صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 814151617181920212228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 282

موضوع: کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

مدیرفنی باشگاه

RealMadridRealMadridRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,460
    سپاس شده 39,722 در 5,536 پست
    کشور من
    Iran

بازم راموس .عجب عجوبه ایه این بشر .دمش گرم
    صدا سیما رو هم به خاک و خون کشید هههههه .
    زیدان اشتباه محض کرد .ریسک بزرگی بود .
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. 5 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Davôôd نمایش پست ها
    من که اصلا دلم تنگ نشده براش ! دو فصل افتضاح در لالیگا و سه فصل ناکامی در لیگ قهرمانان واقعا چیزی نیست که بخواهیم دلتنگش بشیم الان هم که وضع منچستر رو میبینید ! قبلش هم چلسی ....
    همونطور که اسم و رسم بازیکن مهم نیست و عملکردش در زمین اهمیت داره اسم و رسم و سابقه مربی هم برای من اهمیتی نداره تا وقتی نتایج قابل قبول بگیره کافیه . نتایجی که زیدان گرفته از همه قبلی ها بهتره بوده امسال اگه بتونیم لالیگا رو بگیریم در کنار حذفی میشه گفت موفق عمل کردیم چون حتما قرار نیست دو سال پشت سر هم اروپا رو ببریم . البته یه سری هم اینجا و اونجا هستن که در سیاه ترین روزهای بنیتز دنبال نکات مثبت میگشتن و از امیدوار بودن به اینده میگفتن و در بهترین روزهای زیدان هم دست از ایرادات بنی اسرائیلی نکشیدن ! این عده مشکلشون شخصی هست و نباید جدی گرفته بشن . در مورد خوب بازی نکردن تیم هم قبول دارم خوب بازی نمیکنیم ولی ما کی دنبال بازی خوب بودیم ؟ زمان بنیتز که به جرات میشه گفت ملال اور ترین بازیها رو از تیم دیدیم ولی چیزی که بنیتز رو کله پا کرد نتایج بد بود نه بازیهای بد . حتی زمان مورینیو و انجلوتی هم بازیهای زیادی بوده که بد بازی کردیم و نتیجه گرفتیم یا نگرفتیم . حتی به فصل 100 امتیازی مورینیو هم میشه گیر داد (یه مقطعی بود که از یون اوردیم که اختلاف 10 امتیاز به صفر تبدیل نشد ) .

ولی من به نظرم سازماندهی شده ترین و با برنامه ترین و البته مخوف ترین رئال همون بود ...
    سازماندهی نه فقط توی زمین که حتی خارج زمین ...
    تو کل این سالهای اخیر کی بوده غیر از زمان مورینیو که خرید ها دقیقا مطابق با نیاز مون بود ؟ مورینیو واران رو خرید که قطعا اینده دار ترین مدافع حال حاضر دنیاس .. مودریچ رو خرید که سالهاست داره اون وسط پادشاهی میکنه . اوزیل و دی ماریا رو با یک مبلغ ناچیز خرید و به دو تا از بهترین های دنیا تبدیل کرد و بی خردی پرز ردشون کرد رفت .. کونترائو رو اورد که میشه گفت بهترین جانشین برا مارسلو بود ( یکی چون نقطه ضعف مارسلو که کار های دفاعی هست نقطه قوتش بود و دوم اینکه بالاخره هر بازیکنی حاضر نمیشه بیاد نیمکت نشین بشه )

ازاونور با مورینیو سلطه بارسلون رو شکستیم ... اونم قدرتمند ترین بارسلون همه ی این سالها که هیچ عیبی نداشت تو ترکیبش و اسمشون هم میترسوند همه رو ... یادمون نرفته هنوز اون 2 هفته تکرار نشدنی که 4 تا الکلاسیکو داشت و همه میگفتن رئال هر 4 تاش رو میبازه ولی در مجموع قابل قبول بودیم ( هرچند سی ال حذف شدیم )

و نکته اخرش هم یک حس شخصی هست ... من رئال فصل دوم مورینیو رو بخاطر بازیش و روحیه ی نباختنش واقعا دوست داشتم ...

اخر هم یک نکته بگم ک برا خودم خیلی جالب بود . رونالدو با فرگوسن ، مورینیو ، کارلتو ، زیدان و رافا کار کرده ... ولی برام جالب بود که مخصوصا از بین کارلو و فرگی و مورینیو تو مصاحبه چندهفته پیشش گفته بود دقیق ترین مربی که داشته مورینیو بوده که روی تمام جزئیات تمرکز داشته و برا هر منطقه از زمین بازی یک برنامه خاص داشت ....

البته من مدافع مورینیو نیستم . فصل اخرش تر زد ... تو چلسی هم فصل دومش خراب کرد ... کلا هم زیاد خوشم نمیاد از شخصیتش مخصوصا کاری که با باستین کرد ... ولی کی میتونه هنرمندی هاشو نادیده بگیره ؟
    هر مربی روزای خوب و بد داره ... همین کارلتو ک حمایت صد در صدی هوادارا و بازیکنای رئالو داشت ببین چه گندی زده به بایرن ...
    من بعید میدونم همین کارلتو اگه اون زمان مورینیو میومد میتونست تیمی مثه دو فصل قبل رو بسازه ... مورینیو رئالی رو گرفت ک هم راحت میباخت و هم با بهترین بارسای تاریخ باید میجنگید ... کلا مورینیو یک جورایی شخم زد تیم رو و از اول ساخت ... ولی کارلتو تیمش حاضر اماده بود . به علاوه که بیل 100 ملیونی و خامس 80 ملیونی بهش اضافه شد !
    یا کسی غیرمورینیو میتونست اینتر رو قهرمان سی ال کنه ؟ دقیقا از بعد رفتن مورینیو اینتر روز خوش ندیده

در کل حرفم اینه هر مربی روزای خوب و بد داره ... اینکه بگیم چلسی فصل دومش گند زد و الان منچستر خوب نتیجه نمیگیره پس مورینیو مربی خوبی نیست مشخصا یک استقرای اشتباهه . ضمنی که منچستر این روزا واقعا خوب بازی میکنه ولی خب نتیجه نمیگیره که احتمالا اونم درست میکنه ..

یک نکته هم برا رافا بگم که هرچند رئال زیدان هم بازیش چنگی به دل نمیزنه ولی سگش شرف داره به رئال بنیتز ... ینی شخصا حاضرم 10 سال دیگه همین بازی رو از رئال ببینم ولی حتی ی نیم فصل دوباره تیم کابوس وار رئال بنیتز تکرار نشه ... بیخود تر از اون تیم نداشتیم تو پرژه کهکشانی های 2 ... همه بازیکنا ناراضی ... هوادارا ناراضی ... نتیجه گیری بیخود .. شک ندارم اگه فصل با بنیتز تموم شد اختلاف 20 امتیازی میداشتیم با بارسا اخر فصل !! ی درصد فکر کن اون تیم شخمی بنیتز بتونه بارسا رو تو نیوکمپ ببره !

