صفحه 3 از 31 نخستنخست 12345671323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 305

موضوع: کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

محمد سوء تفاهم نشه خدای نکرده منظورم این نبود که نباید نظر بدی یا تعیین کننده نیستی! یا زبونم لال به شما ربطی نداره. منظورم این بود که با توجه به کارایی بازیکن مربی تصمیم میگیره که به جای حساب باز کردن روی قدرت گل زنی مثلا بنزما میاد و میگه کریم جون قربون اون کله خربزه ای شکلت برم شما بیشتر سعی کن گل ساز باشی کریس از تو بهتر گل میزنه! که البته خودتم واقفی و نیاز به این نبود که من بگم! حرف پست قبلی من این بود که بنزما نمیتونه یهو واسه خودش تصمیم بگیره بیشتر تو کار گروهی باشه! دستور از بالا میرسه! همین! امیدوارم سوءتفاهم رفع شده باشه.

آی قربون آدم چیز فهم! پس شما هم موافقی که رفتن بنزما اونم تو اوج دوران فوتبالش اصلا به دردسرش که نمی ارزه هیچ عقلانی هم نیس؟ ها؟ اما در مورد بحث جانشین یا رقیب! معلومه که باهات موافقم.الآن هم که موراتا برگشته منم حرفم اینه که این به نفع رئاله و اگه قضیه خوب هندل بشه مطمئنا همه سود میبرن.
    حرف تو دهن من نذار لطفا! من نگفتم کریم خونسرده! گفتم اینکه شما میگی فلانی شیره ایه Fact نی، نظره! یکی هم شاید بگه فلانی خونسرده و این خوبه چون بازیکن حریفو گاز نمیگیره و کمتر محرومه! (مثلا گفتما! اگه با بشکن ماهو نشون دادم بشکنو نگاه نکن ماهو نگاه کن) هر وقت تست اعتیاد داشتی بیا بگو شیره ایه!

2. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796
    سپاس شده 29,629 در 3,986 پست

چه ربطی داره مرد مومن الان من به جز کاسیاس ده ها بازیکن دیگه رو هم دوست دارم یعنی حتما باید اسمشون در پروفایل باشه تا بشه بازیکن محبوب ؟ کسی قصد نداره میخ در سنگ فرو کنه من دارم نظر خودم رو میگم و شما هم نظر خودت رو ولی به نظر میاد شما هستی که سعی داری میخ فرو کنی چون از همون اول رو اوردی به لحن نامناسب که چه میدونم معاملمون نمیشه و دست پخت خودت رو بهت دادم و ... حرف من ساده هست و نیازی به صغری کبری چیدن وجود نداره رئال 6-7 سال فرصت داشته یه مهاجم خوب بگیره و از شر مصیبتی مثل بنزما خلاص بشه که اینکارو نکرده (به دلایلی که گفتم ) دیگه چه میدونم زیدان رفت چه اتفاقی افتاد و مسی فلان بازی بد بود و رونالدو اضافه وزن داشت میشه سبک مموتی خودمون که سوال رو با سوال جواب میداد و به حاشیه میرفت . ما افتضاحی مثل خامس رو با 75 میلیون میخریم شما میگی رئال نباید با هر قیمتی بازیکن خوب بگیره ! در مورد گریزمان هم هدف این بود که فرانسه با تنبیه بجا و درست بنزما کار خوبی انجام داده و الان هم دوتا مهاجم داره که کارو براش در میارن و به قول معروف چیزی رو از دست نداده حالا بگذریم از اینکه عملکرد ژیرودی که بر اساس فکت های شما برای شموشک هم مناسب نیست دست کمی از بنزما نداشته ! حداقل از نظر اماری که میگید براتون مهم نیست ولی در قضیه بنزما چسبیدید بهش چون به غیر از این امار چیزی دیگه ای به عنوان فکت وجود نداره ما در هر بازی داریم ضعف هاش رو به چشم میبینیم . حالا اگه امار فکت محسوب میشه که پس نه برای ژیرود برای افتضاحی مثل دانیلو هم فکت هست و نباید صحبتی از شموشک به وسط بیاد ولی اگه امار مهم نیست پس حرفی که زده میشه نظرات من و شما هست و فکتی وجود نداره ولی همونطور که گفتم شما دوست داری نظر خودت رو به عنوان فکت و نظر طرف مقابلت رو به عنوان سلیقه در نظر بگیری و به قول خودت میخ رو فرو کنی . رئال هم با اوردن یه مهاجم خوب به جای بنزما نه تنها چیزی رو از دست نمیده بلکه پیشرفت میکنه . در مورد امار اگئرو هم پس نه پس امارش رو از حفظ بودم ! بله منم میدونم الان پپ نمیده ولی سالهای قبل میشد خریدش فقط باید اراده میکردیم که نکردیم . در مورد بحث اتلتیکو رو رئال خوبه همین فصل گذشته داشتیم دخیا رو میگرفتیم که به لطف فکس خراب منتفی شده همین الان هم دخیا از خداش هست بیاد رئال . اگئروی ارژانتینی مطمئنا نمیتونه بیشتر از دخیای مادریدی به اتلتیکو تعصب داشته باشه و به قول معروف کاسه داغتر از اش باشه .

