صفحه 20 از 29 نخستنخست ... 10161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 282

موضوع: کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

بدون شک بهترین بازی رئال تحت هدایت زیزو، همین بازی بود. کاملا متقاعد کننده به ننحوی که تقریبا میشه گفت سرتاسر نیمه دوم و بخش زیادی از نیمه اول همون کاری رو کرد که مربی pseudo intellectual حریف که واقعا ازش خوشم نمیاد و قبولش هم ندارم گفته بود میخوان انجام بدن( قبل بازی سمپائولی گفته بود میخوایم اجازه اینکه رئال از نیمه خودش بیاد جلوتر رو بهشون ندیم! زارت! ) این بازی نکات مثبت خیلی خیلی زیادی داشت اما نکات مثبت این بازی رو میذارم واسه بعد از بازی 26 دی ماه مقابل همین سویا. امیدوارم در حداقل انتظار این بازی تکرار بشه و یا حتی به نکات مثبت این بازی تو اون دو بازی دیگه هم اضافه بشه. اون موقع به امید خدا رکورد ها هم جابجا شن.

تولد یک سالگی حضور زیزو به عنوان مربی هم مبارک.

2. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

ستاره رئال مادرید از عنوان سال 2016 رونمایی خواهد کرد.
    کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید در مراسم ویژه قبل از شروع بازی امروز بعدازظهر رئال مادرید مقابل گرانادا در هفته هفدهم لالیگا از توپ طلای خود در سال 2016 مقابل چشم هواداران رونمایی خواهد کرد. کریس در انتخاب برنده توپ طلای جهان در سال 2016، لیونل مسی و آنتونی گریزمان را شکست داد و بلافاصله پس از دریافت جایزه در مقام صاحب برند «CR7» از کفش خود با این مارک رونمایی کرد. قرار شده قبل از بازی ساعت 15:30 از کفش و توپ طلا رونمایی شود.
    منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

جشن کریس رونالدو و هواداران رئال مادرید برای چهارمین توپ طلا

کریس رونالدو که در بازی برابر تیم سه ویا در جام حذفی فوتبال اسپانیا غایب بود و امروز در رویارویی با تیم قعرنشین گرانادا در ترکیب اصلی کهکشانی ها حضور خواهد داشت، چهارمین توپ طلای خود را با هواداران تیم رئال مادرید جشن خواهد گرفت.

پیش از بازی امروزِ دو تیم رئال مادرید و گرانادا که در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود، کریس رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان چهارمین توپ طلای دوران فوتبال حرفه ای خود را به هواداران تیم رئال مادرید نشان خواهد داد.

از آنجایی که رونالدوی فوق ستاره از زمان دریافت توپ طلای فوتبال تاکنون فرصت بازی در ورزشگاه برنابئو را پیدا نکرده، امروز بهترین زمان برای جشن گرفتن این جایزه با هواداران تیم نخست فوتبال اسپانیا است.

کریس رونالدو که موفق شد در پیروزی 1 – 9 تیم خود برابر گرانادایی ها در سال 2015، 5 گل به ثمر برساند، در سال 2013 نیز پیش از بازی با همین تیم دریافت جایزه توپ طلای فوتبال را با هواداران تیم مادریدی جشن گرفت.

گفتنی است رونالدو بهترین فوتبالیست حال حاضر جهان، در آن بازی نیز موفق به گلزنی شد و تیم رئال مادرید توانست با نتیجه 0 – 2 برابر تیم گرانادا به پیروزی دست یابد.

منبع :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

روز طلایی رئال در برنابئو

رئالی ها امروز در دیدار مقابل گرانادا در لالیگا، یک روز ویژه را پیش رو خواهند داشت.

رئال با پیروزی 3-0 مقابل سویا در کوپا دل ری، روند بازی های بدون شکستش را به 38 رساند و در صورتی که در دیدار امروز شکست نخورد، با رکورد 39 دیدار بدون باخت بارسلونا که با لوئیس انریکه رقم خورد، برابری خواهد کرد.
    همچنان کریس رونالدو امروز از چهارمین توپ طلایش در مقابل هواداران خودی رونمایی می کند. ستاره رئال بعد از دریافت جایزه بازیکن سال فرانس فوتبال، هنوز در برنابئو به میدان نرفته و دیدار امروز فرصتی است تا این جایزه را به نمایش بگذارد. با توجه به اینکه مراسم بهترین های سال فیفا هم دوشنبه شب برگزار می شود، به احتمال بسیار زیاد، رونالدو در بازی خانگی بعدی رئال هم جایزه دیگری برای تقدیم کردن به هواداران تیمش خواهد داشت.