-------------

بازی رو ندیدم ولی مثکه عجب بازی بود ...
    چه میکنه این کاپیتان راموس !!
    ویرایش توسط PROC : 11th December, 2016 در ساعت 01:48 AM

4. 5 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

بازی کردن بدون تقریبا 6 بازیکن ترکیب اصلی اون هم وقتی رقیب اصلی بازیشو برده یه چیزی در خودش داره که نمیدونم اسمشو چی بذارم: شجاعت،اشتباه، یا هر چیز دیگه ای! بازیکنهای اصلی اکثرا حتی روی نیمکت هم نبودن بلکه روی سکو ها بودن. با این وجود وقتی نتیجه به هر ترتیب برده، طبیعتا مربی خیلی راحت میتونه دست پیش رو بگیره و خودشو تبرئه کنه. اگه رئال این بازی رو از دست میداد مسئول اصلی نتیجه نه کاسمیرو بود نه اشتباهات فردی. فقط و فقط مربی مسئولش بود که زیدان تفویض مسئولیت کرد و دادش به راموس.برای راموس هم ترک عادت هم موجب مرضه! فکر کنم دیروز بود که خوندم راموس تو یکی از بازیها، از زیدان خواست که خودش تنهایی با بازیکنهای تیم حرف بزنه و همه غیر از بازیکنها از رختکن برن بیرون! و زیزو هم پذیرفته بود. این خیلی چیزها رو نشون میده.یکیش اینکه بازیکن ها مخصوصا راموس چه اهمیتی تو رختکن رئال دارن. همین قضیه بصورت مشابه برای رونالدو هم اتفاقافتاده بود. نکته دومش اعتماد زیدان به بزرگترای تیمشه که خب قابل تامله.با وجود همه این حرفا، و انتقاداتی که به نوع بازی رئال زیدان دارم، با وجود همه اشتباهات و تجربه اندوزی های زیدان، بهش تبریک میگم که به هر ترتیب تونست رکورد لئو بین هاکر دوست داشتنی و گله کفتارها رو بشکنه و حالا هر کدوم از تیمهای رئال در آینده رکوردی که باهاش مواجه هستن دیگه رکورد رئال 1989 نیست بلکه رکورد رئال زیزو هست. امیدوارم با بازیهای بهتر بهبودش بده. زیزو عضوی از خانواده ست و فرهنگ باشگاه رو میفهمه. امیدوارم روز به روز پیشرفت کنه و با رئال روزی بهترین مربی دنیا بشه همونطور که چند بار بهترین بازیکن جهان شد و فرمانروای قلبهای ما رئالی ها بود.

چند تا نکته هر در مورد بازی بگم:

* مارسلو: مارسلو خلاق ترین بازیکن رئاله. شاید از اول نباید مارسلو رو نیمکت مینشست و یا حالا که بهش استراحت داد وقت ضرورت وارد بازی میشد. یعنی زودتر از اینها باید وارد بازی میشد.

* ماریانو: نمیخوام عملکردشو بزرگنمایی کنم یا مسئولیتی روی دوشش بذارم که از پسش بر نمیاد اما بعد از اون گلی که به چلسی تو بازیهای پیش فصل زد عملکردشو با دقت خیلی یشتری زیر نظر گرفتم.استایل بازیش منو یاد دروگبا میندازه و به نظرم همین الآنش هم میتونه تو چند تا تیم لالیگا فیکس بازی کنه و احتمالا در ژانویه پیشنهاداتی خواهد داشت. امیدوارم این استعداد ناب رو حفظ کنیم. چند تا عکس از بازی الکلاسیکو دیده بودم که تو اون بازی موقع استفاده از ضربات سر که حربه اصلی تیم زیدان هست، پشت سر راموس حرکت میکرد که اگه توپ از راموس رد شد خودش تیر خلاص رو بزنه. که این نشان از هوشش داره. یه نکته مثبت زیدان، هم به نظرم اعتماد کردنش به جوونهای تیم مثل ماریانو و آسنسیو هست.

* مثلث خامس/ایسکو/آسنسیو: خیلی وقته منتظر این ترکیب بودم و وقتی این ترکیب جالب تر شد که جلوشون موراتا بازی کرد. اما، اما اما، یه نقطه ضعف خیلی اساسی سیستم و نوع بازی رئال اینه که مهاجماش فقط مدافعان (کناری و وسط) رو به خودشون مشغول میکنن و به اندازه کافی هافبک های وسط و دفاعی تیم حریف رو به خودشون مشغول نمیکنن و همین هم یکی از دلایل اصلی استفاده مداوم رئال از سانترهای پشت سر هم و عدم نفوذ از کانالهای بین خطوط و بین نفرات خط دفاع حریف هست و خیلی کم تو بازی رئال دیده میشه که یه حرکت عمقی انجام بشه.یکی از دلایلی که به نظرم بنزما مهاجم بهتری برای این ترکیب رئاله اینه که بنزما با وجود اینکه پرسینگ و دوندگی موراتا و یا حتی ماریانو رو ممکنه نداشته باشه اما شم جاگیری،پاسوری و حرکتش بین کانالها و کمک به تیم در ضد حملات اونو تبدیل به یکی از بهترینهای جهان از این لحاظ میکنه. در واقع به نظرم بنزما هر چقدر تنبل یا گل نزن باشه یه بعد به بازی رئال اضافه میکنه در حالیکه موراتا بیشتر یه مهاجم کلاسیکه که بیشتر به فیزیک خودش وابسته ست تا شم و هوش خودش.

* کاسمیرو: خودمو آماده کرده بودم که بگم کاسمیرو بهترین بازی این فصلشو انجام داد:چون همه جای زمین دیده میشد و یه هیولای دفاعی به معنای واقعی بود و دقیقا همون لحظه یه پاس اشتباه منجر به ضد حمله حریف داد! در واقع این بازی ،نشون داد که کاسمیرو در عین حال که فوق العادست ، هیچ چیز خاصی نداره! در واقع وقتی نیاز به بازی سازی، قدرت پاس دادن، حمله، جاگیری هوشمندانه،تعویض برای تغییر روند بازی و گل دارید کاسمیرو یه آشغال به معنای واقعیه ولی اگه از اول بازی کنه، یا برای دفاع کردن، افزودن ماهیچه به تیم و بالانس تیم یه جواهره.نیمه اول یه شوت از راه دور به قصد دروازه زد که کاملا شبیه دفع توپ بود! باز هم جا داره تاسف خودم رو بابت از دست دادن کریچوویاک و کانته اعلام کنم! کاسمیرو خیلی خیلی شبیه کوکلین آرسناله!
    ویرایش توسط F.Hierro : 11th December, 2016 در ساعت 02:31 AM

6. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,793
    سپاس شده 29,623 در 3,985 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PROC نمایش پست ها
    ولی من به نظرم سازماندهی شده ترین و با برنامه ترین و البته مخوف ترین رئال همون بود ...
    سازماندهی نه فقط توی زمین که حتی خارج زمین ...
    تو کل این سالهای اخیر کی بوده غیر از زمان مورینیو که خرید ها دقیقا مطابق با نیاز مون بود ؟ مورینیو واران رو خرید که قطعا اینده دار ترین مدافع حال حاضر دنیاس .. مودریچ رو خرید که سالهاست داره اون وسط پادشاهی میکنه . اوزیل و دی ماریا رو با یک مبلغ ناچیز خرید و به دو تا از بهترین های دنیا تبدیل کرد و بی خردی پرز ردشون کرد رفت .. کونترائو رو اورد که میشه گفت بهترین جانشین برا مارسلو بود ( یکی چون نقطه ضعف مارسلو که کار های دفاعی هست نقطه قوتش بود و دوم اینکه بالاخره هر بازیکنی حاضر نمیشه بیاد نیمکت نشین بشه )

ازاونور با مورینیو سلطه بارسلون رو شکستیم ... اونم قدرتمند ترین بارسلون همه ی این سالها که هیچ عیبی نداشت تو ترکیبش و اسمشون هم میترسوند همه رو ... یادمون نرفته هنوز اون 2 هفته تکرار نشدنی که 4 تا الکلاسیکو داشت و همه میگفتن رئال هر 4 تاش رو میبازه ولی در مجموع قابل قبول بودیم ( هرچند سی ال حذف شدیم )

و نکته اخرش هم یک حس شخصی هست ... من رئال فصل دوم مورینیو رو بخاطر بازیش و روحیه ی نباختنش واقعا دوست داشتم ...

