صفحه 2 از 33 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 325

موضوع: کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796
    سپاس شده 29,629 در 3,986 پست

داوود جان چرا بنزمایی که داره peak دوران فوتبالش رو میگذرونه به فروش بره؟من فکر میکنم علاوه بر اینکه بنزما مهاجم خیلی خوبی واسه ترکیب رئاله فروشش و جایگزینیش تو این تابستون یه دردسر جدی واسه رئال میشه.تیمهای الیت اروپا تقریبا همگی ماستاشونو کیسه کردن و خون به پشه نمیدن.رئال اگه بنزما رو بفروشه باید کاسه چه کنم چه کنم دستش بگیره!
    خوب تو داری به امارش نگاه میکنی و مثلا میگی فلان تعداد گل زده یا پاس گل داده یا ریت گلزنیش نسبت به دقایقی که بازی کرده بالا بوده برای همین مهاجم خوبی هست ولی من دارم به تک به تک هایی که در بازیهای حساس به شکم و دست و پای دروازه بان حریف میکوبه فکر میکنم ... تک موقعیت هایی که اگه گل میشدن چه بسا چند تا از بازیهایی که هر سال در لیگ میبازیم یا مساوی میکنیم رو با مساوی و برد تموم میکردیم و الان یکی دو تا لالیگا بیشتر داشتیم . البته بقیه بازیکنامون هم زیاد موقعیت خراب کردن ولی بنزما مهاجم هست و نباید اینطوری باشه ! در بیشتر بازیهای بزرگ هم که تیم حریف قدر هست اندک موقعیت ها گیر همین بنزما میاد . در برخی از بازیها هم گل های خوبی میزنه (مثل الکلاسیکو برگشت) ولی عملکردش در کل 90 دقیقه افتضاح هست و استاپ ها و پاسکاری و توپ نگهداریش مشکل داره و کلا بازیکنی هست که خیلی سینوسی بازی میکنه . مهاجم باید گرگ باشه و تشنه موقعیت و از کمترین موقعیت ها بیشترین استفاده رو ببره و حتی موقعیت های سخت (زوایای بسته ) رو بتونه گل بکنه ولی بنزما حتی تک به تک های عالی رو هم میزنه به شکم گلر چه برسه به زاویه بسته و ... کلا من نگاه اماری به بازیکنا رو دوست ندارم اگه اشتباه نکنم دانیلو هم بیشترین پاس گل رو داده در بین دفاع راست ها پس باید بگیم خوب بوده . در همین فینال سی ال هم یکی از بهترین موقعیت هامون رو کریم به فنا داد . البته اگه به قول خودت نتونیم مهاجم تاپی بگیریم فروشش اشتباه هست ولی اگه امثال لوا در دسترس باشن ادامه دادن با بنزما خود زنی هست . ولی به هرحال حتی در صورت موندن کریم هم باید یه مهاجم ذخیره داشته باشیم حالا یا موراتا یا یکی دیگه .
    ویرایش توسط Davôôd : 25th June, 2016 در ساعت 06:55 PM

