بازیکن وسط و پشت مهاجم ...
    ضمنا همین دی ماریا که فوق العاده بوده و هست و قطعا فروشش از بزرگترین شکست های پرز هست ، ولی تا زمانی تو تیم خودمون بود تو همین تاپیک به شدت کوبیده میشد و میگفتن بازیکن بی مغزیه ... ولی الان همه ی جور تعریف و تمجید میکنن که انگار رونالدینیو بوده ...
    اگه قرار به مقایسه باشه باید دی ماریا رو با بیل مقایسه کرد نه با خامس ... چون جنس اون دو تا خیلی بهم شبیه تره ...

همونقدر که از رفتن دی ماریا پشیمون شدیم مطمینم با فروش خامس از رفتن اون هم پشیمون میشیم ... خامس هر جا بره قطعا بازیکن فیکس هست و مطمینم میدرخشه مثله فصل اولش برا خودمون ... همین منچستر اگه بگیرش زیر دست خوزه مطمینم به روزای عالیش برمیگرده و شاید حتی بهترش ... خامس چه بخوایم چه نخوایم همه ویژگی های لازم برا درخشش تو رئال و هر تیم دیگه رو داره ... باهوشه ، سرعتیه ، تکنیکیه ، تو کارای ترکیبی عالیه ، گلزنه ، گلسازه ، دونده هست ... مگه از یک هافبک چه انتظاری میره ؟

در کل من دوست داشتم همون تیم خوزه شاکله اصلی شو حفظ میکرد و فقط تو یک سری پست ها تقویت میشد ... ولی به لطف جناب پرز کلا اون تیم به فنا رفت و یک تیم جدید اومد ... رئال الان واقعا ناهمگونه ... مثلا تو خط حملش ی مثلث وحشتناک داره ولی ذخیره هاشون همه جوون و بی تجربن ( هرچند من شخصا به نظرم لوکاس و خسه عالی بودن این فصل ) ... بعد تو خط هافبکش یک عالم هافبک هجومی داره ... خامس ، ایسکو و کروس .. کروس پس اصلیش پشت مهاجماس و تو مصاحبه بعد اخرین بازیش تو یورو هم همینو گفته که تو سیستم المان راحت تره چون پستش تهاجمیه ...
    بعد از اونور تنها هافبک دفاعیش کاسمیرو هست ... و از همه بدتر اینکه با این حجم بالای خط هافبک ، باز دنبال پوگبا هستیم

اگه اون تیم حفظ میشد با خدیرا و اوزیل و دی ماریا و یکم تقویت در پست های مختلف ، الان یک تیمی داشتیم که بازیکناش 5 6 سال کنار هم بازی کردن و هم جوونن و هم اینکه ی اصالت خاصی میداد به تیم ... الان بارسلون از سه تا هافبکش چند ساله که اینیستا و بوسکتس هستن ؟ فقط ژاوی رفت اونم چون بازنشسته شد و ی فیکس مثه راکیتیچ گذاشتن جاش ... ولی ما کلا همه رو عوض میکنیم به لطف پرز ... تیم دو فصل پیش هم که با خامس و مودریچ و کروس بسته شد معلوم نیست تا فصل دیگه چندتاشون باشن ... کلا به لطف پرز چیزی به اسم ثبات بازیکن نداریم ... مگه اینکه رونالدو و بیل و بنزما باشن !!

پی نوشت : انصافا هرجور فکر میکنم بیل امسال باید تو 3 تا بازیکن برتر باشه ... هم تو ولز عالی بود و هم تو رئال قهرمان اروپا شد .. با توجه به اینکه رقیبش نیمار هم فصل زیاد جالبی نداشت من فکر میکنم برا اولین بار تو این رقابت شدید رئال و بارسا تو توپ طلا ، سهم رئال میتونه دو تا نماینده باشه ...