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زیدان: می خواهم کل فصل رونالدوی آماده ای در اختیار داشته باشم؛ هیجان و عصبانیت خود را بروز نمی دهم

زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از جدال فردای تیمش مقابل گرانادا شرکت کرد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم رئال مادرید از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان تیم گرانادا خواهد بود و زیدان در صحبت های پیش از بازی خود در مورد رویکرد تیم در این مسابقه گفت:

مثل دیدار مقابل سویا عمل خواهیم کرد. این هم بازی دیگری است و ما باید به لالیگا برگردیم و کاری که به خوبی انجام می دادیم را ادامه دهیم. با تیمی روبرو خواهیم شد که دوست دارد کار را برای حریف سخت کند و باید آماده باشیم تا دوباره ابتکار عمل را در دست داشته باشیم. ما فرصت زیادی برای ریکاوری یا تمرین نداشته ایم چون هر سه روز یک بار بازی می کنیم اما برای همه همینطور است، و باید کار ها را درست انجام داده و خوب بازی کنیم.من همیشه خودم لذت می برم. از روز اولی که به این باشگاه آمدم لذت می بردم. چند روز اول کمی مشکل بود اما واقعاً از تک تک روز های حضور در اینجا لذت برده ام. رئال مادرید بهترین است. اینجا از بازیکن به مربی تبدیل شده ام... و حالا هدایت تیم اصلی را به عهده دارم، و خوشحالم و باید بیشترین استفاده را از این فرصت داشته باشم چون روزی تمام خواهد شد. بازیکنان هم نهایت استفاده را از حضور در این باشگاه می برند چون اینجا زمان واقعاً پرواز می کند. همه بازیکنان از حضور در تیم لذت می برند و من این را دوست دارم.
    کارنامه مربیگری:
    من هم هیجان زده می شوم و اخم می کنم، اما آنها را پیش خود نگه می دارم و در ظاهر نشان نمی دهم. من ۴۴ سال دارم بنابراین هنوز کاملاً جوان هستم. تازه مربیگری را شروع کرده ام اما سرانجام همه چیز پیچیده تر خواهد شد. حالا یک سال است که در تیم اصلی حضور دارم و فعلاً می توانم آن را کنترل کنم.
    خامس:
    او تلاش خود را بالاتر از هرچیز دیگری قرار می دهد. بار ها دیده ام که خوب عمل کرده است. چند روز پیش دو گل به ثمر رساند و من از این بابت خوشحالم. آسنسیو و خامس مقابل سویا خوب کار کرده و بال های کناری آنها را خنثی کردند. خامس بازیکن مهمی است اما برای من تیم و انرژی که دارند مهم ترین است. می خواهم همه بازیکنانم به زمین رفته و بهترین عملکرد خود را ارائه کنند. ایده ما حفظ این روند خوب است که آنها دارند، این واقعاً به آنها بستگی دارد.