2. 4 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

دوست عزیز اگه بخوایم به جای Fact بر اساس سلیقه حرف بزنیم اونوقت هیچ رقمه معالمون نمیشه! من تو این یکی دو تا پست (حد اقل ) در مورد آمار حرفی نزدم. شما داری حرف آما رو پیش میکشی. من حرف شما رو قبول دارم که گاهی بنزما موقعیتهای خوبو هدر میده ولی اون چیزی که شما تو بنزما دنبالش میگردی رو بیشتر از چند تا مهاجم تو دنیای فعلی فوتبال ندارن.اون چند تا مهاجم رو هم به رئال نمیدن.اگه فصل الخطاب مهاجمای دنیا رو در حال حاضر سوارز بدونیم میبینیم با یه حساب دو دوتا چار تا میبینیم اون هم این مشکلاتو داشته.مسی 5 تا بازی پشت سر هم گل نزده بود همین فصل! رونالدو همینطور! همینو بگیر برو تا آخرش.من میگم درسته که بهتر از بنزما هست ولی به ما نمیدنش! ضمن اینکه اگه در مورد بنزما صرفا بگیم بد نیست بهش کم لطفی کردیم.اگه موقعیت بنزما تو فینال خوب بود موقعیتی که بیل و رونالدو با هم به باد دادن چی بود؟! گلی که بنزما تو الکلاسیکوی برگشت زد هیچ جور دیگه نمیشد زدش! این طرفو میبینی که بنزما اگه تو فلان بازی گل میزد شاید رئال قهرمان میشد ولی اونورو نمیبینی که تو بازی رفت مقابل اتلتیکو رئال فقط یه موقعیت داشت و همونو گل کرد و اگه گل نمیشد چه بسا سوم میشد؟همین فصل چند امتیاز واسه رئال گرفت؟ لواندوفسکی فوق العادست! شکی هم توش نیست. ولی همین لواندوفسکی وقتی از دورتموند میخواست بره ،رئال یکی از مشتریاش بود و اکثر طرفدارای رئال اونو در حد بنزما و هیگواین نمیدونستن. نه اصلا چرا راه دور بریم : لواندوفسکی چند امتیاز واسه بایرن گرفته ؟ مولر که اونم فوق العادست تو بازی مقابل اتلتی چیکار کرد؟ پنالتی از دست نداد؟ اگه اون پنالتی رو گل میکرد بایرن قطعا فینالیست نمیشد؟ حالا خوبه به بنزما تو رئال پنالتی نمیدن وگرنه آمارش(که من حرفی ازش نزدم) از این هم بهتر میشد.هشت سال هم که یا اولین بازیکن برتر دنیا باشی یا دومین بازیکن برتر باز هم یه مالاگا و کامنی پیدا میشه که مقابلش پنالتی از دست بدی.یکی از بهترین مثلث های تاریخ هم که باشید باز هم ممکنه تو یه فصل اون همه پنالتی از دست بدید. لواندوفسکی هم باشی پیش میاد که تو یورو گل نزنی! اصلا دوس ندارم اینجوری بحث کنم ولی از دست پخت خودت بهت دادم که ببینی چه مزه ای داره. امثال لوا و مولر در دسترس رئال نیستن اگه باشن هم به دردسرش نمی ارزه رئال بره دنبالشون. یه بازیکن 28 ساله 70 میلیون یورو نمی ارزه مگر اینکه زیدان باشه!

4. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

من بنظرم بنز از بهترین مهاجمای دنیاس
    نمیدونم دوستای عزیزمون خودشون هم فوتبالیستن یا نه ولی اگه هستن حتما میدونن مهاجمای خیلی کمی هستن که بتونن پشت به دروازه موفق ظاهر بشن ... بنزما از اون دست بازیکناس که پشت به دروازه عالی توپ نگه میداره و نقش خیلی پررنگی تو به حرکت دراوردن بیل و کریس داره ... ضمنی که بنزما سبک بازیش کاملا مناسبه رئاله و به تیم خیلی خوب سرعت میده ... مشکل کم گلزنی ش حداقل این فصل که حل شد و خیلی بهتر بود ولی خب البته برای فصل دیگه بیل و بنزما باید یک تکون اساسی به خودشون بدن ... چون با توجه به سن کریس بعید میدونم بتونه بازم 50 گل بزنه و این فاصله رو این دو تا جوون باید پر کنن

لواندوفسکی مهاجم تو محوطه هس ... تکنیک بنزما رو نداره ... در اینکه فوق العاده گلزن تر هست شکی نیست ولی باید اینو توجه داشت که با 2 تا مهاجم کناری که ما داریم حتما باید وسطشون یکی باشه که بتونه بالانس برقرار کنه و علاوه بر گلزنی بیل و رونالدو رو به حرکت دربیاره ... من بعید میدونم لواندوفسکی بتونه به خوبی بنزما این کارو بکنه ...