4. 5 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

AboumoslemRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    خداداد عزیزی
    بازیکن محبوب
    karim benzema
    تیم محبوب
    real madrid
    سپاس ها
    3,227
    سپاس شده 2,137 در 340 پست

بحث بیهوده ایه.من با اکثر حرفای دوست عزیزمون proc موافقم.هردوتا بازیکن در حد کلاس رئالن.بودن خامسو به نبودنش ترجیح میدم.بازیکن باهوشیه که امسال به خاطر مصدومیت و بازی ندادن افت کرد.امسال کروس و مودریچ مصدوم نشدن.سال بعد از این خبرا نیست.
    در مورد خدیرا و اوزیل من اصلا شک ندارم که کروس و مودریچ در حال حاضر دو برابر اونا کارایی دارن.نمیشه عملکرد سه سال پیششونو نگاه کرد در حال حاضر انگشت کوچیکه هافبکای خودمون نمیشن.
    این انگولو کانته کیه آخه باز پرز میخواد بخرش؟درسته خوب توپ حریفو قطع میکنه ولی دقت کنین یه پاس تک ضرب یک پاس بالای 20 متر نمیتونه بده.موقع پاس دادن میلرزه.اصلا در کلاس رئال نیست.ولی پوگبا فرق میکنه قضیه ش.فوق العاده خوش فکره. تا 100 میلیون یورو هم براش بدن ارزششو داره
    تا اینجای کار بازم طلسم کریم کچل هنوز پابرجاست.موراتا آدمی نیست که بتونه کریمو نیمکت نشین کنه.سبک بازیش دو پول نمیارزه به درد رئال نمیخوره
    دفاع چپ سوییس هم که جزو گزینه هاست بازیکن خوبیه.ذخیره خوبی برای مارسلوئه

6. 5 کاربر از پست مفید ath91 سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    33,687
    سپاس شده 29,523 در 4,498 پست

درسته خوب توپ حریفو قطع میکنه ولی دقت کنین یه پاس تک ضرب یک پاس بالای 20 متر نمیتونه بده.موقع پاس دادن میلرزه.اصلا در کلاس رئال نیست.ولی پوگبا فرق میکنه قضیه ش.فوق العاده خوش فکره. تا 100 میلیون یورو هم براش بدن ارزششو داره
    این جملات چقدر آشناست!مشکل پرز با ماکلله هم همین بود.

ما چیزی که زیاد داریم هافبک خوش فکره
    اما هافبک دفاعی فقط یکی داریم.
    از این کانته بازی زیادی ندیدم اما جانشین یا رقیب کاسمیرو هر کی که هست باید در همین سطح قیمت باشه.
    پوگبا هنوز تکلیفش با خودش معلوم نیست تو زمین.پوگبا جز حاشیه و هرج و مرج و رفتن چندتا مهره با ارزش چیزی واسه رئال نخواهد داشت.

8. 5 کاربر از پست مفید Real Madrid C.F سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,577 در 942 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Real Madrid C.F نمایش پست ها
    این جملات چقدر آشناست!مشکل پرز با ماکلله هم همین بود.

ما چیزی که زیاد داریم هافبک خوش فکره
    اما هافبک دفاعی فقط یکی داریم.
    از این کانته بازی زیادی ندیدم اما جانشین یا رقیب کاسمیرو هر کی که هست باید در همین سطح قیمت باشه.
    پوگبا هنوز تکلیفش با خودش معلوم نیست تو زمین.پوگبا جز حاشیه و هرج و مرج و رفتن چندتا مهره با ارزش چیزی واسه رئال نخواهد داشت.
    مورینیو تو دوره اولش یه جمله به یاد ماندنی در مورد ماکلله داشت که تو ذهن من قشنگ نقش بسته.میگفت: نقشه ما اینه: جان تری و کاروالیو توپو میدن به ماکلله.اگه کلود تونست،توپو میرسونه لمپارد اگه نتونست برش میگردونه به دو تا دفاع.

10. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,793
    سپاس شده 29,622 در 3,985 پست