۴ مادریدیستا در تیم منتخب سال یوفا:
    برای این چهار بازیکن هیجان زده هستم. به این معنی است که آنها کار درستی انجام می دهند. اگر از من بپرسید که آیا بازیکنان بیشتری شایسته حضور در این ترکیب بودند، می گویم بله چون همه آنها بازیکنان بزرگ و فوق العاده حرفه ای هستند.
    استراحت دادن به رونالدو:
    ما صحبت کردیم و آنچه شما باید به یاد داشته باشید این است که کریستیانو یک بازیکن واقعاً باهوش است. هدف من این است که او را برای کل فصل آماده در اختیار داشته باشم. وقتی در طول ۷۰ روز ۲۰ بازی برگزار می کنیم، بدیهی است که گاهی اوقات باید استراحت کنید. هر دوی ما این نظر را داریم. او همیشه می خواهد بازی کند اما ما با هم بحث می کنیم. هر دوی ما کاملاً می خواهیم هر آنچه پیش رو داریم، فتح کنیم. او هم در داخل و هم خارج از زمین رهبری می کند. وقتی بازی نمی کرد برای سلام دادن می آمد و قبل و بعد از بازی به رختکن می آید. همیشه با تک تک بازیکنان صحبت می کند و حتی زمانی که بازی نمی کند هم خود را وقف تیم می کند. او انرژی فوق العاده ای دارد و این را به دیگران هم منتقل می کند. او برای گروه مهم است و رهبر فوق العاده ای است.
    تغییر پست کریستیانو:
    کریستیانو می تواند همه جا بازی کند. اخیراً به عنوان بازیکن شماره ۹. بازی کرده اما می تواند هر جایی که در طول دوران حرفه ای به میدان رفته، بازی کند. ما همواره تغییراتی ایجاد می کنیم اما هیچ چیز سنگی وجود ندارد. اینکه او می تواند همه جا بازی کند، یک چیز موقتی است. سخت است که توقع گل های بیشتری از آنچه که حالا به ثمر می رساند، داشته باشیم.
    داوران:
    من به داور ها نگاه نمی کنم و نمی خواهم وارد این بحث ها شوم. ما به بازی فردا فکر می کنیم، همین. در مورد داوران اظهار نظر نخواهم کرد. آنها کار سختی دارند و تنها تمرکز من روی کاری است که فردا درون زمین انجام خواهیم داد. هر بار که چنین موضوعی پیش بیاید، من در مورد آن اظهار نظر نخواهم کرد. تنها به بازی خودمان فکر می کنم که بهترین عملکرد ممکن را ارائه کنیم. چنین اتفاقاتی رخ می دهد و ممکن است دوباره تکرار شود. می خواهم به کار سخت داوران تأکید کنم.
    بازیکنان چه چیزی به شما می بخشند؟
    بازیکنان من اخلاق کاری و حرفه ای خود را نشان می دهند. آنها هر روز سخت کار می کنند. کاری که آنها انجام می دهند، سخت است. تاکنون خوب کار کرده ایم اما هنوز بازی های زیادی باقی مانده و راه درازی در پیش داریم. می دانیم که اگر خوب بازی کنیم، می توانیم عناوینی فتح کنیم. من شور و اشتیاقی که دارم و هر آنچه از فوتبال می فهمم را به بازیکنانم نشان می دهم. من ۴۴ سال دارم و این کاری است که در طول تمام زندگی انجام داده ام. همیشه فوتبال بازی کرده و به آن فکر می کنم چون دوستش دارم.
    روند خوب نتایج:
    این مهمترین جنبه کار ما نیست. سعی می کنم روی چنین مسائلی تمرکز نکنم و آرامش خود را حفظ کنم. من تنها روی کار روزمره خود تمرکز کرده ام تا برای بازی ها آماده شویم. می توانیم همچنان رکورد شکنی کنیم اما این مهمترین چیز نیست، من بیشتر نگران بهبود روزمره تیم هستم. من بهترین بازیکنان را در اختیار دارم و خوش شانسم که مربی آنها هستم. هر مربی باید روی کار خود تمرکز کند اما فکر می کنم خوش شانس هستم که چنین بازیکنان با کیفیتی در اختیار دارم. داشتن آنها خیلی کمک می کند و گزینه های زیادی برای کسب پیروزی به ما می دهد. مشخصاً تنها استعداد کافی نیست، بلکه باید سخت تلاش کنید. اگر این دو را با هم ترکیب کنید، می توانید موفق شوید.

منبع : وب سایت رسمی برنامه نود

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

روزنامه مارکا مدعی شد که پائولو دیبالا، پیوستن به رئال را به بارسلونا ترجیح می‌‌دهد.
    در طول 18 ماه اخیر پیشنهادات زیادی برای جذب مهاجم آرژانتینی به یووه ارائه شده ولی تمامی آنها توسط دیبالا رد شده است. طبق ادعای مارکا، دیبالا منتظر پیشنهاد رئال مادرید است تا به جمع شاگردان زیدان اضافه شود.