6. 3 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796

در یکی دو پست اخر درسته ولی اگه اشتباه نکنم در تاپیک قبلی در یکی از پست ها به امار گلزنیش اشاره کرده بودید . سفره لالیگا اونقدر پهن هست که بشه جلو تیم های ضعیف و به لطف موقعیت های زیادی که گیر مهاجم های رئال و بارسا میاد یه امار خوب گلزنی ثبت کرد مگه خود هیگواین امار گلزنی بدی داشت نه ولی به لعنت خدا هم نمیارزید . مهم بازیهای سخت و حساس و تک موقعیت ها هستن که کریم اکثرا تر میزنه ( چه از نظر گل زدن و چه سایر عملکردها ) در مورد اینکه میگید جلو اتلتیکو موقعیت گل کرده خوب طبیعی هست مهاجم هست و وظیفش گل زدن ولی این دلیل نمیشه موقعیت های عالی دیگه رو در بازیهای دیگه به هدر بده ! درسته بازیکنا کامپیوتر نیستن و هر بازیکنی روز یا مقطع بد داره و ممکنه موقعیت های خوبی رو به هدر بده ولی این قضیه برای بنزما بیش از حدی که باید اتفاق بیافته اتفاق میافته . از همه اینها گذشته بازیهای افتضاحش هم کم نبوده بازیهایی که توش گل هم زده ولی کل 90 دقیقه رو اعصاب بوده . سوارز که هیچی ولی لوا رو میشد خرید . اتفاقا الان سالهاست که هواداران رئال از دست امثال هیگواین و بنزما شاکی هستن ولی گوش شنوایی وجود نداره ! هیگواین رو فروختن رفت ولی بنزما عزیز دل پرز و الانم هم زیدان هست و مهم نیست چقدر حاشیه درست بکنه و چقدر افتضاح باشه در هر صورت میمونه و بازی میکنه ! اینطوری هم نیست که فقط سوارز و لوا بهتر از بنزما باشن و چه میدونم هیچکسی نتونه با رونالدو و بیل همکاری کنه جز بنزما ! همین اگئرو سیتی سگش شرف داره به بنزما حتی اگه از نظر موقعیت شناسی شبیه بنزما باشه از نظر تکنیک و حفظ توپ و پاسکاری و البته انگیزه چند سر و گردن بهتر هست . ما از امثال رائول و رونالدو برزیلی و نیستلروی رسیدیم به کریم شیره ای این یعنی شکست . مورینیو خوب گفته بود که کریم گربه هست و اون یه شیر میخواد . کریم واقعا گربه هست نه به خاطر گل نکردن موقعیت ها بلکه به خاطر شخصیت ضعیفی که داره بازیکنی که هیچ جنگندگی و شور و اشتیاقی در چهرش دیده نمیشه و انگار کشتی هاش غرق شده بازیکنی که حتی قبل از حواشی اخیرش هم به خاطر بی نظمی مورد انتقاد مربی فرانسه قرار گرفته بود . مطمئنا فرانسوی ها بهترین تصمیم رو گرفتن که کنارش گذاشتن .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Benzema has been criticized by Blanc and Real Madrid coach Jose Mourinho, the former warning the 22-year-old to take care of his diet and the latter urging the forward to show more character
    ویرایش توسط Davôôd : 26th June, 2016 در ساعت 04:28 PM

