صفحه 16 از 36 نخستنخست ... 612131415161718192026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 354

موضوع: کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,591 در 943 پست

نمیتونید بارسا رو ببرید؟! برید از سلتاویگو و سوسیداد(البته در بازیهای خانگیشون) یاد بگیرید. هیچ وقت آدمی نبودم و نخواهم بود که از داوری حرف بزنم.مخصوصا با بازی فوق العاده ای که دیشب سوسیداد (و بازیکنای سابقا رئالیشون ) انجام داد.تا قبل از گل بارسا به جرات میشه گفت بازی باید 3-0 به نفع سوسیداد تموم میشد.اگه فرض کنیم بازی از زمان به ثمر رسیدن گل بارسا شروع شد باز هم میتونستیم بگیم که بازی بعد اون هم باید 3-1 تموم میشد(یعنی تا قبل از گل بارسا سوسیداد به راحتی میتونست 3 تا گل بزنه و بعد از گل بارسا هم میتونست 3 تا دیگه بزنه)سوسیداد اگه این بازی رو میبرد جای اتلتی رو در رتبه چهارم میگرفت و بارسا هم فاصلش با رئال به هفت امتیاز میرسید.خلاصه حیف شد که بارسا این بازی رو نباخت. ایارامندی با این بازیهایی که هر سال مقابل بارسا انجام میده و کلا با بازیهای این فصلش (غیر از اون دروازه خالی که مقابل رئال در بازی اول این فصل پاس داد و باعث گل نشدن توپ شد) میتونه حسرت بزرگی برای رئال باشه. خیلی خیلی جالبه برام که چرا ایارا نتونست خودش رو در رئال پیدا کنه.البته میشه کارلو آنچلوتی رو هم مقصر بزرگ این ماجرا دونست که اینقدر بهش بازی نداد که ایارا فوتبال بازی کردنو فراموش کرد. همینطور سرخیو کانالس که قبل از پیوستنش به رئال استعداد نابی بود و بعد از رفتنش از رئال هم استعداد نابیه اما در رئال تقریبا فوتبالش داشت نابود میشد ( به هر دلیلی). در هر صورت با اختلاف 6 امتیاز نسبت به نزدیکترین و جدی ترین رقیب این فصل به استقبال الکلاسیکو در خانه حریف رفتن هم خطرناکه و هم لذت بخش. یادمه زمان کارلتو هم رئال تقریبا یه همچین وضعیتی در زمینه رکورد شکست ناپذیری و اختلاف با بارسا داشت که بارسا از راه رسید و زد همه چیز رو پوکوند. اگه با فرض شکست ناپذیر بودن، اختلاف 6 امتیازی، و حاشیه امنیت و ضعف بارسا بریم نیوکمپ اون چیزی پیش میاد که نباید پیش بیاد. هر تیمی که میره نیوکمپ underdog محسوب میشه و شانس بردنش کمتر از تیم میزبانه. مخصوصا این رئال که یه مهاجمش مصدومه و اون یکی نیم مصدوم! بیل و کروس رو نداره، کاسمیرو تازه از مصدومیت برگشته، پپه تازه از مصدومیت برگشته، مدافع چپ ذخیره تیم باز هم مصدوم شده، واران مصدومه! و خود تیمه هزار و یک مشکل و نقطه ضعف در کلیت و مخصوصا خط دفاع داره. در هر صورت حفظ فاصله 6 امتیازی هدف خوبیه و فاصله 9 امتیازی با بارسلونا رویای بزرگیه ولی توهم حتمی بودن این اتفاق خیال خامه!
    ویرایش توسط F.Hierro : 28th November, 2016 در ساعت 04:39 PM

2. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

RealMadridRealMadridRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,466
    سپاس شده 39,732 در 5,538 پست
    کشور من
    Iran

نیمه اول جالب نبود
    بنزما شیره ای هم که انگار نه انگار .قدم میزنه فقط .جای موراتا خالیه واقا
    [SIGPIC][/SIGPIC]

4. 4 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

من علی الحساب برم کاتالونیا و یه ب[لو] جاب حسابی برای راموس انجام بدم و برگردم!

هیچ چیز مثل گلهای نجات دهنده دقایق پایانی راموس لذت بخش نیست. تنه به تنه تو سر توپ دی ماریا و پاس تو عمق اوزیل میزنه!