بارسلونا که به خاطر حضور لیونل مسی -که در تیم ملی آرژانتین با او هم بازی است- شانس خوبی برای جذب دیبالا داشت، اخیرا پیشنهادی ارائه کرده ولی این پیشنهاد نیز توسط او رد شده است. اخیرا زیدان نیز برای جذب او ابراز تمایل کرده و گفته می‌شود رئال درصدد به خدمت گرفتن اوست.

از همین رو ماروتا، مدیر ورزشی یوونتوس در تلاش است تا قرارداد او را تمدید کرده و حقوقش را بالا ببرد تا دیبالا را از جدایی منصرف کرده و همچنین در صورت جدایی، آنها بتوانند دریافت بهتری از رئال داشته باشند. ستاره آرژانتینی فصل گذشته 19 گل برای یووه به ثمر رساند و نقش مهمی در کسب پنجمین قهرمانی پیاپی یووه در لیگ داشت.

منبع :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]به عنوان کوچکترین ماهی خاویار خزر شناخته شده است . تخم این ماهی ریزتر و ارزان قیمت تر از انواع دیگر خاویار است و این ماهی تنها در دریای خزر رشد می کند
    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماهی بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]کلیک نمایید
    ویرایش توسط Meysam : 7th January, 2017 در ساعت 05:45 PM

4. 2 کاربر از پست مفید خاویار اوزون برون سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

با وجود اینکه این بازی مقابل تیمی ته جدولی بود که این فصل فقط یه برد آورده بود، با پیدا کردن شباهت های دو گل ایسکو تو این بازی و گل اول رئال مقابل سویا، میشه فهمید که این تیم روی پرسینگ از جلو داره پیشرفت زیادی میکنه و یه روش گلزنی رئال الآن پرسینگ از جلوئه ضمن این که وجود بنزما به این تیم کمک میکنه که کانال های بین مدافعین رو پیدا کنه و از وسط هم نفوذ کنه. هر چند که موراتا هم مقابل سویا این کار رو خیلی بهتر از قبل انجام داده بود. از اینگونه کسب تجربه های زیدان، یعنی استفاده از 4-4-2 لوزی، استفاده از پرسینگ، تراکم عرضی و طولی بیشتر در دفاع و پرسینگ، حمایتمو اعلام میکنم. نکته مثبت دیگه استراحت دادن به رونالدوئه! کاری که هیچکدوم از مربی های دیگه اگه میخواستن هم نمیتونستن انجامش بدن. این موضوع باعث شده که رونالدو خیلی سرحال تر از قبل باشه. علاوه بر استراحت دادن به رونالدو، این که گاهی ضربات ایستگاهی پشت محوطه رو در حضور رونالدو کس دیگه میزنه و یا رونالدو به صورت غیر مستقیم میزنه نشون میده که زیدان خیلی خوب از پس مدیریت ego رونالدو و رختکن رئال بر اومده.هر چند گاه و بیگاه یه سری مشکلات (هرچندکوچیک) هم بوجود میاد از این نظر ولی زیزو خیلی خوب از عهده ش براومده.

باوجود اینکه مارسلو، همیشه یه مدافع چپ-وینگر بوده ولی نقش وینگر گونه مدافعان کناری رئال هم به نوعی مهر زیدان بر این تیمه.حالا بگذریم از این که اولین بازی کوئنترائو تو لیگ چهار ماه بعد از شروع لیگ بوده! چون واقعا ناامید کننده ست. کوئنترائو تو بازی مقابل اسپورتینگ لیسبون شرم آورترین صحنه این فصل رئال تا اینجای کار رو رقم زده بود ولی به هر حال امیدوارم یه رقیب برای مارسلو پیدا بشه تا مارسلو به پیشرفت و روند فوق العاده خودش ادامه بده.

قبل بازی، در جشن مربوط به جایزه رونالدو به راحتی میشد رائول رو هم دعوت کرد. متوجه هستم که بازیکنایی دعوت شده بودن که از این دست جوایز رو قبلا برنده شدن ولی جای خالی رائول به شدت تو ذوق میزد.حداقل برای من. در هر صورت ایشالا رونالدو پنجمی و ششمی رو هم درو کنه!