4. 4 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

ok شما راست میگید! منم مثل محمود بحث میکنم.عاشق چشم و ابروی بنزما هم هستم.اصلا جاده خاکی رفتن یکی از تخصصهای منه. فقط در مورد دخیا بگم که دخیا هرگز مصاحبه نکرد که به تیمی که با R شروع میشه نمیرم.همین که رفتی دنبال آمار آگوئرو نشون میده کی به حاشیه رفته.

6. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796

امار اگئرو رو شما اول رفتی دنبالش . گفتم که این سیاست مموتی مانند شما هست که در جواب انتقاد من از بنزما و اینکه اگئرو میتونست گزینه خوبی برای ما باشه رفتید دنبال امار ضربه در چارچوب اگئرو در سی ال ! جالبه میگید از امار فراری هستید ولی در پاسخ پست من امار شوت درچارچوب اگئرو رو مطرح میکنید . خوبه پست ها موجود هست و کاربرا میتونن قضاوت بکنن . دیگه این اخرین پست من در این باره بود .

8. 4 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

ببخشید میون بحث تون ...
    افتضاحی مثله خامس ؟
    بدون شک خامس یکی از استعداد های فوق العاده حال حاضر دنیاس که تو فصل اولش هم به خوبی اینو ثابت کرد ... با شایستگی فیکس رئال بود و بیشترین پاس گل رو داشت و امار گلزنی ش هم برا یک هافبک در سطح عالی بود ... هوش و کیفیت بازی خامس رو کمتر بازیکنی الان داره ...
    این فصل با ابلهی مثل بنیتز همه بازیکنا 2 3 سطح اومدن پایین تر از چیزی که هستن ... خامس که هیچی ... حتی کروس و مودریچ هم اون بازیکنای همیشه نبودن ... منتهی فرقش اینه که با اومدن زیدان هم خامس نتونست جایگاهی پیدا کنه و دلیلش هم ترکیب زیدان بود و اینکه نمیخواس کاسمیرو رو بکشه بیرون ( که البته تصمیم درستی هم بود ) ....
    مطمینا خامس از بهترین بازیکنا و اینده دار ترین بازیکن هامونه که اگه بتونه دوباره خودش رو تو رئال پیدا کنه ( همونطور که باز هم تو کلمبیا درخشید ) از خیلی ها بهتره ... من شخصا بین ایسکوی اماده و خامس اماده خامس رو انتخاب میکنم ... و مهمترین تفاوتشون هم اینه که خامس علاوه بر وظایفش به عنوان هافبک خلاق ، گلزن هم هست ولی ایسکو نیست ...