یه کاپیتان و ناجی واقعی

ویرایش: برگشتم برای زیدان هم برنامه دارم! یه شلواری ازش دربیارم که بیا و ببین

6. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796
    سپاس شده 29,636 در 3,986 پست

راضیم از زیدان فقط یه ایراد بزرگ داره اونم دست نکشیدن از بنزما هست ! من ماریانو رو هم به به بنزما ترجیح میدم چون حداقل میتونه بدوه و بجنگه ولی بنزما حتی در بهترین حالتش هم نمیتونه فشار زیادی وارد کنه .

8. 4 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

AboumoslemRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    خداداد عزیزی
    بازیکن محبوب
    karim benzema
    تیم محبوب
    real madrid
    سپاس ها
    3,231
    سپاس شده 2,142 در 341 پست

من همه این بازی نچندان دلچسبو از چشم پرز و زیدان میبینم.تیم بدون کروس و بیل و موراتا عملا در فاز هجومی فلجه.نمیدونم پرز با کدوم عقلش تابستون خرید نکرد.از الانم تا 1.5 سال دیگه وضع همینه

10. 4 کاربر از پست مفید ath91 سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,189
    سپاس شده 4,153 در 1,000 پست
    کشور من
    England

نیمه اول بازی متعادل بود اما نیمه دوم رئال بعد گل واکنش خاصی نشون نداد چون رو نیمکت واقعا تو فاز هجونمی کسی رو نداشت یه وینگر مناسب یه مهاجم هیچی نداشت بر عکس بارسا اینیستارو اورد و بازی رو گرفت البته اینجا زیدان کارش خوب بود درسته ایسکو شاید بهترین بازیکن رئال تا اون لحظه بود اما کاسی رو اورد تا اون میانه میدان با حضور اینیستا کامل از دست نده ولی بازم میگم رئال بشدت نیاز به بازیکن داره تو فاز هجومی اول فصل فکر میکردم رئال در ادامه فصل به یه هافبک دفاعی نیاز داره اما خب کواچیچ تونست تو میانه میدان در غیاب کروس و کاسی عالی کار کنه اما رئال در چند ماه اینده در نبود بیل دچار مشکل میشه وازکز هر چقدر خوب باشه اون سرعت و کلاس بازی بیل و نداره و البته موراتا هم باید زودتر برگرده چون به بنزما نمیشه دل بست.

12. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

RealMadridRealMadridRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,466
    سپاس شده 39,732 در 5,538 پست
    کشور من
    Iran

بنزما این فصل سرطانی بیش نیست . یه حرکت مثبت نداشت امشب . تف بهش
    بازم راموس مرد ثانیه ها .دمش گرم
    [SIGPIC][/SIGPIC]

14. 4 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud 99 نمایش پست ها
    نیمه اول بازی متعادل بود اما نیمه دوم رئال بعد گل واکنش خاصی نشون نداد چون رو نیمکت واقعا تو فاز هجونمی کسی رو نداشت یه وینگر مناسب یه مهاجم هیچی نداشت بر عکس بارسا اینیستارو اورد و بازی رو گرفت البته اینجا زیدان کارش خوب بود درسته ایسکو شاید بهترین بازیکن رئال تا اون لحظه بود اما کاسی رو اورد تا اون میانه میدان با حضور اینیستا کامل از دست نده ولی بازم میگم رئال بشدت نیاز به بازیکن داره تو فاز هجومی اول فصل فکر میکردم رئال در ادامه فصل به یه هافبک دفاعی نیاز داره اما خب کواچیچ تونست تو میانه میدان در غیاب کروس و کاسی عالی کار کنه اما رئال در چند ماه اینده در نبود بیل دچار مشکل میشه وازکز هر چقدر خوب باشه اون سرعت و کلاس بازی بیل و نداره و البته موراتا هم باید زودتر برگرده چون به بنزما نمیشه دل بست.
    خودتی مسعود؟ این بدترین تعویض 5 فصل اخیر کل بازیهای اروپا بود! استدلالت کاملا غلطه! نه اینکه بعد از آوردن کاسمیرو رئال میانه میدان رو به اینیستا و دوستان نداد! ایسکو بعد از کواچیچ بهترین بازیکن میدان بود و خیلی خیلی باز هم میگم خیلی خوش شانس بودیم که توپهای نیمار و مسی گل نشدن. هر دو تا روی حرکت اینیستا بوجود اومدن. زیدان به جای اینکه بنزمای تن لش رو تعویض کنه،ایسکو و بعد کواچیچ رو تعویض کرد. به جای ایسکو کیو آورد؟ کاسمیرویی که به زور راه میرفت. حتی نمیتونست بدوئه!یعنی تیمی که نیاز به گل داشت، دل به هافبک دفاعی مصدوم خودش بسته بود. این بازی رو فقط مدیون بازیکنامونیم که روی گندهای زیدان و تعویضای واقعا گهش، ماله کشیدن.لیست پی امایی که رد و بدل کردم موجوده، به دوستم میگفتم این رئال فقط و فقط با یه اتفاق، شروع مجدد یا نبوغ فردی به گل میرسه. خوشبختانه اونور بارسا یه نادون بزرگ داشت که اون خطا رو روی مارسلو مرتکب شد.

16. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,189
    سپاس شده 4,153 در 1,000 پست
    کشور من
    England

مهرداد من میگم تفکر زیاد بنظرم این بود چون بلافصله کا اینیستا امد کاسی کارد زمین کرد حالا قبول دارم جواب نداد که البته طبیعیه چند دقیقه بعد گل بارسا با جو وحشتناک نیوکمپ بازی رو گرفت البته همون کاسی دقیقا 93توپو از خط کشید بیرون و رئال از باخت نجات داد.
    حالا من یه سوال کنم ازت مهرداد جان من حس میکنم اصلا قبول نمیکنی که زیدانم مربی خوبیه یا بهش اعتقاد نداری در حالی که واقعا مربیه که حریف خوب انالیز میکنه مثل بازی اتلتیکو یا همین بازی که بارسا هم گلش رو یه ضربه ایستگاهی زد تا قبل گل یه موقعیت خطرناکم نداشت یعنی کاملا بارسارو مهار کرده بود کلا نظرت راجب زیدان چیه؟

18. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796
    سپاس شده 29,636 در 3,986 پست

در اون مقطع که زیدان جای بنیتز اومد حضور ذهن ندارم که مربی خوب دیگه ای بیکار بود یا نه ولی اینو میدونم که زیدان اومد مارو از دست بنیتز نجات داد ! بعدش هم که قهرمان سی ال شدیم و طبیعتا نمیشد به زیدان گفت خداحافظ ! تا اینجای فصل هم که علی رغم نقل و انتقالات ضعیف و مصدومیت ها و افت شدید امثال بنزما و حتی رونالدو ... حداقل از نظر نتیجه گیری خوب کار کرده مخصوصا در بازیهای سختی مثل دربی مادرید و الکلاسیکو و زمین دورتموند (که شایسته برد بودیم ) و ... حالا باید عملکردش در زمین هایی مثل پیسخوان و مستایا و ... رو هم دید هرچند که مربیان قبلی (چه انجلوتی و چه مورینیو و چه پلگرینی ) تیم هم در این زمین ها سابقه داشته به مشکل بخورن و اگه ببازیم یا مساوی کنیم هم نمیشه زیدان رو کوبید. در مورد تعویض ها هم به نظرم ایرادی وارد نیست فقط بنزما زودتر باید تعویض میشد . در تیم ما بیشتر فشار روی خط هافبک و بازیکنایی مثل کواچیچ و ایسکو و مودریچ هست (بر خلاف بارسا که همشون کمک میکنن در کارهای دفاعی ) پس طبیعی هست که اینا نمیتونن 90 دقیقه کامل بازی کنن و خسته میشن حالا اینکه ما روی نیمکت جایگزین مناسب نداشتیم و مجبور شدیم کاسیمیرو نااماده و اسنسیو و ماریانو بی تجربه رو به زمین بیاریم یه بحث دیگه هست به خامس هم که اعتقادی نداره زیدان . البته به نظر من زیدان میتونه امثال دانیلو و په په و کوئنترائو رو در پست های دیگه هم یه تستی بزنه ! په په خودش میتونه یه هافبک دفاعی خوب باشه به نظر من .

20. 4 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

صفحه 16 از 36 نخستنخست ... 612131415161718192026 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)