8. 4 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

من متوجه نشدم باید در مورد پستهای تاپیک قبلی حرف بزنم یا پستهای اینجا؟! شما مطمئنی پست منو خوندی؟! چون به اون صورت جوابی به پستهام نمیبینم! اتفاقا یکی از معدود کسانی که تو بحثهاش همیشه از آمار فراری بوده من بودم. تو پست شما فکتی نمیبینم که بخوام بر پایه اون با شما حرف بزنم .همین آگوئرو تو لیگ قهرمانان این فصل چند تا بازی حتی ضربه به سمت چارچوب هم نداشت. ضمن این که بر فرض محال که بهترین مهاجم دنیاست بارها گفته به تیمی که اسمش با r شروع بشه نمیره.رفیق فابریک مسی هم که هست.شماممکنه اون چیزی که تو صورت بنزما میبینید رو بی خیالی و بی رگ بودن ببینید یکی هم خونسردی بدونه. در هر صورت همونطور که تو پست قبلی گفتم سلیقه شما اینه که بنزما بازیکن خوبی نیست و من حد اقل در این مورد نمیخوام سلیقه خودمو دخیل بدونم.اگه قرار باشه پست من رو نخونده جواب بدید این برداشت تو ذهن من شکل میگیره که میخواید من رو به ورطه ای سوق بدید که اصلا نظر من نیست و تو اون میدان به من چیزیو ثابت کنی! ولی همون هیگواینی که از به زعم شما از صدقه سری ضعف تیمای لالیگا آمارش خوب شده بود آقای گل لیگ ایتالیا هم شد. اگه شما به درستی لینک میذاری که تو فلان زمان بنزما دیر رسید سر تمرین و این نشانه بی نظمیشه یا مورینیو به درستی گفته بنزما گربه صفته! منم میتونم چند تا لینک بذارم از اینکه آنچلوتی بعد از رفتنش از رئال گفته بنزما بهترین مهاجم واسه رئاله و یکی از بهترین مهاجمای دنیا! بنزما که احیانا عزیز دل آنچلوتی حتی بعد از رفتنش از رئال نیست؟ هست؟ یا همین فصل خامس دیر نرسید سر تمرین؟ دو فصل پیش مسی به اختیار خودش چند جلسه غیبت نکرد تو تمرینا؟ گواردیولا تو اولین جلسه تمرینیش گوشی اتوئو رو ننداخت تو سطل آشغال؟ همون رونالدوی ارجینال شما اضافه وزن نداشت یا همیشه بهش متهم نمیشد؟ یادمه همون رونالدو تو یه مقطع 5-6 بازی واسه رئال گل نزد!(البته این موارد هرگز باعث نشد من این بازیکنا رو رد کنم!) مطمئنا صرفاعزیز دل یه عده بودن دلیلی بر موندنش تو بهترین باشگاه جهان نمیشه!
    در مورد بازیهای بزرگ هم حرف نزنیم بهتره چون قطعا تو اون بحث شکست میخورید! نمیدونم شما معیارتو برای افتضاح بودن بنزما چیه؟ اینکه تو چشماش بی رگ بودن میبینید؟ یا موقعیتهایی که از دست داده رو شمردید و اونو با موقعیتهای نیستلروی و رونالدو و لواندوفسکی مقایسه کردید؟؟
    در مورد اون بخش که گفتید فقط بنزما نیست که بتونه با بیل و کریس همکاری کنه من حرفی نمیزنم! چون جواب اون یکی دوستمونو دادید! و خودش جواب میده!

10. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    33,687
    سپاس شده 29,523 در 4,498 پست

ببینید اینکه یه مهاجم نوک حرفه ای پاسکاری و موقعیت سازی و همکاری خوبی با دو تا وینگر میلیاردی تیم داشته باشه خیلی خوبه و باعث میشه همه بیشتر هواش رو داشته باشن! ولی دلیل نمیشه که دیگه مهاجم نوک نباشه و پستش رو یادش بره!