ویرایش: میثم جون هر کی دوس داری یه فکری به حال سر و شکل این انجمن ها بکن. ماییدن ما رو با این خاویار و تبلیغات و کپی پیست کردن خبر

6. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

سپاس ها
    37,795
    سپاس شده 48,504 در 6,410 پست

بازیها رو متاسفانه ندیدم توی چند وقت
    فقط هایلایتا رو دیدم
    تیم بهتر از اوایل فصل شده
    بازگشت خامس به روزهای خوبش هم اتفاق خوبیه
    اما با اینکه رونالدو انتخاب شد ولی بازم اون کریس همیشگی نیست علتش شاید این بود که تیم توی چند وقته افت داشته

نکته دیگه رکورد چهل بازی بدون شکسته که نشون میده به شکست عادت نداریم
    یه معجزه به نام راموس وجود داره
    همیشه پای یه راموس در میان است

یادمون نرفته باشه؟ مادیات فانی‌ان
    جهل و نادونی باقی‌‌ان

8. 3 کاربر از پست مفید Blanco سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

چیزی که ازش می ترسیدم اتفاق افتاد.بعد از 40 بازی متوالی بدون باخت که 28 تاش تو لیگ بود،ما تنها یک امتیاز با تیم دوم جدول و فقط 2 امتیاز با تیم سوم جدول فاصله داریم. میدونم که یک بازی کمتر از اون دو تا تیم انجام دادیم اما دو چیز رو نمیشه نادیده گرفت: اولا اون تیم والنسیاست که هرگزبازی مقابل این تیم در زمین حریف برامون بازی راحتی نبوده (حتی والنسیای این فصل) و دوما هیچ تضمینی وجود نداره که تا اون موقع این اختلاف یک امتیازی و دو امتیازی به ترتیب با تیم های دوم و سوم جدول رو بتونیم حفظ کنیم.من از همین الآن یه باخت و یا حداقل یه تساوی برای بازی مستایا کنار گذاشتم! 3 تا از 5 بازی بعدی رئال هم خارج از خانه هست و در شرایطی به مصاف سلتا (درخانه حریف) میریم که در عرض مدت کوتاهی باید سه بار باهاشون بازی کنیم و بازی لیگمون مقابلشون اصلا بازی راحتی نخواهد بود. در هر صورت به نظرم میاد که این تیم در آینده ای نه چندان دور فراز و فرودهایی خواهد داشت و اگه میخواد لیگ رو بگیره نیاز داره که یه دوره سه چهار ماهه رو با نتایج خوب طی کنه و البته و صد البته حتی اگه نتایج خوب بگیره باز هم به کرم و بخشش شانس نیاز خواهد داشت تا بتونه این امر رو محقق کنه! در هر صورت فکر کنم دیگه روشن شده باشه که اگه قراره در نهایت در این نقطه از فصل فقط یک امتیاز بالاتر از تیم دوم باشیم،حتی برد مقابل اتلتیکو،تساوی نیوکمپ، و 40 بازی نباختن اونقدرها ذوق زدگی نداره!یک لحظه تصور کنید،یک بازی فقط یک بازی مقابلمثلا بیلبئو اون توپ های ایناکی ویلیامز گل میشد و یا بخاطر بازی بدمون مقابل خیخون با پنالتی حریف تنبیه می شدیم! بگذریم از اینکه این تیم مدتهای زیادی اصلا متقاعد کننده بازی نمیکرد! در مجموع من شرایط تیم رو در نیم فصل دوم کاملا نگران کننده می بینم!

