صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 1121272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 316

موضوع: کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

بازیکن تیمهای پایه

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیو مسی
    تیم محبوب
    بارسا
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 9 در 8 پست

سلام

دوستان من طرفدار بارسا هستم ولی یه مقاله ای رونالدو خوندم که اشک تو چشمام جمع شد...

رونالدو: با کفش قرضی بازی می‌کردم

کریس رونالدو در نامه‌ای سرگشاده به روزهای شروع [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بازی کردن و سختی‌هایی که متحمل شده بود اشاره کرد و از وضع زندگی‌شان در گذشته گفت.
    خیلی‌ها در طول سال‌های بازی کردن رونالدو از او انتقاد کرده‌اند. او همه انتقادات را قبول کرد و مدام تلاشش را بیشتر کرد تا تبدیل به یکی از موفق‌ترین بازیکنان دنیا شد. اما این بار در نامه‎ای سرگشاده دیگر این موارد را به شکل راز نگه نداشت و توضیحاتی درباره کودکی‎اش داد.
    رونالدو نوشت: پدر من مسئول رختکن تیم سی اف آندورینیا بود، او بود که به من انگیزه داد تا در تیم جوانان این باشگاه مشغول شوم. من می‌دانستم که رفتنم باعث می‌شود او به من افتخار کند، این موضوع را دوست داشتم و حس غرور و برنده شدن به من دست می‌داد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در ادامه نوشت: البته آن زمان ما پول زیادی نداشتیم، در واقع در آن زمان زندگی در مادیرا اصلا کار آسانی نبود. من معمولا با کفش‌هایی کهنه بازی می‌کردم که مدت‌ها هم برادرم آن را پوشیده بود و گاهی هم یک جفت کفش قرض می‎کردم تا بازی کنم. وقتی بچه هستی پول برایت اهمیتی ندارد و به دنبال آرزوها هستی.
    ستاره پرتغالی از انگیزه‌هایش هم صحبت کرد: بعد از انجام ۴۰۰ بازی با رئال مادرید هنوز هم انگیزه‌ام بردن است. این برای من همه چیز است و من این طور به دنیا آمده‌ام.
    او همچنین درباره شروع کارش گفت: روزی که از جزیره به آکادمی اسپورتینگ لیسبون رفتم ۱۱ سال سن داشتم. سخت‌ترین دوران زندگی‌ام بود، اما به خوبی آن را به یاد دارم. شاید عجیب باشد اما فرزندم، کریستیانو جونیور که ۷ سال سن دارد به خوبی درک می‌کند که اگر از او بخواهم ۴ سال بعد به لندن یا پاریس سفر کند چقدر سخت خواهد بود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]-[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. کاربر روبرو از پست مفید nima58 سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 3 در 3 پست

بی شک بهترین بازیکن تاریخ فوتباله

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید novingate سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 2 پست

رئال مادرید یکی از تیم های محبوب منه و خوشحالم که در این سایت عضو شدم و می تونم در مورداین تیم به بحث و تبادل نظر بپردازم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید site2017 سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

Bayern
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیو مسی
    تیم محبوب
    بارسا
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 9 در 8 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مهاجم پرتغالی تیم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رئال مادرید در شب بازی تیمش برابر تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا رکورد اسطوره کهکشانی‌ها را شکست. بازی شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال رئال مادرید و تاتنها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، با ثبت یک رکورد جدید برای کریستیانو رونالدو همراه بود. این یکصد و چهل و سومین بازی کریستیانو رونالدو در لیگ قهرمانان اروپا بود که از این حیث او را بالاتر از رائول گونسالس، مهاجم اسپانیایی پیشین کهکشانی‌ها قرار داد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] اما هنوز در جدول دارندگان بیشترین بازی در لیگ قهرمانان اروپا دو نفر دیگر را بالاتر از خودش می‌بیند. در این رده‌بندی ایکر کاسیاس، کاپیتان سابق رئال مادرید و دروازه‌بان حال حاضر پورتو با ۱۶۶ بازی صدرنشین است و نفر دوم ژاوی هرناندس کاپیتان سابق بارسلونا است که ۱۵۱ بازی انجام داده است.
    پس از رونالدو هم رائول با ۴۲ و رایان گیگز هافبک ولزی سابق منچستریونایتد با ۱۴۱ بازی نفرات بعدی هستند.

منبع: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

رونالدوی ۳۲ ساله اولین بازی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا را ماه اکتبر سال ۲۰۰۳ با پیراهن منچستریونایتد برابر اشتوتگارت انجام داد. او در این مدت ۴ بار (یک بار در منچستریونایتد و سه بار با رئال مادرید) قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است. او در حال حاضر با ۱۰۹ گل زده، برترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا محسوب می‌شود و در فصل جاری هم با احتساب گلی که شب گذشته از روی نقطه پنالتی زد، ۵ گله شد و در صدر جدول برترین گلزنان لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]-[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] - [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

Perspolis
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

این تیم فوق العاده هست
    امکان نداره بازی های این فصلش رو از دست بدم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیو مسی
    تیم محبوب
    بارسا
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 9 در 8 پست

کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید معتقد است که دوران رقابت او و مسی، فاصله زیادی با پایان دارد و مدت‌ها ادامه خواهد داشت.
    به گزارش “[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]”، رونالدو شب گذشته در مراسم گالا حضور یافت و موفق شد عنوان بهترین بازیکن جهان را بالاتر از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و نیمار کسب کند. مسی پیش از این ۵ بار موفق به کسب توپ طلا شده و رونالدو نیز امسال با گرفتن آن به رکورد مسی خواهد رسید. آنها از سال ۲۰۰۸، تمامی توپ طلاها را از آن خود کردند و رقابت شدیدی بین شان جریان داشته است. حال رونالدو، بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید معتقد است که این رقابت به روزهای پایانی اش نرسیده و سالها ادامه خواهد داشت.

او گفت:” نمی‌خواهم با لئو رقابت کنم. او بازیکنی است که هم دوره من است. او ۵ بار بهترین بازیکن جهان شده و من هم همینطور. مشخصا، همانطور که قبلا گفتم، خوشحالم. در بهترین باشگاه جهان بازی می‌کنم. این فرصت را داشتم که خودم را در بالاترین سطح نشان دهم و از لحاظ بدنی بسیار آماده ام. بنابراین آرامش خوبی دارم.منتظرم که فردا بیاید ولی در حال حاضر سعی می‌کنم از این لحظات لذت ببرم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] درباره رقابتش با مسی گفت:” هیچ چیز تمام نشده ، تازه شروع شده است!

منبع: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

واران امشب به 200مین بازیش با پیراهن رئال میرسه
    دکو کمپ ارئه دهنده خدمات : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

رئال مادرید در ۲۷ فصل گذشته مقابل تیم های صعود کرده به لالیگا شکست نخورده است آخرین باخت مقابل دی بورگش در سال ۱۹۸۹ بوده است.
    دکو کمپ ارئه دهنده خدمات : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

پوچتینو:
    "باید آماده بازی بعدی شویم. در روزهای آتی می بینیم که کین آماده بازی مقابل رئال هست یا نه."

صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 1121272829303132 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)