البته بنظر من فصل اولی که بنزما اومد چندان اهل پاسکاری نبود وقتی دید اینکاره نیست یجورایی نقطه ضعفش رو مجبور شد با پاسکاری و دلبری واسه رونالدو بپوشونه.
    اما اینکه بنزما کم هم توپ لو نمیده بخصوص در بازیای بزرگ که باید آماری دیده بشه به قول دوستان
    ولی خب انصافا یه جاهایی تو ضد حمله ها پاسکاری سریعش شدید به کار تیم میاد که نقطه قوتش هست

و نکته آخر در مورد بنزما یا همون پرایدما ! من همچنان رو حرف این چند سال گذشتم هستم
    مشکل از استعداد یاب و مربیای قبلی این بازیکن بود که تو پست مهاجم نوک ازش بازی گرفتن در صورتی که اگه با رونالدو قدیمی و رائول و نیستلروی و همین سوارز بارسا مقایسه بشه
    بنزما واقعا نمیدونه اصلا دروازه چی هست!
    بنزما در بهترین حالت یه هافبک تهاجمیه که توانایی بازی تو پست مهاجم دوم و وینگر هم داره.البته تو همه ی این پستا کیفیتش در حد ترکیب ثابت رئال مادرید نیست!

در مورد پاسکاری بنزما
    حقیقتا بنزما منو یاد پراید میندازه ، سواری مزخرف و پرطرفداری! بود وانت هم شد که ماندگارتر و تو دل برو تر هم بشه!

12. 4 کاربر از پست مفید Real Madrid C.F سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

محمد جان نستعاذ باالله از روزی که بخوام بنزما رو با فن نیستلروی و رونالدو مقایسه کنم! اصلا مگه این روزا مهاجمی هم وجود داره که بشه با این دو تا مقایسشون کرد؟؟ ولی در مورد بخش اول صحبتهاتون باید بگم که من و شما تعیین نمیکنیم بنزما تو زمین چکار کنه! حتی خودش هم به دلخواه خودش نمیتونه پست و وظایف خودشو تعیین کنن.ببینید وقتی شما یکی مث رونالدو رو تو زمین دارید که فصلی 50-60 تا گل میزنه عقل سلیم میگه که برنامه و هدف اصلی گلزنیتون رو همین بازیکن استوار باشه. اینکه آنچلوتی،مورینیو و زیدان به بنزما به عنوان بازیکن هدف نگاه نمیکردن حتما دلایلی داره. یه مربی(بنیتز) بنزما رو بازیکن هدف کرد که اتفاقا اون هم جواب دادبه نظرم!این چیزی که شما میگید به من اینو میرسونه که شاید نظرتون اینه که مثلا هدف گلزنی تیم عوض بشه! که فکرشم محاله!یه درصد فکر کنید مثلا رونالدو وظیفش این بشه که واسه لواندوفسکی موقعیت سازی کنه! اگه بحث اون باشه میشه در مورد رونالدو مفصل حرف زد و نتایجی گرفت.
    واقعا دلم میخواست بعد این پست شما اون شکلک ّa26 تلگرامو بذارم ولی پشیمون شدم. اینکه میگید تو هیچکدوم از پستهایی که نام بردید در حد ترکیب ثابت رئال نیست به نظرتون آرمان گرایانه نیست؟ بگذریم از این موضوع که از اول بحث من سر این نبود که بنزما چه کیفیت هایی داره! بحث این بود که بله حتما بهتر از بنزما هست ولی سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن.بنزما به اندازه کافی خوبه و به دردسرش نمی ارزه که واسش جایگزین پیدا کنیم.همین الآن اگه رئال بنزما رو واسه فروش بذاره سه چهار تا تیم الیت اروپا دست به نقد دنبالش خواهند بود و رئال برای پیدا کردن جایگزینش به دردسر خواهد افتاد.بهتر از بنزما میشه سوارز، میشه مولر،میشه نیمار. نمیشه اینا رو خرید.برای لوا رئال باید 3 سال پیش اقدام میکرد که نکرد.الآن اگه بخواد بخره باید یه چی بین 65 تا 85 میلیون بده اونم آیا بیاد آیا نیاد. تا کی رئال باید از یه سوراخ 10 بار گزیده شه! پارسال و داستان فروش کاسیاس و خرید دخیا یادتون رفته؟ زمان زیادی از وقایع اتفاقیه اوزیل و بیل،دی ماریا و خامس و و و و نگذشته. یه کم تو این شبای قدر به تقوای الهی رو بیارید!!!

14. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796

به نظر میرسه شما علاقه خاصی به این بازیکن دارید برای همین من هرچی بگم شما در نهایت حرف خودتون رو میزنید هر عیب و ایرادی بزارم به هرحال میگردید پیدا میکنید از امثال مسی و رونالدو و رونالدوی برزیلی و ... مشابهش رو پیدا میکنید تا بگید ببینید اینا هم همون ایرادها رو داشتن . من دارم میگم رسیدن از رائول و رونالدوی برزیلی و نیستلروی به بنزما یعنی شکست حالا شما اگه اینو قبول نداری این معنی رو میده که فرقی بین کریم و اونها نمیبینی اگر هم حرفتون این هست که قبول دارید بنزما عالی نیست ولی گزینه خوبی که بشه خریدش وجود نداره باز میرسیم به حرف من که بنزما به ترکیب رئال تحمیل شده چون این بازیکن از سال 2009 داره تو رئال بازی میکنه و مطمئنا تو این سالها دست رئال برای خرید مهاجم تاپ باز بوده . زیاد هم به صحبت های بازیکنا نباید توجه کرد بازیکنا وقتی توسط رسانه ها به باشگاهی لینک میشن (در حالی که اون باشگاه قصدی برای خریدشون نداره و خبر شایعه هست ) سعی میکنن بگن در تیم فعلی خودشون راحت هستن و نمیخوان جایی برن ! ولی وقتی پیشنهاد جدی باشه (تماس با وکیل بازیکن ) اونوقته که قضیه فرق میکنه . رفاقت با مسی و اینا هم مهم نیست مگه اوزیل نمیگفتن طرفدار بارسلونا بوده خوب که چی ؟ یکی از بهترین بازیکنامون بود این چیزا در دنیای حرفه ای فوتبال اهمیتی نداره اگئرو هم مثل بقیه دنبال پول و موقعیت بهتر هست وگرنه اصلا اتلتیکو رو ترک نمیکرد بره به تیم بی شخصیتی مثل سیتی و بگه اونجا دنبال لیگ قهرمانان هستم ! البته شاید الان با پپ اوضاع به نفعش باشه و شرایط براش فرق بکنه ولی تو این سالها از نظر فوتبالی عمرش رو به هدر داده در سیتی . حتی اگه بخواهیم از نگاه اماری هم به عملکرد اگئرو نگاه کنیم متوجه میشیم نه تنها عملکردش تو سیتی بهتر از عملکرد بنزما تو رئال بوده بلکه عملکردش در اتلتیکو هم بهتر از عملکرد بنزما در لیون بوده و البته عملکردش در تیم ملی ارژانتین هم بهتر از عملکرد بنزما در فرانسه بوده ! گفتم فرانسه عملکرد درخشان گریزمن اومد جلو چشمم . در هر صورت شما نظرت محترمه و میگی بنزما در حد رئال هست و بازیکن خوبیه منم نظرم این هست که در حد رئال نیست و هم از نظر فنی مشکل داره و هم از نظر شخصیتی .

16. 4 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    33,687
    سپاس شده 29,523 در 4,498 پست

مهرداد عزیز من و شما هیچ چیزی رو در مورد رئال نمیتونیم تعیین کنیم ولی میتونیم بیانش کنیم.بنزما هم بخشی از این قضیه هست.منم در حال حاضر مخالف حضور بنزما در رئال نیستم
    به شرطی که یه رقیب در سطح خودش داشته باشه و دقایق رقیبش در بازی بدون پیشداوری به عملکردش بستگی داشته باشه نه خدای نکرده اسم بنزما باعث بشه رقیبش یه بازی درمیون دو دقیقه بازی کنه.
    لاستیک ماشین هم زاپاس داره.