به نظرم وقتی داریم در مورد ی بازیکن حرف میزنیم باید کیفیت واقعی شو در نظر بگیریم نه یک مقطع خاص ... کیفیت خامس اونی هست که فصل اولش دیدیم و همچنین تو کوپا و ج ج برای کلمبیا دیدیم ... قضیه ش تو فصل دوم با اون ابله دلیلی بر افتضاح بودنش نمیتونه باشه ...

10. 5 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    33,687
    سپاس شده 29,523 در 4,498 پست

اولا عرض کنم که هر دو عزیز سابقه ی فروم نویسی رو مدت ها پیش از بنده دارید و خواهشا تو منجلاب شخصی کردن بحث نیفتید! به شخصه لذت بردم از همین چند صفحه بحث شما و اصلا دلیل اینکه شرکت کردم در بحث هم همین بود و یادآور دوران طلایی تاپیک رئال و پارس فوتبال بود. البته اون موقع من سواد خیلی کمی داشتم(الانشم بی سوادم اون موقع بدتر) برای همین خواننده و تشکرزننده و پایه ی کل کل بودم این جناب مهرداد و خشایار سی سی علیه الرحمه در مورد پرز و کالدرون بحثای چندین صفحه ای و چندین خطی میکردن که نظیر نداشت در کل پارس فوتبال متاسفانه فکر کنم همه ی اون پستا پاک شده باشه. خشایار سی سی به صورت وحشتناکی طرفدار پرز بود و از برگشتش حمایت میکرد. اون موقع من طرفدار بازگشت پرز بودم به شرط اینکه اشتباهاتش رو تکرار نکنه!!! اما دقیقا یادم نیست به چه علت مهرداد سال ها غیب شد ... اون موقع د وایت چمپیونز که اسمش محمد بود اگه اشتباه نکنم هم پستای بسیار عالی داشت و حاج داوود و نیلوفر و رضا ویوا و هانیه و ابول و چندین نفر که اسمشون یادم رفته و یا فن های بازیکنان خاص! هم رفت و آمد داشتن و خوشبختانه هم پایه بحث بودن بعدها نسل ممد مادرید و بهروز و اون بنده خدا وفا هم به تاپیک اومدن که تشنه ی خون رائول بودن و خلاصه تاپیک رئال صفایی داشت یادش بخیر و یادش گرامی ------------------------- جناب مهرداد هر چند من مطمئن نیستم که کریم بنزما واقعا مصرف کننده هست یا پاکه!(هرچندعکسای اینستاگرامش و نوع دویدنش خبر میدهد از سر درون) این کریم شیره ای لفظیه که اگه اشتباه نکنم عبدالله روش گذاشته و چقدر هم برازندشه! یمدت من بهش میگفتم ژیان ما چندان دلچسب نبود. الان کاملا منظور شما رو متوجه شدم مهرداد جان اما سعی و تلاش عنصریه که من و خیلیا در اکثر دقایق بازی در این بنزما نمیبینیم. نظر کلی من اینه که مخصوصا در این فصل که معلوم نیست فصل بعدش چه کاره ایم و میتونیم خرید کنیم یانه و مطمئن نیستیم کی بجای بنزما بیاد و با چه پولی بیاد و کیا میرن بنظر من راهی بجز موندن بنزما نداریم. اما اگه کاپلو یه نیم فصل دهن بکام رو سرویس کرد و نیم فصل دوم بکام بهترین بازیای تمام عمرش رو انجام داد با وجود اینکه جفتشون هم میدونستن رفتنین! زیدان هم میتونه و باید دهن کریم رو سرویس کنه. زیدان چیزی بین کاپلو و آنجلوتیه اگه مثل امسال شانس هم چاشنی کارش بشه مطمئنا موفق میشه. در ضمن هدف ما برای سال بعد لالیگا و جام حذفیه ثبات و نیمکت قوی لازمه ی بردن این دوتاست.