اخر هم یک نکته بگم ک برا خودم خیلی جالب بود . رونالدو با فرگوسن ، مورینیو ، کارلتو ، زیدان و رافا کار کرده ... ولی برام جالب بود که مخصوصا از بین کارلو و فرگی و مورینیو تو مصاحبه چندهفته پیشش گفته بود دقیق ترین مربی که داشته مورینیو بوده که روی تمام جزئیات تمرکز داشته و برا هر منطقه از زمین بازی یک برنامه خاص داشت ....

البته من مدافع مورینیو نیستم . فصل اخرش تر زد ... تو چلسی هم فصل دومش خراب کرد ... کلا هم زیاد خوشم نمیاد از شخصیتش مخصوصا کاری که با باستین کرد ... ولی کی میتونه هنرمندی هاشو نادیده بگیره ؟
    هر مربی روزای خوب و بد داره ... همین کارلتو ک حمایت صد در صدی هوادارا و بازیکنای رئالو داشت ببین چه گندی زده به بایرن ...
    من بعید میدونم همین کارلتو اگه اون زمان مورینیو میومد میتونست تیمی مثه دو فصل قبل رو بسازه ... مورینیو رئالی رو گرفت ک هم راحت میباخت و هم با بهترین بارسای تاریخ باید میجنگید ... کلا مورینیو یک جورایی شخم زد تیم رو و از اول ساخت ... ولی کارلتو تیمش حاضر اماده بود . به علاوه که بیل 100 ملیونی و خامس 80 ملیونی بهش اضافه شد !
    یا کسی غیرمورینیو میتونست اینتر رو قهرمان سی ال کنه ؟ دقیقا از بعد رفتن مورینیو اینتر روز خوش ندیده

در کل حرفم اینه هر مربی روزای خوب و بد داره ... اینکه بگیم چلسی فصل دومش گند زد و الان منچستر خوب نتیجه نمیگیره پس مورینیو مربی خوبی نیست مشخصا یک استقرای اشتباهه . ضمنی که منچستر این روزا واقعا خوب بازی میکنه ولی خب نتیجه نمیگیره که احتمالا اونم درست میکنه ..

یک نکته هم برا رافا بگم که هرچند رئال زیدان هم بازیش چنگی به دل نمیزنه ولی سگش شرف داره به رئال بنیتز ... ینی شخصا حاضرم 10 سال دیگه همین بازی رو از رئال ببینم ولی حتی ی نیم فصل دوباره تیم کابوس وار رئال بنیتز تکرار نشه ... بیخود تر از اون تیم نداشتیم تو پرژه کهکشانی های 2 ... همه بازیکنا ناراضی ... هوادارا ناراضی ... نتیجه گیری بیخود .. شک ندارم اگه فصل با بنیتز تموم شد اختلاف 20 امتیازی میداشتیم با بارسا اخر فصل !! ی درصد فکر کن اون تیم شخمی بنیتز بتونه بارسا رو تو نیوکمپ ببره !

-------------

بازی رو ندیدم ولی مثکه عجب بازی بود ...
    چه میکنه این کاپیتان راموس !!

همه این چیزایی که گفتی رو قبول دارم اصلا خودم چند وقت پیش اگه اشتباه نکنم در همین تاپیک از خوبی های مورینیو و اینکه چطوری بهمون شخصیت دوباره بخشید گفتم ولی اینا باعث نمیشه دلمون تنگ بشه براش چرا ؟ چون در نهایت چیزی که مهمه نتیجه هست و ما نمیتونیم دلتنگ کسی بشیم که باهاش نتیجه نمیگیریم . من به عملکرد لالیگایی مورینیو خیلی انتقاد دارم ما خیلی بهتر میتونستیم امتیاز جمع کنیم کلی امتیاز مفت جلوی تیم های ته جدولی از دست میرفت و عملا یه فصل لالیگایی باشگاه تباه میشد و هفته ها قبل از پایان لیگ عملا مجبور میشدیم لالیگا رو تمام شده بدونیم . در اروپا هم که نتونست از نیمه نهایی بیشتر جلو بیاد . در اروپا قرعه سخت انچنانی به مورینیو هم نخورد . فصل اول یه لیون (که به نظر من نسبت به لیون سالهای قبلش افت داشت ) و تاتنهام و بعدش ناکامی جلو بارسا هرچند داوری هم بود ولی سبک بازی تیم هم خیلی بد بود در بازی رفت و حتی در صورت گرفتن 0-0 هم معلوم نبود در بازی برگشت بازی چطور پیش بره . فصل بعدش هم که خوب زسکا و اپوئل بود و جلو بایرن اوت شدیم . فصل سوم هم که منچستر رو بعد از اخراج نانی تونستیم بزنیم و بعدش هم گالا بود و جلو دورتموند حذف شدیم ! یعنی میشه گفت در بین این تیم ها فقط منچستر اسم و رسم دار بود که اونم با اخراج نانی بردیم وگرنه من قشنگ یادمه بازی قفل شده بود و داشتیم حذف میشدیم . یه چیز دیگه هم اینکه مورینیو خوبی هاش رو با برخی از کارهایی که کرد خراب کرد ! چرا باید فصل سومش در رئال اونطوری باشه ؟جالب اینجاست که بعدا در چلسی هم به مشکل خورد اگه اشتباه نکنم. چلسی که میگفت خانه من هست و اونجا منو دوست دارن . زیدان رو هم من خودم برام سوال بود که ایا مربی خوبی هست یا نه و ایا در حد رئال هست یا نه و در همین تاپیک هم مطرح میکردم ولی بعد از اینکه نتایج خوبی گرفت ترجیح دادم بهش اعتماد کنم ! کلا امکان نداره رئال با مربی که هیچی حالیش نیست بتونه دو بار اتلتیکو رو ببره و در دوبازی نیوکمپ هم یک برد و یک تساوی به دست بیاره . باید صبر کرد و عملکرد در زمین های سخت خارج از خانه (سویا و والنسیا و بیلبائو و ویارئال و ومالاگا و سلتا و ... ) رو هم دید.
    ویرایش توسط Davôôd : 11th December, 2016 در ساعت 02:57 AM