وگرنه بنده میدونم که بهتر از بنزما الان یا گیر نمیاد یا اگه گیر بیاد اونقدر هزینه داره (مثلا لواندوسکی!) تا باعث بشه دقایق اخر نقل و انتقالات حضرت پرز تونی کروس و مودریچ رو بفروشه تا بالانس مالی و گندکاری اقتصادیش رو بپوشونه!
    دقیقا کاری که سر روبن دی ماریا و اوزیل و ... درآورد.
    جدا از اون در صورت اومدن اون فوق ستاره خود بنزما هم مطمئنا جدا میشه که باز هم فوق ستاره ی خیالی اگه نعوذ بالله در حد رونالدوی برزیلی هم که باشه بدون جانشین و رقیب افت خواهد کرد و بعد از چند سال با ساقی همین کریم آشنا میشه.
    من همیشه گفتم ثبات خوبه ولی این ثبات نیست رکوده،بازیکن اگه از ترکیب مطمئن باشه و نجنگه مثل اب راکد میگنده.

حالا الان بحث موراتا مطرحه و رسما برگشته نسبت به ولخرجی پرز از جیب خلیفه هم چندان هزینه ای واسه رئال نداشته فکر کنم دستمزدش هم پایین باشه.
    زیزو سر جریان خامس ثابت کردهکه اگه از نظر روانی تحت تاثیر پرز هست اما حداقل شایسته سالاری رو در تیمش داشته
    وگرنه خامس رودریگز رو بخاطر چهرش و هزینه ی انتقالش و دستمزد سرسام آورش و ساخت مسکن مهر جناب پرز در کلمبیا!باید هر لحظه تحمل میکردیم!

حالا زیزو میتونه در مورد کریم هموطنش هم همینقدر سرسخت باشه یا نه جای سواله و اصلا موراتا حاضر میشه بمونه و یا پرز چیکار میکنه.
    اما در صورتی که موراتا بمونه یه حداقل رقیبی برای کریم هست که یمقدار جنگنده تر از خودشه اما در کل همسطح خودشه و باعث پیشرفت خود کریم هم میشه.

منظور منم از اینکه در حد ترکیب ثابت نیست همینه.یعنی اگه یه بازی موراتا (جانشین هم سطح کریم؟) فیکس بود و کریم دقیقه ی هفتاد اومد یا بالعکس یه چیز عادی باشه!

ضمنا اگه یادتون باشه تا وقتی گونزالو بود کریم یمقدار از این حالت به قول شما خونسردی یا بقول ما و خدابیامرز عبدی ، "شیره ای!" دورتر بود.

18. 5 کاربر از پست مفید Real Madrid C.F سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