به نظر من نباید به خاطر چند تا حرکت مثبت بیخود و بی جهت از بازیکنی که به درد تیم نمیخوره حمایت بشه یه نمونش زلاتان که بارسا بهترین کارو دربارش انجام داد . اگه به بازیهای زلاتان هم نگاه کنید کارهای مثبتی انجام داد تو بارسا مثلا در الکلاسیکو مقابل رئال گلزنی کرد (3 امتیاز با ارزش برای اون فصلی که رقابت نزدیک بود ) ولی اگه قرار بود با منطق ماها در بارش قضاوت کنن باید میگفتن اقا از بهترین های دنیا هست نکنید اینکارو چه میدونم در فلان بازیها عالی بود و سبک ما مشکل داره و با سبک زلاتان ناسازگار هست و از این حرف ها . یا تصمیم خودمون در باره هیگواین که واقعا از بهترین تصمیم ها بود بازیکنی که یک عملکرد وحشتناک از نظر گلزنی در سی ال داشت و هر فصل در بهترین حالت 2-3 گل بیشتر نمیزد که اونم بیشترش جلو تیم های ضعیف بود . بازیکنی که ارژانتینی ها کم از دستشون نکشیدن و خودمون هم بازی با لیون رو یادمون نرفته ولی خوب باز اگه بخواهیم بگردیم بله کارهای مثبتی هم پیدا میشه مثل گل قهرمانی که به اوسا زد و ... اینکه بازیکن به درد یه تیم میخوره یا نمیخوره یه چیز مشخص هست و اصلا اینطوری نمیشه گفت که خامس در کلمبیا خوب هست پس خوبه برای رئال یا چون در رئال در بازیهایی کارهای مثبتی انجام داده و امارش هم خوب بوده پس خوب محسوب میشه برای تیم . من الان دارم با چشم خودم میبینم که وقتی ایسکو در ترکیب هست روند بازی رئال بسیار بهتر از زمانی پیش میره که خامس تو ترکیب هست پس دلیلی نداره بگم خامس برای رئال بهتر از ایسکو هست حتی اگه امارش بهتر بوده باشه . بزرگترین مشکلی که به نظرم خامس داره نداشتن قدرت دریبلینگ و حفظ توپ هست که برای پستی که توش بازی میکنه ضروری هست . خصوصیتی که امثال ایسکو اوزیل دارن و یه هافبک تهاجمی تا حد زیادی باید این ویژگی ها رو داشته باشه . ولی عملکردش در ضد حملات و زمانی که فضای مناسبی در اختیارش باشه خوب هست بعضا گلهای از راه دور زیبایی میزنه و در حملات هم بعضا خوب جایگیری میکنه در محوطه جریمه و شم گلزنی خوبی داره و اگه موقعیت گیرش بیاد سخت به هدر میده ولی رئال در پست خامس به این خصوصیات احتیاج زیادی نداره .

12. 4 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

البته به نظرم بزرگترین ضعف ایسکو همینی هست که شما به عنوان نقطه قوت گفتین .
    ایسکو خیلی به بازی سکته میده و بیش از حد توپ نگه میداره ... ینی کلا پاس تک ضرب ازش نمیبینی ...
    البته منکر نمیشم وقتی روزش باشه عالیه ایسکو و کلا دوست دارم بمونه تو تیم ولی این ضعفش خیلی بزرگه .... بازیکنی هس که با همه هوشش خیلی جلو ضرباهنگ تیم رو میگیره ... برعکس خامس ...
    البته من کلا فکر میکنم بحث بین خامس و ایسکو سلیقه ای هم هست ... بالاخره با طرز تفکر یکی شاید ایسکو مناسب باشه و با طرز تفکر یکی خامس ... چون سبک بازی هاشون کاملا متفاوته .. من با اینکه هردو رو کاملا دوست دارم و بازیکنای بزرگی میدونم ولی شخصا ترجیحم به خامس هست ... و البته میدونم با رفتن هرکدوم شون هم ناراحت میشم

14. 4 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

خب به سلامتی یورو و کوپا هم تموم شد و از بازیکن هامون دو تا مصدومیت بیشتر نموند
    در کمال تعجب بیل با این همه بازی فشرده و علی رغم اینکه تا نیه نهایی هم رفت مصدوم نشد که این خودش یک نکته منفی دیگه برا کادر پزشکی شخمی رئال هست که همه ازش مینالن جز پرز !!
    رونالدو که رباطش کش اومده و 4 تا 6 هفته دور هست از میادین ... این یعنی بازی سوپر کاپ با سویا و قسمت تقریبا زیادی از پیش فصل رو از دست میده .
    خامس هم که دقیقا راه کاکا رو داره ادامه میده ... تا قبلش به موندنش علاقه داشتم ولی الان اگه بره دیگه ناراحت نمیشم ... با وجود مصدومیت برای کلمبیا بازی کرد ( دقیقا مثه کاکا تو ج.ج ) که خب این قسمت رو میزاریم رو حساب تعصب ... . ولی بعد بازی ها به جای درمان و جراحی که توصیه پزشکا بود رفت تعطیلات و میخواد با فیزیوتراپی ریکاوری کنه ( دقیقه مثه کاکا ) که ظاهرا زیدان رو هم عصبانی کرده این بیخیالیش ... . کاکا هم بعد ج.ج اگه جراحی میکرد شاید میتونست جای خودش رو پیدا کنه تو ترکیب ولی انقدر مصدوم شد که به فنا رفت ... هم خودش و هم پولی که براش خرج شده بود ... خامس هم همین راهو مثکه میخواد بره و از جراحی کردن سر باز زده و رفت صفا سیتی ...