8. 3 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

رافا از روز اول اومدنش به مادرید محکوم به شکست بود! یعنی همه طرفداران رئال حاضر بودن صمد مرفاوی مربی رئال بشه ولی رافا نشه. قبلش هم که بازیکنهای اصلی رئال از راموس و رونالدو تا کروس و مودریچ نامه فدایت شوم برای آنچلوتی نوشته بودن! بازیهای پیش فصل هم نه به دستور رافا که به دستور پرز و قبل از اومدن رافا نوشته و برنامه ریزی شده بود!یه روز چین بودن و دو روز بعد استرالیا!فرداییش آلمان! حتی خود مودریچ وسط فصل گفته بود ما بیشتر از زمین تمرین تو هواپیما بودیم. کاسیاسو هم که پرز انداخت بیرون! بازیکنها هم هر روز یه ادا اطوار در می آوردن.یه روز ایسکو چشماشو میمالید که کروس رو نیمکته! یه روز رافا به خامس میگفت یه هفته زودتر بیا تمرین تا به آمادگی برسی و خامس در جواب میگفت بیا اینو بخور! من آمادم! یه روز بهش گیر میدادن که چرا کاسمیرو و واسکز تو ترکیبن؟! (که همه اینها رو زیدان انجام داد و بعدها گفتن اینها بخاطر نبوغ زیدانه) یه روز رونالدو میرفت به پرز میگفت اینو بنداز بیرون! یه روز زیر گوش بلان پچ پچ میکرد! تو تمرین هم که بهش میگفتن شماره ده! وقتی اینطوری خائنانه رفتار میکنن چطور قراره تیم بهتر بشه؟! من دستم به بنیتز برسه خونشو میریزم،خیلی هم معلومه که تیم بنیتز روز به روز بدتر میشدچون همه پشتشو خالی کرده بودن،خودش هم ذره ای شعور مدیریت بازیکنا رو نداشت .شخصا براش کمترین نقش رو در ناکامی هاش در رئال قائلم چون بازیکنه که باید از مربی تبعیت کنه نه مربی از بازیکن. اون چیزی که میگی یه درصد فکر کن بنیتز بارسا رو تو نیوکمپ ببره هم ،واسش خاطره ست! یکی از اولین کسانی بود که بارسای رایکارد رو تو نیوکمپ به خاک و خون کشید. با لیورپول همه تیمهای بزرگ رو در خانه حریف برده بود. که البته همه اینها به شخمم! اما وقتی سیاه نمایی میبینم نمیتونم بی تفاوت باشم.
    ویرایش توسط F.Hierro : 11th December, 2016 در ساعت 02:15 PM

10. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Davôôd نمایش پست ها
    همه این چیزایی که گفتی رو قبول دارم اصلا خودم چند وقت پیش اگه اشتباه نکنم در همین تاپیک از خوبی های مورینیو و اینکه چطوری بهمون شخصیت دوباره بخشید گفتم ولی اینا باعث نمیشه دلمون تنگ بشه براش چرا ؟ چون در نهایت چیزی که مهمه نتیجه هست و ما نمیتونیم دلتنگ کسی بشیم که باهاش نتیجه نمیگیریم . من به عملکرد لالیگایی مورینیو خیلی انتقاد دارم ما خیلی بهتر میتونستیم امتیاز جمع کنیم کلی امتیاز مفت جلوی تیم های ته جدولی از دست میرفت و عملا یه فصل لالیگایی باشگاه تباه میشد و هفته ها قبل از پایان لیگ عملا مجبور میشدیم لالیگا رو تمام شده بدونیم . در اروپا هم که نتونست از نیمه نهایی بیشتر جلو بیاد . در اروپا قرعه سخت انچنانی به مورینیو هم نخورد . فصل اول یه لیون (که به نظر من نسبت به لیون سالهای قبلش افت داشت ) و تاتنهام و بعدش ناکامی جلو بارسا هرچند داوری هم بود ولی سبک بازی تیم هم خیلی بد بود در بازی رفت و حتی در صورت گرفتن 0-0 هم معلوم نبود در بازی برگشت بازی چطور پیش بره . فصل بعدش هم که خوب زسکا و اپوئل بود و جلو بایرن اوت شدیم . فصل سوم هم که منچستر رو بعد از اخراج نانی تونستیم بزنیم و بعدش هم گالا بود و جلو دورتموند حذف شدیم ! یعنی میشه گفت در بین این تیم ها فقط منچستر اسم و رسم دار بود که اونم با اخراج نانی بردیم وگرنه من قشنگ یادمه بازی قفل شده بود و داشتیم حذف میشدیم . یه چیز دیگه هم اینکه مورینیو خوبی هاش رو با برخی از کارهایی که کرد خراب کرد ! چرا باید فصل سومش در رئال اونطوری باشه ؟جالب اینجاست که بعدا در چلسی هم به مشکل خورد اگه اشتباه نکنم. چلسی که میگفت خانه من هست و اونجا منو دوست دارن . زیدان رو هم من خودم برام سوال بود که ایا مربی خوبی هست یا نه و ایا در حد رئال هست یا نه و در همین تاپیک هم مطرح میکردم ولی بعد از اینکه نتایج خوبی گرفت ترجیح دادم بهش اعتماد کنم ! کلا امکان نداره رئال با مربی که هیچی حالیش نیست بتونه دو بار اتلتیکو رو ببره و در دوبازی نیوکمپ هم یک برد و یک تساوی به دست بیاره . باید صبر کرد و عملکرد در زمین های سخت خارج از خانه (سویا و والنسیا و بیلبائو و ویارئال و ومالاگا و سلتا و ... ) رو هم دید.

قبول دارم منم ... کلا احساس میکنم مورینیو عوض شد و الان هم عوض شده ... مورینیو معروف بودک همیشه از بازیکناش دفاع میکنه . از خود رونالدو همش ب عنوان بهترین بازیکن جهان نام میبرد ... اشتباه بازیکناش رو پوشش میداد ... معمولا خودش جنگ روانی درست میکرد که بازیکناش دور بشن از این فضا ... ولی از فصل سومش تو رئال دقیقا برعکس شد و دائم تو رسانه از تیم خودش انتقاد میکرد ... تو چلسی هم همینطور و تو منچستر هم همینطور ... همین چند وقت پیش بود که داشت میگفت بازیکنای من یو با غیرت و تعصب نمیجنگن برا تیم ... یا اعتراضای شدیدش به میختاریان ...

البته شاید خودش متوجه شده باشه ک این سیستم جواب نمیده ... چون برد دیشب رو تقدیم به فلینی کرد !!