اما سویا: جدای بازی خیلی خوبی که رئال در بازی رفت جام حذفی و تیم حریف تو این بازی و بازی برگشت جام حذفی انجام داد به نظرم گفتن چند نکته لازمه. اول از آخرش شروع میکنم: وقتی ترکیب رئال رو دیدم، مطابق معمول بازیهای بزرگ که زیدان عادت داره سورپرایزمون کنه، متعجب شدم. تو بازیهای بزرگ قبلی دائم ترکیب ها و سیستم های جدید رو امتحان می کرد و این بازی دیگه عجیب ترینش بود. اگر چه کم کردن یک مهره هجومی و به جاش اضافه کردن یک دفاع وسط باعث شد تیم از نظر دفاعی کمتر به حریف موقعیت بده اما از نظر هجومی بار زیادی به دوش مودریچ افتاده بود و کروس که نیاز به یک یار همراه داره کاملا از جریان بازی خارج شده بود.با این وجود عملکرد کاسمیرو(با وجود اون توپ خطرناکی که لو داد ) در این سه بازی سال جدید میلادی کاملا دل پذیر بود و کاپیتان راموس هم این بازی فوق العاده بود و حتی بعد از گل به خودی دو قطع توپ فوق العاده داشت. همونطور که دنیلو رو بابت گل خورده در بازی جام حذفی مقصر نمیدونم(اون گل بیشتر از اینکه تقصیر دنیلو باشه تقصیر کروس بود که پست خودش رو حالا یا با نظر خودش یا با نظر کادر فنی رها کرده بود و از جلو پرس میکرد این باعث شد که فضای پشتش خالی بمونه و سویا دقیقا از همون نقطه ضربه خودش رو وارد کنه) راموس هم بابت این گل مقصر نبود و اگه مارسلو از شدت خستگی و عدم تمرکز کافی اون خطای بی مورد رو انجام نمیداد، شاید این بازی هم واسه رئال در می اومد. به نظرمیرسه اینکه زیدان فقط یک تعویض در این بازی انجام داد، نقش عمده ای در این باخت داشت. با همه این تفاسیر با وجود اینکه مشکل اصلی رئال در این بازی سیستم بازی نبود و بیشتر روی کم تجربگی زیزو در تعویض ها صدمه دیدیم من استفاده از سیستم و آزمایش های تعجب آور رو چندان برای این بازی ضروری نمیدونستم.
    نکته بعدی عملکرد فاجعه بار ناواس در این چند مدت هست که اصلا نشانی از گلر شش دانگ فصل قبل نداره. به شخصه تنها بازی خوبی که از ناواس تو این فصل دیدم بازی مقابل دورتموند تو زمین حریف بود. مدتهاست که ناواس پاشنه آشیل این تیم شده به نوعی! روی گل دوم هم با وجود اینکه بنزما توپ رو بد جایی لو داد، جا گیری ناواس فاجعه بود! گفتم بنزما: احتمالا باید منتظر این باشم که از بنزما انتقاد بشه و داستان پردازی هایی در این مورد صورت بگیره که دیدید بنزما باعث بدبختیمونه؟ دیدید گوشت و مرغ گرونه تقصیر اونه؟صرفا جهت اطلاع بگم که بنزما این فصل تنها سه بازی پشت سر هم گل نزد و این طولانی ترین دوران گل نزدنش بود در حالیکه همین چند وقت پیش نیمار 5 بازی، همین فصل لواندوفسکی چند بازی پشت سر هم و سوارز و بقیه مهاجم های بزرگ دنیا هم به همین ترتیب آمار بد داشتن. ضمن اینکه یادمون نره بازی برگشت اون کسی که رکورد زیدان رو با یه حرکت انفجاری حفظ کرد بنزما بود.در هرصورت اون چیزی که عوض داره گله نداره: همونطور که چندین بازی راموس با گل های دقیقه پایانی بازیها رو واسمون در آورد و خیلی از امتیازاتمون روی نبوغ فردی جمع شدن تا کار گروهی ، باید انتظار داشته باشیم که یه وقتایی هم روی اشتباهات فردی امتیاز از دست بدیم. بحث اصلی ناواس بود به شخصه برای دروازه رئال کاسیا رو این روزها شایسته تر از ناواس میدونم.

10. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,793
    سپاس شده 29,623 در 3,985 پست

همه چیز خوب بود تا اینکه اون اشتباه اتفاق افتاد ... اشتباهی که فراتر از گل خوردن یا حتی گل بخودی خوردن عادی بود و روحیه تیم رو نابود کرد هرچند امثال شیره ای برای گند زدن نیازی تضعیف روحیه ندارن. البته نمیشه بنزمای اشغال رو مقصر گل دوم جلوه داد چون این بشر از همون دقیقه اول کاری به جز لو دادن توپ و گند زدن نداره. مقصر زیدان هست که تعویض نکرد . تنها مشکل زیدان همین بنزما و تعویض نکردن هاش هست ! دست خالی ترین مربی ها هم وقتی جلو هستن دقایق اخر به دلایل مختلف حالا چه وقت تلف کردن و چه اوردن بازیکن تازه نفس و دونده برای کمک به تیم تعویض میکنن ولی رونالدو و بنزما موندن که موندن ... یعنی دو تعویض ما قشنگ سوخت رفت پی کارش !