ویرایش توسط Real Madrid C.F : 27th June, 2016 در ساعت 03:59 AM

12. 5 کاربر از پست مفید Real Madrid C.F سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

بحث با شما هیچ فایده ای نداره! هر چند خیلی کودکانه ست ولی خرجش یه ctrl+F هست که ببینیم اول کی حرف از آگوئرو زد! پای سفره سحر خیلی زشته بخوام سر این موضوع بچگانه بخوام دروغ بگم که نه در طول این بحث که تو هیچ کدوم از بحثا نرفتم آمار کسیو در بیارم! اینم نظر لطف و ادب شما رو میرسونه که به جای جواب به بقیه برچسب میزنی و توهین میکنی! شما با قضاوتهای کیفی و کمی خودت خوش باش!

14. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

محمد منو یاد چه دورانی انداختی ! خشایار زبون نفهم بود) مجبور بودم همه چیزو چند بار واسش توضیح بدم. اون موقع که من غیب شدم شاید باورت نشه ولی تبعید شده بودم! به یکی دو تا از بچه ها که میدونستم از خشایار خبر دارن گفتم که ازش بخوان برگرده یا ردی از زنده بودن نشون بده! ولی نشد.خلاصه هر کی ازش خبر داره بهش بگه یا برگرده یا یه پی امی چیزی بده.من شدیدا دلتنگشم چون خارج پی اف هم البته بصورت مجازی باهاش در ارتباط بودم. یه نفر رو تو اسمات از قلم انداختی : سیاووش ! سیاووش خیلی ماه بود.
    شیره ای و اینا رو نمیدونم! اینکه گفتم تست اعتیاد بگیر بعد بگو شیره ای استعاره بود در اون زمینه محرومیت هم حرفتو قبول دارم.ولی من فکر میکنم برگشتن موراتا یا پول برگشتن موراتا میتونه رئالو از نظر مهاجم بیمه کنه.سرویس کردن دهنو نمیدونم! کارلتو دهن هیچکسو سرویس نکرد نتیجه هم گرفت! کلا کاپلو دو فصل اومد رئال هر دو فصل منو به رئال علاقه مند تر کرد! داستان اون فصل کاپلو خیلی مفصله.اخیرا یه مصاحبه با as داشت و در مورد اون فصل کلی حرف زده بود.

16. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796

ببخشید میون بحث تون ...
    افتضاحی مثله خامس ؟
    بدون شک خامس یکی از استعداد های فوق العاده حال حاضر دنیاس که تو فصل اولش هم به خوبی اینو ثابت کرد ... با شایستگی فیکس رئال بود و بیشترین پاس گل رو داشت و امار گلزنی ش هم برا یک هافبک در سطح عالی بود ... هوش و کیفیت بازی خامس رو کمتر بازیکنی الان داره ...
    این فصل با ابلهی مثل بنیتز همه بازیکنا 2 3 سطح اومدن پایین تر از چیزی که هستن ... خامس که هیچی ... حتی کروس و مودریچ هم اون بازیکنای همیشه نبودن ... منتهی فرقش اینه که با اومدن زیدان هم خامس نتونست جایگاهی پیدا کنه و دلیلش هم ترکیب زیدان بود و اینکه نمیخواس کاسمیرو رو بکشه بیرون ( که البته تصمیم درستی هم بود ) ....
    مطمینا خامس از بهترین بازیکنا و اینده دار ترین بازیکن هامونه که اگه بتونه دوباره خودش رو تو رئال پیدا کنه ( همونطور که باز هم تو کلمبیا درخشید ) از خیلی ها بهتره ... من شخصا بین ایسکوی اماده و خامس اماده خامس رو انتخاب میکنم ... و مهمترین تفاوتشون هم اینه که خامس علاوه بر وظایفش به عنوان هافبک خلاق ، گلزن هم هست ولی ایسکو نیست ...