بقیه بازیکنا هم خداروشکر سالم برمیگردن به اردوی تیم ... مخصوصا مودریچ و په په ...
    راستی به نظرتون اگه این مصدومیت های مودریچ و په په تو رئال اتفاق میوفتاد بعد یک بازی برمیگشتن ؟ با این تیم پزشکی داغون رئال من فکر میکنم حداقل 3 4 هفته مصدوم بودن ... و نکته جالب اینه مودریچ بعد مصدومیتش 120 دقیقه کامل بازی کرد ... په په هم بعد یک بازی غیبتش تو فینال به اون سنگینی تا اخر عالی بازی کرد ...

ولی با این روند همچنان باید منتظر مصدومیت های طول فصل مخصوصا برا کسایی مثه بیل باشیم کی پرز میخواد عبرت بگیره الله اعلم

16. 3 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,844
    سپاس شده 50,146 در 8,118 پست
    کشور من
    Iran

این مطلب عالی رو ورزش 3 گذاشته بود که فوق العاده بود.

تمامی 18 جام رونالدو به عنوان بازیکن(عکس)

فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید توانسته کارنامه عجیبی از خود در فتح جام های گوناگون بر جای بگذارد.

به گزارش "ورزش سه"، فتح رقابت های یورو 2016، هجدهمین جام رسمی بود که کریس رونالدو در تمامی دوران حرفه ای حضورش در باشگاه هایی هنچون اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد، رئال مادرید و همچنین تیم ملی پرتغال کسب می کرد. به بهانه قهرمانی تاریخی او در یورو، نگاهی انداخته ایم به تمامی 18 جامی که او کسب کرده است:
    1 - جام حذفی انگلیس - 2004
    2 - جام اتحادیه انگلیس - 2006
    3 - لیگ برتر انگلیس - 2007
    4 - جام خیریه انگلیس - 2007
    5 - لیگ برتر انگلیس - 2008
    6 - لیگ قهرمانان اروپا - 2008
    7 - جام باشگاه های جهان - 2008
    8 - جام اتحادیه انگلیس - 2009
    9 - لیگ برتر انگلیس - 2009
    10 - جام حذفی اسپانیا - 2011
    11 - لالیگا اسپانیا - 2012
    12 - سوپر کاپ اسپانیا - 2012
    13 - جام حذفی اسپانیا - 2014
    14 - لیگ قهرمانان اروپا 2014
    15 - سوپر کاپ اروپا - 2014
    16 - جام باشگاه های جهان - 2014
    17 - لیگ قهرمانان اروپا 2016
    18 - یورو 2016 ​​​​​​​
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,844
    سپاس شده 50,146 در 8,118 پست
    کشور من
    Iran

این مطلبو صرفا واسه خنده میذارم!

تلویزیون کاتالان و فوتوشاپ شکم رونالدو!(عکس)

در اقدامی عجیب، شبکه TV3 کاتالونیا به هنگام آنالیز عملکرد گلزنی رونالدو از تصویری استفاده کرد که به وضوح، فوتوشاپ روی عضلات شکم این بازیکن مشخص بود. اتفاقی که مورد اعتراض تلویزیون رئال مادرید قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، TV3 چند سال پیش نیز رئال را تیمی متشکل از کفتارها نامیده بود و عنادش با رئال مادرید بر کسی پوشیده نیست. تصویر سمت راست فوتوشاپی است:
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 28 نخستنخست 123456781424 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)