12. 4 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

ژابی آلنسو در پایان فصل از فوتبال خداحافظی میکنه. علاوه بر اینکه با هوشی که ازش سراغ دارم و با توجه به کار کردن با بهترین مربیهای دنیا از مورینیو و پپ تا کارلتو و بنیتز و بهترین بازیکنهای دنیا،احتمالا یک مربی فوق العاده میشه تصویری که ازش تو ذهنم مونده شادیش در فینال جام باشگاههای اروپا مقابل اتلتیکو هست که متاسفانه تو اون بازی محروم بود. در مورد بخش اول ادعام هم سندش مصاحبه خود ژابی هست که گفته بود یکی از اهدافش از رفتن به بایرن یاد گرفتن از بهترین مربی های دنیا بود.

تا همیشه در قلب و ذهن ما خواهی ماند ریش قرمز...
    ویرایش توسط F.Hierro : 18th January, 2017 در ساعت 11:34 PM

14. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

شعار رئال زیدان: اگه نمیدونی باید با توپ چکار کنی، سانترش کن! خدا بزرگه!
    اون قهقهرایی که انتظار میرفت، داره کم کم تبدیل به مسیر عادی رئال میشه! قطعا زیدان نمیتونه در مقابل قمار های احمقانه دنیلو، توپی که لوکاس لو داد و بنزمایی که توپ رو از شش قدم همون جایی فرستاد که راموس پنالتیشو فرستاده بود، کاری کنه. اما گاهی ترکیب هایی میچینه و کارهایی میکنه که هیچ مربی آماتوری نمیتونه این کارها رو انجام بده. شمایل هندسی ترکیب اولیه که کاملا نامفهوم بود! یه جاهایی از بازی ترکیب کاملا 4-4-2 لوزی به نظر میرسید و در عین حال 4-4-2 فلت هم بود! جالب اینه که تو این ترکیب هافبک دفاعی کاسمیرو نبود، کاسمیرو مثل چندتا از بازیهای دیگه جلوتر از کروس و مودریچ بازی می کرد. دلیلش چی بود خدا میدونه! بعید میدونم حتی زیدان هم دلیل این کار رو بدونه!امیدوارم بالاخره متوجه بشه که ما ازش اعمال شاقه نمیخوایم! هر دفعه از کلاهش یه ترکیب عجیب غریب در نیاره!این تیم اینقدر بازیکن داره که نیاز به ترکیب های عجیب غریب نداشته باشه! ما چند تا چیز ساده میخوایم: تراکم تیم رو در دفاع بیشتر و سازمان یافته تر کن تامثلا روی گل دوم و یا حتی گل اول، مثل اسهال اسب از هم وا نره! گه گاهی از وسط و عمق دفاع حریف اقدام به باز کردن دفاع حریف کن! اون پرسینگ بی صاحب رو هم سازمان یافته تر کن تا امثال دنیلوی حیوون سرخود نرن جای واسکز پرس کنن و اندازه اونجای خر تو دفاع حفره بوجود نیاد!حالا که کارواخال 10 بازی بعدی رو از دست داده، به شخصه یه ثانیه هم نمیتونم دنیلوی حیوون رو تو دفاع تحمل کنم! ترجیح میدم روبن یانیز دفاع راست بازی کنه ولی این الاغ نه! از خشم و عصبانیت که بگذریم ناچو رو خدا نگه داره! بذارش جای کارواخال! استراتژی باز کردن دفاع حریف هم که به حالت دیفالت برگشته بود! مارسلو توپ رو سانتر کنه! سانتردون مارسلو که پاره شد آسنسیو سانتر کنه! سمت راست اما لوکاس تنها بود و دو تا سانتر دون پاره کرد!
    واقعا اعصابم بهم ریخته ست چند تا جمله کوتاه بگم و برم بخوابم:

* بین همه سانتر کننده های رئال،آسنسیو از همه بهتر بود! لااقل عقلش میرسید که گاهی میشه توپ رو کات بک کرد ، یا زمینی فرستاد!