به نظرم وقتی داریم در مورد ی بازیکن حرف میزنیم باید کیفیت واقعی شو در نظر بگیریم نه یک مقطع خاص ... کیفیت خامس اونی هست که فصل اولش دیدیم و همچنین تو کوپا و ج ج برای کلمبیا دیدیم ... قضیه ش تو فصل دوم با اون ابله دلیلی بر افتضاح بودنش نمیتونه باشه ...
    با شایستگی ؟ یعنی ما باور کنیم انجلوتی اختیاری از خودش داشته و مجبور نبوده به این خرید تبلیغاتی که تنها به خاطر اون گل زیبایی که زد چشم پرز رو گرفت بازی بده ؟ حالا خامس که هیچی حتی در باشگاه ما به گفته خود انجلوتی یکی مثل اودگارد هم تحمیل میشه تا خریداری بشه و دقایقی هم در تیم اصلی بازی کنه . در مورد کیفیت بازی خامس و اینکه پستش یه چیز دیگه هست صحبتی ندارم ولی در رئال در اون پست هایی که بازی کرده عملکرد جالبی نداشته . گفتم که امار اصلا برام مهم نیست به هر حال امثال ختافه و گرانادا و ... پیدا میشن که امار رو بهبود ببخشن (نمیگم در هیچ بازی بزرگی گل نزده و یا پاس گل نداده ولی بیشتر این امارها جلو تیم های ضعیف بوده ) . البته بحث گل و پاس گل خامس زیاد مهم نیست اونچیزی که مثلا دیماریا برای ما انجام میداد فراتر از گل و پاس گل ارزشش داشت و البته انتظار هم نمیره خامس بتونه کار دیماریا رو انجام بده ولی حتی اگه با هم پست های خودش هم مقایسه بشه میبنیم بازم در حد 75 میلیون ارزش نداشته . من بر خلاف شما ایسکو رو هم بهش ترجیح میدم .

18. 5 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    33,687
    سپاس شده 29,523 در 4,498 پست

فقط شاید میثم بدونه این بچه ها کجان مهرداد

ببین کارلتو در رئال اگه دهن بازیکن و پرز رو سرویس میکرد شاید خیلی موفقتر بود.
    مثلا یه نمونه هیچوقت پای خامس به تیم باز نمیشد.
    در هر حال هر مربی یه روشی برای جمع کردن تیمش داره و آنجلوتی اهل رفاقت با بازیکنا بود.
    کاپلو رو شما بیشتر ازش اطلاع داری تا جاییکه من میدونم کاپلو حتی لبخند به بازیکن نمیزد و مدیریت پادگانی داشت.
    جفتشون هم از بهترین های تاریخ هستن.
    حالا زیدان چیزی که دیدیم تقریبا بین این دوتا بوده رفتارش.

---------------

در مورد خامس
    خامس رو بدجوری به رئال انداختن.
    برای رئال تماما ضرر بود.
    اولا که اگه نمیومد دی ماریا با همون دستمزد اولیش راضی بود بمونه
    وقتی خامس اومد دی ماریا کاملا دلسرد شد
    از طرفی رفتن دی ماریا خواست رئال هم بود.
    پرز مجبور بود بخاطر پول نقد قید دی ماریا رو بزنه.
    این اتفاق در مورد ژابی و کروس هم افتاد ولی خب عملکرد کروس خوب بود و رفتن ژابی زیاد حس نشد.

مبلغ انتقال خامس و دستای عیان پشت پرده ی پرز هم خامس رو به اجبار میاورد تو ترکیب
    مشکل خامس بنیتس و زیدان و آنجلوتی نیست
    جدا از کیفیتش که جای بحث داره
    مشکل خامس اینه که به تیمی تحمیل شد که جایی واسش نداشت
    حتی با رفتن دی ماریا خامس بازم در پست تخصصی خودش نتونست بازی کنه!
    البته دی ماریا هم اکثر در پست تخصصی خودش نبود
    اینجاست که مشکل دوم خامس هم نمایان میشه
    خامس اصلا تطبیق پذیر نبود
    یمقدار هم قیمت بالا غرور کاذب میده به بازیکن

خیلی از مصدومیت هاش هم معلوم نیست مصدومیت بوده یا ساز مخالف و ننه من غریبم بازی

ههر چی هست زیدان فعلا خوب مدیریتش کرده.

20. 5 کاربر از پست مفید Real Madrid C.F سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 31 نخستنخست 12345671323 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)