نقل قول نوشته اصلی توسط F.Hierro نمایش پست ها
    رافا از روز اول اومدنش به مادرید محکوم به شکست بود! یعنی همه طرفداران رئال حاضر بودن صمد مرفاوی مربی رئال بشه ولی رافا نشه. قبلش هم که بازیکنهای اصلی رئال از راموس و رونالدو تا کروس و مودریچ نامه فدایت شوم برای آنچلوتی نوشته بودن! بازیهای پیش فصل هم نه به دستور رافا که به دستور پرز و قبل از اومدن رافا نوشته و برنامه ریزی شده بود!یه روز چین بودن و دو روز بعد استرالیا!فرداییش آلمان! حتی خود مودریچ وسط فصل گفته بود ما بیشتر از زمین تمرین تو هواپیما بودیم. کاسیاسو هم که پرز انداخت بیرون! بازیکنها هم هر روز یه ادا اطوار در می آوردن.یه روز ایسکو چشماشو میمالید که کروس رو نیمکته! یه روز رافا به خامس میگفت یه هفته زودتر بیا تمرین تا به آمادگی برسی و خامس در جواب میگفت بیا اینو بخور! من آمادم! یه روز بهش گیر میدادن که چرا کاسمیرو و واسکز تو ترکیبن؟! (که همه اینها رو زیدان انجام داد و بعدها گفتن اینها بخاطر نبوغ زیدانه) یه روز رونالدو میرفت به پرز میگفت اینو بنداز بیرون! یه روز زیر گوش بلان پچ پچ میکرد! تو تمرین هم که بهش میگفتن شماره ده! وقتی اینطوری خائنانه رفتار میکنن چطور قراره تیم بهتر بشه؟! من دستم به بنیتز برسه خونشو میریزم،خیلی هم معلومه که تیم بنیتز روز به روز بدتر میشدچون همه پشتشو خالی کرده بودن،خودش هم ذره ای شعور مدیریت بازیکنا رو نداشت .شخصا براش کمترین نقش رو در ناکامی هاش در رئال قائلم چون بازیکنه که باید از مربی تبعیت کنه نه مربی از بازیکن. اون چیزی که میگی یه درصد فکر کن بنیتز بارسا رو تو نیوکمپ ببره هم ،واسش خاطره ست! یکی از اولین کسانی بود که بارسای رایکارد رو تو نیوکمپ به خاک و خون کشید. با لیورپول همه تیمهای بزرگ رو در خانه حریف برده بود. که البته همه اینها به شخمم! اما وقتی سیاه نمایی میبینم نمیتونم بی تفاوت باشم.

دقیقا خودت جواب خودت رو دادی ...
    مربی که نتونه تیم رو جمع کنه به درد لای جرز دیوار میخوره ... وقتی میای به بهترین بازیکن دنیا سی دی اموزش شوت زنی میدی ینی هنوز خیلی واسه رختکن رئال کوچیکی ! وقتی هم که کوچیک باشی مشخصه نمیتونی تیم رو جمع کنی ...
    و این تفاوت های بازیکنا تو برخورد با زیدان و بنیتز دقیقا نشون از ضعف شدید بنیتز داره با اینکه تجربه ش صد برابره زیدانه ولی بویی از مدیریت رختکن نبرده ... توی رئال نمیتونی مثه ارباب با بازیکنت رفتار کنی ... باید مثه پدر رفتار کنی ... چه عیبی داره بزاری بازیکن بزرگ رختکن برا بقیه حرف بزنه ؟؟ مثه کاری ک راموس کرد یا فیلمی که از رونالدو بعد فینال یورو پخش شد ... این هنره ی مربیه که بتونه بازیکنا رو در خدمت خودش بیاره ... چیزی که زیدان بی تجربه داره و بنیتز باتجربه نداشت ...

ضمنی که نحوه بازی هم مشخصا خیلی فرق میکرد ... هرچند الان هم میگم تیم زیدان بازیش چنگی به دل نمیزنه ولی صدبار روون تر از تیم بنیتز هست ... بنیتز نه تنها نتیجه نگرفت که بازی هم تیمش اصلا بلد نبود بکنه ... کیه که ندونه حق مون جلو پی اس جی اگه نگیم دوتا باخت بود حداقل یک باخت بود !!
    ضمنی که هنر مربی هست از بازیکن بازی گرفتن ... همین بنیتز رونالدو رو داشت ( که شاید امارش بد نبود ) ولی اصلا در سطح استاندارد های خودش نبود ... ولی با اومدن زیدان طوری شد که امشب توپ طلای چهارمشو میگیره ... اینا همه هنرای مربی هست ...

زیدان و بنیتز هر دوشون یک مدیریت و یک بازیکنا و یک سیستم رو داشتن ... اینکه زمان بنیتز سرکشی میکردن و زمان زیدان رام شدن من به جای اینکه نسبت بدم به بازیکنا نسبت میدم به مربی ... این هنره مربیه که بازیکن 80 ملیونی رو نیمکت نشین کنه و صداش هم در نیاد ...

12. 3 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,189
    سپاس شده 50,161 در 8,123 پست
    کشور من
    Iran

با تاخیر انتخاب رونالدو رو بهتون تبریک میگم. واقعا استحقاقشو داشت.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