* مارسلو، یه گل زد که شاید دور برگشت به دردمون بخوره ولی از دفع خطر یه توپ ساده باز موند! اون چه دفع توپی بود آخه؟!

* تعویض ها هم افتضاح بودن: با آوردن بنزما به جای دنیلو، رئال داشت 3-4-3 بازی میکرد، با یه وینگ بک! یعنی مارسلو! یعنی قشنگ به حریف گفت آقا جون ما میخوایم از سمت چپ توپو سانتر کنیم، سمت راست خبری نیست! اون دو تا تعویض دیگه هم فاجعه بودن!

*رونالدو دقیقا چرا تو زمین بود؟ 90 دقیقه هم بازی کرد! یه جاهایی که توپاشو پاس میداد به خرزو خان! کی رونالدو به عنوان مهاجم نوک تنها جواب داده که این دومین بارش باشه؟!

* نمودن این واژه Intensity رو! هر چی میشه دلیل بازی ضعیف رئال میشه این واژه !

* این تیم بدون بیل اون جرقه لازم و بازیکن سرنوشت ساز خودش رو در بخش هجومی از دست داده! شدیدا جاش خالیه.

16. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

AjaccioAboumoslemAl-ShababAmerica
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

با سلام موفق باشید و پیروز
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. کاربر روبرو از پست مفید slan سپاس کرده است .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,793
    سپاس شده 29,623 در 3,985 پست

با وجود مشکلات دفاعی که تیم داره باید بگم که ما داریم چوب خط حمله ضعیف خودمون رو میخوریم ! البته بهتره بجای خط حمله بگیم چوب ضعیف بودن در بخش تهاجمی . این ضعف هم چند تا عامل داره از بد بودن بازیکن بگیر تا بد بودن تاکتیک . همش میخواهیم از کناره ها به گل برسیم ولی هیچکدوم از سانترها یا پاس های زمینی دقت کافی رو ندارن ! بارها امثال مارسلو و کارواخال و مودریچ و ... از کناره ها نفوذ میکنن (در بازیهای مختلف ) ولی پاس اخر درست به جایی داده میشه که مدافع حریف ایستاده و خیلی راحت توپ رو قطع میکنه ! سانترها هم که اصلا دقت کافی رو ندارن حالا جلو تیم های ضعیف اونقدر از این سانترها و پاس ها و کرنرها ارسال میکنن که بالاخره یکی دو تاش میگیره و تیم به گل میرسه ولی جلو تیمی که مثل سلتا خوب باشه به مشکل میخوریم . یعنی این تاکتیک بد رو هم به خاطر بد بودن بازیکنا نمیتونیم درست اجرا کنیم ! از تاکتیک که بگذریم میرسیم به نفرات جایی که ما رونالدویی رو داریم که بی تعارف تعطیل هست و افت شدیدی کرده ! حالا ما اومدیم کنار این بازیکن افت کرده اسنسیو و وازکزی رو بازی دادیم که از نظر اسمی اصلا در حد تیم بزرگی مثل رئال نیستن یعنی شما نمیتونی انتظار کار خارق العاده ای از اینها داشته باشی . امثال موراتا و بنزما هم که باید براشون موقعیت بسازی تا گل بزنن که حتی در انجام اینکار هم مشکل دارن ! بنزما با خراب کردن اون موقعیت عالی قشنگ نشون داد که خیلی فاصله داره با یک مهاجمی که بشه در همه بازیها و شرایط سخت بهش اعتماد کرد . ما هیچکسی رو نداریم اون جلو که بشه بهش تکیه کرد ! بیل خوبه ولی همیشه مصدومه حالا اینو مقایسه کنید با خط حمله رقیب سنتی ببینید چقدر تفاوت وجود داره .

به نظرم شانس کمی برای صعود داریم و به احتمال زیاد حذف میشیم . این بازی هشداری هم برای بازی با ناپولی بود تیمی که در شرایط عالی به سر میبره .

20. 5 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

صفحه 20 از 29 نخستنخست ... 10161718192021222324 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)