اون موقع که پرز قصد باگشت به رئال رو داشت و این قصد رو عملی کرد شما تو این تاپیک نبودید.فکر کنم محمد بود.هدف اول پرز برای پست مهاجم نه بنزما که داوید ویا بود.اون موقع هنوز رکورد گلهای ملی رائول توسط ویا شکسته نشده بود و من سفت و سخت معتقد بودم که ویا هم از رائول بهتره ( تو اون مقطع ) و هم از بنزما.و اتفاقا به خاطر این حرفام کلی تهمت هم بهم زده شد که فلانی تو اصلا طرفدار رئال نیستی. من لیست بازیکنای مورد علاقم رو تو پروفایل نوشتم و اگه یه زمان حس کنم که بنزما به بازیکن مورد علاقه من تبدیل شده مطمئن باش تو ابرازش غیر مستقیم عمل نمیکنم.اما اینکه میگید چون بازیکن مورد علاقه منه پس نرود میخ آهنین در سنگ این توهینه!این جریان ویا رو گفتم که بدونی من حتی اگه بازیکن مورد نظر رائول هم باشه و بهتر از اون واسه رئال وجود داشته باشه بدون ترس از کسیٰ،و بدون توجه به برچسبها بیانش میکنم.این حرف شما که میگی رسیدن از رائول و رونالدو و نیستلروی به بنزما یعنی شکست مثل این میمونه که بگید رسیدن از زیدان به اوزیل یعنی شکست!!! اولا قرار نیست بهترین بازیکنای جهان همیشه تو رئال باشن. دوما همیشه اون چیزی که ما فکر میکنیم الزاما سنگ محک و معیار و فصل الخطاب نیست.سوما اگه زیدانی هم تو این عصر وجود داشته باشه بارسا و بایرن و اتلتیکو و تیمای دیگه بیکار نمیشینن که رئال بره اونو بخره.چهارما گیرم که اونا بیکار بشینن آیا اینکه چون فلانی فوق العادست دلیل میشه به هر دلیلی بریم بخریمش؟ و به هر قیمتی؟ اون زمان که بنزما به عنوان آلترناتیو ویا خریده شد ،به عنوان یه بازیکن که در دراز مدت جواب خواهد داد خریده شد وگرنه کسی که میتونه تو یه هفته کاکا و کریستیانو رو بخره حتما میتونست زلاتان رو هم بخره.دیگه زلاتانو نمیتونست حتما خرید های تاپ از دستش برمیومد والآن اون سرمایه گذاری جواب داده و به اعتقاد خیلیا و به گواه آمار (که هیچ علاقه ای بهش ندارم) و همچنین زیدان،رونالدو و کارلتو، بنزما بهترین مهاجم واسه رئاله و همه حرف من هم همینه و اصلا دنبال این نیستم که بنزما رو گنده تر از اون چیزی که هست نشون بدم(اصلا بحث من خوب یا بد بودن نبود از اولش). اینکه در مورد عملکرد گریزمان هم حرف زدید خیلی واسم جالب بود ! به خیال خودتون با این حرف و عملکرد امروز گریزمان منو ضربه فنی کردید؟؟؟تو فوق العاده بودن گریزمان هیچ شکی نیست .من خیلی زودتر از اینا منتظر درخششش بودم(چند تا ش پشت سر هم!!!!) و محض اطلاعتون از زمانی که گریزمان تو سوسیداد بود من بازیهاشو دنبال میکنم.نکنه نظرتون اینه که چون گریزمان خیلی خوبه یه پاتک هم به اتلتیکو بزنیم و گریزمان رو تو پست غیر تخصصی جای بنزما بذاریم؟ بدون شک اگه بنزما این کثافت کاریاشو نداشت از نظر فنی کنار گریزمان یکی از مهاجمای فیکس فرانسه بود و این هیچ منافاتی با درخشش امروز یا هر زمان دیگه گریزمان نداره. مگر این که اعتقاد داشته باشید عملکرد بنزما باعث میشه گریزمان بازی خودشو نکنه که اون یه بحث دیگست.
    معلومه که تو ویکی پدیا و اینور اونور حسابی سرچ کردی و آمار آگوئرو رو درآوردید تحت تاثیر قرار گرفتم ولی من به شخصه مطمئنم پپ هرگز اجازه رفتن آگوئرو به رئال رو نمیده! (این هیچ ربطی به بنزما یا بهتر بودن آگوئرو ازش نداره حالا شما تا صبح بگو فلانی و بهمانی بهتر از بنزما هستن.اونجای ...لا اله الا الله!) آره تو فوتبال ایتالیا طبیعیه که پیرلو تو هر سه تا تیم بزرگ ایتالیا بازی کنه یا خیلی های دیگه ولی در کل تاریخ 4-5 تا بازیکن مهم هستن که هم تو رئال و هم تو اتلتیکو بازی کردن و آخرین بار سانتیاگو سولاری این کار رو کرد که اون هم در قیاس با آگوئرو بازیکن مهمی نبود. در هر صورت من این بحث رو همین جا خاتمه میدم چون به جای اینکه به هم احترام بذاریم و از هم چیز یاد بگیریم داره سمت کل کل میره و داریم در مورد موضوعای بی اهمیت و بی ربط حرف میزنیم.

20. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 33 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)