دقیقا خودت جواب خودت رو دادی ...
    مربی که نتونه تیم رو جمع کنه به درد لای جرز دیوار میخوره ... وقتی میای به بهترین بازیکن دنیا سی دی اموزش شوت زنی میدی ینی هنوز خیلی واسه رختکن رئال کوچیکی ! وقتی هم که کوچیک باشی مشخصه نمیتونی تیم رو جمع کنی ...
    و این تفاوت های بازیکنا تو برخورد با زیدان و بنیتز دقیقا نشون از ضعف شدید بنیتز داره با اینکه تجربه ش صد برابره زیدانه ولی بویی از مدیریت رختکن نبرده ... توی رئال نمیتونی مثه ارباب با بازیکنت رفتار کنی ... باید مثه پدر رفتار کنی ... چه عیبی داره بزاری بازیکن بزرگ رختکن برا بقیه حرف بزنه ؟؟ مثه کاری ک راموس کرد یا فیلمی که از رونالدو بعد فینال یورو پخش شد ... این هنره ی مربیه که بتونه بازیکنا رو در خدمت خودش بیاره ... چیزی که زیدان بی تجربه داره و بنیتز باتجربه نداشت ...
    ضمنی که نحوه بازی هم مشخصا خیلی فرق میکرد ... هرچند الان هم میگم تیم زیدان بازیش چنگی به دل نمیزنه ولی صدبار روون تر از تیم بنیتز هست ... بنیتز نه تنها نتیجه نگرفت که بازی هم تیمش اصلا بلد نبود بکنه ... کیه که ندونه حق مون جلو پی اس جی اگه نگیم دوتا باخت بود حداقل یک باخت بود !!
    ضمنی که هنر مربی هست از بازیکن بازی گرفتن ... همین بنیتز رونالدو رو داشت ( که شاید امارش بد نبود ) ولی اصلا در سطح استاندارد های خودش نبود ... ولی با اومدن زیدان طوری شد که امشب توپ طلای چهارمشو میگیره ... اینا همه هنرای مربی هست ...
    زیدان و بنیتز هر دوشون یک مدیریت و یک بازیکنا و یک سیستم رو داشتن ... اینکه زمان بنیتز سرکشی میکردن و زمان زیدان رام شدن من به جای اینکه نسبت بدم به بازیکنا نسبت میدم به مربی ... این هنره مربیه که بازیکن 80 ملیونی رو نیمکت نشین کنه و صداش هم در نیاد ...
    نبش قبر کردن اتفاقات زمان بنیتز فایده ای نداره. چون اگه بخوایم به گذشته برگردیم میبینیم که بازیکنان رئال هر وقت بخوان یه مربی رو کله پا کنن، بی امان این کار رو انجام میدن. فصول مورینیو رو یادمونه که بازیکن زیر پیراهن خودش پیراهن بازیکن دیگه رو میپوشید، خودسرانه بازیکنی که مامور مهار مستقیمش بود رو به کس دیگه میسپرد،همون توپ گل میشد و بعد جلو روی مربی وا میستاد و میگفت تو هرگز در سطح بالا فوتبال بازی نکردی پس بهت توضیح نمیدم. یه بازیکن دیگه تو رختکن با مورینیو دست به یقه میشد، اون یکی ترکیب رو لو میداد، و آخر هم بعد از فصلی که رکورد 100 امتیاز رو شکوندیم،4 یا 5 تا از بازیکنای اصلی گفتن یا جای ما اینجاست یا جای مورینیو. میدونم بحث سر بنیتز و بی کفایتی هاشه. متاسفانه من هر چی بگم به حساب این گذاشته میشه که طرفدار بنیتزم یا مخالف زیدان.و این درحالیه که زیدان یکی از شخصیتهای همیشه محبوب من در فوتبال بوده و بنیتز یکی از همیشه منفور های من!سعی میکنم جدای محبوبیت و منفور بودن فقط چیزی رو که دیدم، بنویسم. همه این حرفایی که میزنی واسه چند ماه بعد از شروع کار بنیتزه در حالی که یادمون نرفته قبل از شروع فصل، کل نقل و انتقالات رو صرف تمدید قرارداد راموس کردیم و اصلا اصلا هم معلوم نبود که راموس، سر رفتن کارلتو قهر کرده.من هم میگم بنیتز، اصلا مربی خوبی برای رئال نبود ولی این تقصیر خودش نبود.تقصیر کسی بود که انتخابش کرده بود.غیر از دخالت های همیشگی پرز در تیم، انتخاب بازیکن، سرک کشیدن به رختکن و هتل ، مربی های انتخابی پرز هر کدومش دقیقا نقطه مقابل انتخاب قبلی بودن. پیگرینی با اون شخصیت پدر بزرگ مانندش رو آورد و بعد مورینیو که همه چیزو باید کنترل میکرد، بعد دوباره یه دوست برای بازیکناش انتخاب کرد و بعد از اون دقیقا نقطه مقابل اون دوست رو آورد. بنیتز تو هیچ کدوم ازتیمهاش با هیچ کدوم از بازیکناش دوست نبود حتی با وجود موفقیتهای زیادش با لیورپول هیچکدوم از بازیکنها بعدا ارتباط خودشونو باهاش حفظ نکردن. اصلا هم انتظار نداشته باش که یه مربی بعد از 20 سال مربیگری و فتح انواع و اقسام جامها یهو تغییر رویه بده و از در دوستی وارد بشه. هر مربی سبک کاری خاص خودشو داره اما بازیکنهای رئال در طول زمان نشون دادن که اگه بخوان کسی رو کله پا کنن از همون اول کلکشو میکنن. بازیکنا نمیخوان که کسی عیبشونو جلو چشمشون بهشون بگه حتی اگه گه گیجه گرفته باشن و تو ده ثانیه سه بار خودشونو دریبل زده و توپ رو تبدیل به یه پنالتی برای حریف کنن. عیب این که بذاری بازیکن برای بقیه حرف بزنه اینه که فاجعه 4-0 تو برنابئو بوجود میاد و همون بازیکنا میان میگن وای وای تقصیر مربی بود در حالی که مربی به همون بازیکنا اجازه انتخاب ترکیب رو داده بود. اتفاقات رو هم وارونه نشون نده.اگه در بازی رفت رئال مقابل پی اس جی، تو پاریس تیمی شایسته پیروزی بود بدون شک اون تیم رئال بود و البته واسم خیلی سخته که باور کنم رئال بنیتز از پس رم،ولفسبورگ و سیتی برنمیومد! علاوه بر اینها در زمان زیدان(فصل قبل رو کاری ندارم) همین فصل هم کم نبودن تیمهایی که برتر از رئال بازی کردن. نمونه بارزش لژیا ورشو! اتلیتک بیلبائو، دپور،خیخون! و این لیست رو میشه همچنان ادامه داد.

من هم دوست ندارم رئال هرگز به دوران بنیتز برگرده و زیدان رو انتخابی خیلی بهتر از بنیتز میدونم ولی ظاهرا مال بنیتز خار داشت و حرفاش خریدار نداشت چون بازیکن بزرگی نبود ولی مال زیدان ژله ایه! به این زودی هم در مورد نحوه مدیریت بازیکن زیدان قضاوت نکن. زیدان فقط اولین سال مربیگریشو داره به اتمام میرسونه. درسته که زیدان همون بازیکنا و همون سیستم بنیتز رو داشت اما از شروع پروژه کهکشانی های 2 در پستهای مختلف با رئال بوده یه بار مشاور ارشد، یه بار کمک مربی، یه بار مربی تیمهای پایه و یه بار مدیر فنی. خلاصه اگه امروز زیدان رو میبینی که کسی مقابلش سرکشی نمیکنه بخاطر اینه که سالهاست همراه این بازیکناست، خودش یکی از بهترینهای تاریخ بوده و صدالبته "فعلا" داره نتیجه میگیره.

شاید تو در نحوه بازی تیمهای زیدان و بنیتز، تفاوت صد برابری ببینی ولی اینو هر جایی نمیتونی بگی. بدون شک تیم پیشرفت داشته، به چندین دلیل که دلایلش بماند برای وقتی که میخوایم در مورد دلایل پیشرفت حرف بزنیم.

در مجموع برای مقایسه زیدان و بنیتز خیلی زوده. میذاریمش برای یه وقت بهتر. دوست ندارم این بحث رو بیشتر از این کشش بدم.

16. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    33,687
    سپاس شده 29,523 در 4,498 پست

سلام بر عزیزان مادریدیستا
    خسته نباشید
    چقدر خوندن پستای انجمن تو این دوران اینستاگرام زدگی حاد جامعه حال میده هر چند که دیگه انجمنا(هم پارس فوتبال هم بقیه)مثل سابق نیست ولی بازم هوای قدیم داره.

چندتا نکته

اولیش بازی راموسه
    راموس از یه دفاع راست بی تجربه که تنها خاصیتش فیزیک بدنیش بود و تا پاشو به یک سوم دفاعی حریف میذاشت توپو لو میداد
    واقعا یه مدت رو مخ بود حتی وقتی دفاع وسط تخصصی شد بازم تا مدتی رو مخ بود
    الان تبدیل شده به یه اسطوره و افرادی مثل حاج داوود و مهرداد که از منتقدان خفن هستن و بقیه قبولش دارن
    این حرف اشاره به زود قضاوت نکردن داره و اگه عمو پرز پدرخوانده به چنین بازیکنایی بها بده و ثبات داشته باشن میتونن اسطوره بشن یا خوب کار کنن.
    ببینید چه کسایی الان پتانسیل راموس شدن دارن...
    پس بیایید در مورد جوونا زود قضاوت نکنیم.

نکته بعدی مقایسه بنیتز و مورینیو و زیدان و آنجلوتی د عرصه مربیگیریه.

این مقایسه از اساس اشتباهه مگر اینکه این زیدان رو با سال اول مربیگیری این مربیا مقایسه کنید نه اوج تجربشون و پختگیشون.

و فاصله علم و عمل هم در نظر بگیرید بخصوص مهرداد عزیز
    دونستن یه چیز و توانایی اجراش و درست اجرا کردنش و در آخر رسیدن به هدف خیلی مهمه!
    شاید خوزه در کل مربی بهتر نسبت به زیدان باشه

اما در رئال خوزه بهتر از زیدان نبوده
    به این علت که خوزه علم بیشتر،کاریزمای بیشتر،تجربه بیشتری نسبت به زیدان داشته اما زیدان در سال اول مربیگری به چیزی دست پیدا کرده که خوزه ازش عاجز بوده.
    این یعنی زیدان مشخصاتش با همه کم و کسریش تو. رئال بهتر جواب میده.چون علم فوتبال و تحصیلات آکادمیک خیلی مهمه اما همه چیز نیست.
    مربی که رو نیمکت رئال نشسته اگه خودش دو تا روپایی زده باشه یا جو وحشتناک برنابئو بر ضد رئال وقتی تیم دقایق اخر بازی عقبه رو چشیده باشه و هو شده باشه و...
    تا بتونه تو این باشگاه کار کنه.

خوزه مربی بزرگیه من نمیخوام الکی کوچیکش کنم
    اما خوزه فکر کرد رئال مادرید تیمای قبلیش هستن.
    اون حس خود بزرگ بینی و غرورش که باعث پیشرفتش در تیمای کوچیک شده بود اینجا بر علیه خودش بود.
    مشکلاتش بیشتر روحی روانی بود تا تاکتیکی
    هر چند همیشه به وجود دو تا هافبک دفاعی تو بازی خونگی با ختافه و خیخون و ... مشکل داشتم و چقدر امتیاز مفت که بخاطر اتوبوس خوزه ای نپرید.
    رئال مادرید بخوایم نخوایم یه تیم ستاره محوره اما خوزه میخواد خودش تک ستاره تیم باشه.کاملا تضاد هست بین این دو تا
    خوزه تو رئال خیلی قشنگ مهندسی کرد و مدیریت شده بازیکن خرید و علمشم داشت و تجربه مربیگیری هم داشت و باید نتیجه میگرفت
    پرز و رئال تا حالا به کی 3 فصل فرصت دادن جز خوزه؟

به طور کلی هم نظر من اینه که خوزه هرگز در تیمی که افتخاراتش بیشتر از خود خوزه باشه جواب نمیده!
    چون برگ برندش که غرور و شخصیت خشک و بی انعطافشه تو تیمی مثل رئال دقیقا مثل شمشیر دو دم عمل میکنه.
    حالا این بحثی که این جوی که تو رئال هست خوبه یا بد خودش جای بحث داره!
    اما فعلا بحث ما سر جواب دادن و جواب ندادن مربیه.

نکته بعدی موراتا ماریانو و بنزما هستن
    ما میبینیم بنزما اکثرا فیکسه.
    بنزما پاشنه آشیل زیدانه

زیدان بخواد یا نخواد اصالت و ملیت و ریشش با بنزما یکیه و رو قضاوتش تاثیر گذاشته
    شاید اصلا عامل موندن بنزما تو این چند فصل قبل زیدان بوده باشه.
    در حالی که همه ما میدونیم بنزما یه تن لش که دنبال پول در آوردنه که پی ... بازی و شیره کشیدنش باشه
    هیچوقت این مدل آدم دل به کار نمیده.

موراتا مهاجم خوبیه و ماریانو از اونم بهتره فقط هنوز رو نیومده.
    قشنگ این ماریانو توانایی تبدیل شدن به یه مهاجم فیزیکی مثل دروگبا و اتوئو رو داره که خط حمله رو چند سالی بیمه کنه.
    باید ببینیم زیدان میتونه از کریم بگذره یا کریم زیدانو با خودش میکشه تو چاه.

ناپولی هم قرعه خوبی بود و بعد از اون گروه بندی خفن واقعا حقمون بود تو این مرحله قرعه راحتی داشته باشیم
    هر چند تیمای ایتالیایی همیشه برای ما دردسر ساز بودن.

18. 4 کاربر از پست مفید Real Madrid C.F سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

نقل قول نوشته اصلی توسط Real Madrid C.F نمایش پست ها
    سلام بر عزیزان مادریدیستا.خسته نباشید
    چقدر خوندن پستای انجمن تو این دوران اینستاگرام زدگی حاد جامعه حال میده هر چند که دیگه انجمنا(هم پارس فوتبال هم بقیه)مثل سابق نیست ولی بازم هوای قدیم داره.
    چندتا نکته
    اولیش بازی راموسه: راموس از یه دفاع راست بی تجربه که تنها خاصیتش فیزیک بدنیش بود و تا پاشو به یک سوم دفاعی حریف میذاشت توپو لو میداد واقعا یه مدت رو مخ بود حتی وقتی دفاع وسط تخصصی شد بازم تا مدتی رو مخ بود.الان تبدیل شده به یه اسطوره و افرادی مثل حاج داوود و مهرداد که از منتقدان خفن هستن و بقیه قبولش دارن. این حرف اشاره به زود قضاوت نکردن داره و اگه عمو پرز پدرخوانده به چنین بازیکنایی بها بده و ثبات داشته باشن میتونن اسطوره بشن یا خوب کار کنن.ببینید چه کسایی الان پتانسیل راموس شدن دارن...پس بیایید در مورد جوونا زود قضاوت نکنیم.
    نکته بعدی مقایسه بنیتز و مورینیو و زیدان و آنجلوتی د عرصه مربیگیریه.این مقایسه از اساس اشتباهه مگر اینکه این زیدان رو با سال اول مربیگیری این مربیا مقایسه کنید نه اوج تجربشون و پختگیشون.و فاصله علم و عمل هم در نظر بگیرید بخصوص مهرداد عزیز دونستن یه چیز و توانایی اجراش و درست اجرا کردنش و در آخر رسیدن به هدف خیلی مهمه!شاید خوزه در کل مربی بهتر نسبت به زیدان باشه. اما در رئال خوزه بهتر از زیدان نبوده به این علت که خوزه علم بیشتر،کاریزمای بیشتر،تجربه بیشتری نسبت به زیدان داشته اما زیدان در سال اول مربیگری به چیزی دست پیدا کرده که خوزه ازش عاجز بوده.این یعنی زیدان مشخصاتش با همه کم و کسریش تو. رئال بهتر جواب میده.چون علم فوتبال و تحصیلات آکادمیک خیلی مهمه اما همه چیز نیست.مربی که رو نیمکت رئال نشسته اگه خودش دو تا روپایی زده باشه یا جو وحشتناک برنابئو بر ضد رئال وقتی تیم دقایق اخر بازی عقبه رو چشیده باشه و هو شده باشه و...تا بتونه تو این باشگاه کار کنه.خوزه مربی بزرگیه من نمیخوام الکی کوچیکش کنم اما خوزه فکر کرد رئال مادرید تیمای قبلیش هستن. اون حس خود بزرگ بینی و غرورش که باعث پیشرفتش در تیمای کوچیک شده بود اینجا بر علیه خودش بود. مشکلاتش بیشتر روحی روانی بود تا تاکتیکی هر چند همیشه به وجود دو تا هافبک دفاعی تو بازی خونگی با ختافه و خیخون و ... مشکل داشتم و چقدر امتیاز مفت که بخاطر اتوبوس خوزه ای نپرید. رئال مادرید بخوایم نخوایم یه تیم ستاره محوره اما خوزه میخواد خودش تک ستاره تیم باشه.کاملا تضاد هست بین این دو تا خوزه تو رئال خیلی قشنگ مهندسی کرد و مدیریت شده بازیکن خرید و علمشم داشت و تجربه مربیگیری هم داشت و باید نتیجه میگرفت.پرز و رئال تا حالا به کی 3 فصل فرصت دادن جز خوزه؟به طور کلی هم نظر من اینه که خوزه هرگز در تیمی که افتخاراتش بیشتر از خود خوزه باشه جواب نمیده! چون برگ برندش که غرور و شخصیت خشک و بی انعطافشه تو تیمی مثل رئال دقیقا مثل شمشیر دو دم عمل میکنه. حالا این بحثی که این جوی که تو رئال هست خوبه یا بد خودش جای بحث داره! اما فعلا بحث ما سر جواب دادن و جواب ندادن مربیه.
    نکته بعدی موراتا ماریانو و بنزما هستن ما میبینیم بنزما اکثرا فیکسه. بنزما پاشنه آشیل زیدانه زیدان بخواد یا نخواد اصالت و ملیت و ریشش با بنزما یکیه و رو قضاوتش تاثیر گذاشته شاید اصلا عامل موندن بنزما تو این چند فصل قبل زیدان بوده باشه.در حالی که همه ما میدونیم بنزما یه تن لش که دنبال پول در آوردنه که پی ... بازی و شیره کشیدنش باشه هیچوقت این مدل آدم دل به کار نمیده.موراتا مهاجم خوبیه و ماریانو از اونم بهتره فقط هنوز رو نیومده. قشنگ این ماریانو توانایی تبدیل شدن به یه مهاجم فیزیکی مثل دروگبا و اتوئو رو داره که خط حمله رو چند سالی بیمه کنه.باید ببینیم زیدان میتونه از کریم بگذره یا کریم زیدانو با خودش میکشه تو چاه.ناپولی هم قرعه خوبی بود و بعد از اون گروه بندی خفن واقعا حقمون بود تو این مرحله قرعه راحتی داشته باشیم.هر چند تیمای ایتالیایی همیشه برای ما دردسر ساز بودن.
    به به ببین کی اومده؟ به خونه خودت خوش برگشتی محمد عزیز. محمد جان، از این اینستاگران و شبکه های حال بهم زن بکش بیرون و دست بچه های گل و گلاب مثل بهزاد، رضاو هر کسی که خبری ازش داری رو بگیر و برشون گردون به خونه مجازی اصلیشون بذار همین اول، معذرت خواهی کنم که زدم پستتو ناقص کردم، مجبور شدم! خیلی در هم برهم نوشته بودی و اونطوری کل فروم ترکیبش بهم میخورد.

در مورد راموس من واقعا منظورتو نفهمیدم. تا اونجایی که ذهنم قد میده من از بازیکنای جوون تیم انتقاد نکردم. اگه کرده باشم (که احتمالا نکردم) الآن یادم نیست. در هر صورت چشم، هر چی شما بگی.اگه منظورت کاسمیرو هست که من خودم موافق حضورش در ترکیب هستم ولی ازم نخواه محدودیتهای بازیشو ببینم و چیزی نگم. زیر دلم درد میگیره!

اما در مورد مربی ها: یه عیب بزرگ رئال و رئالی نتیجه گرایی همیشگیشه! یعنی به هیچ عامل جانبی، شرایط، زمان و مکان و هیچ چیز دیگه توجه نمیکنه. نه بازی رو نگاه میکنه نه هیچ چیز دیگه! فقط اینکه در 38 بازی چند امتیاز گرفته و چند درصد برد بوده و اینا رو معیار کار قرار میده! فعلا واقعا حال بحث کردن رو ندارم ولی همینقدر بدون که اون تیم خوزه اگه به رقبای فعلی رئال میخورد همه رو تار و مار میکرد! شک نکن! اتلتیکو رو نگاه کن ششم جدوله! کی یادشه آخرین باری که اتلتیکو این همه گل خورده بود کی بود؟! بارسا، نشانی از اون بارسای سالهای قبل نداره! سیتی فصل قبل ضعیف ترین سیتی این 5-6 سال بوده! از رم و ولفسبورگ هم حرف نزنیم بهتره! ضمن این که خوزه تقریبا از همه تیمهایی که تحویلشون گرفت کوچیک تر بود و تو همه شون هم نتیجه گرفت! به هیچ وجه نمیتونی منکر اثر فوق العاده مثبت خوزه روی رئال بشی. دم زیدان گرم که به هر شکلی بود قهرمانی اروپا و سوپر جام رو آورد، واسه رئال،امیدوارم از این به بعد هم همه بازیهاشو ببره ولی شرایط رو فراموش نکن و کارشو از اون چیزی که هست بزرگتر نشون نده چون بعدا خدای نکرده اگه روزهای بد از راه برسن، خودت پشیمون میشی! اگه هم بحثت سر جواب دادن یا جواب ندادن مربیه یه درصد فکر کن زیدان و یا حتی کارلتو مقابل تیم پپ جواب میدادن! شاید بگی کارلتو که جواب داد و چهار تا به تیم پپ زد! به همین خاطر بهتره بگم تیم پپ+ مسی+ژاوی+ اینیستا+پویول!

پیشرفتهای رونالدو رو به خوزه نسبت نمیدم ولی رونالدو رو یادته قبل خوزه، تک به تک و پنالتی رو هم نمیتونست مقابل بارسا گل کنه؟!چند سال بود رنگ نیمه نهایی که خوبه از دوراول حذفی هم اونطرف تر نمیرفتیم ؟! آره دوستان منچستر فرگوسن رو کوچیک میدونن اما ولفسبورگ و رم بزرگن! لیون فصل قبل خوزه ما رو تو خونه حذف نکرد؟! چون خوزه راحت بردش شد تیم کوچیک؟! میلان تو دور گروهی فصل پیگرینی، شلوار ما رو درنیاورد؟! فصل بعدیش چکار کرد؟ دو تا تو خونه ما نوش جان کرد تو سن سیرو مساوی گرفت! اگه لژیا و دورتموند و اسپورتینگ لیسبون بزرگن اون دور گروهی که به دورتموند کلوپ، سیتی که قهرمان جزیره شده بود، و آژاکس خوردیم چی بود اون وقت؟! بعدچند سال کوپا دل ری رو گرفتیم؟ اونم تو دوران گواردیولا که تو اون کوپا دل ری هم اتلتیکو رو دبل کردیم هم سویا رو هم تو فینال بارسا رو بردیم.اگه حذف شدن مقابل بارسای پپ نشان از ضعفه، باختن به تیم دسته چهارمی اونم با 4 گل چیه؟! کدوم مربی میتونست با تیم پپ مقابله کنه و با 100 امتیاز قهرمان شه؟! فصل دوم مورینیو هم اگه اون پنالتی راموس که به کره ماه رفت نبود، قهرمان نمیشدیم؟! هم کاکا پنالتی رو از دست داد، هم رونالدو هم راموس! مورینیو باید چکار میکرد که نکرد؟! مورینیو تو رزومه خودش در رئال یه لیگ قهرمانان کم داشت که اونم به لطف بدشانسی ها رقم نخورد! 10% شانس زیدان رو داشت، حداقل یه بار لیگ قهرمانان رو فتح میکرد. وگرنه دو بار رسید فینال کوپا دل ری، سوپرکاپ و لیگ رو گرفت و سه بار پشت سر هم به نیمه نهایی رسید.

درمورد بنزما و موراتا و ماریانو هم به اندازه کافی حرف زدم!
    ویرایش توسط F.Hierro : 13th December, 2016 در ساعت 08:30 PM

20. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 814151617181920212228 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)